Devolúcia – časť 16 (6/6)

29/05/2022 | Q/Trump/Aliancia

Myslím si, že stojí za to preskúmať väčšinu tohto rámca, aby sme získali prehľad o tom, ako sa Trumpova administratíva postavila voči Číne.

V strategickom rámci sa viackrát spomínajú „vplyvné operácie Číny“ a problém, ktorý predstavujú pre „slobodu a suverenitu národov“. To opäť poukazuje na zmýšľanie Trumpovej administratívy a domnievam sa, že zverejnením tohto dokumentu pred odchodom z funkcie nám toto zmýšľanie opäť ukazovali.

Ak by ste spočítali, koľko dní bol Trump v úrade do 12. januára 2021, dosiahli by ste celkovo 1452 dní. K 12. januáru 2021 vydal Trump 27 NSPM, čo predstavuje priemer 1 NSPM každých 53,7 dňa.

Dňa 13. januára 2021 vydal 28 NSPM, z čoho vyplýva, že celkovo ide o 35 NSPM. Takže za posledných 8 dní vo funkcii počnúc 13. januárom 2021 vydal Donald Trump 8 NSPM v priemere 1 NSPM denne. Trump zjavne „odchádzal“ z úradu so zameraním na otázky národnej bezpečnosti, čo ďalej poukazuje na skutočnosť, že sme vo vojne.

V tejto chvíli by malo byť zrejmé, že Trump neležal na zemi ako väčšina prezidentov na odchode. Trump a jeho tím robili v zákulisí masívne kroky, ktoré nás vedú späť k celej téme seriálu Devolution – Sme vo vojne a Donald Trump neodišiel len tak z ukradnutých volieb.

Záver

Vráťme sa k mojej úvodnej otázke a k názvu tohto článku.

„Si, alebo nie Si?“

Rád som pri prezentovaní informácií odmeraný a spravodlivý, poukážem na niečo, čo by sa podľa môjho názoru dalo považovať za dôkaz tvrdenia, že Si by mohol spolupracovať s Trumpom na zvrhnutí globálnych elít. Zamerajte sa na tieto poznámky z Trumpovho prejavu:

Globálna kontrola je pre nepriateľa kľúčová a môže ju dosiahnuť len prostredníctvom skutočnej globalizácie. Trump v globalizáciu neverí. Trump je skrz na skrz MAGA. Jeho politika America first ohrozila pomalé a nenápadné globálne ovládnutie, ktoré prebiehalo už desaťročia, ak nie dlhšie. Denník The Guardian uverejnil na túto tému vynikajúci článok a tu je, ako ho ukončil:

V novembri 2021 v prejave na medzinárodnom veľtrhu China International Import Expo Si Ťin-pching vyjadril obavy, že svet sa obracia proti „ekonomickému globalizmu“.

To znamená, že chce, aby globalizácia pokračovala, ale ako som už povedal, činy hovoria viac ako slová. Zdá sa, že jeho činy sú v poslednom čase v rozpore s jeho slovami. 8. novembra 2021, len tri dni po tom, čo vyjadril obavy z toho, že svet sa obracia proti ekonomickému globalizmu, bol uverejnený článok, v ktorom sa diskutuje o Siovom regulačnom zásahu proti čínskemu technologickému priemyslu.

O krachu spoločnosti Evergrande sme už všetci počuli, ale len nedávno portál Zerohedge informoval, že sa chystá krach ešte väčšieho developera.

ČKS nie je schopná podporiť svoje hospodárstvo, hoci má k dispozícii všetky nástroje a výhody vzhľadom na svoj štatút vo WTO a lacnú pracovnú silu. Je možné, že Xi má prsty v ich hospodárskom kolapse? Pomáha Xi ukončiť globalizáciu? Ak áno, môže to znamenať, že spolupracuje s Trumpom?

Opäť zostávam skeptický, ale ak existuje dôvod na to, že Si tajne pracuje na zvrhnutí globálnej elity, toto je najlepší dôkaz, aký som videl. Rozhodne je to na zamyslenie. Bez ohľadu na to, či Si sám je alebo nie je spojencom, jedno je jasné – Trump sa pustil do vojny s ČKS.

*Ak chcete lepšie pochopiť globalizáciu a globálnu elitu, proti ktorej stojíme, dôrazne vám odporúčam pozrieť si seriál Pruská brána: Pruská brána | Will Zoll | Substack

TO NAJLEPŠIE EŠTE LEN PRÍDE

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
7 months ago

Ďakujem.

Czech CS Slovak SK