Odhalenia z Oblasti 51 a ďalších miest – Spoveď bývalého vojaka špeciálnych jednotiek 1.časť

19/01/2023 | Tajné

Rozhovor Eleny Danaan s bývalým vojakom Stephenom Chua (*19. októbra 1960, +3. marca 2021)
Z bezpečnostných dôvodov zostane jeho identita utajená a v rozhovore ho budeme označovať ako “Stevie”.

Stephen zomrel z neznámych príčin týždeň po tom, ako sme nahrali tento rozhovor. Pracoval v Oblasti 51 a veľmi odvážne prezradil všetko, na čo si spomínal, aj keď sa mu snažili vymazať pamäť. Údaje v tomto rozhovore presahujú všetko, čo ste doteraz počuli alebo čítali. Podelil sa aj o svoje úžasne silné posolstvo nádeje a požiadal všetkých ľudí, aby zvýšili svoje vibrácie.

Na jeho žiadosť sme tento rozhovor nahrali 26. februára 2021 a o 4 dni neskôr ma vyzval, teda 3. marca 2021, aby som ho okamžite zverejnil na YouTube, pretože mal výpadky pamäte a krvácal z nosa. Aj keď som sa ho snažil presvedčiť, aby to nerobil, dôrazne trval na tom, aby som tento rozhovor odvysielal, a povedal, že je čas tieto veci zverejniť. Stephen povedal, že jeho spomienky sú neúplné, pretože jeho pamäť bola čiastočne vymazaná a on usilovne pracuje na tom, aby si dokázal spomenúť na viac vecí. Dokonca som ho presviedčal, aby sa podrobil hypnóze, ale bohužiaľ sme na to nemali čas…

Stevie:

Keď som mal tri roky, niekto sa ma pokúsil zabiť pre peniaze. Bol som zranený, ale istá bytosť ma vzkriesila. Bola pri tom moja babička. Videla, ako mi opravuje telo, a potom som vstal ako nič. Potom sa stalo, že ma otrávili. Lekári mi povedali, že do rána neprežijem. Tá bytosť zostúpila ku mne, asi k môjmu vedomiu, chytila ma za ruku a leteli sme nad strechami, videl som vtáky, kačice, starých rodičov, ako idú za mnou. Potom ma priviedla späť. Povedal som o tom babičke a všetci boli úplne šokovaní. Vďaka babičke si to budem navždy pamätať.

Keď som vyrastal, často som odháňal od detí temných duchov. Cieľom boli najmä deti. Nerobil som nič špeciálne, len som sa s deťmi hral, pracoval som s energiou, ktorá mi bola vlastná, a duch odišiel. Týchto seáns som robil veľa, desiatky. Dokonca sa na mňa obracali katolícki kňazi, pretože si nevedeli rady s posadnutými deťmi. Keď som vyrastal, veľmi som nad tým nerozmýšľal, len som občas niekomu pomohol.

Potom boli ďalšie bytosti, ktoré sa so mnou rozprávali. Sadol som si a ony sa so mnou rozprávali. Uvedomil som si, že to nie sú ľudia ako my. Boli odniekiaľ inde. Pamätám si, že keď som bol malý, videl som nad sebou obrovskú vesmírnu loď. Dopravné lietadlo vedľa tejto lode vyzeralo ako malá mucha. A keď loď vystúpila do atmosféry, urobila len “blik” a zmizla. Takže určite nepochádzala z tejto planéty. Videl som aj veľa menších lodí, ktoré nás prišli navštíviť, neviem, čo to bolo za lode. Neboli obrovské, ale bolo ich veľa, vyzerali ako z Hviezdnych vojen. Veľa som si z toho nerobil. Nakreslil som si ich do skicára a učitelia mi povedali, aby som s tým prestal, lebo ma moja predstavivosť privedie do šialenstva. Nakreslil som a napísal veľa malých dobrodružstiev a čoskoro som sa naučil písať. Keď som mal 9 rokov, napísal som svoju prvú knihu.

Keď som vyrastal, chodieval som do lesa, lovil som, chytal ryby na jedlo. Ľudia boli šokovaní, že som vedel loviť jelene. Mohol som mať 12 alebo 13 rokov.

Tam, odkiaľ pochádzam, sme museli absolvovať vojenskú službu. Nemyslel som si, že som výnimočný, cítil som sa obyčajný, ale stretol som istých ľudí. Urobili nejaké testy a povedali, že ma chcú poslať do Londýna na univerzitu, aby som získal špeciálnu kvalifikáciu. Predtým som musel absolvovať IQ testy. Verili by ste, že som ich absolvoval štyrikrát? Prvýkrát, druhýkrát, potom ma poslali na vyššiu úroveň, ani to nekomentovali, ani štvrtýkrát. Na druhý týždeň prišlo šesť úradníkov z ministerstva a odviezli ma preč. Bolo to v Singapure. Dôvodom bolo, že typ IQ, ktorý som mal, určila Mensa len v jedenástich prípadoch. Ja som bol dvanásty.

Takže zrazu ma chcel premiér, viete si to predstaviť? Môj život mi už nepatril. Nasledujúcich desať rokov som bol v špeciálnych jednotkách. Bol som ostreľovač, mal som nezvyčajné nadanie, robil som poľovníka. Rozvinul som aj niektoré špeciálne schopnosti. Ako dieťa som vedel používať meč. Nikto ma to neučil, vedel som ho používať sám. Bol som v tom veľmi dobrý. Nikto sa mojim schopnostiam ani len nepriblížil. Nevedel som, kde som to získal, bolo to ako genetická pamäť. Vyvinul som si obrovskú fyzickú silu. Keď som mal jedenásť alebo dvanásť rokov, mal som silu dospelého človeka. Napríklad keď ľudia zdvíhali sud plný kameňov, bolo treba dvoch. V tom veku som to dokázal sám. Bolo to desivé, pretože som nevyzeral, že by som to dokázal, nebol som veľký.

Mal som aj prehľad o medzinárodnom bankovníctve, vedel som to od svojho starého otca, ktorý vlastnil banku, on ma to naučil a bol som aj bankár na vysokej úrovni, nebol som len obyčajný bankový úradník. Premiérovi sa to hodilo, pretože potreboval veľmi inteligentných ľudí.

Ale vráťme sa k mimozemšťanom. Mimozemšťania sa používajú na vraždenie. Singapur je destinácia, kde sa stretávajú svetoví lídri, aby predniesli prejav, a tam sú v hľadáčiku vrahov. Je tam bývalá pakistanská premiérka Bénazír Bhuttová. Môj tím a ja sme boli poverení jej ochranou. Mali sme správy od MI6 a CIA, že na mieste budú atentátnici a že sa o niečo pokúsia. Postrelili sme dvoch mužov, ale nezabili sme ich. Boli to ľudia. Tretí nebol človek. Stál bokom a pripravoval sa na streľbu. Som pozorný, pretože mám skúsenosti ako lovec v džungli. Všimol si to a dal sa na útek. Strelil som doňho šesťkrát, verili by ste tomu? Obyčajné guľky mu neprenikli cez kožu. Utekal veľmi, veľmi rýchlo, povedal som svojim mužom, aby ho nezatýkali, lebo som potreboval niečo nezvyčajné.

Dobehol som ho a dal som mu na výber – vzdať sa alebo zomrieť na mieste. Keď som sa priblížil, videl som, že má šupinatú kožu. Z diaľky vyzerá ako človek, ale keď sa priblížite, vidíte, že jeho koža je hrubá, tmavá a šupinatá. Je to hybrid, kríženec človeka a plaza. Bol mimoriadne silný a mal schopnosť hypnotizovať človeka, ktorý stál pred ním. Mal aj pazúry, takže mohol bojovať. Tak sme ho zatkli a odovzdali. Netuším, kam ho odviedli. To sú tajné veci. Nebolo to prvýkrát, čo som sa stretol s reptiliánom.

Raz na leteckej základni, keď som bol na hliadke, som si všimol vojaka, ktorý bol v nezabezpečenej oblasti, kde boli obrovské nádrže s ropou, ktoré zásobujú letiská a domy. Videl som, kto to je, a tak som sa mu chcel postaviť a vziať mu zbraň, pretože na takomto mieste sa nedá strieľať, vyhodil by si ho do vzduchu. Nebolo ľahké sa mu ubrániť, ale podarilo sa mi to. Potom sa celá oblasť uzavrela a hľadala týchto chlapcov. Ľudia z môjho tímu ho odviedli, povedal som im, nedávajte mu obyčajné putá, musíte použiť ťažké, títo chlapi sú takí silní. Aj tento je preč. Zatkli ho a potom zmizol.

Takže plazie hybridy sú medzi nami, nie sú to výmysly, sú skutočné.

Elena: Myslíte si, že pracovali pre vládu alebo špeciálne organizácie?

Stevie: Nie, pre niekoho iného, odinakiaľ…. určite nie pre nás.

Boli ešte dva prípady, keď som sa s nimi stretol…

Tím ľudí bol vyslaný do Číny, aby niečo vyšetril, išlo o obchod s drogami. Tí ľudia sa nevrátili, tak poslali mňa, aby som to vyšetril. Bol za tým démon, hybrid plazov. Odsekol som mu nohu, ruku, ale stále žil. Vyzeral veľmi podobne ako človek, silnejšej postavy ako normálny človek, silnejšie telo, silnejšie ruky, trochu dlhšie nohy, veľmi silný. Pohybovali sa veľmi rýchlo. Akoby vedeli vycítiť váš ďalší pohyb. Pokiaľ ide o mňa, nemohli vycítiť moje pohyby, pretože ja pri boji nerozmýšľam, som tak vycvičený, že myslím tri alebo štyri kroky dopredu. Ako som povedal, bežné guľky sa do nich nedostanú, môžete ich vytiahnuť. Potrebujete guľky, ktoré prerazia nepriestrelnú vestu alebo vozidlo. Títo napoly ľudskí hybridy nemajú chvosty. Videl som iných s chvostmi.

V Japonsku traja alebo štyria z nich zabili ľudí, stovky ľudí. Jedného som chytil, dvaja ušli. Všimol som si, že používajú sivý lietajúci tanier.

V lesnatej oblasti v Malajzii často mizli deti. Poslali môj tím a mňa, aby sme to vyšetrili. Prišli sme na horu, kde bola obrovská chata, do ktorej by sa zmestila turbína. Keď sme sa priblížili, všimol som si nejaký pohyb. Vyšiel deväťmetrový plaz, ktorý na nás kričal a vyzýval nás na boj. Viete si predstaviť náš šok? Ostré zuby, chvost, tmavá koža, ozbrojený. Vyzeral desivo. Mal mimoriadne dlhé nohy. Vytiahol zbraň, bola to energetická lúčová zbraň, a vyhodil ňou do vzduchu skalu. Vyšli ďalší a začali sme po sebe strieľať. Nemôžete na nich strieľať, lebo okamžite menia polohu, nemôžete mieriť. Naše guľky sa od nich odrážali, len tam stáli, nebáli sa nás.

Potom som vytiahol pištoľ, 60 uránových výbušných nábojov, to ich už môže zabiť, trochu sa prikrčili, ale pohybovali sa tak rýchlo, že sme ich nemohli trafiť. Mal som ešte jednu zbraň, vyzerá ako bazuka, ale má v sebe neutrónové zariadenie. Je to jadrová zbraň. Normálne ju nepoužívam. Je to nebezpečné. Ale v tej situácii sme na nich vystrelili, nastal mohutný výbuch a my sme utekali ako o život. Boli sme pred nimi ako neozbrojení. Ich zbrane boli jednoducho neuveriteľné. Na druhý deň sme tam poslali vrtuľník. Hora sa zrútila. Odvtedy deti prestali miznúť. Myslím, že reptiliáni z toho miesta odišli. Neutrónová zbraň pravdepodobne zrútila horu a oni sa pravdepodobne presunuli hlbšie. Bolo to desivé stretnutie. Netušili sme, že takéto tvory existujú.

Keď som bol v armáde, stretol som sa s iným druhom mimozemšťanov. Vyzerali ako chrliče a mali krídla. S mojím tímom sme sa postavili proti trom z nich. Mali schopnosť ovládať vašu myseľ. Svojim ľuďom som prikázal, aby sa na mňa nepozerali, keď s nimi bojujem, pretože ma nemôžu ovládať.

Mám veľmi zvláštnu schopnosť. Dokážem vytvárať gama lúče. Existuje prístroj, ktorý dokáže tieto lúče detegovať. Obrátila sa na mňa s tým tajná služba, chcela, aby som išiel do Oblasti 51 a urobil nejaké testy. Bola to tajná spoločnosť, vyššia ako CIA, súviselo to s výskumom temného vesmíru. Tak som tam išiel. Mal som dvoch ľudí ako ochranku. Nemali bežné zbrane s nábojmi, ale energetické zbrane na obranu proti mimozemšťanom (šedým). Je tam veľa malých sivých.

Malí šediváci smrdia ako hniloba alebo smradľavý záchod. Opravujú zariadenia, sú to malí sluhovia. Vyzerajú ako biologické bytosti, ale nevidím žiadnu auru.

Ďalším typom sú vysokí šediváci, vychudnutí, s dlhým krkom, ich ženy majú veľmi dlhé vlasy. Ich farba pokožky je mŕtvolná. Nie je veľmi príjemná, ako keď vytiahnete mŕtvolu z mrazničky. Ich oči sú šikmé, mandľové, veľmi ostré a prenikavé, pretože komunikujú telepaticky. Majú dlhú tvár. Nie sú zdvorilí, rozprávajú spôsobom chcem toto, chcem ťa zjesť, zjem ťa takto. Niektorí ľudia ich nazývajú vysokí bieli mimozemšťania. Ľudia v Oblasti 51 sa ich veľmi obávali, pretože radi ovládajú myseľ ľudí. Šedí majú sídlo v podzemí. Vždy dávajú prednosť životu v podzemí. Poskytujú vedomosti a inštrukcie na budovanie zariadení a technológií v Oblasti 51. Nestavajú priemyselné zariadenia, to robia dobre ľudia, takže na oplátku im ľudia stavajú to, čo potrebujú. Šedí majú skryté plány. Nemyslím si, že v Oblasti 51 prebiehajú v podzemí nejaké experimenty na ľuďoch, je to skôr mechanická oblasť, kde prebieha vývoj zbraní. Prebieha tam veľa výskumov v oblasti energetického žiarenia, ľudia sa snažia získať túto technológiu pre svoje lietadlá.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Martin
Martin
2 months ago

Znicia nas vyhubia

inkagor
inkagor
2 months ago

už to tu bolo alebo veľmi podobné niečo?

Deni
Deni
2 months ago

Dakujem

Michal
Michal
2 months ago

Tiež som videl ten film, vlastne sériu filmov, X-Men.