Zbavujem sa strachov, mám pevnú vieru

09/03/2021 | Posolstvá pre dušu

Všetky strachy sú založené na myšlienke neviery v seba a „najvyššiu silu“. Máme pocit, že som na to sám, JA to nedokážem, JA to nezvládnem, JA to nedosiahnem, to sa neskončí dobre atď.
Treba si uvedomiť jedno, že som pod ochrannými krídlami „najvyššej sily“ a tá si želá len naše vlastné šťastie.
Negatívne veci sa nám dejú len ako upozornenie (je to vztýčený prst“ – „človeče, kráčaš nesprávnou cestou – spamätaj sa – prehoď výhybku svojho života na iný smer – prehodnoť veci, udalosti, ľudí…“). Ak to rýchlo pochopíme, utrpenie, či všetko negatívne mizne okamžite (mám to odskúšané :-)).
Okrem toho, ak máme vieru, kráčame správnou cestou, snažíme sa žiť správne (v zmysle dobra, svetla, lásky) , tak nie je dôvod, aby sme nedosiahli to, čo si prajeme, alebo nedokázali vykonať to, čo chceme, alebo sa od nás očakáva (samozrejme malo by to byť v súlade i s mojim chcením :-)), tým pádom, nie je tu priestor a pochybnosti, otáľanie, nevieru, čiže strachy.
Strach je energia, ktorá spútava a obmedzuje. Oproti stojí viera a odvaha, ktorá nám dáva slobodu, že môžeme a zmôžeme všetko (opäť v zmysle dobra, svetla a lásky :-))
Nezabúdajme:
„ SME mocní tvorcovia svojich túžob, prianí, myšlienok i skutkov – životných udalostí. Tak ako chceš človeče, stane sa Ti, ak teda nechceš, lebo….. (neveríš?), nestane sa Ti… “
Od dnešného dňa :-):
„Používam svoju moc s láskou a milosťou a dodávam jej energiu prostredníctvom svojich láskyplných myšlienok, pozitívnych emócií a hlbokej viery.“
Krásny deň plný viery, nádeje, lásky a odvahy 🙂
Tatiana

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments