Čierna šľachta

13/01/2023 | Elity/Satanizmus

Kedysi dávno, keď Anunnaki pristáli na Zemi zo svojej planéty Nibiru, aby na nej ťažili zlato, vytvorili si na túto prácu svojich pozemských otrokov. Určili faraónov a neskôr kráľov, čiernu šľachtu, aby riadili pozemských otrokov. Až do raného stredoveku to boli faraóni a králi, ktorí začali na tieto úlohy nestačiť, pretože pozemská populácia sa zvyšovala. Hľadali iné metódy. Najprv sa tým stala cirkevná autorita prostredníctvom viery, neskôr v 18. storočí peňažný systém.

Najlepšie riešenie ponúkol práve Rothschild. Primiešali doň európsku kráľovskú rodinu prostredníctvom kríženia. Európska šľachta dostala ceremoniálne povinnosti, aby výkonnú moc sústredila do tajných neviditeľných spoločností a vlád; dnes známych ako Deep State.

Teraz pristálo pozemské ľudstvo na pokraji oslobodenia. Všetci vyvolení inkarnovaní boli na Zemi privedení do pozície oslobodenia planéty Zem a jej ľudí od tohto dlhoročného útlaku a otroctva.

Školský dejepis opisuje svetové udalosti, ktoré sú výsledkom machinácií zosnovaných mocnými, skrytými klikami tajných organizácií, ktoré celosvetovo pozostávajú z elity, t. j. bankárov, bohatých rodín, ako sú Rothschildovci a Rockefellerovci, neoficiálnych organizácií, ako sú Bilderberg, Rada pre zahraničné vzťahy, Trilaterálna komisia, organizovaný zločin, tieňové inštitúcie vo vláde, tajné spoločnosti, ako sú jezuiti, slobodomurári, Skull and Bones atď.

Za všetkými týmito skupinami stojí ešte tajnejšia skupina, ktorú tvoria skutoční vládcovia planéty Zem, ktorí využívajú premiérov a prezidentov ako svoje priame bábky.

Niektorí teoretici tvrdia, že títo ilumináti, ktorí ťahajú za nitky, sú ľudské bytosti, iní hovoria, že majú mimozemských spojencov. Sú tajnou spoločnosťou v tajných spoločnostiach, podporovanou bankovou elitou na čele s dynastiou Rothschildovcov, ktorá má konečný plán na zrušenie všetkých náboženstiev okrem podpory ich vlastného satanistického náboženstva a odstránenie všetkých civilných vlád, aby nakoniec všetko centralizovali a globalizovali pod svoju kontrolu, v podstate Nový svetový poriadok.

“Čierna šľachta” má svoj pôvod v oligarchických rodinách v Benátkach a Janove v Taliansku, ktoré v 12. storočí vlastnili privilegované monopolné obchodné práva.

Prvá z troch križiackych výprav v rokoch 1063 až 1123 upevnila moc benátskej čiernej šľachty a posilnila moc bohatej vládnucej triedy. V roku 1171 získala čierna šľachta úplnú kontrolu nad Benátkami, keď sa menovanie dóžu presunulo na takzvanú Veľkú radu, zloženú z členov obchodnej aristokracie vrátane neslávne známej rodiny de Medici.

Benátky odvtedy zostali v ich rukách, ale moc a vplyv benátskej čiernej šľachty siaha ďaleko za jej hranice a dnes ju cítiť v každom kúte sveta. Moderný bankový systém sa totiž začal vytvárať v Taliansku.

Kráľovské rody, ktorých sa to týka, sú;

Rod Bernadotte, Švédsko
Rod Bourbonovcov, Francúzsko
Rod Bragança, Portugalsko
rod Grimaldiovcov, Monako
Rod Guelfovcov*, Británia (hlavný rod)
Rod Habsburgovcov, Rakúsko
Hannoverský rod, Nemecko (druhý najvýznamnejší)
Rod Hohenzollernovcov, Nemecko
Rod Karadjordjevićovcov, Juhoslávia (predtým)
Rod Lichtenštajnovcov, Lichtenštajnsko
Rod Nassau, Luxembursko
Rod Oldenburgovcov, Dánsko
Rod Oranžských, Holandsko
Savojský rod, Taliansko
Rod Wettinovcov, Belgicko
Rod Wittelsbachovcov, Nemecko
Rod Württembergovcov, Nemecko
Rod Zogu, Albánsko

Poznámka: všetky tieto rodiny sú línie, ktoré sa nachádzajú v rodokmeni Windsor.

Guelfovia sa nazývajú aj Čierni Guelfovia alebo Čierna šľachta a podporovali Viliama Oranžského pri jeho obsadení anglického trónu, čo nakoniec viedlo k vytvoreniu Anglickej banky a Východoindickej spoločnosti, ktorá od 17. storočia vládla svetu.

Všetky prevraty, revolúcie a vojny v 19. a 20. storočí sa sústreďujú okolo boja Guelfov za udržanie a zvýšenie ich moci, ktorá sa dnes nazýva Nový svetový poriadok.

Moc guelfov sa ďalej rozširovala prostredníctvom talianskych finančných centier do severného Francúzska z Lombardie – regiónu v severnom Taliansku s hlavným mestom Miláno – všetci talianski bankári sa nazývali “Lombardi”. Lombard v nemčine znamená táto “vkladová banka”, Lombarďania boli bankármi pre celý stredoveký svet.

Všetky uvedené rody sú potomkami rodu Guelfov, jedného z pôvodných čiernych šľachtických rodov Benátok, z ktorého pochádza rod Windsor, a teda aj neskoršia anglická kráľovná Alžbeta II.

Guelfovia sú prepojení s nemeckou aristokraciou prostredníctvom hannoverského rodu. Takmer všetky európske kráľovské rody sú potomkami hannoverského rodu, a teda aj rodu Guelfov, ktorý je čiernou šľachtou.

Guelfovia – rod Windsor – ovládajú trh so surovinami a manipulujú s cenou zlata, komodity, ktorú nevyrábajú ani k nej nemajú prístup. Dom Windsor určuje aj cenu striebra, medi, zinku, olova a cínu. Nie je náhoda, že hlavné obchodné burzy sa nachádzajú v Londýne v Anglicku.

Medzi spoločnosti z rodín čiernej šľachty patria British Petroleum, Oppenheimer, Lonrho, Philbro, BlackRock a mnohé ďalšie.

Európska čierna šľachta spolupracuje s americkými rodinami, ako sú Harrimanovci a McGeorge Bundys. Rod Hannoverovcov vyzerá ako nemecký, ale je čisto židovský. Rovnako aj rod Habsburgovcov. Neboli to skutoční Nemci, ktorí obsadili britský trón, ale samozvaní Židia. Ešte menej skutoční Židia. Nazývajú sa sionistami, ktorí o sebe tvrdia, že sú Židia. Ale skutoční Židia nie sú sionisti.

Tajné spoločnosti

Čierna šľachta je zakladateľom tajných spoločností, ktoré sú napojené na iluminátov – a pochádzajú z Výboru 300. Rovnako ako Rímsky klub, CFR, RIIA (Kráľovský inštitút pre medzinárodné záležitosti), skupina Bilderberg, Okrúhly stôl pochádzajú z európskych rodín Čiernej šľachty.

V roku 1871 bola Republika Spojených štátov amerických ovládnutá, aby sa vytvorila korporácia s názvom USA INC, ktorá bola zámerne utajovaná a stala sa katastrofou pre americký ľud.

Čiastočne tým, že zámerne znížila reálnu životnú úroveň 90 % obyvateľstva, čo je badateľné od roku 1972. Keď sa prešlo z krytia zlatým štandardom na krytie petrodolárom.

Ďalej zmenou lekárskych a zdravotníckych štandardov, ktorú podporovala Rockefellerova lekárska mafia, aby podporila predaj liekov vo svoj prospech. Z čoho vyplynul nadmerný nárast všetkých nákladov na zdravotnú starostlivosť, ktoré sa v súčasnosti stali najvyššími v histórii.

Zámerne znížili životné šance obyvateľstva; znížili štandardy vzdelávania na najnižšiu úroveň v histórii; umožnil to sionistami kontrolovaný Kongres, ktorý nie je reprezentáciou ľudu, keďže všetky voľby sú zmanipulované.

Čierna šľachta si svoj titul vyslúžila vďaka svojim podlým trikom, keď sa ľudia vzbúrili proti vládnym monopolom, ako všade inde, vodcovia vzbury boli rýchlo chytení a brutálne obesení. Čierna šľachta využíva tajné vraždy, neúmyselné zabíjanie, vydieranie, na bankrot oponentov občanov aj podnikov, únosy, znásilňovanie a tak ďalej, znie to povedome, preto ich názov.

Po uzavretí Lutherovej zmluvy v roku 1929 získala Čierna šľachta dvojité občianstvo, v Taliansku a vo Vatikáne. Podľa podmienok zmluvy pápež udeľoval šľachtické tituly, ktoré sa uznávali v Talianskom kráľovstve. Mnohé z týchto rodín boli členmi zväčša ceremoniálnej pápežskej elitnej gardy, iné boli cudzinci rôznym spôsobom spriaznení so Svätou stolicou. V roku 1931 pápež Pius XI. odmietol žiadosť Alfonza XIII. zo Španielska o ďalšie rozšírenie šľachtickej gardy o šľachticov z katolíckych krajín.

Počas druhej svetovej vojny pápeža strážila Pápežská elitná garda s pomocou Švajčiarskej gardy.

V tejto súvislosti je zaujímavé, že Epstein mal kľúčové postavenie medzi riadenými bábkami a domom Saudov, Rothschildovcov a Sorosa – pri podpore ich globálneho vydierania prostredníctvom vydierania a zastrašovania; podporovaného obchodom s drogami; obchodom s deťmi; obchodom s orgánmi a pedofíliou, ktorým sa dalo efektívne dosiahnuť čokoľvek.

Epstein bol zodpovedný za uľahčenie vydierania a vydierania najvyšších predstaviteľov na celom svete. Keď sa prezident Trump ujal funkcie, odhalil tieto skutočnosti.

Nemožno dostatočne zdôrazniť, že drop Q z 11. novembra 2017 zhrnula celé Epsteinovo prepojenie na Deep State. Ako Q vždy hovorí: “Budúcnosť dokazuje minulosť”.

Existuje len jedna šanca na odstránenie Deep State. Nemôžeme si dovoliť unáhliť sa alebo urobiť jedinú chybu.

Zatiaľ počúvajte svoje srdce ako najlepší zdroj v oceáne informácií a dezinformácií. Len vy rozhodujete, ktorá pravda rezonuje s vaším srdcom.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

jankasipka
jankasipka
1 year ago

Ďakujem ❤

Akia
Akia
1 year ago

Děkuji za informace… A já blázen si ty masky zlá ještě vozila domu jako suvenýr…. Bože můj.
Takové zlo.
No, líbilo se mi, že je to z Benátek…. 🙄

Alena
Alena
1 year ago

Keď som pred 20 rokmi bola prvý raz v Benátkach, myslela som, že je so mnou koniec. Nemohla som predýchať ten vzduch okolo, to bolo nepríjemné a už viem prečo.