Ženy buďme radostné a spontánne – po takých bude pravý muž túžiť – III. diel

11/06/2021 | Posolstvá pre dušu

My ženy máme všetko v rukách. Chceme, aby sa muž zmenil? Zmeň sa ty a zmení sa i muž, on pôjde za tou svojou aj na kraj sveta a určite mi to potvrdia moje klientky, ktoré to skúsili aj zvládli a dnes žijú harmonický šťastný a vyrovnaný život. Samozrejme ak muž nie je zrelý, má iné ženy, nechce sa meniť, vyhovuje mu starý a zaužívaný spôsob života – každý z nás máme svoje a nekrížme si cesty – takéhoto vzťahu sa nedotýkam, z takého by som ja osobne asi zutekala 🙂, ale i také vzťahy sú – o týchto nechcem hovoriť.
Ale vraciam sa teda naspäť k pravým mužom a pravým partnerstvám, tam sme my dôvodom, prečo sa oni, tí naši muži chcú meniť a byť lepšími. Ak uvidia našu snahu, našu lásku, našu obetu, nie je dôvod aby to nepohlo i s nimi.
Sme si navzájom zrkadlom (ako s partnerom, tak s deťmi, tak s priateľmi). Pozrime sa na svojich partnerov, čo nám zrkadlia? Nenadávajme, ale pokúsme sa teda meniť….
Máme v rukách moc meniť seba a spolu s nami sa budú meniť i oni….. a tak sa bude meniť svet 🙂
My máme tú moc z nich urobiť kráľov, ale i žobrákov. V našich rukách to je dievčatá 🙂, tak si uvedomujme svoju moc i silu a nezneužívajme ju. Vieme veľmi dobre, ako sa cíti kráľ a i to, ako sa cíti žobrák. Tak vedome nemanipulujme a neubližujme a radšej podporujme naše polovičky – verte , že sa nám to tisícnásobne vráti… Lež nerobme to preto, aby sa to vrátilo, robme preto že chceme, že sme láskavé lásky…..
Prestaňme stavať vzťahy na povrchnosti, kráse, sexe, neúprimnosti, hraní, či manipulácii.
Prestaňme byť v partnerskom zväzku v strehu – to nie je boj to nie je súper – partner by mal byť náš pomocník a podporovateľ, tak nechcime bojovať, ovládať, manipulovať dokazovať kto- z koho. Zhoďme masky, nemáme sa čoho báť, veď to sú naši pomocníci a buďme úprimní, život je tu a teraz a tvoríme si svoju svetlú budúcnosť – teraz si tvoríme to čo bude zajtra…..
Všetko je to o viere, dôvere, pravde, slobode so zodpovednosťou a láske. Ak obaja partneri tieto cnosti majú, nie je sa čoho báť, do takého vzťahu môžeme ísť po hlave 🙂 a tí čo ste už skočili – užívajte a tí ktorí si neužívate spoluprežívanie a zdieľanie pracujme na tom, nech sa tak stane….
S Láskou Tatiana

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments