Správy 05.06.2024

05/06/2024 | Správy

Amerika a svet ožívajú a ľudia sa teraz prebúdzajú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Ako predvoj Veľkého prebudenia vidíme a cítime rozdiel oproti stavu spred roka, či dokonca pol roka.

Obávam sa, že pre psychopatov je už príliš neskoro na to, aby prepašovali svoju agendu okolo ľudí. VIEME.

Tisíce ľudí prišli do Londýna na masový protest proti totalite.

Počuli ste o tom v správach? pic.twitter.com/dZ7V64448e

  • PeterSweden (@PeterSweden7) 1. júna 2024

Nevrátia sa spať a nebudú sa podriaďovať.

Tlak na WHO sa uskutočnilo túto sobotu v Ženeve vo Švajčiarsku. Svet stojí jednotne a hovorí, že sa neskloníme. #pandemictreaty #WHO pic.twitter.com/A6E0KGkwWE

  • Laura-Lynn Tyler Thompson (@LauraLynnTT) 3. júna 2024

Toto ma rozosmialo.

Verte či neverte, médiá presvedčili polovicu krajiny, že človek s takouto úrovňou zabezpečenia strávi čas vo väzení. pic.twitter.com/aWUS2kaUUX

  • Shadow of Ezra (@ShadowofEzra) 31. mája 2024

A ďalšie od Dana Scavina Jr. Je to ďalší spôsob, ako povedať, že hlboký štát pichol do medveďa.

pic.twitter.com/VwiDMonci8

  • Dan Scavino Jr.🇺🇸🦅 (@DanScavino) 1. júna 2024

Aká drzosť agentúry Reuters. Úplné lži. Američania takmer rozbili Trumpovu darcovskú stránku, keď ju zaplavili podporou jeho kampane. Darcovia od nedele, odkedy vyšiel jeho verdikt, explodovali účet sumou viac ako 200 miliónov dolárov. A mimochodom – to je rekord. Nebojujeme špinavým spôsobom ako cabala; ideme na vysokú cestu.

MISINFORMÁCIA: Agentúra Reuters nepravdivo tvrdí, že Trumpovi priaznivci vyzývajú na nepokoje a násilnú odplatu. Demokrati by boli radi, keby to bola pravda, ale jednoducho to nie je realita. Trumpovi priaznivci včera večer otvorili svoje peňaženky. Dali o sebe vedieť a… pic.twitter.com/asqyJj3rbs

  • @amuse (@amuse) 31. mája 2024

Stále dostávame náznaky. Úryvok z videa na Telegrame.

Trump: pýtal sa na to, čI ho majú zavrieť do väzenia alebo dať do domáceho väzenia: nie som si istý, čI to verejnosť znesie, myslím, že by to verejnosť ťažko znášala. Viete, v určitom bode nastane bod zlomu. (čiže ak sa to stane, nastane peklo)

Napriek tomu, čo hovorí Trump, bude to stále relatívne bezpečné, keď sa to všetko zrúti, pretože armáda už bola nasadená, aby udržala mier a urobila to, čo je potrebné na udržanie bezpečnosti civilistov a zachovanie práva a poriadku.

Proces s Faucim prebieha a musel sa uskutočniť, aby sa spáči nerozčuľovali, keď sa budú vyvíjať ďalšie udalosti. Aliancia musí tiež ospravedlniť tresty, ktoré už boli psychopatom vymerané v posledných rokoch za zradu a zločiny proti ľudskosti. Musíme mať všetkých na rovnakej strane, aby v Amerike nevypukla občianska vojna. Tu sú zbrane, nezabudnite.

MTG povedala Faucimu do očí, že patrí do väzenia. Taktiež ho nechcela nazývať “doktorom” Faucim, pretože pomáhal koordinovať experimenty, pri ktorých psom plemena bígel rozožrali tváre chrobáky. Je to zlý tyran a teraz to vidí celá krajina pic.twitter.com/cGqWIy2C8W

  • DC_Draino (@DC_Draino) 3. júna 2024

Kruté prebudenie normálnych ľudí kvitne ako jarné kvety na severnej pologuli a situácia začína byť rovnako horúca ako tu vo Phoenixe, kde sa na štvrtok predpovedá 110 stupňov Celzia. Je to však suché teplo. Dnes je 99, ale pocitovo je 94. Krásne.

Britský Telegraph sa vyjadruje otvorene – titulok na titulnej strane znie: “Covid vakcíny môžu byť na vine za nárast počtu úmrtí”

Doktor Bryan Ardis sa o podvode s Covidom a injekciách proti zrazeninám vyjadril už na začiatku. V úryvku zo seminára nižšie ukazuje výskum, ktorý podporuje jeho tvrdenia, a hovorí poslucháčom, že existuje reálna alternatíva k hospitalizácii chorých ľudí. Tí, ktorí ho počúvali, si možno zachránili život a vyhli sa hrozným následkom dôvery v nemocnice, ktoré boli podplatené, aby používali genocídne protokoly globalistov. Napriek odvysielaným drsným pravdám z toho nejako vyšiel bez ujmy a rozhodne je texaský drsňák a jeden z hrdinov.

🔥 Vyhýbajte sa nemocniciam za každú cenu, tento lekár odhalil, ako sú nemocnice nastavené na to, aby vás zabili 😒☠️ pic.twitter.com/WhVTGG5csU

  • VAL THOR (@CMDRVALTHOR) 2. júna 2024

Vypočutie Fauciho som nepozerala, ale toto z neho vyplynulo, pre každého, kto by to potreboval potvrdiť. Vždy hovorili o “sledovaní vedy”, pretože presne vedia, čo veda ukazuje, a preto si musia vymýšľať hovadiny, ktoré vypúšťajú, čo je opakom manipulácie verejnosti. Vo všeobecnosti platí, že robte opak toho, čo vám hovorí vaša vláda a ich lživé médiá, a urobíte oveľa lepšie.

Doktor Fauci klamal o 6 stopách sociálneho odstupu.
Dr. Fauci klamal o maskách.
Dr. Fauci klamal o ivermektíne.
Dr. Fauci klamal o úniku informácií z laboratória.
Dr. Fauci klamal o uzáverách.
Dr. Fauci klamal o prirodzenej imunite.
Dr. Fauci klamal o prírastku funkcií.
Dr. Fauci klamal o…

Snažili sme sa to všetkým povedať po tom, čo vyšli videozáznamy od vynálezcu PCR testu Dr. Karyho Mullisa, ktorý nám povedal, že test nebol určený na toto použitie a ak s ním manipulujú, urobia ho tak, aby vyzeral akokoľvek. Presne to urobili: falošne negatívne výsledky, falošne pozitívne výsledky a karcinogénne tampóny, ktoré Čína poslala, aby infikovali všetkých… čistá genocída. A nie je zaujímavé, že Dr. Mullis záhadne zomrel tesne pred vypuknutím plandémie?

Kvôli tomuto falošnému, nechutnému testu ľudia zrazu akceptovali, že sú nakazení chorobou bez príznakov.

Ja by som to nevedel.
Nikdy som sa nenechal testovať.
Pretože testy sú falošné.
Ale hádam to až do minulého týždňa nebolo všeobecne známe… pic.twitter.com/vnwObm1Wzv

  • CitizenLenz (@CitizenLenz) 4. júna 2024

Dnešný titulok je malým ospravedlnením, ale nenecháva priestor na nesprávnu interpretáciu pre spáčov.

Japonsko vydalo oficiálne ospravedlnenie neočkovaným, v ktorom priznáva, že vláda podľahla tlaku medzinárodnej elity a počas pandémie použila “totalitnú” taktiku psychologickej vojny na verejnosti s cieľom vymývať občanom mozgy.

Japonsko: “Miliardy očkovaných zomrú – zodpovední musia zaplatiť

Kanada pomaly a metodicky prijíma opatrenia na vymanenie sa z tyranie. Na Telegrame je tiež 15 bodové vyhlásenie.

Moderné právo na revolúciu

My, ľud Kanady, uznávajúc hlboké a neprestajné porušovanie našich prirodzených práv a slobôd, slávnostne vyhlasujeme a presadzujeme naše právo na revolúciu. Toto vyhlásenie sa nerobí ľahko ani bez dôkladného zváženia ťažkých zneužití, ktorých sa dopúšťa naša vláda. Vyhlasujeme ho s ťažkým srdcom, ale s rozhodným duchom, pretože keď vláda opustí svoju povinnosť slúžiť svojmu ľudu a namiesto toho sa stane prostriedkom jeho útlaku, je nielen právom, ale aj povinnosťou ľudu usilovať sa o nápravu všetkými potrebnými prostriedkami. zdroj

Q storm rider

Pokus o atentát na Trumpa prichádza ⚠️

Táto udalosť je životne dôležitá pre zničenie deep state> majic ( major intelligence communitee/hlavná spravodajská komunita ), ktorá kontroluje cia a kontroluje vládu usa a kontroluje európsku úniu a niekoľko krajín ( skutočné operácie cabaly)

Biele klobúky zinscenujú túto udalosť ( čierne klobúky ds sa pokúsili niekoľko krát v posledných rokoch a neuspeli) a budete vedieť, že to bola operácia bielych klobúkov, pretože trump túto udalosť prežije & povedie k demontáži operácií MAJIC deep state, ktoré kontrolujú temné operácie, ktoré kontrolujú aj nelegálne neústavné nezákonné operácie a siete na pranie špinavých peňazí cia a svetových bánk.

Kolízny kurz odhalenia MAJIC ops vojenského prevratu, ukradnutých volieb. Plánované vojny, svetové prevraty atď. ops sa zrazia s odhalením projektov bielych klobúkov na odhaľovanie vojenských skrytých technológií. uaps. ufos. zdroj

Donald Trump tvrdí, že ak bude zvolený za prezidenta, odtajní spisy o 11. septembri 2001, JFK a Jeffreym Epsteinovi.


Všetko je prepojené a potvrdzuje to
Moje poklesy za posledné 3 roky
😉 🔥
Bod 👇

Presne tak, ako som vám všetkým milí vlastenci hovoril.
Všetko sa blíži. Spojí sa to s Bushom. Clintona, Obamu. Cheneyho cia. Agentúry na 3 písmená a krupobitie na skorumpovaných amerických generálov Deep state.

Niekoľkokrát som vám povedal, že odtajnenie 911 sa stane!!!!!.. Je to obrovská búrka, ktorá spojí bývalých prezidentov. Rumsfelda. Cheney.. Jp morgan.>>>> naplniť korupciu a zločiny proti ľudskosti *//vyvraždenie miliónov irackých civilistov pri falošnej invázii spojené s Halliburton r druhou najväčšou ropnou( frakovacou) operáciou na svete spojenou s Bushovými operáciami CIA.

Trumpa zatýkajú. Obvinenie a hrozba väzenia je pre vojenské operácie životne dôležitá.

Teraz bude mať Kongres a Trumpovo nadchádzajúce nové ministerstvo spravodlivosti (po tom, čo prepustí viac ako 10 000 ľudí cez vládny systém + tak ako povedal, že to urobí po vojnách zatýkania) právomoc 🔥 ísť po bývalých prezidentoch a zatýkať ich.

Ukradnuté voľby v roku 2020 sa už len pripravujú na výbuch>>> [ ds] Vojenský prevrat ops …

Povedal som mnohokrát..
Kurz kolízie kolízie kolízie 🔥
Epstein. Cia. Jfk. 9/11. Vojenský prevrat. Svetové operácie prania špinavých peňazí. Svetová elita pedofilov. Umiestnené plánované vojny globalistami ovládajúcimi Pentagón a amerických úradníkov. Operácie vydierania…..

Všetko sa to blíži. Trump potvrdzuje Q príspevky jazdca na búrke 🔥 a kvapky!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V zákulisí biele klobúky v Spojenom kráľovstve pracujú s rodinami, ktoré stratili svojich blízkych pri operáciách pod falošnou vlajkou vnútri 11. septembra.

a tieto rodiny našli medzeru v súdnom systéme Spojených štátov, aby odhalili utajovanú CIA. Dokumenty a operácie Pentagónu

Wires: naznačujú, že Vivek Ramaswamy už v zákulisí rokuje so Spojeným kráľovstvom. Biele klobúky a vládni úradníci<

Ncswic

Q plán na záchranu sveta zdroj

FAUCI KRIVO VYPOVEDAL

Fauci tvrdí, že si “zachoval otvorenú myseľ”, pokiaľ ide o teóriu úniku z laboratória. Tu sú e-maily NIH, ktoré potvrdzujú, že je to lož. 04/16/2020: Riaditeľ Francis Collins píše Faucimu e-maily o tom, ako “potlačiť toto veľmi deštruktívne sprisahanie”. Fauci odpovedá: “Teraz by som s tým nič nerobil. Je to lesklý predmet, ktorý časom zmizne.” Fauci práve klamal pod prísahou.

Jim Jordan sa usmieva od ucha k uchu a na konci žmurká, pretože VIE, že Fauci práve krivo svedčil. Pretože Jim Jordan je ten, kto zverejnil e-maily, ktoré vidno vyššie.

Jim práve nastražil pascu a Fauci sa do nej chytil.

SLEDUJTE!

To sa Fauciho nikto nebude pýtať na biolaboratóriá na Ukrajine?

Ruská armáda tvrdí, že jedným z hlavných dôvodov, prečo sa presunuli na Ukrajinu, bol vývoj biologických zbraní v USA.

Kvôli týmto laboratóriám sme v zástupnej vojne s Ruskom a na pokraji 3. svetovej vojny a NIKTO o tom nehovoril?

Už roky sa snažím svet varovať, že Wuhan je krycím príbehom a uvádzaným miestom vypuknutia, ale epicentrum vývoja biologických zbraní USA sa dialo na Ukrajine. Celá krajina bola od roku 2014 v podstate jednou obrovskou proxy CIA/Státneho departmentu. Je to offshorové ihrisko pre zločinecké vydieranie, ktoré je mimo dosahu dohľadu USA.

Máme tiež potvrdenie, že Deep State zúfalo nechce, aby sme sa zaoberali biolaboratóriami na Ukrajine, a to na základe toho, ako dlho sa snažili tento príbeh ututlať a ako veľmi spanikárili, keď sa to prevalilo.

Spočiatku MSM/Big Tech tvrdili, že biolaboratóriá na Ukrajine financované USA vôbec neexistujú, a cenzurovali každého, kto o nich hovoril (a la ja). Potom nakoniec priznali, že laboratóriá existujú, ale tvrdili, že slúžia výlučne na obranné účely. Prečo by klamali, ak nemajú čo skrývať?

Potom pridajte celú vrstvu, že na Ukrajine pôsobí biolaboratórium Metabiota, ktoré vlastní spoločnosť Rosemont Seneca Huntera Bidena a ktoré už v roku 2014 prostredníctvom projektu PREDICT s agentúrou USAID robilo zisk funkčného výskumu netopierích koronavírusov na Ukrajine.

Potom pridajte vrstvu zakladateľa spoločnosti Metabiota a vedúceho virológa Nathana Wolfeho, ktorý je peňažne prepojený s Ghislaine Maxwellovou a Clintonovou nadáciou…

Tieto výbory hľadajú na nesprávnom mieste…

Zdá sa ešte niekomu zvláštne, ako sa demokrati bránia Faucimu?

Ani jeden z demokratov nepoložil Faucimu tvrdú otázku napriek tomu, že sa úplne prekrútil v otázkach masiek, sociálneho odstupu, uzavretia a teórie o úniku z laboratória.

Nemali by sa na neho hnevať?

Nemali by byť nahnevaní, že všetko, čo im povedal o Covide, bola lož? Nemali by byť nahnevaní, že masky a sociálny odstup boli vymyslené?

Nie. Stále ho bránia a bezvýhradne mu veria. Pretože tu nejde o “vedu”. Je to politická vojna.

Fauci je agentom Deep State a demokrati dostali pokyn brániť ho za každú cenu.

Dôvodom, prečo si Fauci vymyslel spoločenský odstup a nosenie masiek, bolo, aby sa občania báli byť blízko seba.

Potrebovali, aby sa verejnosť bála hlasovať osobne.

To otvorilo dvere na ospravedlnenie zavedenia masového hlasovania poštou, ktoré potom Deep State využil na zber miliónov použiteľných hlasovacích lístkov, aby ich potom uprostred noci rozniesol v sporných štátoch, aby zabezpečil, že Trump nevyhrá.

To je v konečnom dôsledku to, čo Fauci a demokrati skrývajú. Covid bol významným jazýčkom na váhach pri prevrate s cieľom zvrhnúť Trumpa.

Flashback do 18.3.2020:

Hillary Clintonová približne 7 týždňov po začatí výluk, 8 mesiacov pred voľbami, požadovala, aby Kongres “urobil hlasovanie poštou normou aj v budúcnosti”.

Hlasovanie poštou bolo vždy cieľom. Covid bol jedným masívnym sprisahaním s cieľom ukradnúť voľby v roku 2020.

Ak sa chcete naozaj ponoriť do králičej nory, práve vám vyrazím dych.

Spomienka na film “Contagion” z roku 2011.

Filmový trhák s hviezdnym hollywoodskym obsadením o celosvetovej pandémii, ktorej pôvodcom je vírus z mokrého trhu v Číne…

Nathan Wolfe, zakladateľ spoločnosti Metabiota a hlavný virológ, bol hlavným biologickým konzultantom tohto filmu, aby pomohol producentom usmerniť, ako by zdravotnícka komunita reálne reagovala na “hypotetickú” pandémiu.

Nathan Wolfe je tiež peňažne prepojený s Ghislaine Maxwellovou a Clintonovou nadáciou prostredníctvom projektu TerraMar a Bidenovci prostredníctvom spoločnosti Rosemont Seneca financujú jeho spoločnosť Biolab s viacerými laboratóriami na Ukrajine, Metabiota.

Je to náhoda, že tí istí ľudia, ktorí varovali pred blížiacou sa globálnou pandémiou, sú zhodou okolností aj tými, ktorí modifikujú patogény?

Ten istý človek, ktorý hľadal netopierie koronavírusy na Ukrajine, je tiež úzko prepojený s Epsteinom, Clintonom, Bidenom a Rothschildovcami.

Vo svojej knihe v roku 2008 “predpovedal” aj pandémiu Covidu, presne určil, odkiaľ príde a ako na ňu vláda zareaguje, a to viac ako desať rokov predtým, ako k nej došlo…

Fauci si “nevymyslel” sociálne dištancovanie. Vždy to bol plán.

Nathan Wolfe je v epicentre celej tejto veci. Fauci je len nastrčená osoba. zdroj

ČR a USA podpísali dohodu o spolupráci pri ‘potierání nepohodlných faktov, či tezí’. A to je moc dobre, pretože nepohodlné názory sú tie nepohodlné a nas predsa zaujima iba pohodlie! odkaz zdroj

Vadi, im ze Fico prezil. Chcu viac atentatov. Chcu koniec. Komenty pod statusmi predsedu Progresivneho Slovenska Michala Simecku odkaz
🔹 1991 – Krátky prehľad o práci Mossadu a CIA 🇺🇸Dievča s transparentom požadujúcim „demokraciu a spravodlivý obchod teraz“ je
🇮🇱 Claudia Scheinbaum (židovka),
O 33 rokov neskôr je prezidentkou Mexika.
⚠️náhoda ⚠️???
Tak čo?
Budeš sedieť 8 .júna doma ?
A necháš rozhodnúť psyhopatov, úchylov, cenzorov aby rozhodli za teba ? T.me/slovenskymedved

◽️AKO VOLIŤ ? / Veľke predvolebné zhrnutie s Juditou Laššákovou video

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
13 days ago

Všetci doteraz hlasovali proti Slovensku,a zrazu sa zo zmení?Prečo?

polarexplo
polarexplo
12 days ago

Ďakujem za správy.