Mimozemské agendy

08/05/2022 | Duchovné pravdy, Úvahy

Temná agenda je niečo, čo je v područí zla, no tvári sa to ako dobré. Má to za úlohu určitým spôsobom odkloniť človeka zo správnej cesty a pripútať ho k niečomu, čo prekáža vzostupu jeho ducha. Temné agendy sú najväčším úskalím pre prebúdzajúcich sa ľudí. Máme tu globálne agendy ako covid, globálne otepľovanie, LGBT a ďalšie. Na toto naletí len človek, ktorý úplne stratil kontakt s dušou, stratil pojem o tom, čo je prípustné, čo je normálne, čo je čisté a ušľachtilé… Tieto agendy sú pre väčšinu prebudených ľahko rozoznateľné. Veď už len to, ako sa na to verejne a globálne tlačí predsa hovorí za všetko. Čo si však častokrát neuvedomujú, je zákernosť takých agend, ktoré nie sú „mainstream.“ To sú tie, ktoré sú určené práve tým prebudeným. Medzi nimi sa nachádza oblasť „galaktických informácií“. Mnoho prebúdzajúcich si myslí, že keď sa odstrihli z matrixu spoločnosti a siahli po neverejných informáciách, siahli po pravde. V skutočnosti je matrix pre prebudených ďaleko sofistikovanejší a obsiahlejší. S týmto sa jednoducho počíta, a preto sú použité zákernejšie zbrane. Samozrejme sa v nich človek dozvie veľa pravdy, no s pravdou prijíma aj lož, ktorá ho môže zamotať tak, že bude na tom horšie ako bol predtým, keď bol nevedomý.

Mnoho ľudí sa zaujíma o rôzne informácie o mimozemských rasách, o našej utajovanej minulosti, o galaktickej federácií a podobne a z tohto záujmu vzišli mnohé agendy s cieľom zaviesť ľudskú dušu. Už dlhšie pretrváva medzi mnohými prebudenými akási E.T. mánia. Naháňajú sa za všemožnými informáciami akoby na tom záviselo ich bytie. Potrebujú stále nové „galaktické poznanie.“ Keby toto úsilie využili do naozaj potrebného poznania, boli by na inej úrovni. Vzhliadajú častokrát k iným rasám ako k bohom, čítajú všetky možné channelingy, snažia sa s nimi skontaktovať, čakajú na „láskyplný galaktický kontakt“ a podobne.

Vyspelé negatívne rasy veľmi dobre vedia, čo prebúdzajúcej sa duši ponúknuť, aby dosiahli svoj cieľ. Robia to cez rôzne knihy a hlavne channelingy. V poslednom čase sa veľmi rozšírili práve tieto channelingy, teda informácie od galaktických bytostí sprostredkované cez rôznych vnímavejších ľudí. V tejto sfére je to to isté ako v oblasti rôznych duchovných učení a teda platí, že drvivá väčšina týchto informácií sprostredkovaných od galaktických bytostí je odpad! V podstate sa dosť často tieto channelingy prelínajú s oblasťou duchovna, keďže pokiaľ sa netýkajú lží o našej minulosti a ako sme výtvorom genetickej modifikácie iných rás, tak sa poväčšine týkajú nášho vzostupu. Aj preto je vzostup do 5D sčasti podvod, pretože sa vykresľuje nesprávne. Je to zámerná manipulácia ľudskej duše. Rôzni nanebovstúpení majstri a iné galaktické bytosti sú len masky. Áno, jestvujú schopní kontaktéri a dokážu takto sprostredkovať informácie, lenže väčšinu týchto channelingov má pod krídlami temná strana. Robia sa channelingy s vyspelými negatívnymi rasami v domnienke, že ide o niekoho úplne iného. Pritom sú to práve negatívne rasy, duše zo záhrobia, démoni a podobne. Vždy to samozrejme znie pekne a milo, lenže sa za tým niečo skrýva. To, že niečo znie pozitívne a láskavo nič neznamená. Najhoršie je práve falošné dobro. Väčšina channelingov je manipulácia temnej strany a majú nás za úlohu určitým spôsobom odkloniť od správnej cesty. Človek to spozná aj podľa toho, že sú to len presladené láskyplné omáčky bez výpovednej hodnoty. Učia nás lietať na ružovom obláčiku v tejto významnej dobe, keď si nemôžeme dovoliť plytvať duchovnými silami. Sú to samé sladké reči, ktorým chýba vecnosť, ráznosť, skutočnosť a jednoducho neburcujú človeka vyvinúť duchovné sily. Sú to len sladké uspávanky.

Prečo sa tak o nás usilujú?

Každá časť tohto hmotného stvorenia nie je rovnaká. Zem je akýmsi strediskom žiarení a dá sa povedať, že je výnimočná. Aj keď to vzhľadom na súčasný duchovný úpadok ľudstva tak nevyzerá, sme skutočne v určitom zmysle výnimoční a v našej časti stvorenia platia iné zákony ako v niektorých iných, kde sa neinkarnujú ľudskí duchovia. A keďže je pre nich ľudský duch vzácny, potrebujú zadržať náš vzostup, odkloniť nás od svetla, aby sa mohli živiť na našej energii. Preto vynakladajú toľko energie na to, aby nás oblbli a vzhľadom na to, že sa nachádzajú vo vyšších dimenziách, vedia to robiť veľmi zákerne a skryto. Niektoré rasy dokonca praktizujú únosy duší a pokúšajú sa práve o tých ľudí, ktorí sa o nich zaujímajú.

Prečo nám to neprospeje a ako sa vyhnúť takýmto agendám?

Toto šialenstvo samozrejme nevedie k ničomu dobrému, pretože na prvom mieste u človeka by mal byť za každých okolností jedine Boh a život by sme mali žiť du dole, nie niekde vo vesmíre. Je dobré mať povedomie o tom, že tu nie sme sami, že jestvujú dobré a rovnako zlé rasy, pre rozšírenie povedomia je dobré vedieť, čo robia a robili, avšak chorobná zameranosť neprináša nič dobré, priam naopak. To platí vo všetkom. Pokiaľ sa človek neustále naháňa za takýmto galaktickým poznaním, zapletie sa v tom a tým stratí pôdu pod nohami, stratí jednoduchosť cítenia, úplne stratí smer a to všetko bez toho, aby si to uvedomil, pretože žije v domnienke, koľko toho vie. Správne poznanie nevedie cez takéto galaktické vedomie. Pokiaľ neviete správne rozlíšiť čo je pravda a čo manipulácia, jednoducho sa tomu vyhnite! Takéto informácie nám v našom vzostupe nijak neosožia. Ten vzostup nie je o nich, ale o nás. Najväčšie úskalie prebúdzajúcej sa duše je to, že vo všetkom peknom vidí lásku a svetlo. Je to potom ako keď neplavca hodíte bez záchranného kolesa do vody. Pokiaľ v tom neviete správne plávať, utopíte sa.

Nebudem udávať konkrétne príklady, čím sa snažia upútať ľudskú dušu, dôležitejšie je však naučiť sa rozlišovať intuíciou medzi pravdou a lžou, medzi citom a pocitom, rozlišovať medzi tým, čo lahodí našim slabostiam a čo je pre nás skutočne potrebné. Jednoduché posolstvo tohto textu je poznať zákernosť temných agend a uvedomiť si, že náš vzostup nevedie cez „galaktické vedomie,“ ale cez úprimné pokorné budovanie spojenia s Bohom.

Daniel

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
10 months ago

Ďakujem Daniel.

Ján
Ján
6 months ago

Pravda Pravda, na súčastnú ezoterickú scénu človek potrebuje popcorn, proste komedia:D

Mária
Mária
6 months ago

Len časť bytostí , ktorí vyzerajú ako ľudia majú ľudskú dušu. Praví duchovní majstri, pri príhovore k svojím žiakom na to vždy kladú dôraz. Hovoria o „human beings“, „human souls“ a pod. Väčšina tzv. vodcov, boháčov, ktorých vidíte denne v médiách, a pod. majú dušu-bytosť ovládnutú inou neľudskou bytosťou alebo nie sú ľuďmi. Pokročilí hľadajúci to poznajú sami.

zuzana.
zuzana.
6 months ago

Děkuji moc za tento článek, zase o kousek víc mi otevřel oči.

Czech CS Slovak SK