Ley línie – „KĽÚČ“ na odblokovanie matrixu

01/05/2021 | Zaujímavosti

Opäť narazíme na ďalšiu tajomnú prírodnú silu známu ako elektromagnetické polia Zeme, Shumanovu rezonanciu, alebo známejšiu ako Ley línie.

Znovuobjavenie ley línií v tomto storočí odhaľuje tajomstvá prírody. Ley línie sú svetielkujúce pramene, za ktoré dnes mnohí tiahnu, a skoro netušia, aké bohatstvo leží na konci týchto jemných svetelných čiar. Všetky línie Ley vedú k planetárnej sieti, primárnej matici svetla a energie, vytvárajú, obklopujú a udržiavajú planétu Zem, našu Gaiu.

Čo sú Ley línie?

Ley línia je priama zlomová čiara v tektonických doskách Zeme; toto je vedecký fakt. Cez tieto trhliny v zemských tektonických doskách sú uvoľnené magnetické energie skutočne veľmi silné. Mnoho ľudí tvrdilo, že cítili nárast energie v tele, a niektorí tvrdili, že začernali, pretože nárast bol taký silný.

Ako dlho sú si ľudské bytosti vedomé Ley línií?

Naši predkovia o týchto líniách vedeli už tisíce rokov. Každá rasa a kultúra na planéte vedela o týchto líniách, ale každá z nich mala pre tieto línie iné názvy. Všetko, čo musíme urobiť, je pozrieť sa na starodávne kultúry Zeme.

Zoberme si pôvodných indiánov zo Spojených štátov; zvykli nazývať ley lines  duchovnými líniami  a ich šamani zvykli používať elektromagnetickú energiu v týchto líniách na to, aby im pomohli kontaktovať duchov.

Zákonné čiary

Svoje liečivé koleso dokonca navrhli na týchto linkách, pretože vedeli, že tieto čiary sledujú priamu okrúhlu čiaru. Ako vedeli o týchto líniách a energiách, ktoré vydávajú? Odpoveď je jednoduchá: nebeskí bohovia im o nich povedali. V Európe nás vedie presvedčenie, že druidi ich nazývali mystické línie, vo Walese používali rovnaké meno ako východné krajiny; nazvali ich dračie línie. Vieme, že východné krajiny ich nazývali dračie línie, keď na oblohe Bohovia  lietali na drakoch pozdĺž týchto línií. Domorodí obyvatelia Austrálie nazývali tieto línie „línie snov“, opäť tvrdia, že vedomosti im odovzdávali z neba Bohovia.

Da Vinciho kód tvorený bol podľa zámku Rennes Le vo Francúzsku, ktorý je tiež na ley línii. Je zdokumentované, že Alexandra Veľkého naviedol Aristoteles, aby prevzal kontrolu nad hlavnými kupolovými centrami týchto pretínajúcich sa ley línií od temných síl. Preto dal vládu nad svojím najvyšším generálom Ptolemaiom. Je zaujímavé, že Kleopatra, posledná faraónka po boku oboch jej manželov – Juliusa Ceasara a Marca Antona z Ríma, bola porazená Rimanmi, kde nakoniec zničili najväčšiu knižnicu v egyptskej Alexandrii, než vzali všetky vedomosti so sebou a poslali nás do “Temných časov”. V stredoveku bol každý, kto vedel o Hermetike, označený za kacíra a zomrel strašnou smrťou. Toto platilo pre každého, kto vedel čítať alebo písať – kacírstvo. Ponechanie gramotnosti patrilo iba kráľovským rodinám a kláštorom.

Zákonné čiary

V priebehu histórie boli všetky megalitické štruktúry strategicky postavené na vrchole týchto takzvaných ley línií. Od pyramíd v Gíze po Stonehenge, Notre Dame, Šalamúnov chrám, Parthenón, Oracle v Delfách, Rennes Le Chateau, Zigguraty, Vatikán, DC Capitol, Mekka, Agia Sophia, aztécke pyramídy, Bermudský trojuholník, Coral Castle, Teslovo laboratórium v ​​Shorehame NY, vrátane všetkých jadrových elektrární, vojenskej základne a štadiónov – ktoré sa tiež používajú na využitie energie – ako obrovské batérie!

Mnohé z úsekov, kde sa pretínajú dve, alebo viac línií ley, sú označené obeliskmi, ako napríklad pamätník Washington DC, Vatikánske nádvorie a Kleopatrina ihla v Central Parku. Tieto elektromagnetické čiary Zeme sú jej žilami a prijímajú energiu zo slnka, ktoré spája a má efekt na všetko živé na tejto planéte. Sme elektrickí a naše atómy sú obklopené elektrónmi (elektrina). Gregg Braden to najlepšie vysvetľuje položením otázky, kde berie naše srdce svoju elektrickú kapacitu? Sme pripojení k zemským elektromagnetickým poliam a naše srdce je naša batéria.

Mnoho našich starodávnych duchovných postáv poznalo toto skryté poznanie a meditovalo alebo sa modlilo na týchto líniách, alebo megalitických centrách, ktoré prostredníctvom aktivácie 7 energetických centier (čakier) povýšili ich elektrické aury, intelekt a spojenie na vyššie ja. Môže to byť v skutočnosti to, čo predstavovali zlaté svätožiary zobrazené na všetkých duchovných postavách v celej histórii?

Mnoho našich špičkových intelektuálnych myslí, ako sú Tesla, Einstein a ďalší, majú niečo spoločné. To znamená, že všetci v určitom okamihu zdieľali, že ich nápad, vynález alebo formulácia k nim prišli v dennom sne alebo sne, čo je v skutočnosti meditačný stav mysle. Napríklad Einstein bol veľmi dobre informovaný o fyzike Cabaly a Tesla sa veľmi zblížil so Swami Vivikandom – kde si prostredníctvom jeho učenia uvedomil, že jeho nápady, ktoré k nemu prídu v okamihu „Aha“, vychádzajú z jeho úzkej interakcie s týmito ley líniami, ktoré mu umožňujú prístup k archaickým záznamom. Nikola Tesla, ktorý sa narodil počas strašnej búrky, použil tieto lúče na vedenie svojej slávnej veže, ktorá dodávala všetkým energiu zadarmo.

Samozrejme existujú aj temné sily, ktoré sú a boli oboznámené s týmito líniami, ako napríklad tajné spoločnosti a Hitler, ktorý sa veľmi zaujímal o ezoterické sféry a veľmi úzko spolupracoval s Máriou Orsitsch, tiež známou ako Maria Orsic, ktorá bol slávnym médiom, ktoré sa neskôr stalo vodcom spoločnosti Vril.

Možno tiež dodám, že dni pred posledným Krvavým mesiacom 28. septembra 2015 prišiel pápež do USA. Vystúpil na Capitole a potom prišiel do New Yorku, kde odišiel z Times Square až ku Kleopatrinej ihle v Central Parku a svoju cestu ukončil v Liberty Bell v Pensylvánii. Zhodou okolností prešiel kľúčovými bodmi Ley línie…. hmmm …. skryté ezoterické vedomosti?

Je zaujímavé a mali by sme si všimnúť, že švajčiarske laboratórium „Cern“ a „Brookhaven Lab“ v New Yorku sedia na ley líniách a obe tieto laboratóriá majú Hadronový urýchľovač, ktorý priamo ovplyvňuje tieto línie negatívne, alebo pozitívne. Cern Lab je otcom internetu, a keď sa pozriete na hadrónový urýchľovač v Cerne, všimnete si, že silne pripomína web. Vonku pri Cern je postavená veľká kupola s otvorom na vrchu, rovnako ako kupola v Bazilike sv. Ríma, ako aj kupola v budove Hlavného mesta a rovnako ako horná kupola veže Nikolu Teslu. Okrem toho má toto laboratórium priamo pred vstupom na pozdrav veľkú sochu hinduistického boha ničenia „Šiva“.

Zákonné čiary

Zdá sa, že existuje sústredené úsilie na uskutočnenie a manipuláciu elektromagnetických polí Zeme pomocou týchto technológií. V prejave JFK a Eisenhowera obaja podrobne varovali verejnosť a z tohto dôvodu označujú túto dobre vyhľadávanú skupinu elít ako „technokratov“. Ovládaním, alebo ovplyvňovaním geoelektrickej siete môžu ovplyvňovať Zem a tiež nepriamo / priamo môžu umelo ovládať naše myšlienky a emócie, pretože všetci sme spojení s Gaiou.

Kľúčom je registrácia, strávenie a nakoniec premena. Môžeme zmeniť kanál, ak sa rozhodneme, znížiť hlasitosť, doladiť konkrétne rádiové pásmo. Grid Engineer má potenciál na premenu (uvoľnenie inherentnej energie jej uvoľnením z formy otroctva) slnečnej / nebeskej energie inteligentným prepojením s elektromagnetickou mriežkou 1746 prostredníctvom ktoréhokoľvek zo 144 hologramov okrúhleho stola alebo pozemských zverokruhov na Zemi. Musíme si uvedomiť, že táto mriežka je Zlatou alchymistickou miskou elektromagnetických protikladov a potenciálom našej premeny z ľudí gravitačne spojených na ľudí svetla známych aj ako vzostup.

To, že naša zvyknutá technokratická elita (nositelia svetla Lucifera – padlý anjel hudby) hrá svoje obľúbené melódie na svojej rozhlasovej stanici, ešte neznamená, že musíme vždy tancovať v tomto rytme. Môžeme zmeniť kanál a naučiť sa, ako používať elektromagnetickú sieť na hranie harmonickejšej melódie. Možno potrebujú stroj, pretože je to len hŕstka technokratov pokúšajúcich sa ovládnuť masy. Keď sme dosť prebudení a vedomí, stroj pre nás nie je žiadny súper. Láska a empatia k ľudstvu sú kľúčové a práve teraz nám to stále chýba, kvôli nedostatku skutočného poznania. Namiesto toho všetci rýchlo šliapeme na prsty, aby sme sa dostali tam, kde si myslíme, že musíme byť v podnikaní, v osobnom živote a dokonca aj v duchovných komunitách. Včelí úľ je rozdrobený, programovaný, rozčlenený a “neskáče” spolu, čo je potrebné na to, aby sa mu spoločne darilo.

Úvod a pochopenie reality miestneho systému nebeských hodiniek Zodiaka nás privádza k možnej interakcii medzi človekom a Mriežkou. To je miesto, kde sa inžinier mriežky a rytier svätého grálu stávajú jednou „alchýmiou“. Toto zjednotenie hľadania grálu a služby v mriežke sa odohráva v miestnej geomantii krajiny zverokruhu a naše priame zapojenie do tohto pozemského mriežkového systému prostredníctvom zvýšenej interakcie vedomia v rámci miestneho zverokruhu.

Môže to pre vás znieť ako sci-fi film, ale všetky tieto energetické body existujú a ešte viac tieto technokratické elity robia všetky svoje rozhodnutia a programy založené na tomto nebeskom / pozemskom poznaní. Takže si radšej sadnite, všímajte si veci a začnite svoj usilovný výskum, aby ste odhalili, čo vedia, pretože sme v informačnej vojne. Ak hru nepoznáte, súčasným architektom sa nehodíte a to je presne to, čo plánujú.

Ako však môže nanebovzatý jedinec dobrovoľne vedome zažiť tento obrovský planetárny okrúhly stôl? A ako robí mriežkový inžinier inteligentné, súcitné a včasné úpravy v geomantickej pavučine tohto ohromne sa otáčajúceho solárneho stola na Zemi? Toto čítate, pretože máte odomykať viac skrytých právd, aby ste lepšie pochopili, kto sme a aký máme vzťah k tejto planéte.

“Ako hore tak aj dole”

Najintenzívnejšie je prekrytie Cabalovho stromu života s mýtickým obrazom Okrúhly stôl / Zverokruh. Zem je jednou z 12 rezonujúcich sfér, jedným z 12 členov okrúhleho stola, jednou z 12 nôt v slnečnej oktáve, v slnečnom strome života. Takto môžeme tieto vzťahy zobraziť buď v podobe stromu, alebo okrúhleho stola. Naše telo slnka je vyjadrené ako 12-guľový Strom života s 12 rytiermi, alebo 12 notami; Malkuth (10. sefirot), ktorý predstavuje Zem (7. sefirot, Hod, napríklad predstavuje Merkúr).

V ľudskom tele máme 7 čakier, ktoré sú energeticky vzájomne závislé a aktivujú sa postupne, počnúc druhou, postupujúcou do siedmej, potom sa vracajú do prvej, koreňa, sídla kundaliní, základnej tvorivej vesmírnej evolučnej energie. Podobne v tomto modeli má Zem čakrový systém, ktorý nie je usporiadaný v anatomickom, ale energetickom poradí v 7 kľúčových centrách dómu. Pozemská čakra, napríklad vo Veľkej pyramíde v Gíze v Egypte, alebo v Glastonbury Tor v Anglicku, je obrovský energetický vír, ktorý má niekoľko kilometrov v bezprostrednom priemere.

Koreň (1.) čakra  – Mt. Shasta, Kalifornia. Červená; Surová energia biologickej životnej sily – predchodca odchýlky do jednotlivých foriem života.

Sakrálna (2.) čakra  – jazero Titicaca v Peru (ale zahŕňa aj Machu Picchu). Oranžová; Tvorba nových druhov a pozitívny vývoj. Špecifikácia čistej životnej sily do jednotlivcov.

Solar Plexus (3.) čakra  – Uluru a Kata Tjuta Austrália (dve monolitické náleziská). Zlatá / žltá; Udržiavanie vitality Zeme a všetkých jej druhov. Imortalizácia životnej sily.

Srdcová (4.) čakra  – Glastonbury a Shaftesbury, Anglicko. Zelená / ružová; Respektíve predstavuje Svätý grál a posvätné kopije zámeru.

Krčná (5.) čakra  – Veľká pyramída, Mt. Sinaj a Mt. Olive, Blízky východ. Modrá; Hlas zeme, ktorý sa objavuje, je potrebné ovládať počúvanie vôle Zeme

Čakra tretieho oka (6.)  – pohyblivá čakra, ktorá sa posúva každých 150 – 200 rokov, sa v súčasnosti zhoduje so srdcovou čakrou srdca v západnej Európe. Fialová / Indigo; Pohybuje sa 1/12 cesty okolo sveta, na západ, na úsvite každého nového aeonu. Destiláty zhromaždili múdrosť života na Zemi pre kolektívny rozvoj vedomia v súlade s astrologickými sekvenciami.

Koruna (7.) Čakra  – Mt. Kailas, himalájske hory, Tibet. Biely; Vysiela pozemský účel alebo skutočnú vôľu.

Každý kopulovitý vortex vedie cez mriežku, niektoré boli aktivované, ale inak si ľudstvo buď neuvedomovalo tento božský potenciál, alebo sa neobťažovalo ich využiť na vytvorenie zamýšľaného pozemského raja. Táto možnosť však stále zostáva. Vďaka svojim zvýšeným elektromagnetickým poliam boli kupoly ako nepoškvrnené meditačné sály s vysokým vedomím, kde bolo možné uzdravovať, alebo povznášať ľudské vedomie cez klenuté výstupné body v Domoch Bohov, čo uľahčovalo megalitické inžinierstvo. Všetky megalitické stavby, obelisky a historické pamiatky sa nachádzajú na týchto líniách a možno ich masovo ovplyvňovať a prežívať s cieľom pozdvihnúť a zmeniť súčasný matrix.

Hermetické kľúče k planetárnej mriežke sú vpísané do mýtických „Smaragdových tabliet“ Posla, ktoré sumarizujú 7 hermetických princípov, z ktorých vychádza celý prejav. Toto sú kľúče k Hermesovej geomantii:

“Sedem kľúčov k vyššej úrovni vedomia.”

  • Princíp mentalizmu (Vesmír je mentálny, Všetko je nekonečná myseľ, ktorá je základnou realitou a lonom všetkých vesmírov).
  • Princíp korešpondencie (Čokoľvek je Dole je podobné tomu, čo je Hore, a čokoľvek je Hore je ako to, čo je Dole, aby sa dosiahli zázraky Jedného).
  • Princíp vibrácií (Nič nespočíva; všetko sa pohybuje a vibruje).
  • Princíp polarity (Všetko je duálne, má póly a dvojice protikladov).
  • Princíp rytmu (Všetko má svoj príliv a odliv, svoj vzostup a pád, rovnaké kyvadlo sa hojdá doprava a doľava, jeho vrcholy a koryta).
  • Princíp príčinnej súvislosti (Každý účinok má svoju príčinu, každá Príčina má svoj účinok, všetko sa deje podľa zákona, nikdy nie náhodou).
  • Princíp rodu (Všetko má svoje „mužské“ a „ženské“ aspekty). 

Zážitkové poznanie Hermesových princípov prostredníctvom meditačného prepojenia so Zemskou sieťou nás vedie do tajov geomantie. Verím, že ak si tohto prírodného javu budeme vedomí viac, prerušíme naše mentálne väzby s hmotným matrixom a budeme konať lokálne ako skupiny na týchto líniách, ktoré sa nachádzajú na celej planéte, potom si môžeme vziať späť to, čo je oprávnene naše a pozitívne prejaviť raj na zemi. Ako pravé empatické, intelektuálne svetelné bytosti, ktoré by sme mali byť.

Vedomosti sú sila a aplikované znalosti sú sloboda.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Terpentýn Drbohlaf
Terpentýn Drbohlaf
3 years ago

Hitler s Marií Orsič nespolupracoval, a už vůbec ne úzce. Jen jeho nebližší pohůnci jako Himmler apod. ji chtěli kooptovat do svých pochybných spolků, ale poslala je k čertu.

Více si můžete přečíst zde:

chiron.wz.cz/download/orsic.pdf

Něco i o menhirech:

vidja.wz.cz/download/menhiry.pdf

Terpentýn Drbohlaf
Terpentýn Drbohlaf
3 years ago

Pokud si chcete prohlídnout celou tu zemskou mřížku se všemi typy obrazců, které se tu používají, můžete požít Google Earth, a v této aplikaci si otevřít soubor hagenz.kmz, který nabízím kestažení zde:

vidja.wz.cz/download/hagenz.zip

Je tam i popis všech těch linií.

Terpentýn Drbohlaf
Terpentýn Drbohlaf
Reply to  Terpentýn Drbohlaf
3 years ago

Zapomněl jsem upozornit, že ty mřížky se pasují do současné geografické sítě; takže ve středu dvou z nich jsou póly. Ty ale byly v dřívějších dobách jinde! Takže středy těch nejdůležitějších trojúhelníků a pětiúhelníků v současnosti neobsahují žádné zvláštní lokality. Snad kromě Černobylu a Findhornu ;@)

Někde na síti tuším existuje i verze, kde si můžete ten severní pól situovat jinam. Třeba do Hudsonova zálivu, nebo do Gobi ;@) Ale tahle vylepšená verze je pokud se pamatuji, zpoplatněná.