Nemecko a Európa ako energetické centrá Zeme a ich súvislosť s duchovným vedomím ľudstva

19/12/2021 | Zaujímavosti

Na juhozápade Nemecka sa dejú tajné veci. A nie je to prvýkrát v krátkom čase. Hovorí sa, že Nemecko Rakúsko a Švajčiarsko, t. j. znaky veľké D, veľké A a CH, sú DACH=Srdce a delta sveta a Bodensee je srdcovou čakrou Európy. V tejto oblasti sa stretávajú energie a priťahujú aj mimozemské sily.

Aktivita UFO v tomto regióne.
Už niekoľko mesiacov je táto aktivita veľmi vysoká. Najmä v okolí Stuttgartu mnohí ľudia pozorovali záhadné svetlá. Čím je však juhozápad Nemecka taký výnimočný, že sú tu ľudia po celé generácie energicky mučení? Nemecko má byť jednou z najlepších a najkontrolovanejších krajín na svete, ľudia sú tu pod vplyvom Haarpových frekvencií pracovití, poslušní a dobre kontrolovaní.
Môže to byť jedna z viacerých legiend, ale ak je to pravda, prečo je to tak a aký strach núti určité kruhy uchýliť sa k takýmto prostriedkom? To, čo museli Nemci v posledných desaťročiach znášať, by v iných krajinách, napríklad vo Francúzsku, už dávno viedlo k povstaniu, k občianskej vojne.
Ale Nemec je ticho a vydrží, prehĺta, kým sa nezadusí.
V duchovných kruhoch sa hovorí, že Bodamské jazero ako srdce a Rýn ako otec sú hlavnými tepnami krajiny. Spolu majú tvoriť silnú energetickú sieť, rovnakú, na akú dal Adolf Hitler napojiť diaľnice. To by znamenalo, že Nemecko je energetickou veľmocou so zvláštnym významom, že tu vládne veľmi silný duch – taký silný, že nie nadarmo sa táto krajina nazýva krajinou básnikov a mysliteľov.
Nemecko bolo vždy o krok vpred pred ostatnými krajinami. Vojenská technika použitá v druhej svetovej vojne je toho dôkazom. Nemci už mali zbrane, ktoré nemala žiadna iná krajina. V1 a V2 by v tom čase nemali existovať.
Lietajúce krídlo Horton H IX tiež predbehlo svoju dobu v spoločnosti Miele a slúžilo ako vzor pre konštrukciu lietadla Northrop B-2 Spirit o viac ako 50 rokov neskôr. Odkiaľ pochádzajú poznatky na výrobu tejto technológie?
V legende o havarovanom UFO v Čiernom lese v roku 1936 sa hovorí, že nemecká veda už v tom čase veľmi dobre poznala technológiu UFO, že géniovia ako Rakúšan Viktor Schauberger alebo Wernher von Braun objavili tajomstvo mimozemskej technológie, aby ju implementovali do pozemských projektov (zničené podzemné zariadenia pod Stuttgartom a Berlínom a to, čo elity plánujú na pád – Zem je v záverečnej fáze (videá)).
Preto je Nemecko stále pod správou.
Koniec koncov, práve nemeckí vedci a inžinieri boli po 2. svetovej vojne privezení do USA v rámci operácie Paperclip, aby prebudili USA z technologického marazmu. Bez pomoci Wernhera von Brauna by cestovanie do vesmíru nikdy nebolo možné, pretože V2 bol kľúčom k systémom nosných rakiet pre cestovanie do vesmíru.
Po skončení druhej svetovej vojny sa Nemecko dostalo pod správu spojeneckých mocností, čím sa začala celá dilema, v ktorej sa krajina nachádza dodnes, pretože Nemecko je stále pod správou. Inými slovami, čo sa povie, to sa stane – krajinu takpovediac zo dňa na deň spustošil zub inteligencie a sebaurčenia.
Druhá svetová vojna zásadne zmenila nielen ľudí, ale aj kedysi takú sofistikovanú vedu. Dnes už z vynaliezavosti starej generácie veľa nezostalo. Keď sa rozhliadnete po uliciach, čoskoro nadobudnete dojem, že spoločnosť je s každou generáciou hlúpejšia. Zločinec, ktorý teraz myslí zle a verí, že sa to od neho žiada – neexistuje iné vysvetlenie tejto znepokojujúcej metamorfózy, ktorou tu ľudia prechádzajú.
Aby sme to pochopili, musíme vedieť, že mnohé vedecké diela sa nedajú vysvetliť kauzálne. Odkiaľ pochádzajú poznatky o Wernherovi von Braunovi alebo Viktorovi Schaubergerovi? Vynálezcovia to často nevedia vysvetliť. Mnohí vedci sa čoskoro presvedčili, že veda a duchovno sa odohrávajú na rovnakej úrovni – to znamená, že neexistuje poznanie bez prispenia duchovného sveta. Táto cesta je otvorená len pre ľudí, ktorí majú otvorené tretie oko, epifýzu.
Hovorí sa, že rituálom krstu sa zatvára tretie oko a priamy prístup do duchovného sveta už nie je možný. V duchovných kruhoch sa hovorí, že Bodamské jazero je krstiteľnicou Európy. Preto možno predpokladať, že vody Bodamského jazera boli v dávnej minulosti otočené mocným systémom vo štvrtej dimenzii, aby ovládli energetické centrum Európy.
Preto je dôležité vedieť, že celý náš život, naše činy a skutky pozostávajú z postupnosti energetických tokov.
Energia je základným stavebným prvkom života nielen na Zemi, ale aj v celom vesmíre. Energia sa šíri prostredníctvom nášho vedomia.
Prečo by však mali temné sily v pozadí záujem ovplyvňovať energetickú centrálu Európy, ktorá je pravdepodobne jednou z najmocnejších na svete, takýmto spôsobom? Odpoveď na túto otázku je jednoduchá: svojím vedomím vytvárame nielen svoju vlastnú realitu, ale aj realitu všetkých ostatných planét, pretože nakoniec je všetko v jednote.

Všetky duše tvoria kolektív, čo vedie k skupinovému vedomiu. Čím viac vibrujú energie duše, tým viac si uvedomujeme celkový obraz. V prenesenom význame to znamená, že vedomie más určuje smer, ktorým sa bude naša Zem vyvíjať, teda kolektívne vedomie más rozhoduje o budúcnosti planéty Zem, a teda o budúcnosti celého ľudstva.
Nemecko a Európa všeobecne sú energetickým centrom Zeme a nie nadarmo sa už mnoho rokov pracuje s nízkou energiou takmer sadistickým spôsobom, aby sa pozitívna energia s vysokými vibráciami udržala čo najnižšie, čo má za následok, že mnohí ľudia, najmä tí citliví, sa cítia neustále letargickí a unavení.

Nemec je teda v akomsi neustálom otupení, takže už nedokáže správne pochopiť súvislosti, najmä u mladých ľudí to možno pozorovať čoraz zreteľnejšie. Niekedy máte dojem, že aj absolventi škôl alebo študenti sú zaseknutí na 1 x 1.

Napríklad v médiách, vo vede a najmä v politike sa prestali skúmať príčiny, čo je v súčasnosti veľmi zreteľne vidieť na kríze koróny. Dalo by sa povedať, že sme vstúpili do sveta riadeného náhodou, kde všetko a každá udalosť, vrátane korony, je tiež podmienená náhodou.

V živote sa však nič nedeje náhodne, všetko podlieha princípu actio = re-actio, čo znamená: po akcii nasleduje reakcia podľa princípu kauzality. Spoločnosť, ktorá nič nehľadá a o nič nežiada, zostáva hlúpa.
Dnes je zvykom označovať ľudí, ktorí vidia za nejakou udalosťou príčinu, za konšpiračných teoretikov, pretože moderný človek si zvykol na myšlienku, že všetko sa deje čisto náhodou, že nikto za nič nemôže, že život je len rozmar prírody a človek sa musí považovať za obeť.
Tieto energie majú v súčasnosti v juhozápadnom Nemecku silný účinok, dalo by sa povedať, že takmer ohromujúci, ak sa v tejto súvislosti pozrieme na orgie násilia v Stuttgarte. Násilie je tiež formou a prejavom energie, v tomto prípade energie s nízkou vibráciou, zatiaľ čo energia s vysokou vibráciou sa nazýva láska.
Preto je liečenie srdcovej čakry také dôležité.
To znamená, že Nemecko sa v súčasnosti nachádza v osobitnom očistnom procese, pretože sa odohráva priamo v srdcovej čakre Európy a v jej okolí – konkrétne na juhozápade našej krajiny.
Srdcová čakra, štvrtá čakra, anahata, je spojením medzi svetskou a duchovnou a medzi ľudskou a duchovnou úrovňou, ktorá tiež nesie pamäť pocitov zo všetkých inkarnovaných životov.
Hnev a agresia sú súčasťou očistného procesu, ktorý je dôležitý a prebieha – na všetkých biologických úrovniach, vo svete zvierat a rastlín, ako aj u ľudí a Matky Zeme. Medzi témy srdcovej čakry patria: láska, bolesť, smútok, dôvera, oddanosť a karma. To všetko sa teraz dostáva do popredia.
V súčasnosti sa temnota snaží zastaviť tento očistný proces negatívnym ovplyvňovaním energií. Patrí sem okrem iného rozdelenie spoločnosti v politických otázkach (rasizmus, corona a iné kampane pod falošnou vlajkou), rozsiahle zavádzanie technológie 5G a pokus o očkovanie pomocou génových receptorov a nanočipov.
Masové prebudenie Nemcov a Európanov je nežiadúce, pretože by to pre temné sily znamenalo katastrofu nepredstaviteľných rozmerov, pretože prebudenie ľudí v tejto oblasti by v dôsledku prítomnosti silných energií spôsobilo reťazovú reakciu na celej planéte.
Prvá a druhá svetová vojna boli vojny, ktoré mali duchovné dôvody, pretože, ako sme už spomenuli na začiatku, tu, v Európe, a najmä v Nemecku, je centrum sveta a vedomie ľudí, ktorí tu žijú, má rozhodujúci význam pre zvyšok sveta, a preto ovplyvňuje aj celý hospodársky a politický vývoj. Ľudstvo to nikdy nemalo vedieť.
Manipulácia s obyvateľmi Európy, najmä v Nemecku, bola preto hlavným cieľom, aby sa oslabila účinnosť existujúceho mocenského centra. Dôležité je tiež pochopiť, že každý človek je tvorcom, ktorý používa svoje vedomie.Tento dôležitý fakt bol ľudstvu tisíce rokov upieraný manipuláciou a zatláčaním do role obete.
Ukrýva sa kľúč k novému svetu v hlbinách Bodamského jazera?
Preto bola veľmi skoro vyvinutá a zavedená technológia kontroly mysle, aby sa duch a vedomie ľudí nastavili na najnižšiu možnú úroveň, a tiež preto ľudia dostali fluorid a nakreslili krásne čiary na oblohe.
Silné energie, ktoré v súčasnosti dopadajú na Zem z centrálneho Slnka a sú veľmi viditeľné na Schumannových frekvenciách, uvoľňujú letargiu a liečia, aby vytvorili potrebné povedomie pre pozitívne zmeny na globálnej úrovni v budúcnosti.
Nie je náhoda, že sa v posledných týždňoch a mesiacoch opakujú masívne policajné operácie a iné podivné incidenty, najmä na juhozápade, pretože nič v živote sa nedeje náhodou. Aj v oblastiach okolo Čierneho lesa sa nachádza mnoho tajných podzemných zariadení (DUMBS), v ktorých sa dejú obludné veci, pretože temné sily využívajú srdcovú čakru aj na svoje mocné rituály, ktoré sú však namierené proti ľudstvu.

Pozn. redakcie: Michael Müller v uplynulých dňoch na svojej stránke na Facebooku informoval.
Z prvej ruky mi bolo povedané, že na mieste sa v súčasnosti demontuje obrovské technické vybavenie. Po oboch stranách diaľnice boli nainštalované gigantické, kilometrové betonárky, pri ktorých som vždy rozmýšľal, či tento projekt výstavby železnice naozaj potrebuje toľko betónu, alebo sa časť z neho presunie do hlbšieho podložia na vytvorenie a výstavbu DUMB, čo samozrejme nebolo oficiálne oznámené.
V každom prípade sa zdá, že v oblasti A8 sa v súčasnosti deje niečo, čo naznačuje, že stavebné práce na kamuflážnom projekte Stuttgart 21 boli ukončené. Technické vybavenie sa demontuje a odstraňuje z povrchu. Inými slovami, buď boli práce na železničnom tuneli ukončené… alebo už nebude potrebné toľko betónu, pretože DUMB a ďalšie podzemné diela boli vyťažené a zničené, a teda nič nie je potrebné.
Samozrejme sa pýtam, prečo práve v tomto momente, keď sa ukazuje, že mnohé podzemné zariadenia boli lokalizované a lokalizované pomocou GEOscan, sú tu jednotky SHAEF, letisko v Stuttgarte bolo v apríli 17 dní zatvorené, bolo tu veľa podzemných detonácií, vniknutie vody do oblasti Stuttgartu…. záhadné diery na stavenisku v centre Stuttgartu boli uzavreté a odstránené akoby zázračne, a že už to všetko má súvislosť, ktorá súvisí so skutočným zničením niektorých podzemných zariadení v širšom okolí Stuttgartu!
Skutočnosť, že masívne pohyby UFO v širšej oblasti Stuttgartu stále existujú a čoraz častejšie sa uskutočňujú, je však stále aktuálna. Samozrejme, že dianie v okolí Stuttgartu je tiež pozorne sledované a monitorované.”

Temné sily poznajú silu energie a vedomia. Tisíce rokov sa snažili, aby sa ľudstvo o tomto tajomstve nedozvedelo, pretože osud vecí riadili smerom, ktorým chceli, a to všetko sami pomocou svojho vedomia a s pomocou mocných energií v delte D-A-CH.
Pozitívne vedomie más je tajomstvom mierového zajtrajška – bez vojen a chudoby. Kľúčom k tomuto svetu je delta D-A-CH v hlbinách Bodamského jazera, srdcová čakra Európy.

Zostaňte bdelí!

Zdroj Martha Scholler

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

Bodamske Jazero = mesto Kostnica

1414-1418 koncil v Kostnici

pocas ktoreho tam bol 1415 odsudeny a upaleny majster Jan Hus !!!

ta energia toho miesta musi byt prave peklo

rudo
rudo
Reply to  rudo
2 years ago

6.7.1415

606 rokov a 6 mesiacov == 6.1.2022

ak pridaju aj 6 dni, tak 12.1.2022

jana
jana
Reply to  rudo
2 years ago

Super informace v článku i Rudo. Děkuji.