India Eco vysvetľuje podriadenosť pozemskej aliancie vesmírnej aliancii nielen v otázkach plandémie…

12/12/2021 | Správy

Emilio Seisto označil túto informáciu za NAJDÔLEŽITEJŠIU informáciu od India Eco za posledné 3 roky, keď spolu nahrali informácie týkajúce sa odhalenia procesu transformácie planetárneho spoločenského poriadku, ktorý bude mať (pre nás) nepredstaviteľne revolučný vplyv na celý nám známy vesmír. To je naozaj veľmi výnimočné, pretože India Eco sa zvyčajne zameriava na vyslovene “pozemské” javy, finančné a sociálne.

(o dôležitosti tejto správy niet pochýb, pretože video bolo na you-tube zlikvidované v priebehu niekoľkých hodín)

India Eco: Myslíte si, že tieto rozhodnutia robíme my?
(=pozemská Aliancia=Pemtagon+Rusko+Čína=BRICS/základňa/)
Že máme tú kapacitu povedať, dobre, dobre, poďme a povoľme toto alebo povoľme tamto..atď.. Nie. Nikdy vás nenapadlo, že existujú entity, ktoré sú nám nadradené? Že existujú entity, ktoré by nás mohli rovnako ľahko poslať do prdele a vyhodiť do vzduchu celú našu planétu len tak? To je predsa jasné, nie? Myslíte si, že takéto entity nám DOVOLIA robiť si, čo chceme?

Že by sme mohli povedať, hej, toto sa nám nepáči a toto svinstvo (=vojenský program) zatvoríme a hotovo ??? Sú určité veci a deje, ktoré sa MUSIA stať a TIETO RIADIA A OVLÁDAJÚ, ČO SA DEJE.

A touto témou je PROCES FILTRÁCIE cez PROCES DEPOPULÁCIE cez FILTER ANTI-DEBILITY.

ALE tento proces sme nevymysleli my (=Pentagón a agentúry alebo Aliancia) a nevymyslela ho dokonca ani Cabala.

Takže by som chcel všetkých varovať, aby boli naozaj opatrní, pretože TO, ČO CHCÚ ONI, JE VZOSTUP. A ABY MOHLO DÔJSŤ K VZOSTUPU, JE POTREBNÉ UPRATAŤ ODPADKY.

A keď hovoríme o odpade, hovoríme o myslení, hovoríme o podstate života, o energii… a tak ďalej a tak ďalej.

A aby ste pochopili, čo vám teraz hovorím, musíte pochopiť, že aj my sme ENTITY a tak vyvolávame elektromagnetické impulzy, energetické impulzy. Takže keď tieto elektromagnetické impulzy nevyvolávame, nevyvíjame, oni sú za jednoduché riešenie. Proste to vymazať, vyčistiť.

No a MY (Aliancia) jednoducho hľadáme formy, ako nájsť ten rovnovážny bod, kde môžeme povedať: …no dobre, berte si, čo si máte vziať, ale nechajte nám aspoň nejaké kritické množstvo, s ktorým môžeme pracovať.

Rozumiete tomu? Jednoducho nás vymazávajú z mapy. A to som vám povedal. Môžete tomu veriť alebo sa hnevať, ale taká je realita. A túto realitu nám urobia, alebo sa nám chystajú urobiť. Chcú, aby sme sa z toho všetkého pos+*li. Všetko preto, že chcú len otočiť stránku a ísť ďalej, pretože MY sme pre nich CHYBA. Pre nich sme jednoducho omyl.

SME CHYBOU VO VESMÍRE, CHYBOU V ČASOPRIESTORE, LEN CHYBOU, OSINOU V ZADKU…

a urobia z nás trus, ak sa nezdobíme peknými vlastnosťami a nezačneme sa pozerať na Cestu, na Chodník…

Na jednej strane si myslíme, že sme pápežmi galaxie, že sme nejakí dôležití idioti, takže to je téma. Prečo si myslíte, že to všetko robím a hovorím vám to?

Je naozaj veľa vecí, ktoré nemôžem povedať, pretože keby som to urobil, všetko by som len zhoršil. A ja radšej idem pomaly, ľahučko po tvrdých skalách… takže to vyťahujem pomaly. Ale nebojte sa, skôr či neskôr budú všetky tieto veci známe a celá vec bude hotová.

Hlavnou myšlienkou je však trochu to odstupňovať, aby to nebolo všetko na jeden úder. A že sa ľudia môžu nejakým spôsobom, krok za krokom, aspoň psychologicky pripraviť. A či sa s tým dá niečo robiť? NIČ! Alebo sa dá spomaliť? KDEŽE! Prečo? Pretože je to “sračka” (=odpad)

Pretože to všetko je v podstate ľudských bytostí. Rozumiete mi? Je to myslenia stáda – stádové myslenie. Aký druh myslenia existuje …. alebo inak… Ako by som vám to vysvetlil…

Pamätáte si, že v jednej z predchádzajúcich relácií sme hovorili o našej ochrane ako ochrane stáda? Ako sa môžeme chrániť? Dobre, skvelé.

Ale potom je tu tá časť, ktorá je zlá na kolektívnom faktore ľudstva, davovom faktore, že tam chýba KRITICKÉ MYSLENIE. Kritické myslenie sa využíva pri práci v skupine a na programe. Ale aj táto skupinová práca si vyžaduje vo svojom základe INDIVIDUALISTICKÉ MYSLENIE. A KAŽDÝ MUSÍ MAŤ SCHOPNOSŤ ROZLIŠOVAŤ – ROZOZNÁVAŤ – A NENASLEDOVAŤ MASY.

Prečo? Pretože PREČO by ste ich mali nasledovať? Rozumiete? Sme schopní na základe nášho vlastného chápania rozlíšiť veci, ktoré SÚ, od vecí, ktoré NIE SÚ. Problém je v tom, že to isté, čo nás chráni, nás aj zabíja, takže to je problém a rozpor, ako ho chápem ja. Títo ľudia pochopili, že proces nasledovania masového myslenia bude nasledovaný procesom masového očkovania. A ľudia cestujú do rôznych krajín… ale je im jedno, že umierajú. Len si povedia: … poďme na to! pretože vláda to hovorí a všetci lekári to hovoria… všetci to hovoria a ja sa tam musím ísť určite zaočkovať. A on to urobí. Urobí to, aj keď vie, že ľudia na to umierajú. Aby som sa vyjadril k vašej téme “ľudia umierajú”, ale pokračujem….

A práve to je to, kde je problém a čo sa deje teraz.

Takže tento evolučný proces, o ktorom hovoríme, nariaďuje, že v určitom okamihu MUSÍTE mať individualistické – kritické myslenie.

Ten, kto nemá a nebude mať toto individualistické a kritické myslenie, alebo ho nie je schopný; kto nedokáže prevziať osobnú zodpovednosť a nedokáže sa rozhodovať sám za seba, a bude sa rozhodovať na základe myslenia oviec, ten nebude mať žiadnu schopnosť (=možnosť) udržať sa fungujúcim na tejto planéte.

A dlhodobo to tak bude, a bude to systematický, systematický, systematický, systematický, systematický proces, … kde dnes vyrobia vakcínu, zajtra ju vyrobia znova, potom zajtra vyrobia ďalšiu vakcínu, potom vyrobia ďalšiu vakcínu, potom vyrobia ďalšiu vakcínu, potom vyrobia ďalšiu vakcínu, a tak ďalej, a tak ďalej, a tak ďalej, a tak ďalej, …

Treba povedať, že hovoríme o masovej spotrebe, hovoríme o produkte masovej spotreby, hovoríme o tom, že existujú produkty, ktoré keď sa otrávia, okamžite vyhladia 150 miliónov ľudí. A nešpecifikujem, že si ho musíte pichnúť, v žiadnom prípade, tu ho máte, kúpte si ho, vezmite si ho pod pazuchu a choďte. A vy si ho kupujete, aby ste ho vypili, takže, aby ste rozumeli, spravím vám sr*#ku, kedykoľvek budem chcieť. Rozumiete, o čom hovorím? Ale takých vecí je milión!

Problémom opäť je, či je to NAŠE rozhodnutie. Môžeme (my ako Aliancia alebo Pentagón) tento proces kontrolovať? NIE. JE TO NEMOŽNÉ. Je to nemožné a je to nemožné, pretože karty sú na stole. A bez ohľadu na to, ako veľmi chcete urobiť niečo, aby ste tomu v blízkej budúcnosti zabránili, nebude to nič platné a situáciu to ešte zhorší! Nebude to nič platné. A ONI svoj plán v určitom okamihu aj tak dokončia. A títo hlupáci idú rovno na bitúnok. A čo viac!! Ak im chcete povedať “pozrite sa bližšie”.. sú ešte drzí a hovorí “choď do prdele, zmrd, konšpirátor.” … Tak mu povedz, aby sa išiel vy#*@ť… choď sa zabiť, kretén!!

Toto je teda hlavná téma. To je tá téma…
Celá táto vec je nastavená tak, že nedovoľuje, aby sa veci zastavili, pretože je priamo navrhnutá tak, aby prebiehal PROCES PRIRODZENEJ FILTRÁCIE ĽUDSKÝCH JEDINCOV.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
19 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem, india eco to povedal úprimne.

benetri
benetri
2 years ago

Takže si môžme vybrať – Jackpot alebo vôbec nič. Až mi je trochu ľúto tých, ktorí to predčasne a bez patričných informácií vzdali, zaradili sa do stáda a už nemajú pred sebou nič. Len akési viac, či menej slušné a zdravé dožitie a potom upadnutie na večnosť do ničoty.
Pravdou je, že stále je nás tu priveľa a hlavne, že až priveľa z toho množstva ľudí ide jednoducho so stádom. Však myslenie bolí!
Je zrejmé, že aj ak je tu tuším okolo 70% nečlovekov a z tých je 99,9% riadeným stádom bez vlastnej rozhodovacej vôle, tak ani tie zvyšné dve miliardy človekov nie sú pravými Homo Sapiens. A tak nakoniec zistíme, že je pravdou to, čo je na Georgijských kameňoch, aj keď autorom vôbec nie je Cabala. Nakoniec budeme radi, ak sa nás Nového veku dožije aspoň tých 500 miliónov.
A tak sa zdá, že táto dnešná informácia je zlomová a obsahuje jeden z najdôležitejších dielikov tohto životného puzzle. Vedeli, či skôr tušili sme veľa, lenže táto informácia úplne mení celú šachovnicu. Ale boli sme upozornení, že pravda sa bude odhaľovať postupne a že možno bude šokujúca. A už to nenápadne začína. Teraz len vydržať a skladať tie dieliky poctivo do nejakého obrazu. Pretože ak ten obraz neposkladáme dobre, teda nepochopíme súvislosti a pravdu, tak ten Jackpot ešte dostať nemusíme. Možno len nejaký dočasný odklad nevyhnutného. Však smeti o odpad vyhadzujeme aj doma …

Israismael
Israismael
Reply to  benetri
2 years ago

Ja som sa dostal písaním medzi vlkou, do provladnych denníkov, online diskusii a človek len zasne koľko ľudí je ovládaných, zmanipulovanych, koľko ľudí je mimo chápania co sa v skutočnosti deje na tejto Zemi..
Ďalej človek zisťuje že ľudia na Slovensku vôbec nemajú živého ducha, oni vôbec nechápu že rozum a mozog je len ich ego a vysmievaju sa novým myšlienkam ci niečomu co prvý krát počujú… Mnohí a naozaj mnohí ani len netušia že sa blíži deň Zúčtovania.. Mnohí sú úplne bez pochopenia že existuje Boh, že existuje Raj mimo pozemského,či peklo.. oni vôbec nechápu že život pokračuje aj po smrti… Táto situácia ľudí je zúfalstvom, ktoré ich v Poslednom dni, v dní Súdu povedie do zatratenia, pretože nevidím ani štipku pochopenia od nich aby sa mohli ešte v poslednú chvíľu zobudiť!
Toto je skutočná pravda o dnešných ľuďoch a aj na našom Slovensku, ktoré ešte ma akú takú svetlost duchovnosti.. O co horšie je to vo svete?. Kto v skutočnosti ostane po čase Súdu?.. Kto bude hodný spolupracovať na výstavbe novej tisicrocnej Ríše??

Jana
Jana
Reply to  benetri
2 years ago

Ano, cítím to stejně.Dekuji.

Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Moc zajímavé. Úplně stejný pocit jsem měl, že aliance vše brzdí!!! To byl neuvěřitelny pocit který jsem měl a teď čtu vlastně svoje pocity. Aliance chtěla probudit co nejvíce lidí, stále si myslí asi, že to jde ale to je lež. Spící ovce neprobudí nikdy. Aliance bude mít na svědomí zabíjení děti vakcinami. To jsme to dopracovali my lidé…tedy aliance ❗❗❗

peacemaker
Reply to  Soldier 17
2 years ago

Ja si myslím že nadišiel čas prestávať budiť ovce a začať zvolávať vlkov.

Daniel
Admin
Reply to  Soldier 17
2 years ago

🙄

miloš
miloš
2 years ago

A čo keď je to naopak? Čo dovolia alebo nedovolia je ich problém. Tvoria oni nás alebo tvoríme ich my?

tobi
tobi
2 years ago

Zhodnoceni bez obalu a bez prikras. Verim tomu, ze se nachazime ve fazi, kdy se zrno oddeluje od plev. A rekl bych, ze se nejedna o jednu fazi filtrace, ale do jiste miry o prefiltrovavani, se stale zvysujicim se tlakem…

Jozef
Jozef
2 years ago

Tak toto je už otvorene povedané, vyhubíme Vás či sa vám to páči či nie. A na koho ukážeme ako na prostriedok, no na entitu ktorú nie je možné verejne prezentovať. Takže globalisti nás vyhubia a zvalia to na vesmírne spoločenstvo. Ak sa dobre pamätám, tak ešte nedávno sa tu písalo ako sú nám mimozemské entity naklonené bla, bla, bla ako nás idú zachrániť. A tá pozemská aliancia, to je iba na oblbovanie tých ktorí veria že nás niekto zachráni. Pozrite sa kde momentálne sú nastúpené armády pripravené na vojnu. USA do Európy zvážajú od 2015 kompletnú výzbroj na plnohodnotnú vojnu. Že vraj nás idú zachrániť. ??Nie , podľa mňa sa chystajú na Rusko. Načo by potrebovali tisíce kusov obrnenej techniky ak údajne idú zatýkať DS prisluhovačov. Ničia prostredníctvom plandémie ekonomiky krajín a pritom na tom neskutočne zarábajú. A k tomu autorovi. Z „ľudí ?“ ktorý nazývajú iných odpadom a srač….. je mi zle. Na tejto planéte žije prevažná väčšina dobrých ľudí ´, ktorý nepotrebujú hory peňazí a zlata, ale lásku a porozumenie, vzájomnú úctu a spravodlivý poriadok vo svojej krajine. Nakoniec tak či onak zvíťazí dobro.

lea
lea
Reply to  Jozef
2 years ago

jozef tiez som rozmyslala, ale ked ludi s ich evoloucnym vyvojom povazuju za sra..y a zbytocny odpad je to ich zufalstvo.
potom naozaj nic co ich ospevovalo nesvedci o ich vyspelosti o scopnosti pomahar, sucitu a laske.
neviem kto je ta pani autorka ak je to nejaky channeling – tak tomu uz vobec neverim, bohvie na koho a naco je napojena.

benetri
benetri
Reply to  lea
2 years ago

Lea, Jozef – je mi ľúto, ale nič ste nepochopili. A na tejto planéte doslova nič nechápe väčšina tých podľa vás “dobrých ľudí”! Väčšina z nich ani nie sú ľudia a naozaj je to odpad.
Potrebujeme ísť frekvenčne hore, lenže to dokáže len málokto. Nikde nie je povedané, že práve ten, či onen musí nejako extrémne pracovať, či meditovať, aby bol možný vzostup. Práve naopak. Naozaj sa stačí zviezť, pretože tých ochotných stačí pár stotisíc a tí to robia aj tak. Takže tí ostatní vlastne nemusia nič. Okrem jedného – MYSLIEŤ !!! A k tomu nesprávať sa ako ovca.
Už sa to omieľa skoro všade – nebuď ovca! No a pozrite okolo seba – samá ovca. Teda, väčšinou. Tak čo chcete? Lebo, pravdu povediac, človek so správaním sa ovce – je to ešte človek? Nie je to už len genetický odpad?!
Táto planéta po vzostupe aj tak neudrží ľudí, ktorí nebudú vedieť alebo nebudú schopní vzostúpiť spoločne s Terrou. A momentálne nielenže Terru zaťažujú, ale aj tvoria svojimi emóciami a pocitmi hlavnú zložku potravy a sily temných. Takže o to ťažšia úloha je pri čistení planéty a uvoľnení jej konečného vzostupu. Ovce držia svojím množstvom a váhou stále planétu dole a spomaľujú jej vzostup. Ibaže termín sa blíži a ak sa nestihne, tak na to doplatíme nielen my, ale i tie entity z Vesmíru, ktoré nám (a vlastne aj sebe) pomáhajú pri vzostupe.
Tvrdenie, že nás majú radi a preto nám pomáhajú, je trochu scestné. Iste, aj tu funguje Vesmírny zákon Lásky. Ibaže len kvôli tomu nás, vlastne Terru, nezachraňujú. Ak totiž Zem nevystúpi vyššie, zhatí celý vesmírny plán. Stroj sa zadrhne, pretože jedno koliesko v tom mohutnom vesmírnom stroji prestane fungovať, vypadne zo súkolia. Potom automaticky na to doplatia zastavením všetky nasledujúce kolieska, teda planéty, ktoré obývajú aj tieto vyššie bytosti.
Temné bytosti by radi ten pohyb zastavili, bola by to ich výhra, zabezpečenie potravy na mnoho epôch dopredu. Lenže zastavil by sa kolobeh života nielen na našej planéte, ale i na tých, odkiaľ nám prišli vo vlastnom záujme pomáhať.
Treba pochopiť, že v tomto prípade platí to pozemské – Bližšia košeľa, ako kabát. Preto tie tvrdé vyjadrenia na našu – ľudskú – adresu. Ak sa nevzchopíme a budeme ďalej ako tie ovce, tak bez ohľadu na náš ďalší osud, sa oni postarajú o vzostup Zeme. Lenže ovce ten vzostup nie sú schopné prežiť! Vlastne nik, kto sa nedostane na vyššiu úroveň chápania a myslenia, neprežije. Aj preto je na Georgijských kameňoch uvedený počet 500 miliónov. To je zhruba počet tých, ktorí sú schopní nielen myslenia, ale najmä pochopenia. Oni nám aj toto povedali vopred, ale my aj tak nechápeme. A už by bolo teda načase, začať myslieť a chápať.
Čas sa teraz veľmi rýchlo kráti a termín sa začal približovať na vesmírne pomery až extrémne rýchlo. A uvedomte si ešte jedno – ani váš najbližší príbuzný nemusí byť človekom s Dušou. Proste je to “ovca”, pochádzajúca z temnoty. Takých presvedčiť nemožno a ak vás aj poslúchne, tak aj tak nemá šancu na vzostup. Neplytvajte už zbytočne energiou na presviedčanie niekoho, už to nemá zmysel a už nemáte čas. Snažte sa sami myslieť a chápať deje okolo vás, aby ste neostali zaskočení náhlym zvratom vo vývoji.

Jozef
Jozef
Reply to  benetri
2 years ago

Neviem koľko máš rokov. Ja budem mať o pár mesiacov 70. Mimozemským aktivitám ,ich sledovaniu ako i tajným dejinám sa venujem od asi 19 rokov. To že s ľudstvom je manipulované je viac ako zrejmé. Nie je možné v pár riadkoch vysvetliť ako je všetko dokonale zamotané aby nebolo možné pochopiť kto vlastne vládne a odkiaľ pochádzame. Skutoční vládcovia majú k dispozícii technológie o akých sa nám pravdepodobne ani nesníva, a ver že ich bez boja nedajú. A tí istý sa postarali o dokonale zakamuflovanie dejín. Skôr ako nazveš ľudí ovcami mal by si vedieť že drvivá väčšina ľudí sa ani nemala odkiaľ dozvedieť pravdu. Sú totálne zmanipulovaní asi ani keby sa teraz dozvedeli skutočnú pravdu, tak by neverili. Ani ľudia ako my, v alternatíve nepoznáme skutočnú pravdu, ale iba jej náznaky. Teda veríme skôr predpokladanej pravde a nie skutočne hmatateľnej. Ja som za tie desaťročia pochopil že človek sa stáva človekom až vtedy, ak dokáže svoje srdce naplniť pokorou, úctou, láskou k svojim priateľom i nepriateľom. A iba v takomto stave môžeme vystúpiť o úroveň vyššie. Ak sa začneme nenávidieť tak zvíťazia tí, ktorí nami doposiaľ manipulujú. Viem že zostáva málo času, ale odmietam urážať tých ktorí sa neprebudili nech už majú dôvod akýkoľvek. Želám nielen tebe, ale všetkým , aby sa vaše srdcia naplnili láskou a úctou voči druhým. To je jediná cesta ako zvíťaziť nad zlom.
P.S. Chápem tvoj hnev v situácii v akej sme sa ocitli.

zuzana.
zuzana.
Reply to  benetri
2 years ago

Teda Benetri, napsal/la jsi to výborně. Na této planetě bylo vyhubeno již několik civilizací proto, že jejich vývoj šel do kopru a my nemusíme být výjimkou.

Israismael
Israismael
2 years ago

Možno vám pomôžem vysvetlením ako je to s Ufo resp nejakými inymi tvormi ,ktoré tak radi navštevujú túto planétu ,našu Zem..Keď Boh dal Abrahamovy okrem dosiek s desatorom,ešte aj jednu inu úlohu ,a to urobiť sedemramenny svietnik a umiestniť ho do každého chrámu v Tom jeho pozemskom čase ,čo myslíte že tým bolo mienene?..Čo myslíte?.. Čo moze predstavovat na svietniku,ktory sa volá židovský stredové rameno ?..Predstavuje jeden svet a to ten náš Epfezus…Jeden svet alebo časť stvorenia so všetkými planétami slnečnej sústavy kruziace v hrubohmotnom svete kde je umiestnená aj naša planéta Zem..rameno svietnika na pravo ,značí paralelný svet nám nehmatatelny a má názov Thyatira,iný svet iný rozmer ale je to paralelný svet do šírky stvorenia od nášho Ephezusu…takisto má svoje planéty ,súhvezdia ,sustavu atď..vedla paralelne je iný svet Loadicea ,a vedla ďalší paralelný svet kde žijú tak isto ľudia nám podobní a vola sa Sardes…Po ľavej strane od nás je iný paralelný svet Smyrna,vedľa Smyrny je paralelne znovu iny svet a má nazov Philadelphia(podobnosť z mestom USA)…uzáver na lavo od nášho sveta tvorí Pergamos,kde má základnu temno vo svojej ozajnej podobe..Je to tých sedem svetových časti ako sú zaznamenané v zjavení Jána ..a že to neboli obdobia nášho sveta ako to mnohí chápu , že každé rameno (7 ramien je vraj sedem svetovych období na Zemi ),tak to aj preto nie je tak, že každá časť má svojho Anjela ..vyššiu bytosť dohliadajucu na tú ktorú časť …však každá časť sa má tiež súdiť ,takisto prebieha svetový súd aj všetkých tých ľudských bytostí žijúcich podobne ako v našej časti Epfezus..Každá časť aj keď sú paralelne nie je preklenutelna ľuďmi žijúcimi v jednotlivých častiach pretože majú hmotné tela ako my..jedine to vedia prestúpiť bytostí z Pergama …a tie bytostí ako som písal sú temné a oni používajú na to rôzne magnetotracery(ufo)…využívajú znalosť magnetického poľa zeme a preto sú ich stroje nehlucne a rýchle ..
Pán Jozef o dimenziu vyššie sú ľudia ktori podstúpili pozemsku smrť ,čiže oni nepodstupuju cesty na ufo a pod..oni sa tam musia vyvíjať v prostredí jemnoshmotnosti a opäť sa musia inkarnovat na Zem bez ufo a pod ..o ďalšiu dimenziu vyššie nad nimi sú svety bytostneho charakteru ,odkiaľ prichádzajú na Zem všetky naše zvieratá a podobne ako človek sa aj oni musia rodit. a ešte v tom istom svete sú aj bytostí tzv mali a veľkí bytostni(nám neviditeľní elfovia kvetov stromov a pod a vyšší bytostni z tzv Valhaly kde žije napr Zeus-on je ozajstný nie bájka)..o ďalšiu dimenziu vyššie sú už svety kde je tzv Raj alebo duchovno ..tam patrí každý vyvinutý clovekDuch , ktorý ako čiste bytie môže vstúpiť ,,domov” po zdokonaleni sa tu na Zemi a aj z ďalších paralelných svetov .
Preto som teraz dokumentoval ,že kto sú oni čo navštevujú našu zem ..ak by to aj boli ľudia tak len z pararelneho vesmíru lebo nad nami sú svety ako som ich vyličil..väčšinou sú teda návštevníkmi tie bytostí z Pergama a tie sú navysost temne a preto sa nechcú prejaviť ľudstvu aby neboli prirodzene odhalené …tak len toľko …príjemné sviatky želám všetkým ľuďom dobrej vôle …

Jozef
Jozef
Reply to  Israismael
2 years ago

Toto vysvetlenie je mi známe, dnes sa v našich končinách používa v synagógach i chanukia, t.j. deväťramenný svietnik, avšak k nemu nepoznám podobné vysvetlenie ako k menore. Tento svietnik sa používa pri oslave chanuky (sviatok svetiel) . Viete o ňom čosi viac ?

Israismael
Israismael
Reply to  Jozef
2 years ago

9 ramenny je iný ako ten 7 ramenny… A áno mate pravdu ten 9 ramenny sa používa na každoročný sviatok židov tzv Chanuka alebo po slovensky sviatok svetiel.. Ale ten svietnik nemá spojitosť s tým 7 ramennym..
Z Wikipédie Chanuka:
Zapaľovanie chanukije pripomína znovuzasvätenie Jeruzalemského chrámu počas Makabejského povstania proti Seleukovcom v rokoch 167–165 p. Kr. Makabejci chceli po dobytí chrámu zapáliť chrámovú menoru a vykonať tak jeden z najdôležitejších chrámových rituálov. Nemali však dosť rituálne čistého olivového oleja, našli len malé množstvo, ktoré by vystačilo iba na jeden deň. Keď naplnili menoru olejom z fľaštičky, stal sa zázrak, olej horel v svietniku celých osem dní. Za ten čas sa podarilo získať dostatok potrebného oleja na doplnenie svietnika. Chanukový zázrak si každý rok Židia pripomínajú zapálením svetiel na chanukiji.
Kde získať info o 7 ramenom svietniku je ťažké ja som sa dostal k tomu ci som bol hodný toho ci nie ale dostal.. , keďže tam v tom materialy ide o viac infa rozšírenejsieho aj o iné veci ktoré by som už nemal prezrádzať tak nemôžem poskytnúť zdroj ľudí ktorí prijímajú informácie z vysokých sfér.. Ludstvo sa to ma dozvediet včas,a ľudia ktori maju o tom vedieť… Včetne nových škôl pre ľudstvo ktoré vzniknú aj na našej planete po Veľkej Očiste Zeme a ktoré aj sú inde než na našej Zemi..

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
2 years ago

* oprava poslednej vety: školy ktoré sú aj inde, než na našej planéte, Zem.. Pretože žijúci v duchovných sférach majú tiež školy od základných, stredných, vysokých a pod.. Len sa tam učí iný systém pravdaže než pozemský… Všetko čo je hore sa,, kopíruje” aj dole… Samozrejme pozemský to je iné učenie…

Jozef
Jozef
Reply to  Israismael
2 years ago

Ďakujem . Pekný večer