Vládne dátové manipulačné centrum (2. časť)

16/12/2021 | Články na tento týždeň, Tajné

David: No, na mojej stránke sa objavujú ľudia, ktorí sa objavia naraz a začnú písať antisemitské komentáre. A ak ich necháme prejsť, niekto by potom mohol povedať: “No, David na svojej webovej stránke hostí antisemitský obsah.”

Corey: Ja ich zo svojej stránky okamžite vymažem.

David: Áno. Aký je modus operandi týchto útokov? Myslím, že ľudia majú problém pochopiť, že toto nie je slobodná, otvorená diskusia. Snažia sa prinútiť ľudí, aby o týchto informáciách pochybovali? Je to v podstate to, o čo ide? Chcú, aby to vyzeralo, že nie sú dôveryhodné?

Corey: Vypustia dezinformácie, aby zakalili vodu a prinútili ľudí pochybovať alebo aby si mysleli, že došlo k nezrovnalostiam. Vypustia úplné dezinformácie, ktoré sú v rozpore s tým, alebo jednoducho urobia… budú tam sedieť a lákať ľudí do diskusií, ktoré sa zmenia na kruhové debaty, ktoré ľudí frustrujú natoľko, že sú vytočení a nechcú sa vrátiť, alebo jednoducho povedia “pfft na celú vec”. Myslím, že existuje celá kopa rôznych scenárov a taktík, ktoré používajú na manipuláciu a hru s mysľou ľudí.

A dokonca zachádzajú tak ďaleko… Ak existujú určití ľudia, ktorí sú silnými zástancami určitej témy, ktorá sa im nepáči, začnú ľudí obťažovať, prenasledovať ich na internete, a dokonca vytvárajú spojenectvá so skutočnými ľuďmi a manipulujú ich, aby spôsobili problémy aj danej osobe. Takže budú manipulovať aj s inými ľuďmi, ktorí majú podobné zmýšľanie, aby spôsobili problémy.

Nemanipulujú teda len s ľuďmi, s ktorými nesúhlasia. Nájdu si iných skeptikov, podajú im informácie, aby povedali: “Aha, dobre. Ja som to vedel.” A potom tieto dezinformácie prevezmú a podávajú ich ďalej. A videl som, že sa to často deje s blogermi, ktorí môžu mať dobré úmysly, ale majú len určitý názor a potom dostanú informácie, ktoré si neoveria, a jednoducho ich posielajú ďalej.

V dnešnej dobe si úprimne povedané môže ktokoľvek otvoriť blog alebo sám vydať knihu či kanál na YouTube. Takže veľa takýchto ľudí môže byť tiež kompromitovaných.

David: Je pre cabalu užitočnejšie, ak sa niekto dostane do veľmi nabitého emocionálneho stavu, na rozdiel od toho, ak je pokojný a racionálny?

Corey: Áno. Ich cieľom je vyviesť vás z miery. Ak ste pokojní, chladní a kolektívni a diskutujete v tejto veci, budú sa snažiť dostať vás do kruhovej debaty, až kým vás nespustia a vy to nestratíte. A potom môžu povedať: “Vidíte, pozrite sa na tohto človeka”.

David: No a teraz si môžete jedným tweetom zničiť celú kariéru.

Corey: Presne tak.

David: Menej ako 140 znakov môže niekoho jednoducho zničiť.

Corey: Presne tak. Môžete si zničiť reputáciu.

David: A vždy existuje digitálna stopa všetkého, čo povieš online, ak ťa oslepí hnev alebo čokoľvek iné.

Corey: Presne tak. Títo ľudia sú veľmi šikovní. Mnohí z nich vás oslovia a budú dokonca skutočne priateľskí a vy k nim pocítite náklonnosť a potom pfff, otočia sa proti vám a niečo zverejnia nejaké informácie, ktoré ste s nimi zdieľali.

David: Takže akože budú živiť tvoje ego a zvyšovať ti ho a dávať ti pocit, že si naozaj dôležitý?

Corey: Presne tak. Musíš si dávať veľký pozor na ľudí, ktorí ti hovoria, že si výnimočný, a zvyšujú ti ego, hovoria ti, aká je tvoja práca dôležitá, a podobne. Je to príjemné počuť, ale musíte byť opatrní.

David: Hneď na začiatku svojej kariéry som si všimol, že niektorí ľudia, ktorí mi písali tie najkomplexnejšie a najpochvalnejšie e-maily, ak som im potom odpovedal, dokázali veľmi rýchlo zmeniť názor a z naozaj, naozaj pochvalného sa zmeniť na mimoriadne nahnevaného, rozčúleného, a negatívneho.

Corey: Bol som šokovaný počtom ľudí, ktorých som považoval za priateľov, ktorí sa obrátili proti mne, pretože som im neodpovedal na ich Skype. Bol som zaneprázdnený a neodpovedal som im na Skype určitý počet týždňov alebo čokoľvek iné, a potom puf.

David: Presne tak.

Corey: Takže viete, niečo z toho je len osobnosť, ľudia tam vonku, ktorí sú len ľudia, ale dátové centrá, ktoré sme zriadili, boli absolútne určené na zameranie sa na ľudí tam vonku, ktorí zverejňovali informácie, a tiež na lokalizáciu týchto ľudí a ich nahlásenie do reťazca, aby sa proti nim mohli podniknúť kroky.

David: No, pripomeňme divákom, že Glenn Greenwald si po odchode z “The Guardian” vytvoril vlastnú webovú stránku s názvom “The Intercept”. A na “The Intercept” zverejnil veľmi komplexnú sériu Snowdenových dokumentov, ktoré dokumentujú, ako to robia, a ukazujú vývojové diagramy a akčné plány, ako by títo agenti útočili na tieto veci, aké veci majú povedať. A v dokumentoch, Snowdenových dokumentoch, boli dokonca príklady ako čajka, ktorá je nasnímaná, ako rýchlo letí, takže na obraze tela je pohybová neostrosť a vyzerá to ako tanier.

Tento obrázok je tam bez akéhokoľvek komentára, ale ak si to spojíte, zdá sa, že je celkom jasné, že fóra o UFO boli jednou z vecí, ktoré infiltrovali.

Corey: Ach, áno. Ezoterické fóra o UFO a politické fóra a fóra rôznych mimovládnych organizácií sú ich hlavným cieľom.

David: Tesne pred zverejnením Snowdenových dokumentov si ľudia možno pamätajú, že začali unikať aj iné veci a jednou z nich bolo – bolo to len pár dní pred Snowdenom -, že ľudia z Tea Party dostávali neprirodzene oveľa častejšie audity od daňového úradu ako ľudia, ktorí nimi neboli. Mali na takéto veci právomoc? Môžu po tebe ísť rôznymi korporátnymi prostriedkami vrátane daní alebo možno zdravotného poistenia či tvojej práce?

Corey: Akonáhle vás nahlásia do reťazca a zaradia vás na ľubovoľný počet zoznamov, potom ste otvorená hra, na ktorú sa môžu zamerať ľubovoľným spôsobom. Ak vás považujú za hrozbu a zaradia vás na niektorý z týchto vládnych zoznamov hrozieb, na ktorých nepochybne vy aj ja určite sme, a na [zoznamoch] je veľa ľudí, ktorí sledujú mnohé z týchto informácií, najmä ak sú otvorení, určite sú na zoznamoch a takéto veci sa môžu vyskytnúť.

David: Keď som sa prvýkrát pokúšal otvoriť bankový účet pre svoju webovú stránku ako spoločnosť, povedali mi, že musím vytvoriť s.r.o. na daňové účely.

Corey: Áno, aj ja som to urobil.

David: V banke boli ľudia, ktorí robili kontrolu predtým, ako mi dali bankový účet, a to je len jednoduchý bankový účet, nič zvláštne. A tá pani si myslela, že je celá múdra, a zadala do Googlu “David Wilcock” a prvá vec, ktorá sa objavila pod mojím menom, bol “David Wilcock fraud” (podvod Davida Wilcocka) v Googli. “Aha, tak to musí byť podvodník.”

A potom som sa k nim vrátil a povedal som im: “Uvedomujete si, že som napísal dve knihy, ktoré sa stali bestsellermi New York Times, a že som v relácii History Channel, ktorá má najvyššiu sledovanosť?” “Ohh!”

A ja som povedal: “Pozri, povedz jej, že každý v mojom odbore… to sa stáva. Je veľa ľudí, ktorí nemajú radi kontroverzné informácie.” Nechal som to tak. Takže tieto veci sú skutočné. Ľudia si to musia uvedomiť. A na túto prácu si bol prizvaný len na týždeň ako konzultant, alebo to bolo niečo, čo si mal na dlhšie obdobie?

Corey: Zvyčajne ťa privolajú, aby si robil virtualizáciu. Bol som privedený, aby som nastavil virtuálne prostredie, pomohol ľuďom s ich pracovnými stanicami, aby sa naučili orientovať v ich novom virtuálnom prostredí, ktoré bolo nastavené tak, ako som ho nastavil ja a niekoľko ďalších ľudí. A potom sme sa presunuli ďalej.

David: Takže to má maticu šiestich obrazoviek, pravdepodobne tri hore, tri dole?

Corey: Presne tak.

David: A potom v systéme VMWare je každá obrazovka virtuálnym strojom v nejakej inej časti…

Corey: Presne tak.

David: … sveta, takže IP adresa vyzerá, akoby žila v inej oblasti?

Corey: Áno.

David: A potom pracujú všetky tieto obrazovky súčasne, aby sa navzájom hádali?

Corey: Niekedy áno. Budú tam sedieť a hádať sa so svojím ja – s týmito alternatívnymi ego osobnosťami – alebo jednoducho budú na viacerých fórach súčasne, spôsobovať problémy, čakať na reakciu iných ľudí, kopnúť tu do osieho hniezda, vrátiť sa na druhé fórum, stlačiť refresh, pozrieť sa, čo sa stalo – také veci.

David: Toto pravdepodobne niektorých ľudí rozruší a naštve, vytočí ich to. Čo sa s tým dá robiť? Je možno šírenie osvety a to, že s tým prichádzaš, potvrdenie toho, čo sa píše v Snowdenových dokumentoch na stránke “The Intercept”, na stránke Glenna Greenwalda? Je to súčasť procesu?

A tiež, hádam, aký je najlepší spôsob, ako to riešiť, ak si myslíš, že to niekto robí online? Mal by si sa s ním hádať? Mal by si sa ich pokúsiť odhaliť?

Corey: Prvý krok je uvedomiť si, že sa to deje. Druhý krok – a sám som sa toho dopustil, niekedy je ťažké sa tomu vyhnúť – nezapájať sa do toho. Ignorujte ich. Predstierajte, že ste ani nevideli, čo povedali. To ich privádza do šialenstva. Ale jednoducho sa nedostávajte do kruhovej debaty. Ak sa s človekom rozprávate a vyzerá to, že sa to zvrtne do kruhovej debaty, je zaseknutý. Budú len opätovne argumentovať, opätovne argumentovať, opätovne argumentovať sporným bodom, a potom sa jednoducho pohnú ďalej.

David: Môžeme dostať 100 pozitívnych e-mailov, ale vyberieme si ten jeden, ktorý je negatívny, a zameriame sa naň, alebo uvidíme 100 pozitívnych diskusií na fóre a jeden človek je hejter a musíme naňho zaútočiť? Čo je v nás zraniteľné a ako môžeme túto zraniteľnosť vyliečiť, aby sme sa nechceli zapájať do týchto konfliktov?

Corey: Súčasťou ľudskej povahy je, že sa vždy zameriavame na negatívne veci. Ale tiež sa to vracia k osobnostným profilom a k tomu, že poznajú vaše slabé stránky. Ak zistia, že nemáte radi … Ak sa vám nepáči, ako vyzerá vaša brada, zamerajú sa na vašu bradu.

David: Myslíš si, že je vhodné, aby ľudia trávili viac času pestovaním skutočných priateľstiev v reálnom svete?

Corey: Áno.

David: Pretože za celé tie roky, čo to robím, viac ako 20 rokov, sa mi ešte nestalo, že by ma niekto osobne oslovil… Za tých 20 rokov, čo to robím, sa mi ešte nestalo, že by sa so mnou niekto osobne rozprával s takou neúctou, ako … Keby som si denne prečítal všetky komentáre a e-maily, našiel by som asi 10 alebo 20 takýchto.

Corey: Nikto nie je taký, aký je osobne, keď je na internete. Aj keď hovoria, že sú vždy takíto nevrlí. Väčšinou aj tá najmilšia stará pani, keď má anonymitu internetu a svoju moc povedať, čo chce, sem-tam niečo buchne. A sila anonymity na internete a možnosť komentovať to, čo by ste normálne tvárou v tvár neurobili, nie je najlepší spôsob, ako sa zoznámiť s ľuďmi.

David: Ak sa niekto chce pokúsiť šíriť pravdu a má pocit, že niektorí ľudia nepočúvajú pravdu, aké pozitívne veci môžu ľudia urobiť, aby pomohli šíriť túto správu? Mali by s niekým bojovať, ak to ten človek jednoducho nechápe? Mali by sa o to trochu pokúsiť a potom sa stiahnuť? Aké sú pozitívne spôsoby, ako sa pokúsiť bojovať proti tomuto vplyvu a šíriť pravdu?

Corey: No, hovorte s tými, ktorí sú ochotní počúvať. Nebudete schopní niekoho presvedčiť, takže sa presúvajte k tým, ktorí sa zdajú byť zainteresovaní a chcú vedieť viac. Nestrácajte čas s človekom, ktorý sa s vami bude chcieť len hádať. Je to strata času.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
14 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem za zaujímavý článok.

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  polarexplorer
2 years ago

Rado sa stalo, ďakujeme!

rudo
rudo
2 years ago

v poslednej dobe sa objavilo aj tzv “pozitivne trolovanie”

absolutne nadsenie vsetkeho publikovaneho na nejakej webke a ziadne doplnujuce otazky ci alternatovny pohlad nie je pripusteny a je hned odsudeny.

Iba bezhranicny nekriticky obdiv, co mi pripada jak zhypnotizovana sekta.

a jedna nam vsetkym znama webka toto v poslednej dobe tiez silno ukazuje.

tauri
tauri
2 years ago

rudo:
Jedná se o programování uplně stejné, jako MSM..Buď budeš zpívat naší píseň, nebo táhni..
Takže spousta lidí se chce někde vyjádřit, ale mají shrbený hřbet a zpívá písničku danné skupiny. Všichni jsou bratříček, sestřička a velká spokojená rodinka. Pořád je to o egu, že jeden web je lepší, než druhý, protože údajně říká pravdu a proto tam nemůže být řečeno nic jiného, co by nabořovalo myšlenky webu.
Takže když někdo hledá svoji pravdu z více webů, tak je označen za trolla, pokud nemá stejný názor, jako onen web..
Snad nemusím říkat který…ať každý vidí ten svůj, s kterým to zažil. Každý má jednat a vyjadřovat názor takový, který cítí svým srdcem a duší…
Spousta lidí pouze přejímá data/info a ty pak berou jako vážnou věc, přitom jedna bába povídala. A probuzení začíná svým názorem, svými pocity..Ne jen tím, že zamířim na alternativní web a hned jsem za probuzeného, pač nesleduju MSM :))
Proto když se mi něco nelíbí OZVU SE! Vysvětlím proč a pokud mě umlčí, blokonou, je jasné, že ten web nebude pro mne.
Ono to v člověku evokuje, že je asi špatný, když ho někde nechtějí, ale když to tak cítím, přemýšlím i proč a vyhodí mě, je to jen utvrzení, že jdu správnou cestou a tam mě to ani nepustí, jelikož to není moje cesta a akorád bych pořád řešil zbytečnosti…
Takže držme se, věřme si a když nás umlčí, řveme ještě víc!! Už bylo dost zhrbených zad a sklopených uší jen proto, že cítíme jiný názor!!!

rudo
rudo
Reply to  tauri
2 years ago

ano, tak je to

ked plavaju v teme, tak su alergicky na otazky

clenske heslo je: verim planu

sice neviem aky je, ale verim mu

qant
qant
Reply to  tauri
2 years ago

tauri:
pises moc hezky, ale mam jednu otazku. Opravdu jsi cetl tento clanek a pochopil, co je tam napsano a vysvetleno?
Par jedincu se tady opakovane navazi do jednech webovek a porad jim nedochazi to podstatne. Uz jsem na to upozornoval minule, ale setkal jsem se s reakci, ktera je presne popsana v tomto clanku.
Temer vsichni mame svou pravdu a pri tom jsou pravdy 3. Moje pravda, Tvoje pravda a pak ta “prava” Pravda a te jedine vubec nezalezi na tom, jestli v ni veris.
Pochopte, ze vse je jen hra a z pohledu energetickych kyvadel je jasne, ze cemu davame pozornost, tomu davame energii a to pak i roste a sili. Tam kde nestoji o Vas nazor, tak tam ho nesdelujte a nechodte tam, anebo se zamyslete uz konecne nad tim, proc o nej nestoji. Poukazovat na destrukci, na to spatne, anebo jen plivat svoji frustraci, ze vse je jen lez a nic se nedeje… Komu tim prospejete, jaka kyvadla tim rozhoupavate a co k sobe pritahujete. To je to, nad cim bysme se meli vsichni opravdu, ale opravdu durazne zamyslet.
A nez zase budete “moudre a prechytrale” argumentovat, precte si predchozi.

Dekuji moc Danielovi a vsem dalsim, kteri tady vytvorili takovy bajecny zdroj dat.

tauri
tauri
Reply to  qant
2 years ago

qant:
Reagoval jsem pouze na to, co psal rudo. I já jsem si štrejchnul na ony stránky a mám takových už taky dost. Snažím myslet svoji hlavou, ale když někdo něco napíše pak to nedopadne, ale hejtí kritiku a občas zesměšní onoho jedince, za jiný názor, pak takové reakce postrádají smysl. Myslím tým adminů..
Když udělám chybu, nejlepší je, uznat ji, omluvit se a ne říct, je to zase na jinou vyhýbku a tečka.
Nevím, co se na oněch stránkách děje, ale chování moderátorů je čím dál horší. Mají být vzorem, jak se chovat a ne zesměšňovat, či jinak urážet lidi jen proto, že mají jiný názor. Pak je pošlou tam, kde jsou ovce a trollové z MSM..Viz narážky jak na aeronet, tak myslím i na qannon, který mohl být koupen Deep State..Prý se snažili uplatit i tadesco. Takže pořád se tu hážou hejty na ostatní stránky, ale oni jsou ti nej, protože oni mají svoje zaručené info a o vše se nemůžou dělit, ale všichni musí věřit. Pak má někdo jiné info, ale je zesměšněn..Kolik věcí se stalo, co napsal aeronet a kolik věcí se stalo, co psalo tadesco? Víš, kolik katastrofických scénářů psal danný web, o kterém se tu věčně píše? Proč najednou otočili a weby, které píšou destruktivní jsou špatné? Oni jenom píšou co nás čeká..a kolik lidí proti tomu něco dělá? Spousta hlupáků jen oponuje, to si zbytečně přitahuješ a posiluješ..Jenže je důležité být informován, upozorněn a kdo je připravený, není překvapený. Kolik ujišťujících reakcí už bylo z onoho webu, buďte v klidu, tohle se nestane. A jsme tam, kde jsme…

I qannon sbírá infa odkud se dá, ale vzájemně se napadat? Proto by si měli nějaké ovce z oněch stránek sáhnout do svědomí, proč nemají svůj názor, ale nazývají se bratrem a sestrou a velkou rodinkou, přitom se ani neznají, všechno je tak sluncem zalité..A že mám své názory???Ano mám, důkladně je rozeberu, vysvětlím…Kdo tohle udělá z nějakých stránek, či diskuzí?

“Píšeš moc hezky” to má být tedy nejdřív uchlácholení, navození lichotku a pak “A nez zase budete „moudre a prechytrale“ argumentovat, precte si predchozi.” A co je pravda? Každý jak říkáš má svoji pravdu, svůj úhel pohledu, každý cítí bolest jinak..Ale nutit lidi věřit v něco, když o ničem kloudně nic moc neví, ale zesměšňovat je, když nevěří plánu je zcestné.

Ještě k pravdě..
Většina lidí má pravdu takovou, jakou chce vidět! Ale ne mnoho lidí uzná pravdu takovou, jaká je a bez zaujetí.
Ne pokaždé je pravda pravdou, protože neznáme obě strany a dokud jsme tam nebyli, tak nemůžem posoudit ani plán, jaký má na nás jak elita, tak bílé klobouky a vždy musíme věřit a spoléhat se jen sami na sebe.

“Tam kde nestoji o Vas nazor, tak tam ho nesdelujte a nechodte tam, anebo se zamyslete uz konecne nad tim, proc o nej nestoji. ”
Dobrá, teď narazím na zrcadlo…přečetl sis po mě důkladně ty sám, co jsem napsal předtím? Vysvětlil jsem svůj názor a poznatek. Samozřejmě, že jsem se zamyslel, proč mě tam nechtějí a jsem rád, že tam nejsem. Vždy je dobré hned popřemýšlet, co dělám špatně, udělal jsem nejlíp, jak jsem mohl? Pokud ano, je chyba na druhé straně..Víš, co je problém lidí? Jsou většinou dva typy lidí..Ti, co neuznají svoji chybu a ti, co vidí chybu pořád sami v sobě..Jenže je nutné vidět vždy obě strany, ne jen jednu. Každý, když se vyjadřuje, tak vyjadřuje nevyřčené názory, které nikdo neslyší, jinak by postrádala diskuze smysl. Pokud někdo ukazuje, jak je něco blbé, tak proč ho odtamtud vyhodí? Proč když jsem někam psal, jsem měl většinou pravdu a teď dochází na má slova?? Konečně spousta lidí přichází na to, kde jsou a co se jim děje..Nic není o tom, vidět vše černě, ale ani vše bíle…
Když je tma, nevidím nic, když je velké světlo, jsem oslepen a nevidím taky nic…proto je důležitá rovnováha-harmonie, aby vzniklo srovnání. Takže nic není tak hrozné, ani sluníčkové..jenže některé weby se snaží o sluníčkový pohled a to je to špatné…
To jsou přesně ty váhy, které píšeš..Já dávám energii rovnováze…když je něco v nerovnováze a nadržuji jedné straně, vždy se ozve druhá a vzniká boj. Asi jako teorie toho, jakého vlka krmíš..Toho, který je jen hodný, ale nechytí si potravu, nebo toho, který zabije druhé zvíře, aby se najedlo? Jak chceš žít v lásce, když pro to něco neuděláš?

“Nestrácajte čas s človekom, ktorý sa s vami bude chcieť len hádať. Je to strata času.”
Je to dobré shodnocení něčeho, že jedna strana nenaslouchá druhé..Pokud někdo nepochopí jednu stranu, vždy bude mít každý to své a stát si za tím.

Já vím, že moje komenty někdo vidí jako přechytralé(jak sám píšeš), ale snažím se lidem taky něco sdělit, vysvětlit nějakou věc a to se neobejde bez vysvětlení do hloubky…Spousta lidí přejímá cizí názory, čtou hromadu článků, aniž by chápali smysl věci..Ale zní to šíleně nabušeně a lidi si z toho ucvrkávaj. Kdo z ostatních sem něco rozepíše? Mrkni se na diskuze, jak lidé se chlácholí jen tím, že přejmou nějaký názor, v kterým se většina jen ujištujě..Třeba očkování škodí a pak je na to hromada článků, hromada diskuzí a většina lajkuje to, co by sami napsali, plácají se po zádech, ale málo lidí tak skutečně ví, chápe i věci za tím. Pořád se řeší korona,ale ne to, jak žít jinak. Co dělat po koroně…každý řeší jak křeček v točícím se kolečku to, co se pořád omýlá dokola. Ale kloudně nikdo nejde dál..Tohle je kritika, která se zase nemusí líbit určitým webům, protože je to zase kritika na systém, na dannou věc..A je to kritika, nebo ukázání cesty?

rudo
rudo
2 years ago

P L A N

a aky je?

zaciatok planu = prvy krok = vyzabijat reptilov, prisery, satanistov, vycistit Zem.

a aky je druhy krok planu a treti? a aky je konecny ciel toho planu ktoremu musime verit ale nik neprezradi konecny ciel planu ?

a je len jeden plan?

rozne sily, organizacie politocke zdruzenia, krajiny a rozno farebne cinske draky sa spojili na prvy krok planu: vycistit Zem.

ale kazdy ma ine pokracovanie planu a o tom sa NESMIE diskutovat, MUSI sa verit ale znalost ciela je zakazana.

aky je plan pre Europu? pre Sloviensko ? pre Cesko ?

islamsky kalifat ? zidovsky rabinat ? pokracovanie Vatikanizmu ?

Rakusko-Uhorska Monarchia 2.0. ?

RVHP ? sucast CCCP 2.0.

zrusenie statov ? silne staty na narodnostnom zaklade?

mame sancu na Tartaria 2.0. ? alebo niekto rozhodol ze nic take ?

Hyperborea 2.0. ? Drzava 2.0. ?

bude kazdy teleportovany tam odkial povodne prisiel ?

do Afriky? na stredny vychod? cigani do Indie ?

aky je skutocny plan ?

vieme len prvy krok = znicit DEEP STATE, znicit CABALU

a co potom ?

preco sa nas ni nepyta, co chceme na nasom uzemi ?
bude to vobec nase uzemie ?

co ked Cesko riadi zopar jedincov zo Svajciarska? pre koho zaujmy ?

a preco sa nesmie diskutovat model DUTA ZEM ?

no a kedy zarobia ovecky co nakupovali stribero za 25 USD ? za 26, 27 28, dokonca za 29 USD ?

lebo vraj zarucene bude za 5000. kedy ? zatial su vsetci v strate. ale diskutivat sa o tom nesmelo.

jirik
jirik
Reply to  rudo
2 years ago

obnovení československa- československo 2.0
založení nového rakouska-uherska na základech V4
*****
jediným řešením je prý gs=generální stávka; kdo ji bude organiziovat – odbory? těžko….jak bude gs probíhat – odpověď je: “nijak”, protože lidi se nedokážou mezi sebou dcomluvit v podstatě o ničem, slíbí cokoliv, ale nesplní téměř nic….
*****
tauri 17/12/2021 o 21:27
skvělý příspěvek!

tauri
tauri
Reply to  jirik
2 years ago

jirik:
Děkuju chlape.
Ano, opíchanců je tolik, že nějaká generální stávka ani nevím, zda je možná..
Těch pár lidí doma by bylo k smíchu…To by už museli opravdu říct narovinu, vakcína sice škodí, ale bude od 18 povinná.
Spousta lidí nad 50 se nechá opíchat jen proto, že už by jinou práci nenašli…Takže kde je pak porozumění právě pro takové..?
Ano lidi se nedokážou domluvit, protože jsou právě od škol učeni stále k soupeření..málo lidí používá srdce, protože dnešní ženy většinou jen zraňují. Těch pár vyjímek bych klidně rád poznal a s nějakou navázal vztah :))))
Ne nadarmo se říká, že většina válek je kvůli ženám..Kdyby chlap měl prázdnej pytlík a plný břicho, nemuselo by se válčit a chlap by za takovou ženu taky i bojoval, ale když stojí za bačkoru, proč bojovat…alespoň to trápení ukrátí 😀

jirik
jirik
Reply to  tauri
2 years ago

tauri 18/12/2021 o 10:26
kdo si dával vakcíny?:
– chci na dovolenou do zahraničí
– jsem vedoucí zaměstnanec
– zaměstnavatel mě přesvědčil, vyhrožoval sankcemi,,…
– abych se nemusel několikrát za měsíc na testování
– abych mohl na kulturní akce
– jsem zodpovědný
– doporučil mi ho obvodní nebo jiný doktor
– chtěli to rodinní příslušníci, kteří vakcínu již mají,…
apod.
*****
Těch pár vyjímek bych klidně rád poznal a s nějakou navázal vztah
nějaké tyto vyjímky jsem poznal, ale byly už zadané! anebo rozvedené s potomkem/mky…
takže, kdyby se nějaká našla, taky bych si rád popovídal…
*****
K poslednímu odstavci – chce to více používat mozek – přemýšlet….tím myslím jak mužské tak ženské;

tauri
tauri
Reply to  jirik
2 years ago

jirik:
No když tohle si nechá píchnout mladý jen kvůli kinu a zábavě, tak je to rozhodně kravina..
Jenže když něakému 50. letému zaměstnanci vyhrožuje, že pokud si to nepíchne, tak ať si hledá práci jinde už není uplně tak férové i když je to stále svobodné rozhodnutí a nemusí se tím řídit a život je daleko cennější.
V práci jsem měl plno takových, co jen kvůli kinu a restauraci (kolem 30). Příbuzní to samé..cestování, restaurace. Takže tohle není omluva.

Ano, každé pohlaví by mělo myslet..Myslel jsem to ale tím, že žena má “dar” klidu a harmonie, pokud žena věčně komanduje, nebo se chová jako chlap, tak s mužskou energii tomu vůbec nepomůže a bude tu vždy více boje. Pokud bude chlap spokojený, tak nemá potřebu vést boje..Pokud neví, co je pravá láska, tak nemá ani co ztratit a vždy se bude bojovat. Proto hodně rozebírám ženy jako někoho, kdo má také tu moc tu nastolit mír, když chlap je většinou akční a žena pasivnější. Jenže dneska to nemyslí ani ženám, ani chlapům.

A v dnešní době být sám je hodně težký…

tauri
tauri
Reply to  rudo
2 years ago

rudo:
Osobně se mi plán nelíbí a když někdo píše, že trump je ten cool guy, tak ne.. Je to jen maskot, co jen informuje lidi.
Jak to cítím, vše se skutečně nějak řízeno odjinud z daleko vyšších míst..Pokud by byl z povrchu, snad by nebyl tak tlustej, ale držel by si svoji postavu. Pokud tedy beru, že ti z povrchu jsou uvědomělejší..

Evropa-Amerika z velké části vymře, ale jak píšeš..kam se dostanou cikáni a afričani..I kdyby je tam někdo teleportoval, tak tam budou dělat bugr. Evropa bude bez lidí, ale oni se tam budou množit a množit, protože hodně afričanů má třeba 5 manželek. Na to, že hodně žije z dolaru na den, tak jim ani nedochází, že je neuživí a tohle chce jako vesmír či aliance podporovat? Ti, co sice jsou jako ovce, ale přemýšlí, dokážou něco vyrobit, tak tu už nemají být a ti, co ani nevědí, že nějaká korona/vakcína je, tak tu budou vesele žít dál? Oni nemají být ani jak vymletí, když televizi nemají a když mají, tak tam není tak šílena propaganda, jako je tady ve “vyspělé” civilizaci. Takže nevím, co je horší..Zda pasivita moderního člověka, který posílá děti do škol a nechá se testovat, nebo IQ 80, který lepší život moc nechce, má hromadu dětí, znásilňují, vraždí atd…
Já to chápu na jejich úrovni, nemají televizi, nemusí chodit tak do práce, je tam chudoba a člověk si chce zpříjemnit život sexem..co jiného tam dělat v teple…ale tohle je už moc. Je to všechno nějak moc divný tohle. Tohle by se muselo skutečně řešit už nějakým zábleskem, že kdo nebude mit určité vibrace a uvědomění, tak zkrátka nepostoupí a hotovo…Cikáni by akorád udělali kolonii na dalších planetách a tam by ji zase zpustošili, jako naše paneláky a vesnice. Prostě to síto na třídění lidí by muselo být na jiném principu, než vakcíně, protože ne všude si ji dají a právě ti by ji potřebovali.