Dokumenty US NAVY „UFO patenty“ odkazujú na „zbraň na modifikáciu časopriestoru“

31/01/2023 | Tajné

Patenty amerického námorníctva „UFO“ vyzerajú ako zo sci-fi románu. Americké námorníctvo podalo patenty na podivné a nejasné technológie.

Podľa patentov podaných americkým námorníctvom pracujú na kompaktnom fúznom reaktore schopnom poháňať mesto, na motore poháňanom „redukciou zotrvačnej hmoty“ a „hybridnom vesmírnom a ponorkovom vozidle“, ako aj patent na „zmenu kvantovej reality“.

Nazývajú sa „UFO patenty“ a nie sú to len fantázie.

Americké námorníctvo sponzoruje stavbu prototypov niektorých nezvyčajných technológií, aby dokázali, že fungujú.

Za patentmi stojí Dr. Salvatore Cezar Pais.

Pais pracoval v rôznych oddeleniach námorníctva, vrátane divízie námorných vzdušných síl Center Aircraft Division (NAVAIR/NAWCAD) a divízie strategických systémov. Je zodpovedný za vývoj technológie jadrových rakiet triedy Trident vypúšťaných z ponoriek.

Všetky patenty na seba nadväzujú, ale sú založené na tom, čo Pais nazval „Paisov efekt“ . Salvador Pais tvrdí, že na obmedzenie fúznej reakcie používa elektromagnetické polia so správnou rotáciou.

Táto plazmová fúzna reakcia, o ktorej tvrdí, že ju vynašiel, spôsobí revolúciu v spotrebe energie. Odborníci naznačujú, že funkčný fúzny reaktor povedie k lacnej a všadeprítomnej energii.

Jeden z patentov Paisa a námorníctva popisuje, na čo sa bude používať pohonný systém a fúzny motor – „hybridné vesmírne ponorné vozidlo“ .

Podľa patentu by mohlo plavidlo cestovať po zemi, mori a vesmíre neuveriteľnou rýchlosťou. Medzi ďalšie patenty vynájdené Paisom a podané u námorníctva patria: „vysokoteplotný supravodič“, „generátor elektromagnetického poľa“ a „generátor vysokofrekvenčných gravitačných vĺn“.

Pamätáte si, že UFO natočené armádou môže lietať aj vzduchom, vesmírom a potápať sa pod vodou? Zaujímavá náhoda, však?

Všetko to znie ako sci-fi a americké námorníctvo bolo tiež skeptické. Vedenie námorníctva označilo Paisove vynálezy za nezmysel a jeho patenty boli predmetom dlhej internej kontroly v NAVAIR.

Vojnová zóna dostala e-maily týkajúce sa byrokratických bojov medzi Paisom a námorníctvom prostredníctvom žiadosti FOI a zistila, že šialený vedec vyhral. Podľa patentov sú niektoré technológie „funkčné“. To znamená, že námorníctvo tvrdí, že niektoré z Paisových divokých technológií fungujú a boli námorníctvu predvedené.

Rovnaké patenty si zaistil aj vedúci leteckého a kozmického výskumu námorníctva, ktorý uviedol čínsky pokrok v podobných technológiách ako jeden z dôvodov, prečo ich americké námorníctvo podalo.

Najnovšia správa  War Zone  o bizarných okolnostiach spojených s týmito patentmi poukázala na to, že na  nich  skutočne prebiehali nejaké fyzikálne experimenty, aj keď veľmi obmedzené.

Teraz nové verzie zákona o slobode informácií poskytujú bezprecedentný pohľad nielen na to, ako vážne bralo námorníctvo prácu Dr. Paisa, ale aj na to, ako presne boli veci skutočne testované. Súbory dokonca obsahujú zmienku o „zbrani na úpravu časopriestoru (SMW – zbraň, vďaka ktorej môže vodíková bomba vyzerať ako petarda). ”  

Fyzika toho, čo tvrdí Dr. Salvatore Cezar Pais, presahuje teóriu a chápanie laika alebo skromného vedeckého novinára. Ale dokument o jeho zahustenom fúznom reaktore bol prijatý recenzovaným časopisom Inštitútu elektrických a elektronických inžinierov Transactions on Plasma Science a uverejnený vo vydaní z novembra 2019.

„Skutočnosť, že moja práca na návrhu kompaktného fúzneho reaktora bola prijatá na publikovanie v tak prestížnom časopise, akým je IEEE TPS, by mala vypovedať o jej dôležitosti a dôveryhodnosti – a mala by eliminovať (alebo aspoň zmierniť) akékoľvek mylné predstavy, ktoré ( alebo ktokoľvek iný) môže mať obavy o pravdivosť (alebo možnosť) mojich pokročilých fyzikálnych konceptov,“ uviedol Pais v liste pre The War Zone .

„Pochopte, že vrcholom mojej práce je vytvorenie Paisovho efektu (pôvodný koncept fyziky),“ povedal.

„Takéto vysokoenergetické [elektromagnetické] žiarenie môže lokálne interagovať s energetickým stavom vákua (VES) – VES je piaty stav hmoty (piata esencia – kvintesencia), inými slovami, základná štruktúra (základ), z ktorej vychádza všetko ostatné. vzniká (vrátane časopriestoru) v našej kvantovej realite.

Inžinierstvo efektu Pais by mohlo viesť k vytvoreniu novej makroskopickej kvantovej reality, ktorej dôležitosť chápete, ak ste pozorne sledovali moju prácu.

Paisove e-maily znejú ako bludy šialeného vedca, ale Pentagon má za sebou históriu úspešného vývoja pokročilých technológií. Pred viac ako 100 rokmi boli jadrové zbrane sci-fi. GPS, sieť TOR a samotný internet začali život ako programy Pentagonu.

Americké námorníctvo čoskoro zmení naše chápanie energie a dopravy.

A samozrejme je to zaujímavé.

Vydania, ktoré sú všetky prepojené so základným a aplikovaným výskumným programom v oblasti inovatívnej námornej vedy a inžinierstva pod názvom projektu „Generátor elektromagnetického poľa s vysokou energiou (HEEMFG)“ , obsahujú stovky strán obsahujúcich podrobné technické výkresy. , fotografie a súvisiace údaje. na skutočné testovanie HEEMFG. Systém bol určený na posúdenie uskutočniteľnosti “Paisovho efektu”, ktorý tvrdil Dr. Salvatore Pais.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Mária
Mária
1 year ago

Prvý krát som zaregistrovala silnú zmenu časopriestoru po ’86. Po Černobile.

Lea
Lea
1 year ago

Telegram Martha Scholer z koreho davate aj tu “zarucene 1000% info”- dnes 1.2.2023 (udalosť pádu dolára) celý deň vypnutý – nemalo byť dnes koniec USD a 3.2.2023 Gesara/Nesara na 1000%.
Choré obrázky takmer nahých žien, ktoré sú tam bežné – môže dávať normálny človek? Asi ťažko…

albatros
albatros
Reply to  Lea
1 year ago

Dlho aj mňa sralo že mnohí alternatívci sa snažia ako že prinášať pravdu. Dnes už nie. Aj medzi alternativcami sú šmejdi.
Mnoho krát zistime že neprinášajú pravdu a že sa len vezú na alternatíve.
Teda alternatíva neznamená vždy pravdivé informácie, je na nás aby sme si overovali informácie a vedeli kto klame a kto nie.
V tom je tá krása napredovania a odhaľovania skutočnej pravdy a súvislosti v informáciach.