Pád Chiméry

21/03/2021 | Elity/Satanizmus, Tajné

Nastal čas vydať viac informácií o skupine Chimera. Časti tohto spravodajstva sa môžu zdať pre niektorých ľudí neuveriteľné, ale pravda je zvláštnejšia ako fikcia.
Do tejto skupiny patria vodcovia temných síl z galaxie Andromeda. Na Zem prišli v humanoidných fyzických telách pred 25 000 rokmi a umiestnili planétu do karantény. Postavili okolo Zeme (Závoj) skalárny elektromagnetický plot, ktorý účinne bráni pozitívnemu kontaktu ET a izoluje tak ľudstvo. Potom vybudovali rozsiahlu sieť podzemných miest, využívali Drakoniánov ako otrokov a Reptiliánov ako otrokov a odtiaľ riadili ľudskú populáciu na povrchu planéty.

Ich hlavné bašty sa v tom čase nachádzali pod Afrikou, Čínou a Tibetom. Až do začiatku 20. storočia nemali priamy kontakt s povrchovou civilizáciou. V tomto časovom rámci bol zaznamenaný zaujímavý okultný vývoj.

Najprv, v roku 1917, sily Svetla vytvorili spoločnosť Thule v Nemecku. Veľmi skoro bola infiltrovaná agentom Rothschildovcov kontrolovaným Archonom menom Adolf Schicklgruber (Hitler) a stal sa nástrojom temna. Ďalej sa zmenil na spoločnosť Vril, ktorá vyvíjala tajný nemecký vesmírny program.

Keď to skupina Chimera videla, uvedomili si, že povrchová ľudská populácia dosiahla dostatočný technologický rozvoj, aby sa dostala k hviezdam a prebodla Závoj. Aby to potlačili, uskutočnili prvý kontakt s povrchovým obyvateľstvom prostredníctvom Karla Haushofera na jeho cestách do Tibetu. Po tomto kontakte bol Haushofer ovládaný Chimérou hlavnou okultnou silou nacistického Nemecka.

Po tom, čo nacisti prehrali druhú svetovú vojnu, boli dovezení do Spojených štátov prostredníctvom operácie Paperclip, kde tvorili jadro vojensko-priemyselného komplexu, pokračovali v rozvoji svojho tajného vesmírneho programu a začali budovať hlboké podzemné vojenské základne financované Yamashita zlatom. Skupina Chimera bola v zákulisí, pozorne sledovala pohyby vojensko-priemyselného komplexu USA a dbala na to, aby sa zachoval karanténny stav planéty. Rastúci jadrový arzenál negatívnych vojsk bol veľkým záujmom síl Galaktickej konfederácie a uskutočnili experiment na minimalizáciu výťažku termonukleárnej bomby pri jadrovom teste hradu Koon v roku 1954.

Po tom, čo Konfederácia úspešne znížila výnos bômb o takmer 90%, sa vojensko-priemyselný komplex začal báť a spojil svoje sily proti vnímanej hrozbe zo strany „vysokých bielych“. Bolo to presne tak, ako to Chimera chcela, pretože teraz mali na celom svete zjednotenú Negatívnu armádu, ktorá pracovala na spoločnom cieli udržania karantény. Boli stanovené veľmi prísne protokoly o utajení a neboli tolerované žiadne úniky týkajúce sa „hlbokých udalostí“, ktoré by mohli narušiť stav karantény. To je dôvod, prečo nenájdete žiaden skutočný dôkaz o existencii mimozemských civilizácií kdekoľvek a väčšina »dôkazov« je vyrobená CIA, aby ďalej zahmlievali túto tému. To je tiež dôvod, prečo na internete nenájdete žiadne hlboké informácie, ale iba nekonečné recyklovanie známych faktov. Možno ste si už všimli, že takmer všetky informácie o UFO a hlboko podzemných vojenských základniach sú staré desaťročia.

Jedinú zmienku o skupine Chimera nájdete v rozhovore Jamesa Casbolta. Je jedným z mála ľudí, ktorí majú prístup k hlbokým informáciám a dostali sa na verejnosť. Aj keď tu nie je všetko správne, stojí za prečítanie:

tu

Skupina Chimera uctieva Čierne slnko, ktoré je ich symbolom pre galaktické centrálne slnko. Ich vodca je stále v držbe jediného kusu Čierneho kameňa, ktorý je hrudkou kondenzátu z ťažkej povrchovej vrstvy / antitopu kvarku. Na Zem bol privezený z Rigelu v roku 1996. Čierny kameň je centrom primárnej vesmírnej anomálie temnoty a je oveľa nebezpečnejší ako škrtiaca bomba, pretože vrchné kvarky sú oveľa ťažšie ako zvláštne kvarky:

článok

Vodcovia skupiny Chimera sú strážcami elektromagnetickej nulovej zóny.

Skupina Chimera mala vlastnú sieť podzemných základní, až kým ich nedávno neodstránil odpor. Tieto základne boli spojené s rýchlovlakovým systémom. Na objasnenie situácie donedávna existovali tri podzemné vlakové systémy: jeden spájajúci hlboké podzemné vojenské základne Negatívnej armády, druhý spájajúci základne Chimera a druhý spájajúci odbojové základne. Vlakový systém odporu bol ten, ktorý som videl už v roku 1977. Na povrch unikla existencia podzemného vlakového systému negatívnej armády.

Existencia podzemného vlakového systému negatívnej armády bola uniknutá k povrchovému obyvateľstvu prostredníctvom tohto dokumentu RAND.

Teraz je plne funkčný iba podzemný vlakový systém odporu. Skupina Chimera je väčšinou obsiahnutá v najvyšších podzemných častiach povrchových vojenských základní, bližšie ako 30 metrov k povrchu. Ich hlavné súčasné pevnosti, cez ktoré ovládajú povrch planéty, sú:

 • Borgo Santo Spirito, Rím, Taliansko
 • Základňa Aviano NATO, Taliansko
 • Určité utajované miesto, stredná Európa
 • Ďalšie klasifikované miesto, stredná Európa
 • Ramsteinova základňa NATO, Nemecko
 • Fairford RAF base, UK
 • Montauk, NY
 • Wright-Patterson AFB, OH
 • Sandia / Los Alamos, NM
 • Biele piesky / oblasť 6413, UT
 • Nellis AFB / Area 51, NV
 • Edwards AFB, CA.

Každé z týchto miest má na svojom území vlastnú škrtiacu bombu. Tieto stlmené bomby sú dosť nebezpečné a sú hlavným dôvodom, prečo pozitívna armáda ešte neurobí svoj krok pre túto udalosť: Zdroj1Zdroj2

Miesto v blízkosti vstupného / výstupného bodu Montauk je Cold Spring Harbor, genetické laboratórium, kde Chimera produkuje najvyššie klony členov Cabal, podľa niektorých nepotvrdených zdrojov:Zdroj1Zdroj2

Sily Galaktickej konfederácie neustále monitorujú toto zariadenie a ukončia program klonovania, keď bude na to pripravená situácia: Zdroj

Skupina Chimera v poslednom desaťročí uniesla globálny finančný systém z rúk centrálnych bankárov prostredníctvom softvéru PROMIS a prostredníctvom vysokorýchlostných obchodných programov. Odboj a organizácia (jej predchodca) o týchto programoch vedeli už dosť dlho a dokázali odčerpať asi 70 biliónov dolárov z čiernych fondov Cabalu. Tieto peniaze sa vrátia ľudstvu po obnovení prostredníctvom záložných účtov.

Skupinu Chimera si nemožno zamieňať s odtrhnutou civilizáciou. Úniková civilizácia vznikla v nacistickom okultnom vesmírnom programe a vyvinul sa z nej vojensko-priemyselný komplex s mnohými čiernymi projektmi, zatiaľ čo skupina Chimera je hnacou silou únikovej civilizácie a manipuluje ju tak, aby pomohla zachovať stav karantény planéty Zem. Demarkačná čiara medzi skupinou Chimera a odštiepiteľskou civilizáciou sa nazýva fázová hranica, z ktorej sa už nedá povedať nič viac verejne, a Prielom udalosti / kompresie sa dá nazvať aj fázový prechod. Sily Svetla vypracovali protokol o porážke skupiny Chimera a protokol sa vykonáva.

Víťazstvo svetla je blízko.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
bed
bed
3 years ago

Kde sa prosím nachádzajú Essassani ? V akej časti/zóne vesmíru, niečo o nich by som viac chcela vedieť.