Archonti a skupina Chiméra sú zodpovední za zlo, ktoré na Zemi nikto nedokázal zastaviť odkedy ľudia existujú

20/06/2021 | Elity/Satanizmus, Tajné

Archóni a skupina Chiméra udržujú cez primárne plazmatické anomálie otrockú karanténu na Zemi. Robia to pomocou pokročilých kvantových skalárnych plazmatických technológií. Dokážu zakriviť časopriestor a prekrútiť realitu. Zdá sa vám to nemožné a sci-fi? Pre nás áno, ale nie pre vyspelé negatívne mimozemské bytosti o desiatky úrovní pred nami. 

Skôr, ako chcete pochopiť, čo sa na Zemi deje a kto nás ovláda a ako to robí, je potrebné položiť si tieto základne otázky a zamyslieť sa nad tým poriadne, či dokážeme určiť jasnú odpoveď alebo v tom máme zmätok. Ak v tom máte zmätok nie je potom možné povedať, že chápete o čom hovorím. Len blázon dopredu odsúdi niečo o čom vôbec nič nevie. Len blázon si najprv nepreštuduje veci, aby si najprv mohol utvoriť názor. 

Kto udržuje zlo na Zemi? Prečo sú stále vojny a genocídy? Prečo tisícky rokov toto zlo nikto nedokáže zastaviť? Prečo, ak vieme v každej epoche ľudstva kto, v ktorom štáte robí zlo a týra národ, nedokážeme na tých ľudí vyslať armády, komandá a celé ľudstvo, aby ich zničilo a zabilo? Prečo žijeme ako tupé odovzdané stádo a robíme, čo od nás systém chce? Prečo stále viac a viac degradujeme ľudského ducha a stávame sa závislí na každej blbosti, ktorú nám systém dá a podhodí ako psom? Ako je možné, že ľudia sú nepoučiteľní z minulosti, ale aj z vlastných chýb? Ako je možné, že stále stúpime do tej istej rieky, nie dva krát ale aj sto krát? Ako je možné, že veríme ľudom, ktorých ani nepoznáme? Ako je možné, že sme doteraz nepochopili, že politika je zlo a stále veríme novým a novým vládam, politikom, prezidentom, parlamentom, stranám a hnutiam? Ako je možné, že sme nepochopili, že politiku nepotrebujeme tak isto ako lekárov a ich metódy? Prečo sa nezamyslíme nad tým, že ani jedno ani druhé v histórii ľudstva nikdy neexistovalo a ľudia žili aj bez nich? Viete prečo robíte to isté čo zvyšok sveta? Viete prečo nechcete vybočiť z radu, aby ste nevyzerali v spoločnosti ako keby ste do nej nepatrili? Viete prečo ste chodili alebo chodíte do školy celý život ako aj do roboty nasilu proti svojej vôli? Viete kto za tým stojí? Prečo väčšinu svojho života nie ste doma a miesto toho trčíte ako otrok niekde za pár drobných? Prečo vám ani plat nevystačí na to, aby ste mohli dôstojne žiť? Prečo nie ste nikdy spokojní a šťastní? Prečo sa vám celý život až do smrti dejú zlé veci, samý stres, jeden problém za druhým, nešťastia a choroby? Prečo sa toto isté deje celému svetu rovnako? Prečo existuje tak veľa štátov? Prečo existuje tak veľa jazykov, nárečí a dialektov? Prečo existuje tak veľa náboženstiev, siekt, hnutí a kultov? Načo je toto všetko potrebné a kto to chce? Chceme to vari my obyčajní ľudia? 

Teraz idem priamo k veci. Okrem prebudených ľudí, ktorí sa k týmto informáciám už dostali, celý zvyšok sveta v nevedomosti žijúcich ľudí o tomto nemá ani poňatie. Nevedia vôbec nič o tom, čo sa deje na Zemi, ani kto nám to robí. Zvyšok sveta vôbec netuší ani to, že sú otroci a to doslova a do písmena. Naše otroctvo pokračuje a je oveľa nebezpečnejšie a sofistikovanejšie ako kedykoľvek pred tým. 

Aj tak to o chvíľu bude vedieť každý na svete, lebo ľudia čo Zem oslobodzujú prevezmú v deň D kontrolu nad všetkým aj na médiami a novým finančným systémom. Všetky zlé veci aj náboženstvá raz a navždy skončia a potom ľudia na celom svete uvidia, čo tu na Zemi s nami robili a kto nám to robil. Garantujem vám všetkým, že vám padne sánka a budete mať všetci dosť. Toto prebudí z nevedomosti každého na Zemi. Vy sami a každý z vás môže urobiť niečo pre zmenu tohto sveta tým, že budete inak myslieť a že každý deň budete o týchto novinkách hovoriť čo najviac ľudom a šíriť to na FB na VK, ale aj inde na iných sieťach, ako aj v emailoch. 

Len ľudia čo majú skutočný zdroj informácií a vedia čo sa deje vo vesmíre aj na Zemi, len oni môžu jasne a z istotou niečo povedať, lebo sú pri tom a vedia všetko. Vy, ako aj ostatní si môžete len niečo myslieť. Väčšina z vás nemá poňatie o tom, čo je realita a čo sa deje. Našu Zem ovládajú Archonti a skupina Chiméra. Oni vytvorili na Zemi karanténu a Zem pred 26 000 rokmi vo výške 13,6 km ako aj pod ňou a všade okolo Zeme obalili do skalárneho plazmatického závoja a do neho vložili AI čiže umelú inteligenciu. Okrem toho entita zvaná Yaldabaoth  padlý archanjel, ktorý sa pred 8 miliónov rokov odpojil od zdroja svetla, čiže Boha, zošalel, lebo si to vybral sám slobodnou vôľou, aké to je upadnúť do hmoty a byť odpojený od Boha. Okrem Boha, ktorý je stále a je večný, existuje ešte niečo a je to tiež večné a mimo Boha. Volá sa to náhodilosť. Je to forma možností a energie, ktorá má rôzne kombinácie. Sama o sebe je náhodilosť neutrálna, ale ak sa do nej ponorí duch, teda duša večné vedomie, tak nastane možnosť robiť zlo a byť vyšinutý na viac spôsobov a možností kombinatoriky. Náhodilosť v sebe obsahuje plazmu. Plazma je pozitívna aj negatívna. Táto je čisto negatívna. Ten Yaldabaoth sa ponoril do tej plazmy a do tej náhodilosti. On sám o sebe nebol nikdy Satan. Bol niečo ako vodca Archontov alebo bytosť, ktorú Archóni uznávali. Vodca Archontov už Satan bol pod tým menom ako ho poznáme my. Viete vôbec ako vyzerajú Archóni? Majú humanoidné telá ako my. Oni sú padlí archanjeli z galaxie Andromeda z oblasti Rigel. Skupina Chiméra sú padlí archanjeli, tak isto z galaxie Andromeda, ale z oblasti Orión. Oni už pôvodné telá nemajú ako my a ako humanoidi. Sú to pavúčie insektoidné bytosti. Takže Archóni a skupina Chiméra sú to zlo, ktoré ničí vesmír a robí to zlo, Naša Zem ostala posledná, ktorú ničia a keď ju oslobodia, zlo končí a bude navždy rozpustené. Archóni sú obyčajné bytosti ako my len inak vyzerajú. Sú to duše ako my, len v iných telách. Ak ich vodca je zabitý alebo sa mu niečo stane, vždy sa jeden z nich prehlási za vodcu. Satan bol eliminovaný galaktickou konfederáciou a bol eskortovaný a hodený do vnútra galaktického centrálneho Slnka, kde jeho duša, vedomie aj vyššie ja skončili. Vznikne z neho nová iskra nová duša, ktorá začne od začiatku vo vývoji od 1 dimenzie ako základný prvok a bude mu miliardy rokov trvať kým bude zas bytosť. Poviem to inak. Všetci poznajú mafiu na Slovensku. To, že vodca skončí mŕtvy alebo v base neznačí, že mafia je už slabá a nevie si bez neho poradiť alebo, že by skončila. U nich je to tak isto. Skončí jeden a za vodcu sa prehlási iný. Pokiaľ ich nezničíme, stále bude zlo trvať a aj utrpenie na Zemi. 

Pripájam fotografie rodiny čiernej šľachty. Na  fotkách je muž menom FABRIZIO MASSIMO BRANCACCIO.

Je to muž, ktorý vlastní celý Vatikán. Vatikán je jeho majetok. Ten muž je inkarnovaný Archón a je to ten istý, ktorý bol v starom Ríme cisár z rodu Maximus.

Tá fotka kde je muž s bradou ten je z jeho rodiny tak isto. Volá sa STEFANO MASSIMO.

Oni vytvorili zo Zeme otroctvo a udržujú status quo karanténu. Oni vytvorili Vatikán aj ho ovládajú. Oni určujú kto bude kde a kedy prezident. Oni určujú tak isto kto bude pápež. Majú pod sebou jezuitov TOP jadro im oddaných a oni plnia ich príkazy. Jezuiti sú len na oko veriaci. Je to v skutočnosti sekta satanistov kultu 9 brány a robia infiltrácie do všetkých štátov. Sú to zvedovia a špióni teda bojovníci čiernej šľachty. Kult 9 brány je veľmi nebezpečná odnož satanistov a patrí tam aj pápež František spolu s x kardinálmi, bankármi, a kopou iných ľudí z biznisu, Holywoodu a iných cirkevných odnoží. 

Tých rodín archónov teda čiernej šľachty je ale oveľa viac a všetci spolu pracujú na karanténe Zemi tým, že stále udržujú Zem ako otrockú planétu s karanténou.

Dobrý zahraničný naj článok o Archónoch rodinách čiernej šľachty sa volá:

Massimo Mafia of London
http://ltvfye.blogspot.com/2018/03/massimo-mafia-of-london.html 

Všetko sú to padlí archanjeli s galaxie Andromeda inkarnovaný v ľudských telách. Darmo sa tieto informácie zdajú ako sci fi. Pravda býva často oveľa krutejšia a pre človeka neprijateľná ako klamstvá a dezinformácie. My žijeme vo svete, kedy ľudia oveľa ľahšie veria klamstvám ako skutočnej pravde. Títo sociopati  indoktrínovali celé ľudské pokolenia po dobu 26 000 rokov a dokázali z ľudstva urobiť hybridné tvory bez vlastného myslenia a úsudku. Naprogramovalo nás cez viac stupňové programy jedna vrstva za druhou. Tie programy sú tak silné, že ich máme vo svojej DNA. Každý s nás čo sa narodil na Zemi vie rozmýšľať aj bez škôl aj bez toho aby ho riadil systém. Ale sú to iba základné pocity. Každý vníma svet sám za seba. Každý sa nejak cíti sám za seba. To znamená, že dieťa ak rastie samo hovorí. Vie pozdraviť. Vie vyjadriť čo chce a čo potrebuje. Ale ak príde na informácie o sebe samom, o svete, o vesmíre a očomkoľvek inom tak dieťa nemá absolútne žiadny prehľad na tieto témy a jediné čo mu ostáva je brať si všetky informácie z okolia teda zo systému, v ktorom sú už jeho rodičia tak isto týmito sociopatmi klamaní od svojho narodenia.

Všetci sme takto klamaní a dezinformovaní. To platí o každom. Celý školský systém je falošný, tak isto vedné odbory, lekári a iné…

Všetko čo títo ľudia vedia, ovládajú alebo sa naučili sú dezinformácie. Každá jedna kniha v škole, každá kniha v knižniciach, na univerzitách je jeden veľký podvod, jedna veľká nechutná dezinformácia.

Takto z más ľudí vytvorili slepých, ktorí chcú viesť cez cestu zas len slepých. Takto to tu funguje presne 26 000 rokov. Utrpenie a všetko ľudské nešťastie, vytvárajú títo sociopati a ľudstvo žije preto v nevedomosti.

Nevedomosť je základná a jediná príčina všetkých nešťastí, ktoré sa na Zemi stali. Pretože všetky zlé kroky človeka v jeho živote mu spôsobujú iba sklamanie, bolesti a utrpenie. Ak by človek netápal v tme odpojený od zdroja, ktorým je Boh a mal by skutočné poznanie, nič z toho zla a utrpenia by sa človeku nemohlo nikdy stať. 

To, že ľudstvo udržujú v nevedomosti a programujú ho dezinformáciami, ma za následok všetky vojny, všetky genocídy, všetky ľudské nešťastia a utrpenia. Presný názov toho zločinu sa volá duševná genocída. Oni však robia genocídy každého typu. Nie len duševnú genocídu, ale aj ekonomickú cez banky, ale aj genocídu fyzickú. Nikto z obyčajných ľudí nevraždí národy, ani nerobí genocídy a tak isto nikto z nich nezačína vojny. My však vieme, že vojny a genocídy sú na Zemi od nepamäti. Nechcú aby sme sa mali dobre. Ich hodnoty sú opačné ako naše. My chceme pokoj, mier a lásku a ich živí strach a zlo.

Majú z nás energiu ak my umierame a trpíme. Chcú túto Zem zamorenú a otrávenú jedmi. Ich to vyživuje. Darmo nevedomí ľudia typu IQ mínus 100 povedia ako to, že tie jedy dýchajú aj oni? Ako to, že chemtrails sypú aj nad svoje hlavy? Vec sa má tak, že jedy nesypú nad svoje hlavy. Nad svoje nikdy. Len ich sypú nad naše. A to, že ich sypú nad hlavy svojich poskokov a posluhovačov ako sú politici a bankári to im je jedno. Ich majú len za odpad a hnoj tak isto ako aj nás. Technológie akými disponujú rodiny archónov čiernej šľachty a skupina chiméra, ktorá je ešte nad archónmi tak tie technológie si nikto s ľudí nedokáže ani len predstaviť a nie to ešte im aj chápať.

Dokážu si meniť a obnovovať bunky. Dokážu si klónovať telá donekonečna. Dokážu svoju dušu vyňať s tela a vložiť ju do nového tela.


-Nenechajte sa prosím zmiasť tým, že text pôsobí tak, akoby oni za to mohli a my sme len chúďatká. Oni nás zotročili, ale my sme to DOVOLILI. My sme tí, ktorí majú možnosť slobodnej voľby a odvrátili sme sa od všetkého čistého, duchovného a vydali sa na cestu rozumu, cestu nízkych hodnôt, cestu temnoty. Z toho dôvodu sme sa už ako deti začali rodiť s viac rozvinutým predným a mozgom a menej zadným, teda tým, ktorý nás spája s duchovným a to bol náš dedičný hriech. Takže áno, sme od útleho detstva vedený od otrockého systému, ale tým z nás nespadá vina. Všetky tieto temné entity nás mohli zotročiť len preto, že sme to vyžarovaním kolektívneho ducha dovolili. Keby sme išli cestou svetla ako sme mali, takáto temnota by nebola schopná ukotviť sa na Zemi, pretože tam kde je svetlo, nemôže byť temnota. Našťastie pre nás, toto všetko bude pre nás čoskoro minulosť keď Boží meč spravodlivosti dokončí svoje dielo očisty a nastolí poriadok. Potom konečne budeme mať raj tu dole na Zemi, ako to malo byť, pretože sa bezprostredne budeme zachvievať v Božej vôli a teda budeme tvoriť len krásne, ušľachtilé veci.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

M
M
Reply to  polarexplorer
2 years ago

Slobomurari sú služobníci diabla

Ján
Ján
Reply to  polarexplorer
2 years ago

Rád by som vedel ako otehotnela Panna Mária ked Ježiš prišiel zo svetlích výšin ale telo mal tu zo zeme.

trackback
2 years ago

[…] Archonti a skupina Chiméra sú zodpovední za zlo, ktoré na Zemi nikto nedokázal zastaviť odkedy… […]