Víra 2 (1/3)

08/05/2023 | Správy

Poslední dobou dostávám od čtenářů četné maily, ze kterých vyplývá, že mnoho lidí začíná propadat panice a depresi. Abych se v něčem neopakoval, nejprve jsem si znovu přečetl svůj článek z května 2022 – Víra. I po devíti měsících je stále aktuální, doporučuji přečíst znovu a malověrci 3x denně na lačno.

V průběhu posledního roku mnozí skalní a probuzení věřící ztratili svou víru a potřebují pořád dokola ujišťovat, že vše jede podle plánu. Sami už nejsou schopni tuto víru udržet. Ptám se proč? Buď víru mám nebo nemám! Poloviční víra je nesmysl, stejně jako poloviční pravda. Tak jako je poloviční pravda vždy jen lež, tak poloviční víra je zase jen nevíra.

Pokusím se napsat takový upgrade svého předešlého článku a doplnit nové argumenty a pohledy na věc. Je možné, že byl předchozí článek pro někoho nepochopitelný, tak to zkusím trochu jinak.

Předem bych chtěl zdůraznit, že rozhodně nejsem plně zabezpečený milionář, který by neměl žádné starosti, nemusel se potýkat s Matrixem a jen si tiše v lotosovém sedu meditoval, žral popcorn a čekal, až to Aliance spustí. Mám tolik starostí a problémů, že by si je se mnou mnoho lidí určitě vyměnit nechtělo. V průběhu neustálého odkládání událostí jsem ztratil některé členy rodiny, přátele a známé. U koho byly názory zcela neslučitelné, s tím nastalo trvalé přerušení jakýchkoliv vazeb. Posměch od nevědomých už ani nepovažuji za problém, každý se odkopal a já jsem velmi vděčný, že poslední 3 roky každého donutily odhalit svoje „pravé já“. Uvědomuji si, že kdyby přišly Med Beds včas, mnoho lidí mohlo být zachráněno. Bohužel, nestihli to a museli těsně před koncem odejít. Mnozí vlastenci jsou v depresi, propadají malomyslnosti a nevědí, čeho se chytit. Někteří už několikrát od roku 2020 obměnili zásoby potravin a dozvídám se, že už rezignovali na vše a už si ani žádné další nepořizují. Znám i takové, kteří to úplně vzdali, nechtějí nic slyšet ani vidět, nedá se s nimi o ničem bavit a jsou zhmotnělý pesimizmus. Na jména trump a putin reagují vyloženě agresivně, když jim chcete říct dobrou zprávu, utřou vás hláškou: „To už jsi říkal stokrát a pořád nic!“, když jim zase řeknete, co provedl někde na světě Deep State, tak se dozvíte: „Jak je možné, že mají ještě takovou moc?!“, „Jak to, že ještě mohou chodit po světě a páchat zlo?!“, „Jak to, že ještě existuje HAARP?“, „Jak to, že mohou ovlivňovat počasí?!“, „Jak to, že se ještě setkávají v Davosu!“, „Jak to, jak to, jak to!“. Apatie, zmar a negativizmus.

Co teď? Myslíte si, že by někomu pomohlo, kdybych sepsal do článku, jakými problémy jsem si musel projít a stále procházím já? Těžko; ovce by z toho měly radost a malověrcům bych tím moc nepomohl. Samozřejmě, že mám vztek, že už se to dávno nepoložilo, protože bych už nemusel řešit stovky problémů, které by tím pádem vlastně ani nevznikly; samozřejmě, že jsem naštvaný na tupé stádo, které to všechno jenom zhoršuje a oddaluje; samozřejmě, že bych dal nejraději přes hubu každému, kdo volil jenerála, ale to přeci nemá nic společného s vírou! Je to přirozený důsledek této převratné, šílené a výjimečné doby. Přes všechny problémy, přes vyhrocené situace, přes nezvládnuté emoce, já určitě problém s vírou nemám.

Moje víra má pevnost ocelového výra!

jak jsem se pokusil symbolicky vyjádřit titulním obrázkem. Když o tom tak přemýšlím, tak já už vlastně nemám jen víru, ale absolutní a neochvějnou jistotu. I kdyby přemýšlelo 8 miliard lidí naprosto opačně, mě je to úplně jedno! Nic mě nemůže zviklat, nikdo se mnou nemůže pohnout, protože já vím, jak to je, vidím jednoznačnou budoucnost a neexistuje ani člověk, ani informace, ani nic, co by to mohlo změnit.

Je vidět, že propaganda odvádí pořád ještě perfektní práci a daří se jí nalomit i toho, kdo byl před tím už skoro probuzený. Vezměte si jako příklad takovou Okrajinu (budu psát o na začátku záměrně, není to chyba, má to svůj důvod): všechno, co chrlí média a všechny prozápadní vlády o Okrajině, je jen čistá lež, propaganda a každé slovo je otočeno naruby. Odolat tomu mohou jen ti, kteří dokáží tyto lži okamžitě identifikovat a vědí bezpečně, kde je pravda. Uvedu příklad: Rusko v současné době nelze v žádném případě porazit žádnými pozemskými zbraněmi, které má celý kolektivní Západ, včetně USA, v součtu dohromady. Rusko všem uteklo technologicky i morálně o mnoho koňských délek a je pozemskými technologiemi nezastavitelné. Díky Bohu! A když vím, že to není možné, že se na tom shodnou vojenští experti z celého světa, tak to přeci nebudu ani zkoušet! (pakliže ovšem není můj záměr úplně jiný!). Přesto polovina našeho národa schvaluje posílání zbraní na Okrajinu a věří, že Okrajina může zvítězit nad Ruskem. Co už jim ale vůbec nedochází je fakt, že tím současně podporují zabíjení Okrajinců ve velkém. Ano, těch Okrajinců, ze kterých se můžou všichni opupínkovat, jak jim na nich záleží, tak ty nechávají umírat pro absurdní a nesmyslnou ideu vítězství nad neporazitelným Ruskem. Kdyby se do toho konfliktu nikdo nevměšoval, mohlo být obětí na obou stranách mnohem méně. Ale ne, bude se bojovat do posledního Okrajince a když dojdou, půjdou místo nich Češi a Slováci. Vůbec jim nevadí, že už tam žádní Okrajinci vlastně ani nejsou, a že tam bojují nějaké žoldácké bandy z celého světa doplněné o nezletilé chlapce a násilím odvlečené otce od rodin. Jejich rusofobie je tak zhoubná a nekonečná, že si nevidí ani na špičku svého nosu. To jsme to dopracovali!

Proč já víru mám pořád a jiní ji ztrácí? Protože nemají dostatečně hluboké politické, dějinné a všeobecné znalosti a vědomosti.

Celý život mě provází neutuchající touha po poznání. Chtěl jsem vždy vědět „proč“, chtěl jsem přijít věcem na kloub, chtěl jsem vždy jít ve všem do maximální možné hloubky, abych se dostal co nejblíže k podstatě. Tím se mi postupně odhalovaly souvislosti, principy a zákony. Pochopil jsem, že ve všem je dokonalý řád, že vesmírné zákony platí na všechny a na všechno, a že dokonce i v chaosu existuje řád. Totéž lze aplikovat i na temnou stranu světa, na takzvanou Cabalu nebo Deep State. Je jedno, jak si satana, padlého anděla, baala, či peklo nazveme. Protože žijeme v dualitě, vše musí být v rovnováze, a tak i temná strana se musí řídit stejnými zákony, jako strana světlá.

Proč je tady dualita, proč je zde zlo, satan a další podobná verbež? Jen a pouze pro uvědomění si zodpovědnosti za naši svobodnou vůli. „Můžeš cokoliv, ale vždy se připrav na následky“. Ty budou pro tebe buď dobré nebo špatné, podle toho, jakou cestou se vydáš. Půjdeš-li za světlem, čeká tě podpora všech vesmírných bytostí a sil. Půjdeš-li za hmotou, za mamonem, za lží, za temnotou, tak sice klidně můžeš, ale pak se nediv! Nebo ještě jinak: v každém případě to pro tebe bude v konečném důsledku dobré, jen v průběhu svého učení o svobodné vůli budeš občas rýt držkou v zemi.

Proč to vysvětluji tak obšírně? Abychom si na tom uvědomili, že temná strana se musí řídit zákony stejně, jako kdokoliv jiný. Jim je dovoleno páchat zlo jen proto, abychom si mohli vyzkoušet sílu naší víry a odhodlání jít cestou pravdy a lásky a nenechali se svést zvukem Sirén z naší cesty. Prostě a jednoduše je to zkouška přesvědčení a víry, jako ve škole. Prošel/neprošel.

Aby mohla temná strana konat zlo, musí k tomu dostat souhlas. Když souhlas nedostane, dopouští se zločinu a má to pro ni následky, stejně jako pro nás. Temná strana to ví, a proto dělá všechno tak, aby zákony neporušila. K tomu musí splnit dva zásadní body:

  1. musí předem oznámit svůj záměr vykonat něco nekalého

a

  1. musí k vykonání tohoto činu dostat od druhé strany, tj. od člověka, souhlas.

Temná strana obě podmínky poctivě dodržuje. A co z toho vyplývá?

Ad 1. Jestliže jsou všechny informace dopředu k dispozici, jako že jsou, tak je potřeba se s nimi seznámit, je potřeba vědět, kde je najít, jak je správně chápat a jak se podle toho zařídit. Jenže lidi nečtou, nevzdělávají se a nestudují. Odchodí v mládí nějakou školu, kde jim nalijí do hlav kopu nesmyslů a oni si myslí, že jim to pro život stačí. V zásadě lze říct, že mají pravdu, protože pro život otroka to opravdu stačí. Tím pro většinu obyvatel Země jejich „vzdělávání“ končí. Smutné a tragické!

Ad 2. S tím souhlasem je to stejné. Musím vědět, co se za souhlas považuje a co ne. Musím vědět, že dát souhlas může vypadat i tak, že si dojdu nechat dát dobrovolně eutanázii. Nebo že si nevyžádám veškeré certifikáty a protokoly o údajné vakcíně. Nebo že jsem neuplatnil svoje práva a nechal jsem se omezit nějakým výpravčím ve vlaku (že mám mít náhubek) a tak dále.

Paradoxní je, že většina lidí VĚŘÍ, že to s nimi vláda myslí dobře, že doktoři jsou tady od toho, aby nás vyléčili, že školství je tady od toho, aby nám dalo nejlepší možné vzdělání, že banky si ty svoje satanistické úroky zaslouží, že platit daně je správné, že královna Bětka byla z gruntu hodná ženská, a že novináři píší pravdu. Tomuto souboru iluzí oni věří a nemají s tím vůbec žádný problém! Víra 100!!! Když jim ale sdělíte pravdu (ne „pravdomluvná“ média, ale vy), tak s tím mají velký problém. Nevěří nikomu a ničemu, na všechno chtějí doložit tuny důkazů, a nakonec jste pro ně stejně jen ujetý konspirační teoretik s alobalovou čepičkou na hlavě.

Když chtějí jet lidé na dovolenou do nějaké exotiky, studují průvodce půl roku dopředu, mají pročtená veškerá diskuzní fóra, vytipované ověřené ubytování a zajištěného domorodého průvodce. Když si chce chlap koupit nové auto, studuje v dané kategorii každičký parametr, vytváří si v Excelu srovnávací tabulky, chodí na zkušební jízdy a teprve potom, po nekonečném zvažování si vybere vysněný vůz. Totéž s telefonem, s kolem, s elektro-koloběžkou, prostě s čímkoliv praktickým a hmotným.

Na nepodstatné, pomíjivé a krátkodobé záležitosti si lidi čas najdou, ale že nemají absolutně ponětí, v jakém světě to vlastně žijí, je jim úplně jedno!

K volbám π-rezidenta bych se nejraději vůbec nevyjadřoval, protože tohle absurdní divadlo s tragikomickým scénářem se nedá komentovat jinak, než množinou nejpeprnějších výrazů z oblasti anatomie a zoologie. Ale u jednoho aspektu se přece jen chci zastavit; když si vezmeme jako příklad první kolo voleb, tak jenerál-funerál + danushe-marfuše dostali přes 2,5 milionu hlasů!!! Když k tomu připočteme hlasy dalších kadihnátů profialovského typu, s výjimkou pana Bašty, tak jsme na +/- 3 miliónech. Druhé kolo toto šílené numero jen potvrdilo. I kdyby byly volby ukradené a zmanipulované, jako že samozřejmě byly, stejně jako všechny předešlé, pak stejně každý z nás nepochybně viděl okolo sebe ty neuvěřitelné masy zdebilizovaných zombíků, kteří tu volbu futrála opravdu mysleli vážně! I kdyby ty mršiny z Hewlett Packard ukradli milión hlasů, tak přesto je to pro mě zcela mimo jakékoliv chápání. Tady se mi prostě zastaví mozek a dál už nepobírám nic.

Znamená to totiž, že tady žijí 3 milióny těch nejdebilnějších debilů z Debilákova s IQ o velikosti své vlastní nohy v decimetrech, někteří možná i v metrech nebo teploty ve spižírně ve stupních Celsia. Tato individua nemají sebemenší tušení, k čemu slouží všemi tolik adorovaná fašistická Evropská hnůjnie a k čemu je tady „spřátelené“ NATO – severoatlantická teroristická organizace a nejagresivnější vojenské uskupení na světě, sloužící na svrhávání nepohodlných režimů a zabíjení nevinných civilistů. Tak proč si nezvolit do čela státu rovnou generála této teroristické organizace, že? Oni neví, že satanistický kolektivní západ je nejodpornější smrdutá stoka prolezlá úchylnými a pedofilními zrůdami, co mučí a žerou milióny dětí ročně, a že naše „démonkratická“ vláda je nedílnou součástí této hnijící bažiny?

Dobrovolně a ve svém volném čase se vypraví do volební místnosti a dají hlas svému úhlavnímu nepříteli, který ihned po svém zvolení začne pracovat na fyzické likvidaci svých věrných voličů! Nejprve nás pošle chcípnout do zákopů na okraj Okrajiny a ty, co zbydou, nažene co nejdřív do digitálního koncentráku švábovského typu, kde nebudeme nic vlastnit a budeme šťastní, že můžeme žrát aspoň ty brouky. Chápete to? Dobrovolně volí pro sebe a pro své děti budoucnost 1000x horší, než jakou vykreslil George Orwell v románu 1984???!!!

Je to vlastně úplně stejné, jako když šli ti stejní debilové dobrovolně a ve svém volném čase na eutanázii, o které úplně stejně jako v případě prezidentských kandidátů nevěděli vůbec nic. Nejedná se nakonec o úplně stejnou skupinku? Nemají založený nějaký sebevražedný klub? Ale ne, to by byla určitě jen konspirace.

Takže ano, chápu zděšení ve vlasteneckých kruzích. Tyto volby ukázaly (bez ohledu na to, jak moc byly zmanipulované), že v tomto národě se můžeme dočkat prakticky čehokoliv, protože milióny idiotů okolo nás ukázaly, čeho jsou schopni. No nic, ještěže vím, že naše volby mají na celosvětové dění jen nepatrný vliv.

Takže kde je chyba? Kdyby se lidi učili nepřetržitě celý život hledat pravdu, kdyby se vzdělávali v oborech důležitých pro život jako je geopolitika, péče o zdraví těla a duše, skutečné dějiny lidstva, kdyby si neustále kladli ty správné otázky, kdyby pochybovali o všem, co je jim předkládáno a podrobovali to zkoumání, aspoň jako při nákupu mobilu, nikdy by těmto šíleným nesmyslům nemohli věřit, protože je to všechno jen Potěmkin, kde lži jsou líbivě nakašírované kulisy a stačí se na ně podívat z druhé strany a vidíte okamžitě, že je to podvod. Ale ne, on se nikdo na druhou stranu nejde podívat, protože prostě slepě VĚŘÍ a nechává se ukolíbat pěkně nabarveným podvodem. Ono je to pohodlnější, že, myšlení bolí! Kdosi moudrý řekl:

Je velmi snadné lidi podvést, ale je nemožné je přesvědčit, že byli podvedeni.“

Kdyby zlo nedostalo souhlas k páchaní svých činů, nepáchalo by je a muselo by před pravdou a světlem ustoupit. Tím by splnilo svůj úkol a dál už by ho nebylo potřeba. Lidi by tak složili zkoušku ze SVOBODNÉ VOLBY a prokázali by, že se nenechají nachytat na nějaké směšné pozlátko. Jestliže tu zlo stále ještě je, a ještě navíc je dost aktivní, pak z toho vyplývá, že je tu pořád potřebné, že si lidi pořád dokola nabíhají na stejné vidle, pořád dokolečka šlapou na stejné hrábě a pořád si nejsou schopni opatřit mapu minového pole, po kterém se právě procházejí. Proto tu jsou zástupci zla, jako je pěti-demolice, teď už i v čele s jejich vlastním koněm! A funguje to perfektně. Takže co? Lidi jsou nepoučitelní, nic nedonutí ovce k zamyšlení a pořád si budou šlapat na ty stejné hrábě, až si vytlučou do hlavy důlek. Nepochopí a nepochopí! To je materiál!

Pokračovanie nabudúce..

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Marija
Marija
9 months ago

Máte 1000% pravdu… Ale třeba vydržať a svetlo sa rýchlo približuje… Vďaka

Helka orka
Helka orka
Reply to  Marija
9 months ago

Super pravdivý článok, teším sa na pokračovanie 😊