Správy 08.02.2024

08/02/2024 | Správy

Hlboký štát má skutočné problémy. Tuckerov dosah je najväčší na svete. Jeho rozhovor s Trumpom mal len na X 267 miliónov pozretí. Nech už Tucker robí v Rusku čokoľvek, Hlboký štát sa ho desí. Vedia, že jedno z ich najtemnejších tajomstiev sa čoskoro masívne odhalí.

Presne to isté urobili, keď sa Trump a Flynn zblížili s Putinom. Vrhli sa na absolútny záchvat a kričali “zrada”.

Prečo? Pretože sa boja toho, čo by Putin zdieľal s Trumpom. Putin je antiglobalista. Putin vie o ich zločinnosti na Ukrajine. Putin vie, kde sú pochované mŕtvoly. Putin opakovane upozorňoval na zvrátenosť a rozšírenú pedofíliu Západu. Volá po sprisahaní západných oligarchov, ktorí chcú vytvoriť biologické zbrane a vyrobiť biologické krízy, aby sa obohatili a ukradli voľby prostredníctvom hlasovania poštou. Putin má červenú kožu, ako sa len dá.

Žiadnu z týchto právd nemôže mať v éteri, nieto ešte na najväčšej platforme planéty. Ak sa verejnosť dozvie, že Putin nie je ten zlý, celý naratív Deep State sa zrúti. zdroj

Od Scotta Bennetta – Amerika zmení svoj názov na : Spojené republiky americké

Prečo?

Republic of America je zastrešujúci názov pre United Republicd of America. Už nie sme “štátmi” konfederácie. tá bola zrušená, keď sme uzavreli ústavu a ústava nám zaručuje republikánsku formu vlády, čo znamená, že každý štát má teraz republikánsku formu vlády, čo znamená, že každý “štát” je republikou, t. j. Republika kalifornia, Republika texas atď.

tieto slová a názvy treba znovu zakotviť v našich bytostiach a nahradiť nimi lži a odpadky o štátnosti, ktorá je synonymom otroctva pod tyraniou byrokratov vo Washingtone DC bez legitímnej autority .

Sme malými republikami pod zastrešujúcou republikou podľa ústavy.

Sledovali sme niekoľko posledných rokov šialenstva a premýšľali sme, do akých absurdností by sa to muselo dostať, aby ostatní videli realitu. Pokračuje to a stále toľko ľudí chodí po uliciach spiacich a rozptýlených, zombifikovaných médiami, aby uverili, že všetko je tak, ako to je. Je to len politika. Je to len prirodzené. Takto jednoducho fungujú choroby. Je to len život.

Štáb poukázal na tento vynikajúci videokomentár od Brita Neila Olivera. Vystihuje horké ingrediencie súčasnej absurdnej polievky ako málokto. Keď sa to všetko takto uvarí dohromady, stačí to na to, aby sme zvracali, a pritom si spáči žijú normálne. Dokonca si ani neuvedomujú, že už žiadne “normálne” neexistuje.

Pozrite si Neilov dojemný prehľad a prognózu na nasledujúcom odkaze: Veľké prebudenie z nočnej mory je všade okolo nás, hovorí Neil Oliver

Vážne pochybujeme o pravdivosti tohto ďalšieho titulku, ale je to spôsob, akým Biele klobúky formujú príbeh, keď odstraňujú zlých hercov zo scenára. Je najvyšší čas!

Kráľovi Karolovi III. diagnostikovali rakovinu, tvrdí Buckinghamský palác

Ak by to naozaj bola rakovina, už by sa liečil. Títo kráľovskí páni SÚ rakovinou; skazou na našej planéte. Rakovina sa dá odstrániť. Vedeli sme, že je už dávno po dátume spotreby. Nikto oficiálne “nezomrie”, kým biele klobúky nepovedia, že je čas.

Spomínate si na vystúpenie Smrtky na Karolovej korunovácii?… odkaz

Linda Forsythe z C-Vine na Telegrame zdieľala nasledujúce informácie pre tých, ktorí možno skúmajú alternatívnu liečbu alebo profylaxiu rakoviny.

Rakovina je ochorenie mitózy. Mitóza je replikácia a ako viete, rakovinové bunky sa neustále rýchlo delia. Fenbendazol tieto kanáliky selektívne blokuje, čím zastavuje mitózu alebo delenie buniek. Poznámka: Toto je podobný spôsob, akým fungujú taxol a vinkristín, čo sú chemoterapeutiká.

Dnes sa predpokladá, že existujú 3 hlavné mechanizmy, ktorými fenbendazol ničí rakovinu:
Indukcia apoptózy (programovanej bunkovej smrti). Tá funguje na základe zastavenia bunkového cyklu prostredníctvom inhibície mikrotubulov.

Inhibícia absorpcie glukózy v rakovinových bunkách. Je známe, že malígne bunky majú enormný príjem glukózy.

Preto každému, kto má rakovinu, hovorím, aby okamžite (a) nasadil ketogénnu diétu a (b) užíval vysoké dávky vitamínu C. Poznámka: Rakovinové bunky spotrebúvajú glukózu 200-krát rýchlejšie ako bežné bunky. Ak študujete rakovinu, viete o Warburgovom efekte. Ide o efekt aeróbnej glykolýzy a možno ho vidieť na PET skenoch. Je to celkom zrejmé. Fenbendazol obmedzuje zásobovanie rakovinových buniek cukrom tým, že obmedzuje tento príjem glukózy, čím znižuje množstvo tzv. gluteálnych transportérov (kanáliky, ktoré odvádzajú glukózu do rakovinových buniek z krvi). Inhibuje sa aj enzým nazývaný hexokináza 2. To je veľmi dôležité. Pomáha týmto nádorom, aby sa rýchlo nedelili a zabránili tomu, aby sa tam dostal cukor.

Reaktivácia génu P53. Tento gén je najsilnejším supresorom nádorov v našom tele. Nemáme ho veľa, ale fenbendazol skutočne aktivuje tento gén P53, ktorý pomáha znižovať šírenie rakoviny. Poznámka: Rakovinové bunky si nevytvárajú rezistenciu voči fenbendazolu, ako to môže byť pri chemoterapeutických liekoch. To znamená, že sa môže užívať dlhý čas a stále zostáva účinný.

Poznámka: Jedným z hlavných mechanizmov chemorezistencie rakovinových buniek je adaptácia vylučovania protirakovinových liekov von prostredníctvom špeciálnych efluxných púmp nazývaných P-glykoproteíny. Viem, že tu zachádzam hlboko do problematiky, takže vydržte. Fenbendazol nie je cieľom týchto P-glykoproteínov, takže sa nemôže vylučovať z rakovinových buniek. Zostane tam a bude bojovať proti rakovinovým bunkám. pokračovanie

V prípade, že ste to zmeškali… z Telegramu.

Pre tých, ktorí hovoria “nič sa nedeje”

  1. Prezident Clinton potvrdený na Epsteinovom zozname.
  2. Irak hovorí: “Už žiadna výmena USD” vo vnútri krajiny.
  3. NATO v plnom panickom režime – plánuje falošnú vlajku a obviňuje Rusko.
  4. SCOTUS prijíma podanie, v ktorom sa tvrdí, že Jack Smith je nezákonný špeciálny poradca.
  5. Verejné potvrdenie, že DJT nikdy nebol na Epsteinovom ostrove.
  6. Genocída v Gaze potvrdená viacerými alt-mediami/občianskymi novinármi po celom svete. Medzinárodný súdny dvor prijal oficiálny prípad.
  7. Tucker Carlson/Russell Brand vyslovujú slová “duchovná vojna” a “C19 bola biologická zbraň” v Tuckerovej šou, 3 týždne po tom, čo Tucker v podstate dokázal, že Epstein sa nezabil.
  8. Bývalý poradca v americkom úrade FDIC, ktorý dohliada na komerčný bankový sektor, odsúdený na trest odňatia slobody za detskú pornografiu/násilie.
  9. Protesty WeThePeople teraz dusia tranzit vo viacerých západných krajinách.
  10. “Mimozemské” semeno pevne zasadené do povedomia v Miami na Floride.

A to sme len v 1. mesiaci… zdroj

Prečo sú USA také dôležité pre svetovú slobodu?
Prečo je dôležitý 1. dodatok USA?

Aby sme oslobodili svet od operácií DARPA/ CIA ( Rockefellerovci/ Rothchildovci) DAVOS +. Pád Kabaly sa musí začať v USA a odhalením skorumpovaného systému
USA sú dieťaťom Európy, Elitného korupčného systému KAZARSKÝCH peňazí prostredníctvom falošnej ukradnutej židovskej identity ( kazari, ktorí sa dostali do judaizmu prostredníctvom politických hnutí), ktorí pomáhajú vytvárať finančné inštitúcie USA. Rockefellerovci a Rothchildovci, obaja z južného Nemecka, pomáhajú vytvoriť finančný korupčný systém USA s JP Morgan a ich mocenskou kontrolou nad systémom vojensko-priemyselného komplexu, DARPA CIA a skorumpovanými vojenskými spravodajskými sieťami, ktoré kontrolujú veľkú časť svetových bankových inštitúcií a deep state kabalistických sietí.

Zo Spojených štátov CIA zvrhla viac ako 70 krajín a nastolila centrálne bankové systémy a demokratické vlády lojálne globálnemu režimu kabaly.

Európsky ľud nemôže zvrhnúť hlboký štát a kabalu vo svojich vlastných krajinách, pretože všetky operácie pochádzajú z USA a elít prostredníctvom vojenských operácií hlbokého štátu, ktoré ratifikujú všetky revolúcie, vo väzení , zabíjajú, mučia, infiltrujú hnutia, ktoré sú proti režimu hlbokého štátu a operáciám agendy CABAL.

Krajiny cez Európu a väčšinu sveta nemajú zbrane na boj proti vojenskému deep state vo chvíľach totality/vojenského násilia ovládaného svetovým režimom syndikátov ELÍT.

Poslednou poslednou pozíciou a výdržou v západnom svete, ktorá môže prekonať CABAL, deep state CIA DARPA/ DS vojenský režim, sú občania Spojených štátov, ktorí sú jedinou krajinou v Ozbrojených s viac ako 120 % pomerom zbraní na 100 ľudí na svete.

To je dôvod, prečo je 1. dodatok pre občana USA životne dôležitý a sloboda, ktorú Spojené štáty zavádzajú na svete, je dôležitá, pretože viac ako sto miliónov ozbrojených slobodných Američanov sa môže vzoprieť absolútnej totalite agendy OSN CIA DAVOS svetových globalistických plánov na zotročenie ľudstva do sveta jedného národa s nikdy nekončiacimi vojnami, depopulačnými agendami a nekonečnými operáciami vírusov a kontroly mysle prostredníctvom neustálych CHAOSOVÝCH UDALOSTÍ, kde globalisti s hlbokou štátnou vojenskou sieťou ovládajú Poriadok z chaosu temnej kontroly zla nad svetovou spoločnosťou.

Je životne dôležité, aby sa ODHALENIE korupcie hlbinného režimu CABAL v Spojených štátoch odhalilo na pôde USA a aby sa domy frakcie CABAL začali rúcať v Spojených štátoch. Pádom kabaly a [ ds] amerických inštitúcií a skorumpovaných bánk ZNIČÍME ÚPLNE HĹBKOVÚ INFRAŠTRUKTÚRU EURÓPSKEJ ÚNIE. OSN. NATO A VIACERÝCH VÝZNAMNÝCH KRAJÍN SVETA.

Ako sa Spojené štáty postavia za slobodu ozbrojení na obranu svojej rodiny, života a krajiny,. Vibrácie je cítiť aj za oceánmi, pretože aj európski ľudia sa silno stavajú proti ich skorumpovaným kabalistickým systémom hlbokého štátu.

Všetci sme zjednotení na celom svete, aby sme zvrhli skryté a známe operácie Globalistov, ktoré utláčajú naše spoločnosti na celom svete.

Je čas, aby sa v roku 2024 začala celosvetová otvorená revolúcia proti infraštruktúre hlbokého štátu a v zákulisí srdce svetla stvorenia riadi operácie Vojenskej aliancie, aby aktivovala spoločnosť v boji za slobodu, ktorú jej dal Boh.

Musí to vyzerať tak, že občania sveta bojovali za svoju slobodu a armáda zasiahla až na konci na príkaz potláčaných národov pod totalitnou vládnou skorumpovanou kontrolou a Agendami.

Skutočná PRAVDA.. V ZÁKULISÍ

Vojenské operácie Aliancie už zvrhli Globalistickú… Vy len sledujete a zažívate záverečné SCÉNY vojenských operácií, ktoré sa odohrávajú v otvorených operáciách a kontinuite vládnej kontroly a DEVOLUČNÝCH OPERÁCIÍ

DÔVERUJTE PLÁNU.

Q VÁM POVEDAL.
…..

Ale aj tak musíte povstať a byť súčasťou revolúcie vo vašich krajinách a prejsť temnou časťou chvíľ svetového kolapsu , prichádzajúce stanné právo. A udalosti blízke občianskej vojne. Zostaňte silní a verte.

ZAČALO SA TO
Armádny zelený baret verný prísahe zachovať ústavu Spojených štátov proti zahraničnej invázii a chrániť pôdu USA vedie vojakov (súčasných a bývalých vojakov), policajtov, šerifov, poslancov, milície, časť z 34 000 amerických vojenských prísažných do Texasu na obranu ústavy a vzbury proti vláde hlbokého štátu a ich elitám, ktoré ovládajú systém (DAVOS GROUP/CIA/+/ Carnegie Endowment/+Obamov režim/Biden/svetoví korupční vodcovia a systémy)

V SÚČASNOSTI viac ako 700 000 kamiónov a karaván smeruje do Texasu, aby sa pripojili k Zeleným baretom, armáde ( súčasnej a bývalej armáde) a Texaskej národnej garde, aby sa postavili proti Bidenovej administratíve a agende DAVOSu / OSN (rozbiť hranice USA v nezákonných protiústavných činoch, ktoré sú spojené s jasným a aktuálnym nebezpečenstvom invázie).

Patrí sem aj boj proti biologickým zbraniam operácií CCP/CIA/mexických kartelov, ktoré prúdia na územie USA a zabíjajú občanov USA v rámci plánovaného útoku biologickou zbraňou ( fentanylom) , vrátane obchodovania s ľuďmi na najvyššej úrovni a viac ako 85 000 nezvestných detí, ktoré boli v posledných 2 rokoch prevezené cez USA pod vedením skorumpovanej vlády USA a administratívy prezidenta Bidena.

TERAZ sa viac ako polovica guvernérov Spojených štátov amerických pridáva k boju proti Bidenovej( CIA/Obama/DAVOS OPERÁCIE OSN ELITY) administratíve a ich zajatým zahraničným operáciám DAVOS GROUP/& WEF( CIA) ++ …… Viac ako 25 štátov USA podporuje operácie texaských bielych klobúkov a začalo vysielať aj vojenské národné gardy.

V ZÁKULISÍ
Povstanie ľudu A svetových vlastencov proti skorumpovanému systému, od Nemecka, Francúzska, Holandska, Nového Zélandu až po Írsko.
do Spojených štátov je v tichosti riadený vojenskými operáciami COVERT w/INTEL

Je dôležité pochopiť, že nastal čas, aby sa občania USA postavili proti operáciám WEF/ DAVOS/ CIA vo všetkých krajinách a pripojili sa k miestnemu hnutiu a pokojnému protestu.

Je to veľmi dôležité, nakoľko sa Deep state CABAL snaží zámerne vyvolať vojnu a rasové vojny po celom svete, my ako mieroví patrioti a bojovníci za slobodu musíme zostať čo najpokojnejší. MSM tlačí na spravodajské cykly o OBČIANSKEJ VOJNE v USA a v najbližších mesiacoch bude tlačiť na túto EÚ. Preto vás prosíme, aby ste zostali mierumilovní, ako len môžete, keď pôjdete podporiť svoju krajinu proti globalistickej tyranii, ktorá sa deje po celom svete.

Nastal čas, aby sa občania USA a zahraničia pripojili k Mocnej vzbure proti elitným operáciám CIA DAVOS GROUP+ a išli priamo na demonštrácie a hnutia, ktoré sa dejú s vašou podporou

Pred viac ako dvoma rokmi som vám povedal, že prebiehajú operácie armády, ktorá spolupracuje so šerifmi. Polícia, bývalá armáda a prísažní, aby začali silnú revolúciu a pomohli operáciám cechu. ( Toto je významná krajina, ktorá sa deje)… TERAZ sa to začína.

Zostaňte tam v bezpečí a protestujte v pokoji. My sme ľudia, ktorí odhaľujú Globalistické ELITNÉ Agendy .

Stále ma udivuje, že mega obrovské spravodajské kanály ako Benny Johnson, REDACTED , Jones stále nepoznajú TRUMP. MBS majú dohodu…

Už roky dávam DROPS, že MBS bol zachránený TRUMPOM pri pokuse o atentát v Las Vegas a TRUMP bol jediný západný líder, ktorý kedy držal posvätný meč kráľa Saudskej Arábie.

Mnohé veci, ktoré som povedal o MBS, sa stali minulosťou… ako som povedal, že by zablokoval Bidenovi ropu a pomohol by zvrhnúť federálnu rezervu. Všetky tieto operácie sa zhodovali s tajnými operáciami Trumpa/vojenskej aliancie.

Neskôr Trump vytvorí digitálnu bankovú menu, ktorá sa spojí s BRICS a svetom ( ale Trump nevytvorí CBDC … nebude to centrálne bankovníctvo, ale bude to otvorené trhové bankovníctvo…. To je to, čo MUSK. Trump vytvárajú pre budúcnosť Spojených štátov …. Bankový systém kontrolovaný občanmi USA… A pred rokom 2030 bude mať každý občan USA akcie vo vnútri digitálnej meny Trump/MUSK.

Na rok 2025 je naplánovaných veľa vecí, ktoré majú priviesť svet do systému založeného na zlate/vzácnych kovoch.

Už dlho vám hovorím, že MBS má bilióny v reálnom zlate a aktívach a moc siaha ďaleko do vnútra technologických gigantických spoločností sociálnych médií.
(Všetky tieto operácie Teórie hier, ktoré umožňujú hlbokému štátu hrať svoje cenzúrne hry a pokusy o globálnu kontrolnú agendu, sa zámerne odohrávajú z nejakého dôvodu. V pozadí: TRUMP MBS MUSK USSF + MODI > PUTIN VŠETCI MAJÚ MOCNÝ PLÁN, KTORÝ MENÍ SVET>>> ZLATÁ ÉRA <<<< +KONIEC VOJEN) zdroj

Progresívne školstvo v praxi: Cvičebnica češtiny pre žiakov 3. a 4. triedy Základnej školy ako pornografický román: „Líza ma líže a chtivo prehĺta“ alebo „Práve ma líže Líza z Liberca“ zdroj

Vdova po zosnulom advokátovi Krivočenkovi, ktorého partička v NAKA a na Lipšicovej prokuratúre posadila v roku 2020 do väzby, kde sa po nakazení covidom udusil, opísala šokujúce podrobnosti o prípade jej manžela zdroj

Jozef Hambálek: Kto mi to spôsobil? Stopy vedú ku Korčokovi – Neuveriteľný príbeh muža, ktorému Matovičovo-Hegerovo-Ódorovský moloch pod hlavičkou EÚ vzal úplne všetko video

„Pán Zuckerberg, vy a spoločnosti pred nami, viem, že to tak nemyslíte, ale na rukách máte krv“, povedal Graham, keď diváci v pojednávacej miestnosti zatlieskali… „Máte produkt, ktorý zabíja ľudí“, dodal. Počas vypočutia s názvom „Veľká technológia a online kríza sexuálneho zneužívania detí.“ Zúčastnili sa ho : Zuckerberg, gen. riad. X Linda Yaccarino, generálny riaditeľ Tik toku Shou Chew, gen. riad. spol. Snap Evan Spiegel a gen. riad. spol. Discord Jason Citron.
Presne tak to je.. zdroj

Francúzski farmári dnes ráno dorazili do Štrasburgu a rozložili tábor pred Európskym parlamentom. zdroj

🧐LGBT je skryta genocida *bielych deti !

⚠️toto chcu progresivci pre vase deti pod zamienkou ‘inakosti’

⚠️toto chcu elity a deepstate pre vase deti, aby sa uz dalej nemnozili, aby vymena narodov spolu s Kalergiho planom prebiehala rychlejsie

⚠️preto terorizuju vase deti, preto chrania pedofilov ako bol Jeffrey Epstein, ako je Bernard Slobodnik, Daniel Lipsic atd atd , a protezuju tych, ktori svoje vlastne deti mat nemozu – Stanke, Kovacic-Hanzelova, Matus Lenicky ( B-complex), David Puchovsky, Fero Joke, Michal Szabo, Miroslav Jaroš (https://t.me/svetlodotmy/139)

✍️🏻toto chcu mainstream media, toto zastavaju Sorosove media a globalisticke domy ako Dennik N, SME, aktuality.sk

⚠️pre toto je mediami chranena pedofilia a homolobby pretlacana, kde sa len pozrieme – Direr, Iliev, Kovacic, Dobsinsky, Todova, Zaleska…

☝🏻oni chcu znicit vase rodiny a dopredu znicit sexualitu vasich deti!

ZACHRANTE PROSIM VASE DETI A ZASTAVTE LGBT, pretoze ak nestopnete Lgbt, Lgbt stopne vase deti

‼️Uz sa konecte postavte systemu a prestante sa nechat ovladat strachom a uz konecne zacnite nahlas rozpravat, ked nie pre vas, tak pre vase deti!‼️ Zdroj zdroj2 – dkx –

( *podla statistik 94% deti a mladistvych do 15 rokov, ktore presli zmenou pohlavia su z demografickeho hladiska bielej etnicity ) zdroj

Reuters: Polští zemědělci plánují generální stávku a blokádu hraničních přechodů zdroj

7 dní v kocke: Kauzu Matoviča držali v rukách čurillovci z NAKA zdroj

Krajský súd dal za pravdu šéfovi rezortu vnútra Šutajovi Eštokovi. Čurilla a Magula sa nemôžu vrátiť do práce. Obaja vyšetrovatelia NAKA čelia obvineniu v kauze manipulácií v trestnom konaní

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) po nástupe do funkcie dočasne pozbavil výkonu služby šiestich policajtov, tzv. čurillovcov. Odôvodnil to podozrením zo spáchania trestného činu. zdroj

Reklama
Billboardy, banery, diskusie …
Protesty , návštevy škôl, platené reklamy na sociálnych sieťach atď. Atď.
A teraz mi povedzte , že toto je nezávislý kandidát…demokratický..a ľudia ho chcú, keď musí toto všetko platiť 🤢

Ivan Korčok porušil školský zákon, ktorý zakazuje robiť politickú kampaň na akademickej pôde. Chyba sa môže stať. A nie je hanbou sa za ňu ospravedlniť. To však Ivan Korčok neurobil. Slušne a rázne, však, pán kandidát ?
~ Adam Lučanský, poslanec NR SR

Písal sa rok 2020 a oni boli pri moci. Likvidovali aj to, čo sa nedalo… Ak niečo ukazovalo svoju životaschopnosť, existoval predsa inštitút väzby…
Ale dnes sa opätovne hrajú na demokratov ctiacich si Ústavu SR a zákony. Lenže ich vyjadrenia z minulosti nikto nevymaže, tie zostávajú a usvedčujú ich z klamstva… viac vo videu

Zapamätajte si sumu 570tisíc eur.
Približne toľko dostala Nadácia Milana Šimečku za ostatného 3,5roka. zdroj


A čeští zemědělci jako Blaničtí rytíři… spí a spí. Nebo se probouzí? Komentář Štěpána Chába zdroj

Krevní sraženiny jsou nyní v Americe příčinou smrti č. 1 zdroj

Protesty farmárov zasiahli Španielsko a farmári zablokovali desiatky diaľnic po celej krajine. zdroj

Von der Leyen počas protestov farmárov zrušila sporný zákon o pesticídoch.

Ursula von der Leyenová v utorok oznámila stiahnutie sporného zákona, ktorého cieľom bolo znížiť používanie pesticídov v celej Európskej únii, čo znamená prvú porážku Zelenej dohody zdroj

DEJE SA TO

Tento rozhovor zmení globálne vnímanie. Závoj sa dvíha. Stovky miliónov občanov Západu po prvý raz uvidia a budú počuť Putina hovoriť.

To, čoho budú svedkami, ich bude šokovať.

Putin nie je monštrum, ako nám hovorili.

zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
3 months ago

Ďakujem za správy.

palino
palino
3 months ago

poznámočka – nie maršalské zákony, ale STANNÉ PRÁVO

Milan
Milan
3 months ago

Hanbálek. Korčok. Hanbálkovi vzali všetko bez súdu. Peniaze, nehnuteľný majetok, firmu, identitu, nemôže nikam cestovať! Je to možné v demokracii??? Korčok má byť v pozadí?