Sloboda, voľnosť vs. obmedzenia, spútanosť

12/03/2021 | Posolstvá pre dušu

„Púšťam sa všetkých vecí, situácií, udalostí, negatívnych emócií, ale hlavne ľudí, ktorí mi berú energiu, alebo si od nich nechávam ubližovať.“
Ak sa pozrieme na to, čo nás púta (okolnosti, situácie, ľudia), zistíme (buďme voči sebe úprimní), že sú to naše vlastné laná, naše vlastné okovy a naše vlastné obmedzenia. Často sa nechceme pustiť (lepšie povedané pustiť z hlavy) kvôli strachom, smútkom, ľútosti a pod. a nepozeráme sa na situácie, že sú len nejakým medzníkom v našom živote, na ktorom sa máme niečo naučiť, alebo niečo prijať a posunúť sa ďalej.
Nezabúdajme 🙂, môžeme mať všetko po čom túžime.
Ak pocit nášho šťastia závisí na niekom inom, alebo niečom inom potom strácame slobodu a sme pripútaní a tvoríme si vlastné okovy, ak sa nechceme zbaviť tejto pripútanosti strácame slobodu a stávame sa otrokmi vecí, ľudí, okolností.
Ale vlastným pričinením a vlastným chcením, takže NABERME SILU A ZBAVUJME SA OKOV! 🙂
Okovy nás pútajú k nízkym energetickým úrovniam, ktoré nám akýkoľvek pohyb dopredu znemožnia a sme opantaní strachmi, smútkami, zúfalstvom, beznádejou a nevierou.
A preto pracujme na zbavovaní sa pripútaní – prosme o silu a schopnosť, ale i konajme v zmysle popresekávania emočných väzieb a púšťania ľudí (nemyslíme na nich, nenechám si ukradnúť čas, ani energiu a radšej ten čas využijem na niečo pozitívne, prospešné a tvorivé).
Ak sa pustíme, (nečakajme už na nič!!!!!, je najvyšší čas to/sa pustiť – už nám to vzalo príliš veľa energie) pocítime, ľahkosť, slobodu, radosť, väzby sa uvoľnia, nikto a nič nás nemôže citovo manipulovať, vydierať atď
Chopme sa svojej moci, svoj radostný život máme vo vlastných rukách 🙂 a buďme sami sebou, slobodní, nespútaní … 🙂
Krásny deň, osloboďme svojho ducha hneď teraz, užívajme voľnosť a slobodu – od radosti lietajme 🙂
Tatiana

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments