Správy 11.05.2024

11/05/2024 | Správy

Už nejaký čas sa hovorí o pokusoch o atentát. Alex Jones sa chopil príbehu o “hroziacom atentáte na Trumpa” a začal s ním pracovať. Ak chcete, aby sa dostal von senzačný príbeh, Jones je ten pravý – a často má pravdu.

“Alex Jones hovorí o hrozbe atentátu na Trumpa alebo Bidena pred rokom 2024…

Pozrite si celý rozhovor v relácii ‘In The Arena’ na TENET” video

V rovnakom duchu sa dnes dozvedáme útržkovité podrobnosti, ktoré je veľmi ťažké potvrdiť, o tom, čo niektorí označujú za možný pokus o atentát na korunného princa bin Salmána v Rijáde. Videoklip nižšie. Iné podrobnosti hovoria o obetiach, pričom podľa niektorých z nich zahynuli agenti tajnej služby. Potrebujeme viac potvrdení o tomto príbehu, avšak s rastúcim zúfalstvom rastie aj potenciál zúfalých činov zo strany sprisahancov. video

Hillary Clintonová [osoba, ktorá sa za ňu vydáva] zverejnila na sociálnych sieťach oznámenie o 5 čiernych labutiach. To postavilo prebudenú komunitu na nohy, keď sa zaoberala možným významom a tým, ako by mohlo vyzerať 5 udalostí – buď samostatne, alebo spolu.

Páni… Hillary dnes doslova zverejnila (5) čiernych labutí. odkaz

  • Cowboyw2b (@Cowboyw2b2) 4. mája 2024

Príbehy o Boeingu sa neustále vracajú.

Boeing čelí 10 novým informátorom po tom, čo dvaja z nich zomreli

Existuje niekoľko príbehov, ktoré sme sledovali a ktoré sa tak či onak neuzavreli. Jedným z nich je zlúčenie spoločností Kroger/Albertson’s. Aktualizácia vyšla v uplynulom týždni a v tejto chvíli nemáme pocit, akým smerom sa môže uberať. Keď veľké, kabinetné spoločnosti, ktoré dodávajú potraviny a potreby pre ľudí, ovládajú významnú časť trhu a nie vždy prenášajú spravodlivé trhové ceny na spotrebiteľa, ako to je, nechceme, aby sa posunuli ďalej. Potrebujeme viac konkurencie, pretože im nedôverujeme.

Sú to drobnosti, ktoré sa objavujú na Telegrame alebo Twitteri, ktoré dráždia intuíciu a naše vnútorné bodové spojenia. Veľký obraz sa objaví, keď máte dostatok bodiek, ktoré môžete spojiť. Nazvime to “pointilizmus”.

Na letiskách Heathrow a Manchester sa tvoria fronty, pretože cestujúcich nemožno vybaviť, pretože elektronické brány britských pohraničných síl sú nefunkčné. odkaz

Vtipné, ako sa to deje deň po tom, čo bol hacknutý systém ministerstva obrany.

Už len čakám, či z toho obvinia Čínu Čínu Čínu Čínu.”

Na druhej strane je tam veľa senzačných vecí, ktoré majú rozptýliť pozornosť, a ja sa na ne pozerám čoraz menej. Cabala je majstrovská v tom, ako nás prinútiť, aby sme sa “pozerali sem, nie tam”, keď chystajú veci, o ktorých nechcú, aby sme vedeli.

Napríklad na Telegrame bola nahlásená streľba v dome rapera Drakea v Toronte = odpútanie pozornosti.

PRÍBEH: Po streľbe v Toronte pred domom rapera Drakea na Bridle Path hlásená veľká prítomnosť polície, jedna osoba je vážne zranená.

Ak niečo vypláva na povrch, aby sa to odhalilo po prvý raz za desaťročia, je veľmi veľká šanca, že je to vymyslené, aby to prilákalo pravdovravcov a zabránilo im hľadať inde. Vždy sa pýtam: “Prečo práve teraz?” Možno je to niečo, čo chcú biele klobúky dostať von, ale môže to byť aj úskok. Zvážte zdroj. Môj okruh dôveryhodných zdrojov sa už niekoľko rokov neustále zmenšuje a moja rozlišovacia schopnosť je vytočená až na červenú čiaru. Každý, kto mi naháňa strach a pôsobí neautentickým dojmom, ma neosloví.

Väčšine svetovej populácie ešte stále nedošlo, že vedieme a už niekoľko rokov sme viedli vojnu o svoju existenciu, pretože ich životy neboli priamo ovplyvnené alebo negatívne ovplyvnené spôsobom, ktorý by ich výrazne alebo dlhodobo narušil. Môžu ignorovať všetky príznaky. Podľa toho, čo počúvame, sa to možno čoskoro zmení. Možno sa približujeme k ukončeniu “neviditeľnej vojny”.

Ďalší príklad núteného prebudenia na vybraných miestach k nám prichádza z Litvy.

V niektorých častiach Vilniusu a Kaunasu bude kvôli vojenskému cvičeniu zákaz vychádzania – čo by ste mali vedieť

Bude to tam naozaj škaredé, keď masy konečne pochopia, čo sa stalo za posledné štyri roky a ako dlho sa nás Big Pharma snaží zabiť a profitovať z našej biedy a utrpenia.

Lekár gynekológ vyzýva právnikov, aby žalovali inštitúcie, ktoré vnucovali deťom a tehotným ženám injekcie COVID

Spoločnosť Pfizer súhlasí s urovnaním viac ako 10 000 žalôb týkajúcich sa rakoviny spôsobenej liekom Zantac

Brutálne zaobchádzanie s tými, ktorí povedali pravdu, sa nikdy nedá skutočne napraviť, ani vrátiť stratené životy.

Keď si už myslíte, že ste počuli všetko, je to ešte horšie. Príbehy v správach sú teraz také za vlasy pritiahnuté, že film sa sotva dá považovať za drámu, pretože je to skôr komédia na facku. Je to šou vo veľkom štýle. Cirkus.

Azda najväčšia – a najkrkolomnejšia -, ale nie prekvapujúca správa tohto týždňa sa sústreďuje okolo rodiny Trumpovcov, a to nielen škandalózny príbeh, ktorý nám prezident Trump prináša zo súdnej siene. Syn Barron vstúpil do politickej arény ako mladší delegát na Floride.

Ak uvažujeme z dlhodobého hľadiska, možno to považovať za “Trumpovu kartu”. Temní sa už nikdy nedostanú k moci, pretože dobrotivé pokrvné rodiny si upevnia svoje pozície, aby vládli so súhlasom ľudu.

Barron Trump ide do politiky…

Floridská GOP ho vybrala za delegáta za Floridu na republikánsky národný konvent.

Čo na to hovorí otec Trump? — “Je to milé…” 🥰

Vyzerá naňho taký hrdý.

Budúci POTUS?

🎥 @KarluskaP

Video… pic.twitter.com/gffNZS4SSZ

  • MJTruthUltra (@MJTruthUltra) 9. mája 2024

Máme ďalšie veľké správy o Covide, ktoré sú možno strategicky načasované na odpútanie pozornosti.

“Hackeri prelomili servery spoločností Pfizer, Modern a Janssen! Všetky údaje o úmrtí na vakcíny sú teraz vďaka hackerom verejné od všetkých spoločností!

DOBRÉ SPRÁVY!!!!
Hackeri sa nabúrali do všetkých farmaceutických spoločností a ukradli všetky medializované údaje o vakcínach vďakabohu! Veľké prebudenie sa rozbehlo!!! Prepošlite tento odkaz všade!!!!
Zobrazuje počet úmrtí a zdravotných postihnutí spojených s každou šaržou/číslom šarže = údaj o relatívnej toxicite jednej šarže/čísla šarže v porovnaní s inou

** V súčasnosti nikto nepozná dôvod, prečo sú niektoré šarže/šarže spojené s nadmerným počtom úmrtí, zdravotných postihnutí a nežiaducich reakcií (až 50x). Kým sa to nedozvieme, je lepšie byť opatrný
[“Kód šarže” = “číslo šarže” = číslo, ktoré vám napíšu do očkovacieho preukazu].
Tu je odkaz na stránku www.howbad.info, kde si môžete pozrieť nižšie uvedené živé odkazy. Stiahnite si a uložte čo najviac článkov pre prípad, že by stránka vypadla!!! Skontrolujte si kód svojej šarže (číslo šarže)

Vieme, koľko ľudí zomrelo, koľko ľudí ochorelo atď. kvôli týmto fľaštičkám. ZVEREJNENITE. Nech to vie každý pacient!!!”

Takže tu to je, ak sa chcete naozaj pozrieť hlbšie. Je to niečo, čo sme ešte nevedeli, a má to v tejto chvíli význam? To môžete rozhodnúť len vy.

Osobne si myslím, že to nie je také dôležité ako všetky zatknutia pedofilov a informácie, ktoré ukazujú, čo tieto monštrá robia deťom, ich satanistické rituálne zneužívanie, ľudské obete, ľudské lovecké výpravy doplnené o časti tiel ako trofeje atď. a skutočnosť, že sa z nás snažili urobiť kanibalov tým, že do nášho potravinového reťazca dávali ľudské mäso.

Tento týždeň sme sa dozvedeli aj o liečive atrazín v školskom obedovom programe Michelle Obamovej a o tom, že toto liečivo sa mohlo zámerne pridať do našich zásob vody prostredníctvom podzemných vôd ako herbicíd. Je to okľuková cesta ku genocíde, keď sa Ľudia už nemôžu rozmnožovať, však?

Pozrite si toto krátke video od zdravotníka na dôchodku, ktorý dal testovať potraviny zo školy svojej dcéry.

Čo je to za rozruch? Prečo by sme sa mali rozčuľovať nad potenciálom atrazínu? Zistite viac:

“Herbicíd atrazín je jedným z najčastejšie používaných pesticídov na svete. V dôsledku toho je atrazín najčastejšie zistenou kontamináciou podzemných, povrchových a pitných vôd pesticídmi. Atrazín je tiež silný endokrinný disruptor, ktorý je aktívny pri nízkych, ekologicky relevantných koncentráciách.

Predchádzajúce štúdie ukázali, že atrazín nepriaznivo ovplyvňuje vývoj lariev obojživelníkov. Táto štúdia dokazuje reprodukčné dôsledky vystavenia atrazínu u dospelých obojživelníkov. Samce vystavené atrazínu boli v dospelosti demaskulinizované (chemicky kastrované) a úplne feminizované.

Desať percent vystavených genetických samcov sa vyvinulo vo funkčné samice, ktoré kopulovali s neexponovanými samcami a produkovali životaschopné vajíčka. Atrazínu vystavené samce trpeli zníženou hladinou testosterónu, zmenšenou veľkosťou reprodukčných žliaz, demaskulinizovaným/feminizovaným vývojom hrtana, potlačeným správaním pri párení, zníženou spermatogenézou a zníženou plodnosťou. Tieto údaje sú v súlade s účinkami atrazínu pozorovanými u iných tried stavovcov. “

Je to nejaký div, že deti vyzerajú zmätené, pokiaľ ide o ich sexuálnu orientáciu, a sú ľahko presvedčené, že sa narodili v nesprávnom tele? Je naozaj prekvapujúce, že v našej spoločnosti exploduje toľko párov rovnakého pohlavia? To – podobne ako všetko ostatné – bolo všetko dávno naplánované.

Musíme túto rovinu vyčistiť a zdá sa, že táto práca sa už v niektorých ohľadoch začala. Dva štáty zakázali chemtrails. Je tu ďalšia konšpiračná teória, ktorá nie je teóriou.

New Hampshire sa stal druhým štátom USA, ktorý zakázal chemtrails

Nepodarilo sa mi nájsť titulok o tom, že guvernér Greg Abbott zakázal chemtrails v Texase, ale… istá skupina aktivistov iniciovala petíciu.

Texas sa stal prvým štátom, ktorý potenciálne zakáže chemtrails

Čo sme ešte mohli prehliadnuť? Koľko injekcií môžu do malého telíčka dieťaťa vložiť? Imunitný systém je nezrelý a nevyvinutý. Je to rozsudok smrti a rodičia musia byť advokátmi svojich detí a chrániť ich, ako sa len dá. Domáce pôrody by mohli rodičom umožniť, aby sa ich potomok nedostal do “systému”. Žiadny rodný list, žiadne injekcie, len láskyplná starostlivosť, keď dieťatko opúšťa svoje pohodlné prostredie, aby bolo vrhnuté do brutálneho, hlučného sveta plného hrozieb a prekážok.

Kým sa všetci rozptýlili, do očkovacieho kalendára pre deti pridali injekcie COVID.

Je to náhoda, že Tucker Carlson otvoril tému boreliózy práve v tomto období? Možno nie. Prečo je tak ťažké liečiť boreliózu? Odpoveď možno spočíva v potlačených liečebných postupoch, ktoré fungujú. Ako napríklad Ivermektín??? Len taká myšlienka.

Ak ste členom TuckerCarlson.com, môžete si pozrieť celý rozhovor s Krisom Newbym. V opačnom prípade sú 2 – 3 minútové úryvky nižšie/na Twitter/X. Samozrejme, že na Tuckera teraz na Twitteri útočia aktéri z hlbokého štátu, ktorí sa snažia kontrolovať škody, ale som si istá, že je na to zvyknutý. Tak či onak, svet sa dozvie, akí bezohľadní a psychotickí boli ľudia, ktorí riadili svet.

Keď sa hromada predtým zriedkavých chorôb objaví priamo na druhej strane vody od amerického vládneho zariadenia na testovanie biologických zbraní, je to dôvod na položenie niekoľkých otázok. @krisnewby, autor knihy “Bitten: Tajná história lymskej boreliózy a biologických zbraní”, sa zdal byť ideálnym… pic.twitter.com/q4AD4ru1iq

– Tucker Carlson Network (@TCNetwork) 9. mája 2024 zdroj

Zvláštne…

Jeffrey Epsteins “Čierna kniha” s ďalšími 221 “vysokopostavenými menami” sa predáva tajnému záujemcovi

  • Knihu údajne našla na Piatej avenue v East Village istá hudobníčka v 90. rokoch minulého storočia, ale ako sa tam dostala, zostáva nejasné.
  • “Čierna kniha” Je adresár, o ktorom sa predpokladá, že pochádza z roku 1997, pôjde 15. mája do súkromného predaja spoločnosti Alexander Historical Auctions spolu so správou súdneho znalca overujúcou jej pravosť.
  • Myslia si, že sa predá za 100 – 200 tisíc dolárov alebo viac… odkaz zdroj

Začína to vyzerať, že vtáčia chrípka H5N1 môže byť “choroba X”. MSM nám túto myšlienku nenápadne podsúva a teraz naše zdravotnícke agentúry priznávajú, že sa pripravujú na pandémiu H5N1. Chystajú sa to skúsiť znova… Ich cieľom je použitie poštových hlasovacích lístkov. zdroj

Dnešné postrehy z pochôdzky s rodičmi:

Prvý v banke:
“Vy chcete zrušiť trvalý príkaz? Urobte to radšej cez aplikáciu, to je zadarmo. Inak zaplatíte 10 (slovom desať) eur.”

Takže, vážení, za mňa: hotovosť!

Druhý zážitok bol obchod s všelijakými, napríklad aj záhradkárskymi potrebami: špina a prach na každom kuse tovaru! Ale počas Covidu nikoho bez handry na ústach nepustili a všade vyžadovali, aby ste si dezinfikovali ruky! Teraz fakt neviem, koho zaradiť medzi “špinavcov”…

Tretí zážitok s automatom na PET fľaše. Najväčšia “pamätihodnosť” na Slovenku, kam treba brať vzácne návštevy zo zahraničia, napríklad aj kráľovský pár… Fľaše – tie ešte ako tak! Ale tie plechovky?! Vytýčený obsah, vďaka ktorému sa zašpiníte? Nevadí! Slušný obchod má samozrejme k dispozícii aj toalety a umývadlo. Keďže tento vynikajúci nápad podporovali, určite idú zvýšené náklady takýchto hygienických zariadení, ktoré každý použije hneď po tom, ako obdrží lístok, na úkor odmien manažmentu a určite sa neobjavia v nákladoch, respektíve v cenách potravín, všakáno?!

(Poprosím, tretí odsek čítať s dávkou irónie a cynizmu. Ďakujem) zdroj

2 roky dozadu som krical , ze ‘vakcina’ je BIOLOGICKA ZBRAN PROTI BIELYM, DIZAJNOVANA SIONISTAMI..

Ta veta sa plni pomaly a tazko, ale plni sa slovo po slove… Ked sa naplni, snad pochopite konecne kto vladne vam a aj vasim vladam a zabudnete na prazdne nalepky typu ‘extremista’. Pretoze tu ide o vas, vase deti, rodiny…Vypocujte si toto SIALENE video od top-experta, ‼️je stare JEDEN rok‼️, a dnes sa naplnuje a pojde to dalej zdroj

Vakcína Oxford-AstraZeneca Covid sa celosvetovo sťahuje niekoľko mesiacov po tom, čo farmaceutický gigant prvýkrát v súdnych dokumentoch priznal, že môže spôsobiť zriedkavý a nebezpečný vedľajší účinok.
Očkovacia látka sa už nemôže používať v Európskej únii po tom, čo spoločnosť dobrovoľne stiahla svoje „povolenie na uvedenie na trh“. Žiadosť o stiahnutie vakcíny bola podaná 5. marca a účinnosť nadobudla v utorok zdroj

🇨🇿 Státní zemědělská a potravinářská inspekce na svém webu informovala, že byla odhalena závadná hluboce zmrazená kuřecích stehna v prodejně MAKRO Cash & Carry ČR v Praze. Stehna obsahovala bakterii Salmonella Infantis.

Šarže problematického produktu je označená číslem 24031102. Jde o stehna v balení o hmotnosti 2,5 kilogramu od výrobce WE Trade. Zemí původu je Ukrajina. zdroj

LGBT. ❤️ Este ich chcete na skolach? Myslite si, ze vase deti si to nerozmyslia v neskorsom veku? zdroj

2 500 000 eur pre Čekana, ktorý chcel ‘davat neockovanych dole’ a vystahovat ich do Afriky..

☝🏻2 500 000 euro pre cloveka, ktory studoval na Rockefellerovej univerzite (odkaz) ( Rockefeller je ten zlosyn, ktory kedysi kol roku 1950 vymyslel cely moderny vrazedny pharmaceuticky priemysel)

‼️2 500 000 pre cloveka, ktory nam tu v reflektoroch kamier Markizy, Denniku N a SMEcka dennodenne tvrdil ze – ‘vakciny su sloboda’, ze rúška funguju, ze testy funguju, ze vakciny su bezpecne a ze 3x zaockovani nemozu Covid ‘ uz nikdy dostat! ‘

👎🏻Z vasich dani. Zatial, co rodiny nemaju co do ust, a rodicia si beru 3 roboty, aby splatili hypoteky.. ale Čekan dostane 2.5 melouna 😵‍💫

Preco? Neviem. Snad nam to pani ministerka Sakova vysvetli…že?

🧐Ma tato vlada transparentnu komunikaciu? Ja sa pytam – nie je nahodou uz davno nacase, aby nam toto vlada oznamoval? Na dennej baze?

🤦‍♂️My na toto potrebujeme Telegram? Videli ste toto v mediach?

Zdroj, tu: https://crz.gov.sk/data/att/4930410.pdf zdroj

🔞Nepozerajte toto video! ⛔️je to konspiracna teoria! 🚫aj ked ma pol miliiona videni a je legalne na Youtube! ❌️a v ZIADNOM pripade si na PC nezapinajte slovenske titulky 🟥nerobte to! fuj!

Toto tu nebolo 20 rokov! Extrémna geomagnetická búrka kúzlila POLÁRNU ŽIARU nad celým Slovenskom zdroj

Úvaha o tom, ako sa dnes chováme, ako sme klamaní a ako často, až naivne dôverujeme, ani nevieme komu, lebo nehľadáme “za tým”…..

Každý jeden v sebe má to praobyčajné, ale zároveň zázračné cítenie, až do momentu, kedy začneme veľa študovať hľadať dôkazy a prestávame veriť , bez silných argumentov.

Tak si začneme pestovať rozum a ubíjať až zabíjať cit, i jeho hlas – náš vnútorný hlas.

Jednoduchý človek, si zachová zdravý “sedliacky rozum” a cíti i vidí pravdu. Jednoducho, intuitívne….

Môj otec vždy vravel: “Mňa neopiješ suchým rožkom, …” A to sú momenty, kedy si máme uvedomiť, že:

dôkazy sa dajú falšovať, myseľ, zrak i sluch sa dá oklamať, ale… Cit, ten drieme a čaká, kedy ho počúvneš….

Ale len vtedy, ak si ho rozumom, ale hlavne dennodenným zlým konaním a chcením zla cit v sebe nezabil.

Dôležité je naše chcenie, úmysel… A preto nezabudnime, akú moc máme v rukách, je nás veľa….

Uvedomme si tú Pravdu, že väčšinou len zlu a zlým výrobkom i službám bolo nutné robiť reklamu a veľkú reklamu. Dobro sa chváli samo, svojou čistotou, pracovitosťou, neúplatnosťou, láskou……

Nechcem povedať, že reklama je zlá, bez šírenia po_VEDOMIA o výrobku i službe, či osobe, by nebol dopyt, ani predaj… ale je rozdiel, popisovať vlastnú skúsenosť a informovať, alebo zavádzať, klamať o službách, vlastnostiach i priebehoch i príbehoch…..

Žiaľ, dnešná doba je plná neúprimnosti, klamstiev, masiek, obchodu, tovarov, biznisu a ja, ako cituplný človek, ako cieľ, moje blaho a mohe dobro sa pre nich, v tom strácam. Cieľom je biznis a určite nie moje blaho. Skutočne naivne veríte, že “ONI” chcú tvoje dobro?

Schovávajú to za krásne heslá: “NAŠE”, BUĎTE ZODPOVEDNÍ “… a pritom cieľ sú oni. Ich zisky, ich blaho.

Akonáhle vystúpiš z kolektívu a povieš JA, ON… tak si označený za nepriateľa. Podľa nich musíš ísť z davom a davu sa nepáči, sk vybočuješ z radu. Upodozrievajú a očakávajú zradu. Nevidia to, že ty ideš vedľa, ale v inom smere, nikoho neohrozujúc. Nie, automaticky si označený za nepruateľa a proti_v(i)níka: kto ide inde, inak, ide proti nim.

Mali by sme sa prestať chovať stádovito. Mali by sme prestať naivne až slepo dôverovať. Mali by sme si preveriť, komu odo_VZDÁVAM svoj život, zdravie do rúk. Mali by sme si uvedomiť, že Boh je pán môjho života a ja sám, nie ONI-vláda, pharma firmy, médiá, štát, (zdravotníctvo, veda-ak sa zapredá a prestane pomáhať, ale začne škodiť, poprípade nekonať) atď. …

A preto, nie je namieste SLEPO dôverovať. Prečo médiá, politici, spoločnosť vytvárajú tak obrovský tlak? Prečo ma nenechajú samú sa rozhodnúť? Prečo som nimi súdená, odsúdená, posúdená? Prečo, ak nepočúvam a odmietam podľa nich konať, strácam všetky slobody?

Prečo?

Napriek tomu, že som nič neurobila, som zdravá, nikoho nijako neohrozujem, nijako neublížujem, ba naopak pomáham? Chce mi niekto nahovoriť, že už len moja existencia spôsobuje potenciálne ohrozenie pandémiou?

To vážne?

Tak potom poďme pozerať na každého človeka tak, že je potenciálny vrah, tyran a zabiják. Môže mať zlé gény, vrodenú agresiu, mohol byť v mladom veku týraný a bitý a je len otázka času, kedy to vyskočí, je to vedecky dokázané.

Takmer každý šoféruje, môže zaspať, keď bude unavený a to je často, môže byť nepozorný, alebo dostane šmyk a môže zabiť, môže sa vo chvíli prchkosti pobiť a úderom zabiť, môžeme uvariť jedlo z húb, ktoré sme nazbierali a môžeme zabiť. Môžeme sa zo žartu postrkávať, predbiehať a výsledok je zabitie, smrť.

Tak čo s tým…

Poďme to riešiť, je to celosvetový problém, viete koľko ľudí takto zahynie? Treba nás chrániť! Valí sa to na nás z každej strany! Každý je potencionálny vrah!

Uvedomujete si vážnosť situácie?

Nech okamžite vláda vymyslí spôsob ako nás chrániť! Pred inými, ale aj pred sebou samými, keďže v nás drieme potenciál samovrahov a nevieme kedy vyskočí….

Nech veda a vláda vymyslí vakcínu a naočkuje nás proti génom zla, aj náhodným ublíženiam, aj proti sebadeštrukcii, aj proti nepozornosti aj nedostatku citu…. Nech máme prirodzený raj na zemi… Dosiahnutý síce umelo, ale čo už… Boh tu nežije, žijeme tu my a my sme pánmi tvorstva a sme viac ako Boh.

My tu rozkazujeme…..

My vieme, čo treba…..

My vieme najlepšie….

My sme naj….

Myslím to ironický celé samozrejme, ale presne tak sa chováme. Článok som začala písať s úmyslom upozorniť na zdravý sedliacky rozum, aby sme sa vrátili k sebe, k svojmu vnímaniu cíteniu, nenechali sa ovplyvňovať, davom, strachom, štátom, politikmi, ani “múdrejšími, ktorí “vedia”.”

Aby sme si uvediomovali seba, kde má miesto Boh v našom živote a rozhodovali sa podľa citu, intuície, nie klamlivých predkladaných a vnucovaných dôkazov od klamárov a vnucovačov, či platených presviedčačov.

Áno myslime na druhých, ale inak ako nám to oni vnucujú…..

Pýtajte sa, každý sám Boha na to, čo máte robiť a čo je správne a verte že,…. ON vám odpovie.
Že to neviete? Ešte ste to neskúsili…
Že vám neodpovedá? Nepočúvate poriadne..
Že to neexistuje? Že sa to nedá? Chýba viera a presvedčenie, že je to možné….
Že boh neexistuje? Aha, tak to, že vy neveríte vám dáva právo nám vnucovať a presviedčať nás o vašich “pravdách” a vašich spôsoboch záchrany? Správne chápem?

PÝTAJTE SA a odpovede dostanete… Klopte a byde vám otvorené…. Hľadajte a nájdete….

Nikde sa nepíše, že “tupo, slepo hlúpo a hlucho seďte, nič nerobte a robte len to, čo vám povedia tí, čo klamú a buďte takí otupení, že ani nezistíte, že vám klamú…”

Tvoja, moja, ale vo výsledku NAŠA VOĽBA.

Lebo jeden môže pomôcť a dať všetkým, ako Ježiš svojou múdrosťou a prebúdzaním spiacich ….a všetci môžu dať jednému, keď sa rozhodnú vidieť, byť vidomí i byť vedomí a pomôcť….

Tak to je s dobrom…. ale rovnako je to aj so zlom…

Jeden blázon môže sfanatizovať davy a tie davy ušliapu jednitlivca – nevinných jednotlivcov.

Zlo sa dá poraziť… Voľbou dobra, lásky….

Zlo porazí sila jednoty a to sme my, ale rozmenené na drobné, som to ja, ty,on, ona i ono, my, vy, oni i ony…. spolu s Božou mocou i pomocou….

Pekný deň, nech sme, alebo sa rodíme v týchto časoch, ako bojovníci svetla…

Tatiana Mintálová

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
2 months ago

Ďakujem za správy.