Správy 01.04.2024

01/04/2024 | Správy

Tento rok nám bolo povedané, aby sme si držali kraťasy, pretože veci sa budú trochu zhoršovať, a videli sme stupňovanie právnych útokov na prezidenta Trumpa a ďalších, vrátane toho, že bývalý starosta New Yorku Rudy Giuliani bude možno musieť predať nehnuteľnosti, aby pokryl právne bitky, ktoré pre neho vyplývajú.

Správa o opevnení Trumpových nehnuteľností nie je prekvapením.

Biele klobúky posilňujú Trumpove nehnuteľnosti

Navy SEALs v Mar-a-Lago. Námorná pechota umiestnená v rezorte prezidenta Trumpa v Bedminsteri. Delta Force strážia Trump Tower a 40 Wall Street v New Yorku. A armádni rangeri hliadkujúci na rozsiahlom golfovom ihrisku a panstve Donalda Trumpa Seven Springs v okrese Westchester. Generál Eric M. Smith a rada Bielych klobúkov nasadili 2 500 vojakov a príslušníkov námornej pechoty … Pokračovanie tu

Masová vražda v Moskve minulý týždeň šokovala svet, ale vieme, že psychopati z cabaly nikdy nedokážu spôsobiť ľudstvu dosť bolesti a utrpenia, aby sa im to páčilo; nikdy neobetujú dosť nevinných svojim démonickým bohom. Je zrejmé, že Putin je spolu s prezidentom Trumpom úhlavným nepriateľom číslo jeden a tvrdo zasiahli Rusko.

Juan O’Savin vo svojej nedávnej diskusii s Davidom Ninom Rodriguezom poskytol veľa cenných informácií z hľadiska perspektívy a histórie, ako aj potenciálne náznaky toho, čoho by sme mohli byť svedkami v nasledujúcich dňoch. Opatrný optimizmus je pravdepodobne Juanovou obchodnou značkou.

Ak ste na Telegrame, rozhovor v trvaní 1 hod. 21 min. si môžete vypočuť tu. K dispozícii je tam aj zvukový súbor. Alebo je podobná táto verzia Rumble.

Obzvlášť sa mi páčili Juanove poznámky o tom, že ak by sa stalo niečo, čo by Putina vyradilo z hry, jeho nástupcom by bol Dmitrij Medvedev, mladší, agresívnejší, s väčšou sekerou a možno s menšími skúsenosťami, ktoré by zmiernili emócie. Má na mysli, samozrejme, TOHO Medvedeva, ktorého som si uložila asi deň pred tým, ako som počula Juanov komentár:

Pomstíme sa za každého z nich. A tí, ktorí sa na tom podieľajú, bez ohľadu na krajinu pôvodu a postavenie, sú teraz naším hlavným a legitímnym cieľom.

Len počkajte, bastardi.

Dnes sa objavila správa o priamom útoku na kľúčový most v prístave Baltimore, ale nebola to len tak hocijaká udalosť pod falošnou vlajkou; bolo to presne 3 roky po operácii Aliancie s kontajnerovou loďou Ever Given v Suezskom prieplave.

Novinové titulky vychádzali jeden za druhým a poskytovali viac informácií o tejto singapurskej lodi a jej vplyve na Ameriku. To je len jeden z ukazovateľov významu a dôkaz, že nešlo o “nehodu”. Neveríme na náhody.

Ak rozumiete hlavnej skupine v rámci Aliancie, ktorá vykonáva tieto zásahy do aktív cabaly, ako sú kontajnerové lode naložené biologickými zbraňami, živí a mŕtvi Ľudia, s ktorými sa obchoduje, a podobne, pravdepodobne chápete, že charakteristické “grafické prvky” použité na podpísanie týchto činov vyvolávajú hnev a pomstychtivosť nepriateľa. Lodné linky Evergreen boli známe pašovaním a obchodovaním so zdrojmi.

Trasa, ktorú si Aliancia vybrala pre Ever Given v Suezskom prieplave, nenecháva nič na predstavivosti. Ovládli ju na diaľku, tak ako sa to dá urobiť s automobilmi, lietadlami a všetkým, čo je v dnešnej dobe navigované počítačom, ak viete, ako na to, a urobili z toho divadlo. Až oveľa neskôr sme sa dozvedeli, čo viedlo Alianciu k tomu, aby sa zmocnila práve tejto lode.

Chazarská mafia miluje výročia, dátumy, čísla, zaklínadlá, gematriu, numerológiu, svoje démonické sviatky obetovania a len málokedy dokáže utajiť, čo robí, pred tými, ktorí majú základné znalosti o ich poverách a náboženstvách, ako to objasnil Juan O’Savin v rozhovore vyššie.

Niektorí poukazujú na to, že po celom priestore mosta boli výbuchy. Máme však na pamäti, že nič nie je také, ako sa zdá.

Jedným z viacerých dôvodov zničenia Baltimorského mosta je nepochybne rozptýlenie. Vždy, keď sa do spravodajstva dostanú zlé správy pre cabalu, možno sa spoľahnúť, že vymyslia nejakú udalosť, ktorá bude senzačným príbehom, ktorý odpúta krátku pozornosť ľudí od toho, čo je naozaj dôležité, a vtiahne ich do nepretržitého žvanenia hovoriacich hláv o niečom inom ako o sexuálnych zločinoch, obchodovaní s ľuďmi a iných ohavných činoch, ktorých sa bežne dopúšťajú v rámci svojho chorého sexuálneho kultu.

Princ Harry je zatiahnutý do bombastického súdneho sporu o 30 miliónov dolárov proti Seanovi “Diddymu” Combsovi: Producent žalujúci rapera za “sexuálne večierky” tvrdí, že prístup hviezdy k vojvodovi zo Sussexu a ďalším celebritám zvýšil jeho “legitímnosť”, keďže jeho sídla sú napadnuté

Bola táto “nehoda” očakávanou “čiernou labutou” generála Flynna? Niektorí hovoria, že áno.

Táto nehoda na moste v Baltimore je podozrivá ako sviňa. Niekto, kto sa chce stať čiernou labuťou? 🤔

Zrútenie mosta v Baltimore: Potápači našli dve telá v potopenom nákladnom aute

Stále zisťujeme podrobnosti o zvalení mosta Key v Baltimore. Je to čoraz zaujímavejšie. V prípade zrútenia mosta v Baltimore sa nachádza pokladnica stôp, ktorých je príliš veľa na to, aby ste ich sledovali, ak nerobíte nič iné 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Baltimore je horúcim lôžkom programovania MK Ultra. MK Ultra je napojená na CIA. Programovanie mysle Monarch zahŕňa aj satanistické rituálne zneužívanie. Myslím, že keď budeme pátrať ďalej, budeme ohromení tým, čo nájdeme. Boh práve teraz vrhá svetlo na Baltimore, ako aj na iné oblasti v krajine (napríklad Los Angeles). Musíme pátrať. Deti nás teraz potrebujú viac ako kedykoľvek predtým.

Na niektorých miestach sa kyvadlo otáča na opačnú stranu, späť k normálnemu a zdravému stredu.

VEĽKÉ NOVINKY 🇳🇴

Nórsko teraz ide PROTI bezhotovostnému platobnému styku a chce prinútiť obchody, aby prijímali fyzické platby v hotovosti. Zdieľajte, ak to podporujete 💪odkaz

My, digitálna armáda a Aliancia, denne odhaľujeme šupinaté podbruško nepriateľa mnohými spôsobmi, aby to ľudstvo pochopilo, keby to len ľudia videli. Teroristické útoky, falšovanie volieb, korupcia v súdnictve, satanistický kanibalizmus Hollywoodu a sveta zábavy, finančné krádeže a pranie špinavých peňazí, útoky s použitím tajných energetických zbraní, lekárske pochybenia a genocída… to všetko znie tak extrémne – a aj je – a preto je to pre bežnú dušu ťažké prijať.

Všetci sme mali tie isté pochybnosti na začiatku nášho prebudenia. “Ako je možné, že takýto rozsah kontroly bol tak dlho povolený?” “Určite o tom mnohí vedeli; prečo niečo neurobili?”

Keď sa dozviete o rozsahu ich zrady; vydieranie, podplácanie, zastrašovanie, vraždy, “samovraždy” a nechávanie sa “zmiznúť”, a uvedomíte si, že mali dosť ľudí na vplyvných miestach, ktorí ich kryli a odvracali sa od nich, vnútorne pochopíte, ako sa to rozrástlo do takých rozmerov po celom svete.

Z času na čas sa nám naskytne pohľad na aspekty “plánu” nášho oslobodenia, ktorý sa môže odohrávať v pozadí. Mnohé z nich sa nedajú dokázať, ale tí, ktorí majú rozvinuté rozlišovanie a faktory dôvery a viery silne zakorenené v srdci, môžu veľmi ľahko zistiť, že ide o skutočnosť. Nezáleží na tom, čo si myslíme alebo čomu veríme. Skutočnosť sa odvíja v našom mene vďaka nespočetným Bojovníkom svetla, ktorí sa na nej veľmi dlho podieľajú.

Jedno vieme s istotou, že nežijeme v takom svete, v aký sme boli vedení veriť. Z Telegramu:

Pre tých, ktorí môžu byť zmätení, či ide alebo nejde o operáciu Whitehat/Blackhat, odporúčam prečítať si tento odkaz z webovej stránky Cern, ktorý bol uverejnený ešte v roku 2016. Bolo v ňom veľa narážok na komunitu Anonov.

Majte na pamäti, že bez ohľadu na to, čo si myslíte o Q’, informácie presahujú naše osobné chápadlá. WWG1WGA je vojenský protokol na údajnú aktiváciu Teslových strojov času pod pohorím Cheyenne, ktorý je od roku 2016 na príkaz D. Trumpa zablokovaný. Myslím si, že to, o čo sa teraz snažia, je preniesť nás do inej časovej línie prostredníctvom LHC. Nie je to mágia, pretože to robíme každý deň.

Jednoducho výhra jackpotu v Powerballe mení priebeh vašej časovej osi zo života vo finančnom boji na život v hojnosti. Bez všetkej namáhavej práce, ktorú priemerný človek potrebuje na získanie bohatstva. Preto chcem, aby ste sa na 8. apríl pozerali ako na nás, ktorí kolektívne meníme časovú postupnosť. S pomocou LHC.

Musíte pochopiť, že v roku 2017 sa kontrola CERN-u dostala pod kontrolu americkej armády. Včera som vám všetkým povedal, že boj za vašu slobodu prebieha na všetkých úrovniach. Fyzických aj nemateriálnych. Práve preto je tak dôležité pochopiť obrázok na hodinách amerického dlhu. Prejdite späť dole a pozrite si môj príspevok o tom. Viac o tom neskôr.

Pán Pool tvrdí, že pod oboma domami P. Diddyho sa pri razii našli podzemné tunely. Prekvapenie, prekvapenie. Odkaz na Telegram.

Prečítajte si túto krátku knihu, ktorú napísal P Diddy.

Volá sa:
ADRENOCHRÓMOVÁ ČARODEJNICA.

Zdá sa, že Aliancia sa tam chystá. Čoskoro.

A113 = ADRENOCHRÓM 🩸🩸🩸

Bolo to aj číslo triedy na CalArts, kde grafickí dizajnéri pokračovali v práci pre Disney a Pixar atď.

Zadajte do Googlu “A113 chemická zlúčenina” a uvidíte, čo vám vyjde.

POZERAJTE AŽ DO KONCA odkaz

  • Redpill Drifter (@RedpillDrifter)

A je tu toto, čo je zvyčajne krytie pre živé operácie, ktoré Aliancia vykonáva v spolupráci s armádami po celom svete. Uvidíme, čo sa stane.

O chvíľu sa to stane 👀 odkaz

  • Not A Number (@myhiddenvalue) 28. marca 2024

Blíži sa aj odhalenie. Nemôžeme sa ako civilizácia pohnúť dopredu, kým sa nedozvieme pravdu. zdroj

Toto je DIVOKÉ…

Biely dom oficiálne vyhlásil Veľkú noc za “Deň viditeľnosti transrodových osôb”.

Zdá sa, že ide o priamy prostredník kresťanom od údajného katolíka Joea Bidena.

Akoby sa zámerne snažili v novembri prehrať 🤔. zdroj

PŘIPADÁ NĚKOMU DIVNÉ, ŽE SE CERN ROZHODL SPUSTIT HADRONOVÝ URYCHLOVAČ TAK, ABY SRÁŽKA PROTONŮ ČASOVĚ ODPOVÍDALA ZATMĚNÍ SLUNCE 8. DUBNA?
Hadronový urychlovač je největší a nejvýkonnější urychlovač částic na světě, který se používá k objevení univerzální “božské částice” odkaz

Jo, a NASA také při zatmění vypustí 3 rakety, aby “prozkoumala, jak pokles slunečního světla a teploty ovlivní horní vrstvy zemské atmosféry”. Nazvali to projekt “Hadí božstvo”. odkaz zdroj

Francouzský soud zastavil stavbu větrných turbín kvůli hlukovému znečištění zdroj

The Wall Street Journal: Ukrajinská armáda čelí rastúcemu nedostatku ľudí, pretože väčšina Ukrajincov nechce bojovať zdroj

POTVRZENO! ÚTOČNÍCI Z CROCUSU DOSTALI K PROVEDENÍ ÚTOKU VELKÉ OBJEMY PENĚZ Z UKRAJINY! Putin potvrdil, že Rusko provede údery na letiště v zemích NATO, pokud z nich budou startovat stíhačky F-16 do vzdušného prostoru nad Ukrajinou! zdroj

Prezident RF V.V.Putin mal včera niekoľko zásadných vyhlásení, ktoré rezonovali aj v našich médiách. Bohužiaľ, v neúplnej alebo veľmi skreslenej podobe. Dovoľujem si pre tých, čo chcú byť ucelenejšie informovaní, ponúknuť aspoň tri doplnky. zdroj

Najkvalitnejšie medy na svete sú tie slovenské

Slovenskí včelári si na svoje konto môžu pripísať ďalší mimoriadny úspech. Produkujú totiž najkvalitnejšie medy na svete. Rozhodli o tom výsledky testovania medov, ktoré súťažili o prvenstvo v kvalite počas 48. medzinárodného včelárskeho kongresu Apimondia v Chile. zdroj

Počas piatich mesiacov vlády R. Fica sme:

✅schválili bonifikáciu hypoték,
✅zaviedli 13. dôchodok,
✅podporili poľnohospodárov a prvovýrobcov,
✅stabilizovali ceny energií,
✅očistili štát od politických mimovládok,
✅zastavili nelegálnu migráciu,…
a v rámci troch výjazdových rokovaní vlády doručili do regiónov milióny eur na konkrétne projekty.

V napĺňaní Programového vyhlásenia vlády pokračujeme ďalej, aby bol život Slovákov a Sloveniek lepší, pokojnejší a bezpečnejší🇸🇰.

~ J. Mažgút zdroj

💥Francouzští a chilští fotbalisté uctili před zápasem v Marseille minutou ticha památku obětí teroristického útoku na halu Crocus v Moskvě.
“Musíme projevit solidaritu s ruským lidem, když dojde k takovým událostem,” vyzval sportovce před zápasem šéf místní fotbalové federace Philippe Diallo.
Ruský politik Alexej Puškov řekl, že se jedná o “první lidský projev” ze strany Francouzů po dlouhé době zdroj

Mimovládky už zbierajú peniaze na Vlak a autobusy pre ľudí na druhé kolo …. Samozrejme cez anonymnú zbierku , aby mohli povedať, že to oni neplatia …to ľudia chceli v mene boja za Demokraciu …Takže takto sa to dnes robí…🖕🖕🖕

Vtedy mal byť slušný a rázny ale nebol …ukázal pravú tvár…

Attila Végh 🤣👍💯
🇸🇰🇸🇰🇸🇰 všetci sa spájame ✊️zdroj

TOTO NAOZAJ MYSLÍ VÁŽNE?

Situácia začína byť naozaj vážna. Pán Korčok a opozícia, ktorá ho podporuje, jasne ukazujú, že im ide len o moc a o zvrhnutie nedávno zvolenej vlády❗️

ANTIKAMPAŇ BEŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY 👇

Priatelia, niekomu veľmi záleží na tom, aby Slovensko nemalo prezidenta, ktorý bude suverénne obhajovať slovenské národnoštátne záujmy. Nedajte sa oklamať a príďte voliť 🇸🇰

PREČO KANDIDUJEM ZA PREZIDENTA SLOVENSKEJ REPUBLIKY? Musel som to pánovi Korčokovi povedať jasne. Kandidujem preto, aby som bránil, čo voliči získali parlamentnými voľbami: vládu, ktorá od prvého dňa pracovala pre ľudí 🤝🇸🇰

‼️Stanovisko strany Hlas SD: Stanovisko k aktuálnej situacii:
Dôrazne odmietame zavádzajúce výroky Ivana Korčoka, v ktorých spája údajné útoky na svoje stránky s kampaňou Petra Pellegriniho. Rovnakou logikou by sme mohli tvrdiť, že samotný Ivan Korčok stojí za celou nechutnou antikampaňou, ktorú voči Petrovi Pellegrinimu vedú Korčokovi podporovatelia vrátane Igora Matoviča. 

Svojím arogantným vystupovaním a neustálym rozdeľovaním spoločnosti sa Ivan Korčok sám dávno diskvalifikoval na pozíciu prezidenta, ktorý má zastupovať všetkých ľudí na Slovensku. Tomuto obrazu netreba pomáhať žiadnou antikampaňou – dokonale to zvládnu jeho politickí podporovatelia Šimečka, Sulík, Heger, Matovič, Naď, Budaj, Šeliga či Dzurinda, ktorí zdevastovali Slovensko a celé roky rozdeľujú národ na “dobrých a zlých”, “slušných a neslušných”, “demokratických a nedemokratických”. Presne toto čaká Slovensko ďalších päť rokov po prípadnom zvolení Ivana Korčoka. 

Na margo údajných hackerských útokov len pripomíname, že Progresívne Slovensko, ktoré celé mesiace organizovalo protivládne mítingy na podporu Ivana Korčoka, prišlo niekoľko dní pred poslednými parlamentnými voľbami s rovnako bombastickou správou, že jeho web napadli hackeri. Nikdy sme sa nedozvedeli, ako to bolo v skutočnosti, pretože to progresívcom v kampani zjavne nepomohlo, a tak celý “útok” išiel po voľbách do stratena. Rovnaký scenár dnes skúša pán Korčok a rovnaký bude aj výsledok. zdroj

SR: SLOVÁCI CHCEME MAŤ SOROŠOVÉHO KAMARÁTA PREZIDENTA ?

Kiska bol prosiť Soroša, aby pomohol a vzniklo PS.
Z PS vyliezla Čaputová, ktorá povedala, že Kiska je jej vzor.
By ma zaujímalo za čo tu Ivan prosil u Šorošového syna ????
~Adam Lučanský, poslanec NR SR.

Toto by si mal vypočuť každý rozumný Slovák. Doslovne to treba nanútiť tým, ktorí v prvom kole nevolili.

      Kto sa týmto riadiť nebude, tomu na Slovensku nezáleží…
      Pravý dôvod, prečo dopadli voľby prezidenta v prvom kole tak ako dopadli.

        Kamenský dobre dáva po držke národu a aj vláde.

        Jasne a jednoznačne vysvetľuje,  že čo čaká Slovensko, keď ľudia budú sedieť doma na prdeli už len zo vzdoru, že voľby sú podvod.

     O výsledku volieb rozhodne to, ako sa podarí kandidátom na prezidenta zmobilizovať a získať na svoju stranu nevoličov v prvom kole a tých voličov, ktorých kandidát v prvom kole neprešiel.

     Zároveň z tej diskusie vyplýva aj hrozba, že ak Ústavný súd nepotvrdí v prípade víťazstva Peleho (pretože o to určite sebranka požiada-lebo sú tam ich ľudia), tak potom tu budú na jeseň nové voľby a to už môže dopadnúť akokoľvek. – komentár čitateľa

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
11 days ago

Ďakujem za správy.

Alena
Alena
8 days ago

Upokojme sa,a riešme niečo úplne iné.