Janet Ossebaardová, autorka dokumentárneho seriálu „Pád kabaly“ bola nájdená mŕtva. Údajne spáchala samovraždu

16/01/2024 | Správy, Zo sveta

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Známa holandská filmárka Janet Ossebaardová, preslávená svojím dokumentárnym seriálom „The Fall of the Cabal“ (Pád kabaly), bola nájdená mŕtva, údajne spáchala samovraždu. Niekoľko týždňov predtým bola vedená ako nezvestná.

Ossebaardová, oceňovaná novinárka, spolu s Cynthou Koeterovou, bývalou policajnou detektívkou, demaskovali satanskú elitu, ktorá ťahá za nitky svetových vlád a veľkých korporácií a manipuluje ľudstvo.

Ich dokumentárne filmy odhaľujú zločiny také hrozné, ktoré si normálne ľudské bytosti dokážu ťažko čo i len predstaviť.

Napriek tomu sú „normálnou“ každodennou praxou pre superbohatých vládcov, ktorí pre svoje vlastné obohatenie a mocenské komplexy tajne ničia ľudskú rasu a planétu Zem.

Portál Sarkari Exam uvádza:

„Janet Ossebaardová, prominentná postava v globálnom hnutí Veľkého prebudenia, bola najlepšie známa ako tvorkyňa dokumentárnych filmov „Pád kabaly“.

Jej náhla smrť, údajne samovraždou, zanechala prázdnotu v alternatívnom mediálnom prostredí, kde bola známa svojou neúnavnou snahou odhaliť to, čo považovala za skryté pravdy a globálne sprisahania.“

Kto bola Janet Ossebaardová?

Janet Ossebaardová získala uznanie ako prominentná postava v alternatívnych médiách prostredníctvom svojej prelomovej série „The Fall of the Cabal“.

Jej práca počas šiestich rokov získala oddaných fanúšikov a upevnila jej postavenie v komunite alternatívnych médií.

Okrem toho jej príspevky v dielach ako „Crop Circles: 2010 Update – The Wake Up Call“ (Kruhy v obilí: Aktualizácia pre rok 2010 – budíček) ďalej zdôraznili jej odhodlanie podeliť sa so svetom o to, čo považovala za dôležité informácie.

Čo sa stalo Janet Ossebaardovej?

Okolnosti smrti Janet Ossebaardovej sú zahalené rúškom tajomstva a zlomeného srdca. Jej zmiznutie, ktorému predchádzala znepokojujúca správa o úmysle ukončiť svoj život a mesiace emocionálneho vyčerpania, viedli k mnohým špekuláciám a fámam.

Niektorí sa domnievajú, že mohla byť zaradená do programu pre ochranu svedkov, zatiaľ čo iní znepokojivo teoretizovali, že sa mohla stať obeťou tých, ktorých sa snažila odhaliť.

Tieto špekulácie odrážajú sporný charakter jej práce a jej rozdeľujúci vplyv na spoločnosť.

Prvý diel série „Pád kabaly“ (v angličtine) si môžete pozrieť tu:

https://www.bitchute.com/embed/PPj6Bgj4E6YP/

Všetky časti série nájdete na tomto odkaze na video platforme Rumble.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments