Michelle Fielding a Nicholas Veniamin – Ukrajina, Putin a Aliancia (1. časť)

15/03/2022 | Správy

Nicholas: Dobrý deň, vitajte, dnes tu máme Michelle Fieldingovú, ktorá v nedeľu povedala, že musíme urýchlene hovoriť o Ukrajine, Putinovi, Trumpovi, hlbokom štáte a mnohých ďalších veciach. Ešte sme si ani nedali kávu. Michelle, ďakujem, že ste sa ku mne pripojili. Tento týždeň som robil rozhovory s mnohými ľuďmi a jedným z veľmi zaujímavých bol Alan Fountain, ktorý hovorí, že je toľko zmätku v tom, čo sa naozaj deje, pretože dokonca aj alternatívne médiá, ako napríklad spravodajstvo RT v televízii a Fox News, všetci musia hrať optiku a všetci sme zmätení, že Putin je ten zlý, hoci Alan Fountain potvrdil, že strategicky útočí na hlboký štát v Ukrajine. Veľa ste sa pýtali a channelovali. Chcem len pripomenúť divákom, že ste povedali, že Biden bude inaugurovaný a on bol a nikto to nevedel a mali ste pravdu. Pred ôsmimi mesiacmi ste tiež povedali, že Facebook sa mení na novú značku, čo sa aj stalo. Takže máte úplnú pravdu. Teraz beriem channeling vážnejšie, pretože predtým som mu neveril. Prečo nám teda neprednesiete krátku prezentáciu o channelingu, ktorý ste v poslednom čase robili so Starlinkom a Ukrajinou a o tom, čo sa naozaj deje s Putinom, bielymi klobúkmi a Trumpom, a ja budem sedieť ako študent, počúvať vás a robiť si poznámky.

Michelle: Ahoj Nick. Samozrejme, hneď ako sa to pred niekoľkými dňami prevalilo, kontaktovalo ma strašne veľa ľudí, pretože nechápali, čo sa práve deje. Takže som musela absolvovať rýchlokurz ruskej politiky a najmä Ukrajiny a musím oceniť Charlieho Warda, ktorý mi včera pomohol a strávil so mnou veľa času, aby mi vysvetlil, ako to Rusi v podstate politicky zariadili, pretože ak nemám v hlave jasno, neviem, na čo sa mám pýtať. Pripravila som si teda všetky otázky a o druhej hodine ráno už boli pripravení dať mi odpovede. Takže som vlastne celú noc medzi druhou a piatou hodinou ráno channelovala. Dúfam, že to, čo mi dnes dali, pomôže ľuďom veci objasniť. Ako každý vie, nie som politický komentátor v tom zmysle, že nie som odborník na politiku. Som duchovný učiteľ a kouč, ale z nejakého dôvodu, pretože sa všetko stalo v posledných dvoch rokoch, mi radi dávajú nejaké vojenské stiahnutia, ako to ľudia radi nazývajú.

Chcela som sa ich teda opýtať, čo sa deje na Ukrajine, a začala som tým, že som sa ich spýtala, či ide o vojnu v tradičnom zmysle slova, alebo ide naozaj o niečo iné, t. j. či ide o DS, ako povedal váš priateľ Alan Fountain. A povedali mi, že je to boj za osvietenie ľudstva proti činom skorumpovaných úradníkov, politikov a bankárov, ktorí držia ľudstvo v zajatí strachu, biedy a nesúladu. Pýtala som sa ich, v čom by to mohlo byť zlé pre Bidena, pretože mi napadlo, že ľudia by mohli v tejto chvíli obviňovať Bidena z Ukrajiny, a snažila som sa zistiť, ako by to mohli urobiť. A hovorili, že Biden a jeho zločinecká rodina už boli zapojení do diania na Ukrajine a že spolu s Clintonovcami, Obamovcami a Bushovcami mali dlhé roky mnoho pochybných obchodov a dohôd. Povedali, že súčasné udalosti s najväčšou pravdepodobnosťou poukážu na ich dlhoročnú angažovanosť v minulosti a že to ľudí prebudí, aby si uvedomili skutočnú povahu svojich súčasných a minulých rozhodnutí o vedení USA. Povedali, že je to pre ľudí budíček, pretože si začnú uvedomovať rakovinu v legislatívnych a administratívnych štruktúrach, ktoré sú všade okolo nich. Takže sa znovu pýtam, či je Ukrajina vo vojne v tradičnom zmysle slova, a oni povedali, že nie, pretože ide o taktickú reakciu na odstránenie zlých aktérov a zabezpečenie oblasti, aby sa mohla odstrániť všetka korupcia.

Pýtala som sa ich, či je geografia sveta v súčasnosti taká, že sa bude rozdeľovať, pokiaľ ide o to, či budeme mať vrchných veliteľov, ktorí budú dohliadať na rôzne geografické oblasti. Napríklad, že líder jednej z týchto krajín by mohol v budúcnosti dohliadať na viac ako jednu krajinu, napríklad Putin by mohol v budúcnosti dohliadať na viac krajín, než na ktoré v súčasnosti dohliada. A povedali, že v tejto chvíli, pokiaľ ide o Putina a jeho potenciálnu pozíciu vrchného veliteľa, je tento plán pozastavený, kým sa nenastolí mier, kým sa nevyrieši mier v týchto a zabezpečených ruských provinciách. V našom poslednom rozhovore sme hovorili o tom, že armáda bude strážcom Starlinku a bude dohliadať na tieto krajiny, a teraz sa hovorí, že títo vrchní velitelia, ktorí budú dohliadať na tieto vojenské operácie, by mohli mať v budúcnosti kapacitu dohliadať na väčšie oblasti, ako majú v súčasnosti. Na to však Putin musí zabezpečiť mier v ruských provinciách. Tak som sa spýtala, či je Putin hlavným veliteľom bielych klobúkov, a oni povedali, že Putin strategicky spolupracuje s Trumpom a Čínou – Si Ťin-pchingom, teda nie s ČKS. Pýtal som sa, o čo sa vlastne biele klobúky snažia, a oni povedali, že sa snažia zabezpečiť svetový mier tým, že zbavia všetky oblasti korupcie a DS. Potom som sa spýtala, či Putin súhlasil s týmto krokom na Ukrajine, aby pomohol Trumpovi, a oni povedali, že nie, že Putin urobil tento krok, aby zabezpečil pevný mier v Rusku bez zasahovania DS. Pýtala som sa, či na Ukrajine ničia bio, pretože som počula, že USA tam investovali do nejakých laboratórií, ktoré robia bio výskum a podobne, a oni povedali, že je to tak, že okrem iného ničia násilie, keď sú tam, áno, to je pravda.

Nicholas: Biomateriál je niečo, čo sa dostáva do ovzdušia a je to zlé.

Michelle: Povedali, že to je to, čo robia, že ich ničia, a okrem iného som sa spýtala, čo sú tie ostatné veci, a oni len zopakovali, že odstraňujú zlých hráčov DS, zlé peniaze a skorumpované organizácie. Povedala som, že ak je to vojna proti ľuďom, pretože si myslím, že je tu zmätok. Povedali, že toto nie je vojna proti ľuďom, pretože chcú, aby sa oslobodili od tyranie, a preto im v tom už dlho pomáhajú. Takže v súčasnosti to tak nemusí vyzerať, pretože vždy existujú potenciálne dôsledky, keď dôjde k takýmto otrasom alebo vojnám, nie je to exaktná veda, nikdy neviete, čo sa stane, keď do toho vstúpia. Povedali mi tiež, že zlato z budovy 7 z dvojičiek sa nachádza na Ukrajine, a ja som sa ich na to spýtala a oni povedali, že áno, je to pravda. Opýtala som sa, kto tam to zlato dal, a oni opäť povedali, že to boli rodiny Bidenovcov, Obamovcov, Clintonovcov a Bushovcov. Všetci boli zapojení do presunu finančných prostriedkov a zlata a do ďalších nezákonných transakcií, ktoré sa uskutočňovali cez Ukrajinu.

Spýtala som sa, aké sú ďalšie nelegálne transakcie, a oni povedali, že obchodovanie s deťmi a ľuďmi. Uviedli, že biologické laboratóriá na Ukrajine predstavujú skutočnú hrozbu a že experimenty v nich môžu byť škodlivé pre ľudstvo. Niekedy nám dávajú zvláštne definície a ja podporujem ľudský stav. A oni povedali, že experimentujú s génovými mutáciami a vírusmi pre scenár biologického útoku, o ktorom sme hovorili predtým, a ja som povedala, ale áno, tento scenár sme už počuli v súvislosti s Irakom, Sýriou a Afganistanom, vždy povedia niečo podobné ako zámienku, aby tam mohli ísť. A hovorili, že áno, predtým sa tieto zámienky používali ako zámienka na získanie moci a ovládanie ľudí, ale že v súčasnosti biologické postreky, o ktorých sme hovorili, predstavujú skutočné nebezpečenstvo pre ľudstvo. A potom som sa ich spýtala, čo to je, čo sú vlastne tie biele klobúky, aký je ich plán v súvislosti s Ukrajinou? A čo je zaujímavé, povedali, že biele klobúky nenariadili útok v plnom rozsahu alebo vojnu, ale ich cieľom je vlastne zabezpečiť mier v dlhšom časovom horizonte a celkovo, ako na celom svete. Tak som sa spýtala, či je Putin biely klobúk, a oni povedali, že je. A ja: ale on nariadil túto vojnu a odpoveď, že biele klobúky sú tu preto, aby zabezpečili svetový mier. A ja: ak je teda Putin biely klobúk, prečo údajne nariaďuje vojnu? V tradičnom zmysle slova to nie je skutočná vojna. Tvrdia, že je to spôsob, ako rýchlo neutralizovať hrozby na Ukrajine, ktoré sa používajú proti ľuďom. Hovorí sa, že DS kontroluje nielen Kyjev, ale aj ďalšie oblasti v okolí Ruska, viackrát spomenuli Záhreb a iné miesta. Problémom teda nie je len jedna oblasť.

Potom som chcela vedieť, prečo Ukrajina nie je v NATO a prečo sa Putin snaží zabrániť jej vstupu do NATO, a oni povedali, že existuje nový mierový alebo vojenský plán v budúcnosti, ktorý globálne využíva infraštruktúru Starlink – a o tom sme hovorili v našich predchádzajúcich rozhovoroch. Hovorí sa, že armáda bude v budúcnosti dohliadať na mierový proces na celom svete, a tak NATO bude z dlhodobého hľadiska zastarané, bude to zastaraný vojenský postup. Hovorí sa, že Putin sa snaží presunúť ľudí do tejto novej štruktúry, snaží sa ich dostať do tejto novej štruktúry Starlinku, kde podpíšu mierovú zmluvu a potom na to budú dohliadať títo vrchní velitelia, ktorým bude všetko odovzdané späť. A ak tomu ľudia nerozumejú alebo to počujú prvýkrát, s Nickom sme o tom podrobne hovorili v našich posledných dvoch rozhovoroch, takže sa k tomu môžete vrátiť a pochopiť to jasnejšie. Hovoria, že to, čo sa teraz deje, bez ohľadu na to, čo vidíte v mainstreamových médiách, nie je o etnických čistkách alebo náboženstve, ale výlučne o zbavení sa korupcie a DS na celom území Ruska.

Tak som sa spýtala, či je Ukrajina oficiálne súčasťou ruského územia, pretože kedysi sme mali niečo, čo sa volalo ZSSR, a potom v roku 1991 sa všetko decentralizovalo a každý dostal svoju individuálnu suverenitu. Chcela som teda vedieť, či je Ukrajina oficiálne súčasťou ruského územia, keďže po rozpade ZSSR nastala decentralizovaná situácia, a oni odpovedali, že áno aj nie. Povedali, že Ukrajina je po rozpade ZSSR v podstate nezávislá, ale naďalej dostáva finančnú pomoc z Ruska. Rusko teda vo väčšej miere chce, aby Ukrajina fungovala samostatne, ale keďže ju ovládajú sily DS a skorumpovaní úradníci, je potrebné, aby Putin zasiahol a v rámci plánu bielych klobúkov sa ju pokúsil napraviť. O čo sa teda, dočerta, snažia biele klobúky, ktoré sa snažia realizovať tento globálny mierový plán a snažia sa všetko prerozdeliť, dostať všetky krajiny do súladu s mierovým plánom a potom to všetko prerozdeliť Starlinku prostredníctvom týchto mierových zmlúv. Zdá sa teda, že Putin ide všetko urovnať.

V našich predchádzajúcich rozhovoroch mi poskytli štatistiku, podľa ktorej 75 % všetkých už bolo podpísaných a 25 % nie. Takže ak Ukrajina nie je podpísaná alebo nie je v pozícii, aby bola podpísaná mierovou cestou bez korupcie, potom by mohli držať „koláč“ s názvom Rusko – príklad: Škótsko a Wales sú Spojené kráľovstvo, Johnson je premiér Spojeného kráľovstva a dostávajú finančné prostriedky z Londýna, ale v konečnom dôsledku majú delegovanú zodpovednosť za to, čo s týmito peniazmi robia. Ale v situácii, keď by napríklad boli kontrolovaní alebo by sa im niečo vymklo z rúk, by mal Boris Johnson, samozrejme, stále právomoc ísť a vyriešiť to. Takže si myslím, že to je to, čo sa deje s Ukrajinou, pretože oficiálne si myslím, že Ukrajina stále spadá pod celé ruské územie. – preklad Zuzka Šúkalová

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
6 months ago

Děkuji. Jen se vám tam asi díky počítači objevuje několikrát za sebou stejný odstavec zpráv. Jinak výborně ,stačí k pochopení všem lidem na Zemi, které chápou a vidí…

Czech CS Slovak SK