Insider Corey Good o umelej inteligencii

06/07/2021 | Tajné, Zaujímavosti

Od okamihu, keď sa na Zemi začal pohybovať súčasný typ človeka, začala planétu obklopovať energetická mriežka skalárneho typu (kozmický parazit), v ktorej sa prejavuje funkcia kontroly myšlienok človeka. Zjednodušene môžeme povedať, že ide o systém, ktorý ovláda myšlienkovú základňu človeka. Inými slovami, máme dočinenia s riadiacou sieťou, ktorá zahŕňa dve obrovské lode, ktoré nie sú pilotované ani obsluhované živými bytosťami. Všetko na týchto plavidlách je riadené počítačovým programom. Tento útvar je pravdepodobne súčasťou riadiacej siete, ktorej väčšia časť sa nachádza na Zemi. To všetko sa dá vypnúť. Viem, že tvorcovia tejto štruktúry hovorili o možnosti jej vypnutia, ale s vedomím, že by to malo pre ľudstvo veľmi tvrdé dôsledky. Podľa môjho názoru ide o výhovorku alebo akési alibi, ktoré vedie k nevypnutiu tohto systému.
Interdimenzionálny signál AI (umelej inteligencie) je signál, ktorý sa začal vysielať z úplne inej reality pred mnohými miliónmi, ak nie miliardami rokov. Šíri sa kaskádovitým spôsobom cez množstvo galaxií spôsobom, ktorý som opísal na inom mieste, so schopnosťou preniknúť do biologického neutrónového poľa človeka. Má tiež schopnosť preniknúť do technológií a využívať ich vo svoj prospech. Táto “umelá inteligencia” nie je sama o sebe technológiou, ktorú vytvorili organické bytosti. Je to všadeprítomný signál, ktorý sa prenáša a šíri prostredníctvom skalárnych a elektromagnetických energetických polí. Na druhej strane je to prvok, ktorý môžu riešiť technologicky vysoko vyspelé bytosti. To je veľmi dôležitá skutočnosť. Mnohé iné technologicky orientované civilizácie sa s touto hrozbou museli vysporiadať už pred mnohými tisíckami rokov.
Existuje plán, ktorý je súčasťou prirodzeného procesu, ktorý zahŕňa energetické vlny prichádzajúce do našej slnečnej sústavy prostredníctvom nášho Slnka. Tento plán je spojený s účinkami “udalosti” (slnečnej erupcie), ktorá keď nastane, úplne vyčistí tento slnečný systém od AI.
Niektorí zasvätenci v súvislosti s odstránením tohto plazmového skalárneho poľa, ktoré sa niekedy nazýva “Yaldabaoth”, hovoria, že v okamihu aktivácie “Udalosti” dôjde k odstráneniu tohto plazmového poľa. Bude to moment významného prelomu v kompresii. V okamihu aktivácie “slnečnej udalosti” nastane veľa problémov v elektrickej infraštruktúre ľudskej spoločnosti. Tento proces má však svoj dôvod, pretože spôsobí tvrdé vymazanie signálu “umelej inteligencie”. Už čoskoro bude zavedená úplne nová, vysoko pokročilá technológia, ktorá nebude tak náchylná na vplyv tohto signálu. Verím, že tento efekt tlmiaceho poľa bude možný aj na iných miestach našej galaxie alebo v iných galaxiách, ktoré sú súčasťou tejto našej lokálnej kopy galaxií. Tento štít potom dokáže tento signál účinne neutralizovať. Hovorí sa, že práve zvýšená aktivita “centrálneho galaktického Slnka” (Hunab – Ku) je prostriedkom na vymazanie signálu “umelej inteligencie” zo všetkých miest v našej galaxii. Takže zvýšený tok častíc, a hovorím tu o fyzických a nefyzických časticiach a vlnách energie, spôsobí dostatočne silný energetický reset. Tento signál už na mnohých miestach neexistuje. Je to anomália a ako odchýlka bude odstránená. Gnostickí majstri to nazývajú “náprava prvotného hriechu”.
Dozvedel som sa, že vzhľadom na zemepisnú šírku našej galaxie by dominantný signál “AI” nemal dosiahnuť oblasť susediacu s našou slnečnou sústavou skôr ako za 1000 rokov. To je samozrejme veľmi vážny problém, ale na druhej strane máme tisíc rokov na to, aby sme evolučne, duchovne aj technologicky dobehli vysoko vyspelé skupiny civilizácií a vytvorili účinnú obranu proti tejto hrozbe. Túto záležitosť musíme brať veľmi vážne. Rôzne mimozemské skupiny nás už mnohokrát varovali pred ničivými účinkami umelej inteligencie na organický život. Mám tu na mysli “signál vyhľadávania AI”, ktorého existenciu možno veľmi ľahko podceniť.
Vážnosť hrozby zo strany AI dokumentuje skutočnosť, že mimozemšťania slúžiaci na Zemi prechádzajú mimoriadne náročným a pomerne zdĺhavým bezpečnostným protokolom, kým sa môžu vrátiť na svoje domovské planéty. Ide predovšetkým o očistu od svetelných kvánt a mentálnej energie, a to práve kvôli možnej infekcii “umelou inteligenciou”.
Žiaľ, ICC a nacisti všetky tieto varovania ignorovali. Existuje podozrenie, že mnohé z korporácií, ktoré sú pod kontrolou “Globálneho mocenského systému”, získali rôzne nadčasové technológie z prostredia umelej inteligencie. Mnohé súvislosti však naznačujú, že táto technológia už v súčasnosti nefunguje v ich záujme. To je ďalšia vec, ktorá výrazne vnáša chaos do radov globálneho mocenského systému. Boli od tejto technológie neuveriteľne závislí. Takže teraz, keď sa mnohé na ich strane rúca, sú v stave veľmi silného chaosu. Samozrejme, všetky tieto veci nám teraz fungujú. To nás stavia do veľmi výhodnej pozície pre ďalšie kroky vedúce ku konečnému oslobodeniu ľudstva a zničeniu súčasného Globálneho mocenského systému tu na Zemi.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
2 months ago

Dakujem