Hviezdy ktoré prehovorili o satanistickom zneužívaní detí v Hollywoode

03/08/2021 | Elity/Satanizmus

Justin Bieber, Mel Gibson, Elijah Wood a Macaulay Culkin prehovorili o satanizme v Holywoode


Justin Bieber: Hollywoodske elity zabili moje nenarodené dieťa (9.12.2018)

Justin Bieber povedal stovkám ľudí na biblickej hodine v Los Angeles, že hollywoodske elity zabili jeho nenarodené dieťa a zničili jeho vzťah s matkou dieťaťa Selenou Gomezovou, aby ho potrestali.

Odkedy Bieber minulý rok našiel Boha, stal sa pravidelným účastníkom hodiny biblických štúdií, ktoré sa konajú v hoteli Montage v Beverly Hills, a v stredu sa so zhromaždenými podelil o to, čo nazval “najhorším momentom v mojom živote”, a vysvetlil, prečo musel odísť z hudobného priemyslu.

Návštevníkom kostola povedal, že sa “nikdy nevráti” do “zlého hudobného priemyslu”, kým “pedofili a monštrá na vrchole hry nebudú vyhnaní” a všetko nebude “dezinfikované bielidlom a slnečným svetlom.”

“Tak veľmi sa ma snažili skorumpovať,” povedal Bieber, “pretože som dosiahol úroveň, ktorú už nemohli kontrolovať.”

“Snažili sa ma zničiť alkoholom, a keď to nezabralo, skúšali to drogami – všetkými rôznymi druhmi. Keď ani to nezabralo, pokúsili sa ma zničiť ambíciami.”

“Spočiatku ma to zaujímalo,” priznal Bieber a potom povedal: “Ale keď som si uvedomil, aká je cena vstupu do tohto sveta, musel som skončiť.”

“Selena a ja sme čakali dieťa. Bolo to na začiatku a nikomu sme to nepovedali. Zároveň sa o mňa uchádzali naozaj vplyvní ľudia, najmocnejší ľudia v Hollywoode.”

Opisujúc prísne tajný večierok, na ktorom sa zúčastnili vedúci predstavitelia nahrávacieho priemyslu, Bieber povedal, že ho zaviedli do zadnej miestnosti, kde na okraji miestnosti sedela skupina mužov v maskách a popíjala z pohárov. V strede miestnosti sedelo so skríženými nohami mŕtve dieťa, opreté o operadlo stoličky. Vyzeralo ako plod v neskorom štádiu a bolo úplne bez krvi.

“Celá pokožka hlavy dieťaťa tam nebola. Jeho lebka bola obnažená až na povrch kostí. Časti pravej strany jeho nevyvinutej malej tváre boli odtrhnuté. Po celom jeho drobnom tele bolo vidieť stopy po uhryznutiach a modriny.”

“Mali na sebe zvieracie masky, sedeli okolo a pili niečo, čo nazývali ‘červené víno’. Ponúkli mi trochu. Bolo zjavné, že im veľmi záleží na tom, aby som sa zapojil.

“V tej chvíli som sa doslova zatackal. Jeden z nich sa pochválil, že dieťa žije už osem hodín po tom, čo ho začali rezať a púšťať mu krv.”

“Keď opisoval bolesť, ktorou si dieťa prešlo, zdalo sa, že je so sebou spokojný.”

Hrôzostrašná smrť, ktorú Bieber opísal svojej kongregácii, sa nazýva “vykrvácanie”, inak známe ako úplné odčerpanie krvi z človeka. Táto praktika je populárna medzi pijanmi detskej krvi, ktorí konzumujú tzv. červené víno, aby sa nadopovali adrenalínom, mladými hormónmi a negatívnou energiou, ktorá sa podľa nich nachádza v krvi detí.

Veria, že čím viac dieťa pred svojou smrťou trpí, tým “bohatšia” bude jeho krv pri zbere. Dieťa je často pred zabitím fyzicky a sexuálne zneužívané, aby sa vytvorila potrebná trauma.

Bieber odmietol piť krv a vtedy sa “všetko začalo zhoršovať”.

“Vyhrážali sa mi. Povedali, že vedia, že Selena je tehotná. Pýtali sa ma, či chcem, aby moje dieťa skončilo ako to uprostred miestnosti.”

“To ma úplne dostalo a na dlhý čas som sa stratil. Vyšiel som z koľají,” povedal Bieber a bojoval so slzami.

“Zavraždili moje nenarodené dieťa. Ja a Selena… títo ľudia a trauma nás rozdelili.”

Od traumatickej epizódy však uplynuli roky a Bieber prisľúbil, že ju bude chrániť a stane sa mužom rodiny. Potvrdzujúc fámy, že dvojica je opäť spolu, Bieber dokonca naznačil, že sa má stať mužom rodiny.

“Na moju rodinu nevztiahnu ruku, s tým mi pomôž Boh,” povedal.

“Na svete pôsobia naozaj zlé sily. Boh je skutočný. Satan je skutočný,” povedal Bieber pred odchodom z tribúny.

Tieto najnovšie obvinenia Justina Biebera sa pridávajú k vlne obvinení celebrít a hudobníkov o skutočnej povahe elity hudobného a zábavného priemyslu. Corey Feldman a Elijah Wood sa vyjadrili k odhaleniu pedofílie v srdci Hollywoodu.

Podľa Elijaha Wooda sa ničia nevinné mladé životy, aby sa uspokojili “ľudia s parazitickými záujmami”, ktorí “vás považujú za svoju korisť”. V rozhovore pre Sunday Times Wood vypustil sériu bômb o pedofiloch, ktorí riadia tento priemysel, a poznamenal, že “v Hollywoode sa zjavne deje niečo veľké. Všetko to bolo organizované.”

Ak čítate Washington Post alebo sledujete CNN, pedofília nie je problém a tí, ktorí o nej hovoria, sú blázni, ktorí šíria “falošné správy”. S podobnými príbehmi o skazenom hollywoodskom systéme však prichádza čoraz viac hviezd.

V posledných mesiacoch sa Nicole Kidman, Mel Gibson a Lindsay Lohan vyjadrili o pedofílii v Hollywoode. Blízki priatelia Chrisa Cornella a Chestera Benningtona tvrdia, že nedávno zosnulá dvojica pracovala na odhalení pedofilnej skupiny pôsobiacej v srdci hudobného priemyslu – a stálo ich to život.

Justin Bieber šokoval svojich fanúšikov tým, že zrušil svoje svetové turné a oznámil, že si potrebuje na nejaký čas oddýchnuť od hudobného priemyslu. Ako sa objavujú ďalšie informácie, zdá sa, že urobil to najlepšie možné rozhodnutie. Zdroj


Mel Gibson: Hollywood je “brloh parazitov”, ktorí “hodujú na krvi detí (12.01.2018)

Podľa Mela Gibsona sú hollywoodske štúdiá “nasiaknuté krvou nevinných detí” a tvrdí, že konzumácia “detskej krvi je v Hollywoode taká populárna, že v podstate funguje ako vlastná mena”.

Hollywoodske elity sú “nepriateľom ľudstva, ktorý neustále koná v rozpore s našimi najlepšími záujmami” a “porušuje všetky Bohu dané tabu, ktoré človek pozná, vrátane nedotknuteľnosti detí,” povedal Mel Gibson v Londýne, kde propaguje svoju úlohu vo filme Oteckovia 2, svoju najvýznamnejšiu úlohu na plátne za posledné roky.

“V Hollywoode je to verejné tajomstvo. Títo ľudia majú svoje vlastné náboženské a duchovné učenie a svoje vlastné spoločenské a morálne rámce. Majú svoje posvätné texty – sú choré, verte mi – a nemôžu byť vo väčšom rozpore s tým, čo predstavuje Amerika.”

Mel Gibson sa v piatok objavil v relácii Grahama Nortona na BBC a po svojom vystúpení v zákulisí zelenej miestnosti zaškolil šokovaných hostí o skutočnej povahe hollywoodskych elít.

Keď Gibson vysvetľoval, že posledných desať rokov strávil “prácou na vlastných myšlienkach mimo hollywoodskeho systému” po tom, ako ho Hollywood v roku 2006 zaradil na čiernu listinu za to, že zdieľal názory na priemysel a svet, ktoré boli v rozpore s liberálnou ortodoxiou, povedal: “Neviem, ako vám to mám jemne povedať… Hollywood je inštitucionalizovaná pedofília.” “Využívajú a zneužívajú deti.”

“Každoročne sa v nich vystrieda obrovské množstvo detí. Ich duchovné presvedčenie, ak sa to tak dá nazvať, ich vedie k tomu, aby zbierali energiu detí. Hodujú na tom a darí sa im to,” povedal režisér filmu Hacksaw Ridge.

“Čo tým myslím? Toto nie je nejaká umelecká abstrakcia. Oni zbierajú krv detí. Jedia ich mäso. Veria, že im to dodáva životnú silu. Ak dieťa pred smrťou telesne a psychicky trpelo, veria, že im to dodáva dodatočnú životnú silu.”

“Vo väčšine z nás je tvorivá a milujúca sila, ktorá nás vedie životom. Títo ľudia ju nemajú. U nich je to naopak.”

Podľa Mela Gibsona, ktorý strávil 30 rokov v hollywoodskom systéme a mimo neho, sa elita tohto priemyslu “vyžíva v bolesti, traume, strese, zneužívaní a utrpení”.

“Hollywood je zaliaty krvou nevinných detí. Dlho boli všetky odkazy na pedofíliu a kanibalizmus symbolické alebo narážkové. Ja osobne som sa však s týmito praktikami zoznámil začiatkom roku 2000. Teraz už o tom môžem hovoriť, pretože títo ľudia, výkonní pracovníci, sú už mŕtvi.”

“Krv sexuálne zneužívaných detí sa považuje za vysoko ‘obohatenú’ a je vysoko cenená. Peniaze, ktoré si vymieňajú, láskavosti, úplatky – nemáte ani potuchy. Bábätká sú vysokofunkčnou menou samy osebe. Bábätká sú ich prémiovou značkou vysokokvalitného kaviáru kokaínového steaku.”

“Nie je to nič nové. Ak si urobíte nejaký výskum, zistíte, že ide o metafyzický, alchymistický fenomén a nájdete ho v zákulisí všetkých temných období histórie.

“Je to temné, multidimenzionálne okultné umenie a prax, ktorú tajné spoločnosti používali v posledných niekoľkých stovkách rokov na sociálne programovanie a kontrolu mysle a ktorú v našej ére pozdvihol do zenitu Hollywood v Amerike.” Zdroj


Elijah Wood tvrdí, že Hollywood zachvátil mocný pedofilný kruh (22.05.2016)

Elijah Wood

Herec, ktorý hral Froda v Pánovi prsteňov povedal, že Hollywood zachvátili prípady sexuálneho zneužívania podobné škandálu Jimmyho Savila v Británii – a že k zneužívaniu detí “pravdepodobne stále dochádza”.

Pre Sunday Times povedal, že v tomto priemysle je “veľa zmijí… v podhubí je temnota”.

Povedal tiež, že jeho matka ho ochránila pred zneužívaním, keď sa stal hercom vo veku ôsmich rokov, ale povedal, že iní mladí herci boli “zneužívaní”.

Mail Online uvádza:

V posledných rokoch sa vo veľkom šírili šokujúce obvinenia, že hollywoodske špičky chránili násilníkov na deťoch.

Niekoľko predstaviteľov tohto odvetvia bolo odsúdených na základe tvrdení o sexuálnom zneužívaní a bývalí detskí herci – vrátane 44-ročného herca z filmu The Goonies Coreyho Feldmana – tvrdili, že keď bol tínedžer, bol “obklopený” pedofilmi.

Anne Henryová, spoluzakladateľka Bizparentz – skupiny na pomoc mladým hercom – uviedla, že Tinseltown v súčasnosti ukrýva približne “100 aktívnych zneužívateľov”.

Wood, ktorý hrá v novom filme The Trust, pre The Sunday Times povedal, že jeho matka ho chránila pred zneužívaním, keď prišiel do Hollywoodu ako osemročný.

Povedal však: “Zaviedli ma na temné chodníčky, aby som si uvedomil, že tieto veci sa pravdepodobne stále dejú.

Herec, ktorý hral Froda Bagginsa v Pánovi prsteňov, sa domnieva, že nebezpečenstvo hrozí aj iným hercom

Wood hovoril pre Sunday Times o Jimmym Savileovi, britskom zabávačovi, ktorý počas piatich desaťročí sexuálne zneužil desiatky obetí.

Henry sa domnieva, že približne tri štvrtiny detských hercov, ktorí “zišli z cesty” neskôr v živote, boli zneužívaní v Hollywoode.

Povedal: “Tento problém je v Hollywoode endemický už dlho a konečne sa dostáva na svetlo sveta.

“Stále tu pracujú veľmi zlí ľudia, ktorých chránia ich priatelia.

Za posledných 10 rokov bolo odsúdených niekoľko bohatých a významných ľudí zapojených do tohto priemyslu. Zdroj


Macaulay Culkin: “Satanistickí” hollywoodski manažéri nosia topánky z mŕtvych detí (12.12.2017)

Home Alone' Cast Then & Now: See Their Transformations In Photos –  Hollywood Life

Podľa Macaulaya Culkina, ktorý v rozhlasovom rozhovore otvorene opísal, ako sa ho jeden hollywoodsky manažér pokúšal vo veku 11 rokov napojiť na crack a chválil sa, že jeho kožené topánky šité na mieru sú vyrobené z kože mŕtvej detskej hviezdy Heather O’Rourkeovej, Hollywood ovládajú satanskí pedofili.

Macauley Culkin v rozhovore pre francúzske rádio tvrdí, že sa z tohto priemyslu dostal živý len preto, že bol “inteligentný, podozrievavý chlapec” a “stal sa príliš slávnym na to, aby ho zabili… na rozdiel od niektorých iných detí v tomto priemysle”.

O výbušných tvrdeniach Culkina informovali francúzske médiá vrátane novín Les Echos, všetky správy však boli rýchlo vymazané do hodiny po tom, ako sa objavili na internete.

macaulay-culkin-france-news-hollywood
Les Echos informoval o rozhovore s Culkinom; titulok sa prekladá do slovenčiny ako “Macaulay Culkin hovorí o zneužívaní detí v Hollywoode v priamom prenose v rádiu”.

Les Echos neodpovedali na otázky, prečo článok vymazali do hodiny po uverejnení a či na nich bol vyvíjaný nátlak.

Počas rozhovoru Culkin tvrdil, že deti v zábavnom priemysle “sa veľmi skoro naučia rozpoznať, kto z nich ich chce zneužiť a kto má ešte temnejší úmysel”, a vysvetlil, že niektorí hollywoodski manažéri nosia “kožené trofeje”.

Na otázku, čo toto slovné spojenie znamená, Culkin povedal:
“Nosia topánky, opasky a peňaženky vyrobené z kože detí, ktoré boli rituálne zavraždené.”
Videli ste už kožené výrobky vyrobené z ľudskej kože? Má veľmi nezvyčajný, osobitý vzhľad. Už v mladom veku som sa to naučil identifikovať,”
povedal 37-ročný Culkin, ktorý od roku 2003 žije v Paríži.

“Keď som to videl prvýkrát, mal som 11 rokov. Natáčal som Sám doma 2 v New Yorku,” povedal Culkin. “Zaviedli ma do zadnej miestnosti. Bol tam chlapík v obleku, typ mocného manažéra”
“Snažil sa, aby som sa uvoľnil. Dal mi plechovku koly. Začal mi rozprávať o povahe tohto odvetvia. V podstate chcel, aby som vyradil svojich rodičov. Chcel byť mojím opatrovníkom. Povedal, že zo mňa urobí najväčšiu tínedžerskú hviezdu v histórii. Povedal, že mám všetko. Povedal, že sa musím zbaviť rodičov. Povedal som mu: “Kámo, mám 11 rokov!” A on na to: “Teraz si už muž.”

Macaulay Culkin potom vysvetlil, že ten muž “začal svoje zámery objasňovať jasne ako deň”.
“Olízol si pery a povedal mi, že som veľmi pekný. Myslím, že som stihlol povedať ‘ďakujem’ a začal som premýšľať o tom, ako by som sa odtiaľ mohol dostať do pr*ele.”

“Vtedy siahol do kufríka a vytiahol fajku s crackom. Položil si ju na kolená, vytiahol obrovský zapaľovač a naďalej na mňa hľadel s tou premožiteľnou sexuálnou túžbou.”
“Len som sa naňho pozeral. Myslím, že som opäť povedal niečo ako ‘Kámo, mám 11’.”
“Pamätám si, že mi povedal, že je to oslava, človiečik. Na oslavu tvojho nadchádzajúceho úspechu. Tvojich mnohých úspechov. Poď. Sadni si.”

“Poklepával si fajkou o rozkrok a usmieval sa. Vybehol som z miestnosti, ale narazil som rovno na toho druhého chalana, ktorý bol pred miestnosťou, a ten ma chytil za ruku a hodil ma späť dovnútra.”
“Zapálil si fajku a vyfúkol mi dym do tváre. Povedal mi, aby som sa pozrel na jeho topánky. Povedal, že sú vyrobené z kože detí, ktoré on a jeho priatelia zavraždili. Povedal, že koža vyrobená z ľudskej kože je tá najkvalitnejšia koža, akú človek pozná.”

Macaulay Culkin uviedol, že hollywoodsky manažér mu potom ťažko naznačil, odkiaľ pochádza koža, ktorá sa použila na výrobu jeho lakovaných topánok.
“Spýtal sa ma, či poznám Heather O’Rourkeovú.”
“Áno, spomenul som si na ňu. Vyrastal som na filme Poltergeist. Pamätal som si ju v Šťastných dňoch. Bola taká roztomilá.”

“Pozvracal som mu celé topánky.”

Heather O’Rourkeová bola americká detská herečka, ktorú objavil režisér Steven Spielberg, keď navštívila štúdiá MGM, a neskôr ju obsadil do úlohy Carol Anne Freelingovej v horore Poltergeist.
Po rokoch strávených v hollywoodskom systéme Heather O’Rourkeová v roku 1988 náhle a nečakane zomrela vo veku 12 rokov na “infarkt a septický šok” spôsobený “nesprávne diagnostikovanou črevnou stenózou”.

“Povedzme, že som sa po zážitkoch z nakrúcania filmu Sám doma 2 dostala do úzkych. Teraz mám 37 rokov a stále všetko spracovávam. Veci, ktoré som videl…” Culkin povedal, než sa odmlčal a náhle zmenil tému.

Je pomerne málo vecí, ktorými sa Macaulay Culkin zapísal do pamäti.
Ľudia radi hovoria o jeho dlhoročnej údajnej závislosti od heroínu, ktorá prerástla do fám, že na drogy míňal neslušne veľa peňazí. Iní hovoria o jeho priateľstve s popovou hviezdou Michaelom Jacksonom, ako aj o tom, že bol lídrom komediálnej rockovej skupiny s témou pizze.
Culkin však už nemá tenký, chorľavý vzhľad feťáka. Culkin, ktorý nesie nejaké to kilo okolo stredu tela, teraz vyzerá šťastnejšie.

Keď hovoril o budúcnosti, Culkin povedal: “Vyšiel som na druhú stranu. Som nažive. To je viac, ako sa dá povedať o mnohých. Ešte som neskončil.”
“Hollywood zhorí ešte za môjho života. Sledujte.” Zdroj


Bonus: Robert Downey Jr.: Strieľanie v Las Vegas bolo “satanistickou krvavou obetou (12.10.2017)

Robert Downey Jr. definitívne potvrdzuje, že sa do Marvelu nevráti. Iron  Man je mŕtvy a bodka | REFRESHER.sk

Streľba v Las Vegas bola “satanistickou krvavou obetou na uspokojenie okultných záujmov”, tvrdí Robert Downey Jr., podľa ktorého elita teraz žije v strachu z pokusov prezidenta Donalda Trumpa vysušiť bažinu, vrátane jeho silnej kampane na zatýkanie pedofilov.

Elita teraz “urýchlila svoju agendu a priblížila svoj cieľ”, tvrdí Robert Downey Jr. a vysvetľuje, že chcú “premeniť Ameriku na väzenie”.

Robert Downey Jr. ktorý bol v Atlante na natáčaní najnovšej časti marvelovskej série “Avengers”, sa tiež ohradil voči oficiálnemu príbehu okolo streľby v Las Vegas a povedal štábu produkcie, že býval v Mandalay Bay a nie je možné, aby údajný strelec Stephen Paddock prepašoval do svojho hotelového apartmánu 27 vysoko účinných zbraní.

“Bol som v tom hoteli [Mandalay Bay], majú tam nainštalované špeciálne detektory zbraní a neexistuje spôsob, ako by tam mohli vpustiť zbrane, ak by nespolupracovali buď s federálnym tímom presadzovania práva, alebo, viete, s falošným tímom presadzovania práva.”

“Celý ten príbeh smrdí na sto honov.”

V auguste hviezda filmu Iron Man odhalila obrovskú hollywoodsku sieť pedofílie, prostitúcie a obchodovania s ľuďmi, do ktorej je zapojená celá rada ľudí, ktorých označil za “chorých hajzlov”.

Teraz si Downey Jr. berie na mušku Deep State.

“Viete, že v ten deň sa v Las Vegas konalo cvičenie FEMA? Bolo tam cvičenie FEMA a potom to zrazu išlo naživo. Prekvapilo to všetkých hercov. Zrazu sú to skutočné guľky. Videli sme to už toľkokrát.”

“Niekoľko hodín dokonca neposlali ani pohotovostný tím – ani pre cvičenie, ani pre skutočných mŕtvych a zranených. Toľko ľudí nemuselo zomrieť. Mnohí ďalší zomreli pre nedostatočnú reakciu spôsobenú zmätkom. Bola to zrada na najvyšších miestach.”

Downey Jr. neverí, že FBI je zodpovedná za útok, ale verí, že vie viac, ako je ochotná priznať, a presne vie, koho by mala vypočúvať.

“Majú zviazané ruky. Na ich tvárach vidíte strach. Vedia, s čím majú do činenia, a je to nad ich platové možnosti.”

“Naozaj by mali týchto špičkových ľudí zviazať. Nachádzame sa v jedinečnom bode histórie, keď sa možno dá niečo urobiť s mocenskou štruktúrou, ktorá prenikla do deep state. Títo vlastizradní psychopati by mali byť intenzívne vypočúvaní, a to s použitím detektorov lži a v prípade potreby aj séra pravdy.”

Downey Jr. tiež trval na tom, že jeho teória – že americká vláda nielenže nechá páchateľov na slobode, ale umožní im aj miliardové zisky z predaja nepotrebných bezpečnostných služieb a zariadení, čím sa Spojené štáty zmenia na obrovské väzenie – vôbec nie je nadsadená.

“JFK zavraždila CIA a Mossad. Martina Luthera Kinga zavraždil armádny ostreľovač pracujúci pre FBI. Americkú loď USS Liberty bombardovali a torpédovali Izraelčania, pričom vláda na čele s Lyndonom Johnsonom to dlhodobo kryla. A nezabudnite na 11. september,” povedal Downey Jr. na dôkaz svojich slov.

Podľa Downeyho Jr. je však tragédia v Las Vegas aj príležitosťou.

“Vysvetlím vám to ešte jasnejšie – aj keby to bol vládny masaker s využitím skutočných zamestnancov CIA a FBI na podporu prísne tajného “kompartmentového” masakru na vrchu cvičenia FEMA, prezident a nový riaditeľ FBI tu majú jedinečnú príležitosť.”

Môžu “vyšetriť, objasniť, obviniť a uväzniť”.

“Tí bezprávni sú už dlho zahrabaní hlboko ako kliešť na zadku môjho psa. Každý to vie. Ale ak sa to stane, ak všetci uvidíme, ako si miliardár odsedí ťažký trest, zmení to Ameriku k lepšiemu. Obnoví to legitimitu federálnej vlády v očiach všetkých.” Zdroj


Ďalší ktorí prehovorili: Ricky Garcia, Jenna Jameson, Isaac Kappy, Avicii, Rose McGowan, Jodie Foster, Bella Thorne, Britney Spears a ďalší..

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
marianna
marianna
2 years ago

Nicol Kidman je takisto zvratena osoba,je to konzumentka adrenochr. a patri medzi tych,ktorí deti tyrali a zabíjali..preco je tu zmienka o nej spolu s Mel Gibsonom,on na rozdiel od nej nepatri k satanistom ale prave naopak-poukazuje na nich a odsudzuje ich chorobne spravanie…

Jana
Jana
2 years ago

Ani sa to čítať nedá 😓😓😓😓 hnus 🙏🙏🙏🙏 keď vidím tie plastikove kreatury občas mihnut sa niekde na nete 😱, tak ma napína na grcanie.. Lebo ako poznám mentalitu bohatých “celebritnych” Slovákov, tak verím, že väčšina idú v tom 🙏🙏😱😱

Dana
Dana
Reply to  Jana
2 years ago

ano,mas pravdu. staci si vsimat symboly,ktore ukazuju rukami (vid tito smajlici) 🤫🤙👌🤟✌😜

Anonymous
Anonymous
2 years ago

Ach… To je hrozne citanie… Este budeme prekvapeni kolki v tom idu aj u nas na SK… Verim ze onedlho pride ta doba ked sa vsetko odhali…

Megi
Megi
Reply to  Anonymous
2 years ago

Nové příležitosti ,popularita ,hodně peněz.comment image

Tomas Nep
Tomas Nep
2 years ago

akorát ze bieber stále dělá hudbu viz YouTube kanal jeho…na co řeknete co?