Správy 24.03.2024

24/03/2024 | Správy

Ľudia milujú filmy a drámy, sú vystrašení k smrti a pred spaním sa musia pozrieť pod posteľ. Popri vzrušení a mrazení v tomto takmer desaťročí zvratov na horskej dráhe bol faktor zábavy vynikajúci.

Pre mnohých sa však príťažlivosť vytratila. Možno sa príliš citovo angažovali alebo neudržali tempo. Iní považujú minisériu väčšiu ako život za vzrušujúcu a každý deň sa prebúdzajú dychtiví po ďalších stopách, dôkazoch Q, potvrdeniach a hádankách, ktoré treba vyriešiť. Tu je malá rada pre vojnou unavených od Dr. Scotta Younga na Telegrame:

Keď sa vás niekto pokúsi naštvať tým, že vás urazí alebo urobí či povie niečo, čo vás dráždi, zhlboka sa nadýchnite a vypnite svoje ego. Pamätajte, že ak sa ľahko urážate, ľahko sa s vami manipuluje.

Majte to na pamäti, keď sa nabudúce objaví titulok alebo príbeh, ktorý vás vyvedie z miery a vyvolá vo vás emotívnu reakciu. To je presne to, čo nepriateľ chce. Chce, aby sme reagovali z emócií, aby sme robili chyby a stratili schopnosť jasne myslieť. Chcú, aby sme fungovali z miesta nízkych vibrácií a hnevu.

Odmietnite to. Zostaňte chladní, priatelia. Reagovať primerane z vlastnej voľby – čo môže znamenať, že vôbec nie – je múdrejšia cesta, než reagovať ako veterné vrecko na každý závan horúceho vzduchu, ktorý sa objaví.

Keď sa na scénu vracia predchádzajúca postava, je potrebné vrátiť sa k starším informáciám. Steve Mnuchin bol istý čas vo svojej funkcii na ministerstve financií USA očierňovaný, ale odhalili sme jeho životopis, ktorý bol výrečný – dokonca aj na Wikipédii.

Tu je Stevova najnovšia úloha v scenári, keď sa on, producent, objaví v ďalšom cameu. Neexistujú žiadne náhody, priatelia. Takmer VŠETKO je napísané v scenári.

Trumpov bývalý minister financií Steve Mnuchin teraz dáva dohromady skupinu, ktorá má kúpiť Tik Tok.

Zdá sa, že je to koordinované. Chce, aby sa aplikácia obnovila v USA. Chce, aby ju vlastnil americký podnik a aby spoločnosť zostala online a vytvorila konkurenciu Facebooku, pričom opakuje rovnakú rétoriku ako Trump….

“Prezident Trump podpísal príkaz, že Tik Tok sa musí predať. Naďalej tomu verím. Myslím si, že by sa to malo vyriešiť. Rozumiem tejto technológii. Myslím si, že by sa mala predať. Chystám sa dať dohromady skupinu na kúpu Tik Tok. Mali by to vlastniť americké podniky. Celý problém sa týka technológie. Musí to byť pod kontrolou USA… Nemala by to kontrolovať žiadna z veľkých amerických technologických spoločností. Technológiu, aplikáciu treba nanovo vytvoriť v USA… Myslím, že za šesť mesiacov sa dá urobiť veľa. Väčší problém je, že by to nemali kontrolovať Číňania. Mal som prístup… Keď máte túto aplikáciu v telefóne každého z nás, má možnosť zhromažďovať strašne veľa údajov. Niet pochýb o tom, že na základe dopredaja majú možnosť ovplyvňovať údaje a schopnosť zhromažďovať údaje. Dnešný problém, na ktorý by sa malo zamerať, by sa mal vyriešiť. Mal by ju kontrolovať americký podnik.”

Takže v podstate sa deje všetko, čo chcel Trump, aby sa stalo. odkaz
Trumpovo výkonné nariadenie: tu

Boli sme tiež varovaní, že to bude BOLESŤ, a tá bola pravdepodobne extrémnejšia, než ktokoľvek z nás očakával. Nanešťastie, bolesť bola potrebná na prelomenie neprekonateľného programovania a znecitlivenia, ktoré na väčšinu populácie vyvíjala kontrola mysle založená na traume. Potom sú tu otvorené, nereálne, príliš vzdialené udalosti, ktorým sa nedá uveriť, a ktoré nás nútia škrabať sa na hlave, kým sa neodhalí stratégia Aliancie. Vnútorne chápeme, že celý príbeh je riadený “plánom”, ktorý Aliancia zostavila, aby pomohla formovať myslenie ľudstva a my sa mohli zmieriť s tým, čo sa stalo na našej planéte.

Takéto absurdné titulky sú jasným ukazovateľom psychologickej operácie a pre zdravo uvažujúcich vlastencov sú to skutočne príbehy z okraja šialenstva. Odkaz na Telegram.

KANADA – Absolútna ŠIALENOSŤ!

Torontská polícia odporúča občanom, aby si kľúče od auta nechávali pred vchodovými dverami do domu, pre zlodejov. Takže aby som si to ujasnila… Kanada úplne odzbrojila svojich občanov len preto, aby žili v strachu pred zločincami, ktorí stále majú zbrane, a teraz majú dovoliť zločincom, aby im kradli ich prekliate autá? Uľahčite to zločincom. Vzdajte sa zločinu a možno vám ušetria život! Čo ti šibe?! video

Svet je búrlivé miesto, zatiaľ čo chaotické energie jari sú v pohybe a menia sa každým okamihom. Zdá sa, že každý týždeň prináša zvýšené napätie a emocionálne vzruchy.

Lietadlá sa stále stretávajú s bizarnými mechanickými poruchami a musia byť presmerované atď. Priateľa, ktorý nastupoval na let v Idahu do Phoenixu, evakuovali, keď sa zistilo, že čelné sklo lietadla je rozbité ešte predtým, ako sa odlepili od zeme, takže celý deň strávili presmerovaním do Seattlu, v rôznych lietadlách a na letiskách.

Možno ste počuli o rozsiahlych výpadkoch elektrickej energie na Kube v uplynulom týždni. Oficiálna verzia súvisí so zlou infraštruktúrou a nedostatočnou kapacitou na dodávku energie, ale môže ísť aj o prebiehajúcu vojenskú operáciu súvisiacu s obchodovaním s ľuďmi alebo iné tajné operácie. Podobné by k nám v blízkej budúcnosti mohlo prísť kdekoľvek na plan[tách], a preto musíme byť všetci čo najlepšie pripravení na prípadné výpadky v energetike, dodávateľskom reťazci atď.

Kuba: Od 17. marca pokračujú výpadky elektrickej energie v celej krajine v dôsledku problémov s infraštruktúrou.

Keď budeme všetci pripojení na globálnu bezplatnú energetickú “AETHERNET”, výpadky elektriny budú pravdepodobne minulosťou.

Čo ešte povedal Elon Musk? Mne to znie ako naša budúcnosť; NESARA/GESARA. Nech už sa za Elona vydáva ktokoľvek, hrá s bielymi klobúkmi.

Elon Musk predpovedá “univerzálny vysoký príjem”, keď sa postupne zrušia pracovné miesta a zamestnanosť sa stane zastaranou zdroj

Existujú tri možnosti:

1. za útokom stáli USA/NATO/Ukrajina v snahe prinútiť Putina k eskalácii a vtiahnuť NATO do 3. svetovej vojny v plnom rozsahu.
2. Za útokom stálo Rusko, aby ospravedlnilo výraznú eskaláciu.
3. Neznámy subjekt vykonal útok z neznámych dôvodov.

Možnosť 1 sa javí ako najpravdepodobnejšia, pretože Západ je jediný, kto by mohol mať z tejto situácie prospech. Putin už má všetku podporu, ktorú potrebuje, aby si robil, čo chce, nepotrebuje zabíjať vlastných civilistov, aby ospravedlnil vojnu, v ktorej už je, čerstvo po voľbách, v ktorých získal 88 % hlasov.

Aktéri z hlbokého štátu sú tí, ktorí sa zúfalo snažia rozpútať globálnu vojnu. Vyrieši to všetky ich problémy. Môžu zrušiť voľby v USA, ďalej rozšíriť svoju moc a vojnová mašinéria bude naďalej platená.

Začali by tretiu svetovú vojnu, aby zastavili Trumpa? Určite.

Predstavte si, ako inak by o tejto situácii informovali médiá, keby sme nemali X. Skôr než MSM vôbec dostala šancu vytvoriť svoj príbeh, občianski novinári už analyzovali situáciu a rozšírili ju po celom svete. MSM jednoducho nedokáže držať krok.

Rusko zadržalo teroristov. Spievajú ako kanárici. Tvrdia, že boli naverbovaní cez Telegram, aby spáchali útok výmenou za peniaze.

Samotný Putin tvrdí, že Ukrajina sa po útoku snažila teroristom pomôcť dostať sa na Ukrajinu. Je zrejmé, že nejaká organizovaná jednotka použila na vykonanie útoku paškvil ako splnomocnenca. Učebnicové správanie CIA. V kombinácii s Ukrajinou, ktorá sa snažila pomôcť teroristom pri úteku… dôkazy by silne naznačovali, že tento útok zorganizovali západné spravodajské služby.

Či už ide o Ukrajinu, CIA, MI6, Mossad alebo iný západný subjekt, všetci slúžia tým istým globalistickým pánom a majú rovnaký cieľ – poraziť Rusko akýmikoľvek prostriedkami.

Bez ohľadu na to, aká je pravda, Putin bude mať odpoveď. Tvrdí, že Ukrajina a všetci, ktorí jej pomáhali, zaplatia vysokú cenu.

Putin zostal tvárou v tvár zlu vyrovnaný a logický. Napriek tomu MSM tvrdí, že je to vyšinutý Hitlerov blázon, ktorý chce jadrovú vojnu a globálnu nadvládu.

Ak použijeme 11. september a 7. október ako precedens, Rusko teraz môže slobodne napadnúť alebo bombardovať ktorúkoľvek krajinu, ktorú si želá. Zdá sa však, že Putin túto návnadu nezožerie. Uvedomuje si, že ho Západ provokuje v snahe ospravedlniť ďalšie výdavky na Ukrajinu, alebo ešte horšie, priamu intervenciu USA/NATO, a teda plnohodnotnú 3. svetovú vojnu.

Ak Putin podnikne odvetné opatrenia, hlboký štát získa globálny konflikt, po ktorom túži, v nádeji, že uprostred chaosu bude môcť obnoviť svoju kontrolu. Putin je ich plánu naklonený. Nepredpokladám žiadnu divokú eskaláciu, ale neprekvapilo by ma, keby sa niektoré “rozhodovacie centrá” v nie tak vzdialenej budúcnosti ocitli na konci niekoľkých kinžálov. Putin si uvedomuje vážnosť situácie a nebude riskovať svoju pozíciu z emócií. zdroj

Všechny ruské banky se postupně rozhodly odepsat dluhy všech, kteří zahynuli a byli zraněni při teroristickém útoku v Moskvě. zdroj

— V Prahe žiadali demisiu českej vlády. Na proteste sa objavilo aj niekoľko slovenských vlajok. — (https://standard.sk/606654/v-prahe-ziadali-demisiu-ceskej-vlady-na-proteste-sa-objavilo-aj-niekolko-slovenskych-vlajok)

Demonštrácia trvala približne dve a pol hodiny. Protestujúci sa zhromaždili pod sochou svätého Václava a zaplnili zhruba štvrtinu námestia.

Podľa organizátorov z mimoparlamentnej strany PRO a spolku Česko proti chudobe stráca kabinet premiéra Petra Fialu dôveru občanov a tým aj mandát vládnuť.

Sobotňajšia akcia nadviazala na vlaňajšie protesty tých istých organizátorov. Po jednej z demonštrácií sa časť účastníkov pokúsila sňať z Národného múzea ukrajinskú vlajku. zdroj

V Polsku nová vláda likviduje veřejnoprávní media, porušuje ústavu a vyhazuje diplomaty. Ohrožení demokracie to prý není zdroj

Brusel chce od sociálnych sietí likvidáciu dezinformácií, obáva sa ich vplyvu na eurovoľby zdroj

Peníze na zabíjení jako „mírový nástroj“? Hnát nás do války je zločin, vzkazuje Okamura zdroj

Japonsko chce zakázať ľuďom zaočkovaným proti covidu darovať „skazenú krv“ zdroj


Harabin nepôjde voliť a nevyzve svojich voličov, aby voliť šli! Pre neho je, ako povedal, schodná len tretia cesta, teda žiadny Pellegrini alebo Korčok a to, len ak by bol on Prezidentom! Iné ho nezaujíma! SLOVENSKO HO TEDA NEZAUJÍMA, LEN JEHO EGO, to jediné je jeho prioritou! Harabin sa tak z role vlastenca PASOVAL ZA VLASTIZRADCU!! Takže si počkajme ešte na vyjadrenia lídrov SNS, ale tuším v tomto smere ďalšiu katastrofu!!… Je to zlé Priatelia, je to veľmi zlé, čo sa deje a čo sa dialo aj počas sčítavania hlasov. Pani Monika Nemergut: Veľmi sa teraz pretriasalo v televíznej relácii, PREČO to obrovské zdržanie ukončenia hlasovania, kvôli dvom okrskom, ktoré za záhadných okolností neodovzdali svoje zápisnice ani hodinu po pol noci, kvôli čomu sa nemohli výsledky stať oficiálnymi! Pretože zásah do systému si vyžaduje svoj čas, všade kde sa manipuluje vo svete s výsledkami, sa deje presne to isté, počnúc USA a Českom v posledných voľbách, že sa systém “zasekne”, alebo hlasovanie neukončí, ABY ZÍSKALI ČAS na dokončenie svojich “operácií”, zásahov! V našich parlamentných voľbách na Jeseň, nás zachránili p. Fico a p. Uhrík tým, že podchytili CELÝ PROCES zadávania údajov o hlasovaní do systému, preto nemohli nič urobiť a preto eseťáci nevyhrali, lebo na jednej strane sme sa my zmobilizovali a na strane druhej, lídri strán SMER a Republiky ZNEMOŽNILI tento zásah a manipuláciu do výsledkov, čo TERAZ NEBOLO UMOŽNENÉ… Prosím preto nebuďme naivní a hlúpi na jednej strane a na strane druhej, treba podčiarknuť fakt, že polovica voličov NEBOLA voliť a z tej polovice čo voliť prišli, bola skoro polovica pre FAŠIZMUS a LGBT ZLO! To nepotrebuje ďalší komentár… Slováci, väčšinová časť, sa sami vženú do náručia zničujúcej vojny, čím napokon strhnú so sebou aj nás… zdroj

Do druhého kola sa musí jednak jasne zomknúť koalícia (koniec hier SNS na vlastnom piesočku), jednak sa musí ľuďom naozaj vysvetliť, o čom Ivan Korčok je.

Ivan Korčok sa už pred prvým kolom neudržal a naznačil, ako si chce od vlády zobrať niektoré právomoci (zastupovať Slovensko v zahraničí, uzatvárať zmluvy), odobrí všetko, čo mu chlebodarcovia nadiktujú (on aj teraz pokojne schvaľoval Irak či Juhosláviu, hoci vedel, aké je to nepopulárne, ale proti Washingtonu on nepôjde) a ako prezident by bol na čele permanentného vnútorného konfliktu.

Toto určite nepotrebujeme. zdroj

💀Dnes pred 25 rokmi, zacalo na prikaz americko-izraelskeho deepstatu bombardovanie nevinnych civilistov na uzemi byvalej Juhoslavie…

📍Novodoba genocida, aku Europa nepamata od 2.sv.vojny mala osobne pod dohladom masova vrahyna ‘balkanska masiarka’ Madeleine Albrightova….

📍Vtedajsia vlada Mikulasa Dzurindu vtedy bez mihnutia oka povolila prelety americkych stihaciek nad uzemim SR. odkaz

🤕Nastala skaza, vrazdenie zien, deti, tisice rodin v popole, roztrhnuta Juhoslavia, genocida Slovanov…

😡Rychlost Dzurindovho kyvnutia hlavou pripomina Caputovej kyvnutie DCA zmluve, zivo si pamatame, ako skocila na lusknutie prstom globalistov…

☝🏻Dzurinda je dnes tichym poradcom isteho Ivana Korcoka, pred ktoreho planmi som vas varoval skoro rok dozadu…

👀Moj prispevok citalo cez 100 000 z vas, a dnes – cuduj sa svete – pan Korcok kandiduje na prezidenta..

Dovolte mi vyjadrit sa velmi presne a pragmaticky:

  • nezamyslajte sa nad tym, co presne sa stane zo Slovenskom, ak bude Korckok prezidentom, jeho sponzori si uz cestu a sposob najdu..

‼️AK CHCETE NA SLOVENSKU VOJNU, VOLTE KORCOKA..ono vas to potom uz dostihne..‼️ zdroj

My Slováci sme národ, ktorý veľmi ľahko preberá názory a ideológie od iných národov, preto sme sa aj dostali do područia komunizmu, kde nám bolo diktované čo môžeme a čo nemôžeme, ak mám ísť do histórie ďalej, boli tu mocenské vplyvy zo susedných národov počas Rakúsko-Uhorska, Slováci boli vždy považovaní za národ malý a slabý, s ktorým nikto nepočíta na scéne veľkého spoločenského diania. Ale postupom času všetko dozrieva a dozrel aj „duch národa Slovenského“ a Slovensko sa v poslednom čase ukazuje v spoločenskom dianí ako rovnocenný partner.

Na rozdiel od národa Českého, ktorý posledné týždne akoby úplne stratil kontrolu nad svojim konaním a ženie nás do Tretej svetovej vojny, Slovensko sa stavia na stranu Rokovania o Mieri.

Je to neuveriteľné, ale Česko a jeho vrcholní politickí predstavitelia sa rozhodli aktívne podporiť účasťou svojich vojakov a technikov vojenský konflikt na Ukrajine. Čo to znamená? Každý triezvo uvažujúci človek si uvedomuje, že Ukrajina tento konflikt nikdy nevyhrá. Ukrajina prehrala podľa vojenských odborníkov tento boj asi po 3 týždňoch od začiatku konfliktu. Odvtedy to je už boj nie Ukrajiny, ale jej podporovateľov zo strany USA a NATO, boj do posledného Ukrajinca.

„Nech Rusko odíde z Ukrajiny a bude po konflikte“ , tak znejú hlasy mnohých. Áno, prekvapím Vás možno, aj s tým už Rusko súhlasilo, malo len jedinú podmienku – aby Ukrajina zostala nezávislou a ukončila rokovania o vstupe do NATO. „V žiadnom prípade nesúhlasíme“ znela odpoveď , bojuje sa ďalej, posielajú sa zbrane, teraz už aj ľudia, vojaci. Západ už dávno pochopil, že v globálnom ovládnutí sveta mu stoja v ceste teraz Slovanské národy, sú to národy iné, ako tie západné. Neplatí na nás to, čo platí na Američanov, na Nemcov či Francúzov. Máme iný pohľad na svet, máme a pevne verím, že sme ich nestratili nadobro, tie pravé hodnoty vo svojich srdciach. Uvedomil si niekto z Vás, čo ste za posielanie zbraní na Ukrajinu, že sa tým porušuje Božie prikázanie – Nezabiješ!!! Ak sa vyhrotí konflikt na Ukrajine do tej miery, že sa použijú zbrane zo západu na útok proti Ruským cieľom, čo si myslíte, čo bude nasledovať? Budú sa Rusi len prizerať, ako ich ničia? Samozrejme, že nie, oni budú útok opätovať a keď budú vo väčšom ohrození, použijú aj nukleárne zbrane, čo iné im ostáva. To je jednoduchá logika. A potom poviete – Tie Ruské svine, zaútočili, vyvolali vojnu. Je toto celé logické? Naozaj je to tak ťažké pochopiť, že štváč a agresor nie je Rusko?

Útočí sa len nato, čo má hodnotu, o bezcenné veci nikto nebojuje. Tu je tou hodnotou naša Slovanská hrdosť.

Už je mi zle z tých mainstreamových správ, kde sa šíria len lži a polopravdy, to západné Zlo a nenávisť ich ovládli dokonale a veľa ľudí ich prijíma bez toho, aby poznali súvislosti. Pozrite ako teraz penia, ryčia ako ranené zviera, keď sa ide urobiť poriadok aspoň vo verejnoprávnej televízii a rozhlase.

Slováci, nespime, už najvyšší čas sa prebudiť, dianie okolo nás sa nezastaví a nebude čakať, kedy sa nám uráči, lebo by to nebolo asi nikdy. Len trápenie a bolesť vytrhnú človeka z nečinnosti. Nebuďme už nečinní, buďme aktívni v tvorení svojej budúcnosti.

Čo tým je myslené? Vytvárajme si vlastné názory citom, nie rozumom, pozorujme, buďme kritickí, ale spravodliví, budujme v srdci mier, vypočujme si aj iný názor, ale nie preto, aby sme mu mohli hneď oponovať a presadzovať vlastný názor, ale preto, aby sme hľadali Pravdu, ktorej kúsok môže byť na oboch stranách. Žiadny boj sa nedá vyhrať zbraňami, lebo porazená strana vždy bude hľadať spôsob na odplatu. Dal by sa vyhrať jedine vtedy, ak jedna strana úplne zmizla – bola pozabíjaná. To je jednoduchá logika. V civilizovanej spoločnosti sa konflikty riešia za rokovacími stolmi, tam sa dohodne mier a mierové podmienky. Myslime na to, keď budem budúci týždeň voliť hlavu štátu, či chceme aby to bol prozápadne orientovaný vojnový štváč, ktorý nebude mať problém vzdať sa „práva veta“ za Slovensko alebo niekto, kto považuje Slovensko suverénny štát, ktorý má právo na vlastný názor a nebude už v područí iných národov ani kultúr, ale bude hrdo kráčať k Pravde. Toto je naša úloha, je väčšia, než si dokážeme teraz predstaviť, preto z toho vyplýva aj veľká zodpovednosť.

Ďakujem všetkým, ktorí si to prečítali až dokonca, a moja vďaka patrí ľuďom a priateľom, ktorí so mnou zdieľajú tieto myšlienky, ak nás bude viac a viac, dokážeme zastaviť túto strašnú hrozbu nukleárnej vojny a podporiť Pravdu a Spravodlivosť na našej krásnej Zemi, na našom milovanom Slovensku.

Prajem Vám všetkým krásnu a Pánom požehnanú nedeľu. Nech je Svetlo na Zemi.

Vrabel Karol

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jozef
19 days ago

Pán premiér FICO, som za to, aby všetci voliči Korčoka, opozície a RTVS boli okamžite zmobilizovaní, vyzbrojení a poslaní na FRONTU Ukrajiny na pomoc Zelenskému. Depkov progresivcov je potrebné OKAMŽITE odoslať na Ukrajinu, na pomoc Zelenskemu

Alena
Alena
Reply to  Jozef
18 days ago

Na čele s vami, pán F.

polarexplo
polarexplo
19 days ago

Ďakujem za správy.

Alena
Alena
18 days ago

Je to tak ťažké pochopiť,nemať za prezidenta debila?Programovaným,asi áno.

palino
palino
18 days ago

Tvrdenie, že Slováci ľahko preberajú cudzie myšlienky je hlúposť, že to mraky brzdí. Už aj spomenutý komunizmus k nám bol nanútený ako jedinej krajine na svete zo západu. A všetky tie “Ježíš tě vidí” a “Vesmírní lidé”, ešte aj tých harekrišnovcov tu vedie mluvící občan, to tiež nie sú slovenské nápady, to sa sem TLAČÍ – a v tomto prípade je jedno, odkiaľ. Slováci sú vychýrení konzervativizmom, naopak Česi svojim voiľnomyšlienkárstvom. A to, že mládež zrazu funguje systémom “láska je láska, když choděj kluci s klukamááá, holky s holkamááá” je výsledkom cieľavedomej, dlhodobej a intenzívnej kampane z kadejakých ambasád, ešte kadejakejších médií…

Deni
Deni
17 days ago

dakujem