Putin je veľký cár, ktorý je rozhodnutý svet zbaviť Babylonského otroctva od uctievačov Satana a chazarskej špiny. Všetko to robí v tajnosti krok po kroku.

22/02/2023 | Q/Trump/Aliancia, Správy

Treba si uvedomiť jednu zásadnú vec. Kto nepozná celé dejiny a históriu nemôže poznať budúcnosť a meniť ju. Ak sa chcete poučiť a napredovať jediná cesta, ktorá existuje je poučiť sa z chýb minulosti. To znamená nie len v živote jednotlivca ale aj v živote a vývoji všetkých národov. Minulosť slúži len na jedinú vec a tou je nahliadnuť do nej a opraviť všetky chyby a nedostatky. Už len v živote každého jednotlivca sa dá zmeniť celý život takto k lepšiemu. O národoch platí presne to isté. Všetci sme vo vývoji a učíme sa z vlastných chýb a nedostatkov. Veľký cár Putin to dobre vie a preto sám robí všetko preto, aby opravil chyby svojich predkov a aby už nikdy neurobil tú istú chybu ako jeho predchodcovia.

Putin jasne dal najavo, že nestrpí ďalšie ničenie sveta chazarskou špinou zvanou ilumináti

On sa snaží urobiť všetko preto, aby mohol zabezpečiť nasledujúce generácie svojho národa tak, aby žili bez utrpenia a strachu tak ako to poznáme dnes. Jeho národ veľmi trpel a ich predkovia prekonávali seba zničujúce prekážky. Málokto z dnešných ľudí pozná pravdu tak ako sa skutočne odohrala. Všetci dnes dobre vieme, že dostať sa ku skutočným, pravdivým a plnohodnotným zdrojom je pomerne ťažké. Prečo? Lebo dnešné sionistické média, ktoré pracujú výlučne pre Satana, všetku pravdu prekrútili a zdehonestovali ako sa len dá. Nehovorím, že pravde o vývoji ruského národa tak ako sa odohral sa nedá dopátrať, ale nie je to až tak jednoduché a priamočiare ako to vyzerá. Nie vždy pravda každému chutí alebo jej každý dokáže čeliť. Chazarská zberba bola v starovekom Rusku vyhnaná z vlastného územia práve preto, že ohrozovala všetky morálne hodnoty tej doby a vraždili všetkých kresťanov a ľudí čo sa postavili na odpor uctievačom Satana. Ako vieme ruský národ vždy bol na strane Boha a pravdy. Nikdy sa neodklonili od pravej cesty. Ten všetok bordel a utrpenie ktorý ruský národ musel zažiť spôsobili chazari postupnou infiltráciou do všetkých sfér spoločenského, kultúrneho, vedeckého, ako aj politického života ruského národa. To sa im podarilo iba vďaka neuveriteľnej moci tlačenia peňazí cez FED a kontrolou nad celým bankovým sektorom. Rotchildovci operovali vo svojej stratégii už počas vojny Napoleona preto sa nemôžeme čudovať nad tým kto dal zabiť cársku rodinu v Rusku alebo kto nasadil boľševikov, aby rozložili celé Rusko z vnútra.

Putin je veľmi zbožný človek. On sa na to nemusí hrať ako iní politici. Práve preto si ctí kresťanské hodnoty a tradície a bráni ich všetkými možnými prostriedkami ako ich zanechať svojim budúcim generáciám

Putin jasne dal najavo svojim výrokom celému svetu, že je pripravený zničiť všetkých iluminátov. Povedal, že chce dokázať všetky odpornosti chazarskej satanistickej špiny, ktorých sa dopustili za celé obdobie svojej existencie. Taktiež chce dokázať všetky zločiny Baraka Obamu a všetkých jeho pánov z iluminátskych rodín. Chce dokázať prepojenie Rotschildovcov na ISIS aj ako ich založenie týmito ľuďmi. Putin priamo povedal, že to urobí holými rukami. Po svojom prejave zažal veľký potlesk. To všetko sa stalo 24.12.2015 keď sa Putin priamo vyjadroval k politickému dianiu v nadchádzajúcom roku 2016. Rusko má všetko potrebné čo potrebuje vo svojich rukách k zabráneniu všetkých šialených plánov chazarských sociopatov. Svet ako taký pomalým ale istým krokom zamieril k opusteniu babylonského otroctva spod nadvlády satanistických uctievačov.

Videl už niekto plakať Obamu a iluminátov? Ja ešte nikdy. Ale náš Putin má dušu aj srdce a vie byť aj veľmi citlivý.

Doba je zlá a ľudia sú zmetení. USA ako celok už končia a ich vláda dosluhuje. Začína nová etapa a tá napreduje iným vývojom ako tomu bolo doposiaľ. Nemožno sa čudovať, že sa internetom a sionistickými médiami na koniec ich kraľovania stále šíria rôzne prekrútené klamstvá. Oni už melú z posledného a snažia sa za sebou zanechať čo najväčšie škody. Snažia sa za každú cenu vyvolať tretiu svetovú vojnu ale hlavne sa snažia vyvolať čo najväčší strach a paniku. Satanizmus ako aj celé slúženie satanovi fungujú výlučne na nižších astrálnych energiách čiže vibráciách, ktorými sa Satan so svojimi prisluhovačmi udržujú pri moci. Oni sa živia energiami, ktoré sa uvoľňujú zo strachu ľudí. Tieto negatívne vibrácie ako strach, panika, násilná smrť, bolesť, neistota, zúfalstvo to je presne to čo robia celú históriu. Oni robia pravý opak toho čo robí Boh. Boh tvorí a oni ničia. Boh je svetlo a láska a oni sú tma a nenávisť. Boh je večný život a oni sú večná deštrukcia. Boh je pravda a oni sú klamstvo. Putin všetky tieto veci dokonale ovláda a pozná ich podstatu. Pozná aj zbrane na ich zneškodnenie. Tieto veci sa nedajú do sveta vykričať cez média len tak. Sú to veľmi nebezpečné záležitosti a ten kto s nimi narába korčuľuje na veľmi tenkom ľade. Putin je však výborný stratég a silná vyrovnaná osobnosť, ktorú nič nerozhádže. Od všetkého si drží triezvy odstup a pri všetkých krokoch šachovej partie s iluminátmi si svoje kroky premýšľa tisíc krát pokiaľ ich urobí. Putin sa do ničoho neženie bezhlavo. Putin históriu svojho národa ovláda dokonale a má k tomu všetky potrebné prostriedky aj zdroje. Má dobre naštudované aj všetky záležitosti ohľadom iluminátov od ich vývoja až po súčasnosť. On zasvätil posledné roky svojho života dokonalému štúdiu iluminátov a snaží sa porozumieť všetkým ich krokom, ktoré kedy urobili. Samozrejme, že na tieto záležitosti Putin nie je sám a má okolo seba špičkových odborníkov ako z vedeckého tak aj duchovného sektoru. Putin je racionálne uvažujúci človek a jednajúci človek, ktorý berie vážne ruské geopolitické záujmy, ktoré mu ležia na srdci, pretože Putinove srdce bije pre jeho ruskú vlasť. Putin je štátnik svetového formátu, ktorý si veľmi dobre uvedomuje akú zodpovednosť má na svojich ramenách. Putin okrem iného ako jedno zo svojich vyjadrení ohľadom iluminátov priamo vyjadril, že on nepôjde po psoch, ktorí hryzú ale, že pôjde po ich pánoch, ktorí držia psov na vodítkach. Ilumináti sú si dobre vedomí skutočnej sily Ruska, jeho armády ale hlavne sú si vedomí toho aký geniálny a silný je Putin. Nie sú až natoľko chorí, aby nevedeli vypočítať ľahkú rovnicu.

Prečo sa celý establišment Západnej zahraničnej politiky tak obáva Putina? Práve preto, že Putin je jediný muž, ktorý má takú moc, že ukončí ich chorú zvrátenú tyraniu. Satanova taktika je presne taká, že Satan obviňuje všetkých okolo seba z toho čo je on sám. Oni sú chorí a zvrátení a takto svoje deviantné psychopatické poruchy chcú preniesť na Putina a z toho čo sú oni sami chcú obviniť nevinnú krv. Putin je nevinný vo všetkých smeroch. Stačí sa pozrieť na jeho kroky kam vedú a viedli a pozrieť sa na smerovanie americkej politiky kam viedla ona. Myslím, že dnes je už aj malému 9 ročnému chlapcovi jasné, že USA a Izrael sú osou zla a teroristickými štátmi spolu s ich chazarskými bábkami Tureckom a Saudskou Arábiou. Dnes už každý vie, že USA cez Iluminátov zničili nielen USA ale aj celý svet. Dnes už každý vie koľko vojen, genocíd, hladomoru a skazy za sebou USA zanechali. Dnes už každý vie, že USA patria do pekla a Rusko na trón k Bohu ako záchranca sveta a všetkých kultúrnych, morálnych ako aj duchovných hodnôt. Tieto skutočnosti okolo zla, Satana, iluminátov, UFO sú tak silné a tak veľké, že tieto veci by unieslo len veľmi málo ľudí. Putin ako bohatý muž nemôže byť všade a nakŕmiť celý svet a nedokáže nakŕmiť ani celý svoj chudobný utrápený národ. Nie je to možné. Okrem toho som presvedčený, že osoba, ktorá môže iluminátov poraziť musí byť astronomicky rozprávkovo bohatá. Prečo? Lebo bez takého bohatstva ako má Putin takých ľudí ako sú ilumináti nikdy neporazíte. Chudobný človek bez peňazí, armády, najmodernejšej technológie nikdy takých ľudí nezničí. 

Všetko čo Putin má a vlastní je potrebné k tomu, aby žil a aby mohol tento svet oslobodiť. Putin dobre vie, že jeho život raz skončí a nič si zo sebou nezoberie do hrobu ani k Bohu ale pokiaľ žije, chodí a dýcha na tejto Zemi jeho boj musí byť úspešný. Putin je muž činu a nie slov. Putin si je dobre vedomý svojho obrovského poslania na tejto  Zemi. Som presvedčený že on ho naplní až do konca a že tento boj bude oslavný pre celú našu planétu.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jozef
Jozef
1 year ago

I když některé věty jsou mimo mé přesvědčení nebo znalosti, tak souhlasím s tím, že Putin je dobrý stratég a nemá takové ambice jako imperialistické USA po několik století, vlastně od svého vzniku

Lea
Lea
1 year ago

Ďakujem

lea
lea
Reply to  Lea
1 year ago

Ahojte len doplním čo mi prišlo, je to skreslená celá informácia, účelová. Je to oveľa, oveĺa hlbšie a my to nemáme právo vedieť.

Vladimír
1 year ago

Nazral čas, aby se projevil Donald Trump za podpory SHAEF.

Vladimír
1 year ago

0prava:Nazral

Margaret
Margaret
1 year ago

👍