Schumanova rezonancia – ako nás ovplyvňuje?

17/10/2021 | Zaujímavosti

Schmanova rezonancia Ako mysliet pozitivne

Zvykli sme si na to, že v správach máme informácie pre meteo senzitívnych ľudí, o tom ako nás tlak a počasie v daný deň ovplyvňujú. Ale skúsili ste sa niekedy pozrieť na Schumanovu rezonanciu a jej denné hodnoty?

Ako nás ovplyvňuje Schumanova rezonancia?

Schumanova rezonancia zaznamenáva vibrácie našej matky Zeme. Ideálna rezonancia je na frekvencii 7,83 Hz, čo je podľa východných tradícií rezonancia OM.

V posledných rokoch sa ale rezonancia, čiže vibrácie zeme neustále zvyšujú a Zem vibruje až po 40 Hz. Ja som si ju začala v posledných mesiacoch viac všímať. Vnímala som svoje pocity a pocity ľudí v daný deň. Keď som sa cítila unavená, rezonancia bola vysoká a rovnako aj na stránke bola informácia, že tento deň je vhodný na relax a oddych. V dni kedy vibrácie zeme dosahovali nižšie hodnoty a oscilovali bližšie k hodnote 7,83 som sa cítila úžasne a plná energie.  Má aj na Vás vplyv Schumanova rezonancia a vibrácie Zeme? Informácie o dennej vibrácii nájdete tu.

Frekvencia a vibrácia Zeme zaznamenáva tak veľké variácie, ktoré nikto nemôže vysvetliť, ale práve tieto zaznamenávané informácie nám dávajú jasný signál, že sa planéta mení. Zem vibruje stále vyššie a vyššie, rovnako ako my.

Keď sa kohokoľvek pri stretnutí opýtam ako žije, zväčša dostáva rovnakú odpoveď: Veľmi rýchlo. Dôvodom je práve Schumanova rezonancia, teda vibrácie Zeme. Čas sa akosi zrýchľuje, a aj keď deň stále trvá 24 hodín, pocitovo vnímame, že trvá len 16 hodín. Tieto vibrácie nám spôsobujú stresy, nervozitu z toho, že nič nestíhame, vyvíjajú na nás časový tlak.  A väčšinou až nás tento stres dostane a začnú sa prejavovať zdravotné a psychické problémy, spomalíme a začneme prehodnocovať naše životné hodnoty a priority. Núti nás k zmene, ktorá ide z vnútra.

Čo znamená Schumanová rezonancia?

V roku 1952 nemecký fyzik a profesor W.O. Schumann predpokladal, že existujú merateľné elektromagnetické vlny v atmosfére, ktoré existovali v dutine (alebo priestore) medzi povrchom zeme a ionosférou. Podľa názoru NASA je ionosféra bohatá vrstva elektrónov, ionizovaných atómov a molekúl, ktoré sa rozprestierajú približne od 30 míľ nad povrchom zeme až po hranici voľného vesmíru približne 600 míľ. Táto dynamická oblasť rastie a zmenšuje sa (a ďalej rozdeľuje na subregióny) na základe slnečných podmienok a je kritickým článkom v reťazci interakcií Slnko-Zem. Je to “nebeská elektráreň”, ktorá umožňuje rádiovú komunikáciu.

V roku 1954 Schumann a H.L. König potvrdili Schumannovu hypotézu detekciou rezonancií pri hlavnej frekvencii 7,83 Hz; “Schumannova rezonancia” bola založená meraním globálnych elektromagnetických rezonancií generovaných a excitovaných výbojom bleskov v ionosfére. Zatiaľ čo tento jav je spôsobený bleskami v atmosfére, mnohí si neuvedomujú dôležitosť tejto frekvencie ako ladiacu vidličku na celý život. Inými slovami, pôsobí ako frekvencia, ktorá v úzadí ovplyvňuje biologické obvody cicavčieho mozgu.

Už v súčasnosti vieme, že elektromagnetické pole Zeme chráni všetky živé bytosti s touto prirodzenou frekvenčnou pulzáciou 7,83 Hz.

Môžete to vnímať ako tlkot srdca zeme. Staroveká indická ríša sa o tom zmieňuje ako o OHM, alebo o stelesnení čistého zvuku. Či už náhodou alebo nie, frekvencia 7,83 Hz je taktiež veľmi silná frekvencia používaná pri zachytávaní mozgových vĺn, pretože je spojená s nízkymi hladinami Alfa a horným rozsahom stavov mozgových vĺn Theta. Táto frekvencia sa spájala s vysokou úrovňou hypnotizovateľnosti, sugestibility, meditácie a zvýšených hladín HGH (ľudského rastového hormónu). Okrem toho pri jej stimulácii dochádza z zvýšeniu prietoku krvi v mozgu.

Ako sa vieme naladiť na príjemnejšie frekvencie? 

Zdá sa, že náš nervový systém môže byť ovplyvnený zemským elektromagnetickým poľom. Možno práve preto je pobyt v prírode tak obnovujúci a uzdravujúci. Zmena, únik z mesta a teda zníženie vplyvu davov, dopravy, práce a rutiny môže spomaliť naše mozgové vlny. Z agresívnych, ostražitých a netrpezlivých stavov spôsobených vysokým rozsahom Beta mozgových vĺn, sa vieme vďaka pobytu v prírode dostať  na regeneračné Alfa vlny.

V roku 2014 keď táto frekvencia dosiahla hodnoty v rozpätí 15-25 Hz, bolo to považované za anomáliu. Lenže  31. januára 2017 bola  prvýkrát zaznamená Schumannova rezonancia na frekvencií 36 Hz. Tieto “anomálie” sa v poslednej dobe vyskytujú čoraz častejšie a predstavujú zásadnú zmenu.

Čo to znamená pre nás ako obyvateľov Matky Zeme? Podľa neurovedy sú frekvenčné záznamy 36+ Hz v ľudskom mozgu viac spojené so vystresovaným nervovým systémom než uvoľneným a zdravým.

Ako vieme z vedy, čím je frekvencia vyššia, tým viac sú tieto informácie, ktoré tieto frekvencie prenášajú rozmanitejšie. Keďže sme organické bytosti vytvorené z hmoty, sme náchylní na elektromagnetické polia a naše životy sú neoddeliteľné od zeme, Preto ak sa frekvencia zeme zvyšuje, nemala by to tiež zvyšovať naša frekvencia?

Ako sa mení rezonancia v čase? 

Evolúcia nebola vždy jednoduchým procesom, ale energia za ňou ,energia zjednotenej oblasti, sa vždy pohybuje smerom k väčším stupňom organizácie a celistvosti, a to nielen v jej vnútri ale aj mimo nej.  Ak sa zemské elektromagnetické pole zvyšuje,  nemalo by to znamenať, že náš mozog bude môcť fungovať na vyššej frekvencií, ktorá je dokonca vyššia ako stresový stav vysokých beta mozgových vĺn?  Ak áno, existuje rozsah mozgových frekvencií nad rozsahom vysokých beta mozgových vĺn, ktoré by sa namiesto spájania so vznietlivým a nevyváženým mozgom spájali s tým vedomým a kreatívnym?

Zvyšovanie frekvencie vytvára nárast vedomia a keď sa naše vedomie zvyšuje, máme väčšie povedomie – a to sú Gama vlny. Gama mozgové vlny, môžu byť viac ako dvakrát vyššie ako vysoké Beta mozgové vlny. Tieto gama vlny však korelujú s vyšším stavom vedomia a povedomia, rovnako ako s väčším množstvom lásky, súcitu a empatie.

A tak ako zem prechádza svojou premenou, musíme si ňou prejsť aj my ľudia. Prejsť zo stresových vibrácii na tie vyššie, ktoré nám pomôžu zvýšiť svoje vedomie a uvedomovanie si svojho Ja.

Schumann Resonance — Beacons For Peace
Graf schumannovej rezonancie zobrazený z hľadiska energie s farebným kódovaním:
🔵 Homeostáza/Pokoj = príliš veľká aktivita v energetickej reakcii
nie je. Gaia oddychuje.
🟢 3D očistné energie
🔴 Hustota/Blokáda = jadro je nabité, energia prúdi a červená/oranžová farba v
v grafoch ukazuje, že sa v Gaii uvoľňujú blokády a prichádzajúca energia
pomáha pri tomto presune. V grafe to uvidíte okolo bielych
škvŕn. Dochádza k uvoľneniu a transformácii.
⚪️ 5D svetelné kódovanie = prichádzajúce vysokofrekvenčné gama žiarenie, ktoré sa odráža v grafe ukazuje, že je tu nárast výkonu, energia je nad
toku elektromagnetického poľa a rozsvieti sa. Dostávame
aktiváciu čakier a posilnenie kódovania svetla 5 D do našej DNA,
kanály sa otvárajú a máme viac svetla.
V závislosti od vašej citlivosti môžete pocítiť zosilnenie skôr, ako dosiahne plný výkon, ale príznaky sa zvýšia počas objavenia sa bielych škvŕn. Prečistenie, keď sa zemská mriežka a kolektívne vedomie spoja, nás naďalej rozjasňuje, osvetľuje a zosilňuje.
Počas očistnej fázy môžete pociťovať nevoľnosť, extrémne bolesti hlavy, tlak v očiach, rozmazané videnie, bolesti tela, závraty, otvorí sa vám stav snov. zdroj

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Palino
Palino
2 years ago

Reálne sa Sch. R. merajú tu, ostatní to len preberajú: http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Palino
2 years ago

Ďakujeme za link

Zerro
Zerro
2 years ago

Pro hračičky s elektronikou je tu ELF-rad přijímač (stavební schéma):

https://ulozto.cz/file/YxB31WKAgcMY/elf-rad-zip?_fid=42oa#!ZGV4AGR1MJIzZGHlZQH3LmMuZJV4JH1wM1MzJIqMLxyJA2D4