Správy 08.07.2024

08/07/2024 | Správy

Aby sme zhrnuli operácie na oslobodenie ľudstva, máme nasledovné. Znie to ako Q Búrkový jazdec, ale nemám oficiálny zdroj.

KOMUNIKÁCIE; VERTE PLÁNU.
VOJENSKÉ OPERÁCIE A ZAJATIE EURÓPSKEJ ÚNIE PRÁVE PREBEHLI
‘Urobme Európu opäť veľkou’ `Viktor Orbán

Práve ste boli svedkami prevzatia predsedníctva Európskej únie operáciami Vojenskej aliancie> toto sa deje po hnutí Veľké prebudenie a masívnom prebudení v celej Európe, pretože obyvateľstvo zdieľa skutočné informácie v reálnom čase s vedomím, že mainstreamové médiá a politici klamú a ich korupcia je spojená s hoaxom plandémie, vakcín a teraz tlačením na vojnu s Ruskom, ktorú nemôžu vyhrať, a stovky miliónov Európanov odmietajú poslať svoje deti do vojny.
Prečo Q celosvetovo presadil Veľké prebudenie?
Prečo vojenská rozviedka tlačila Veľké prebudenie prostredníctvom vojenských operácií vo vnútri algoritmov internetu?
Prečo vám Q Jazdec na búrke už dávno dal KOMUNIKÁCIE o tom, že PLANDEMIA spôsobí Hromadné prebudenie?
Prečo vám Q Búrkový jazdec už dávno povedal, že Európa bude obsadená operáciami bielych klobúkov?

Myslíte si, že je to náhoda, že Trump je spojencom Viktora Orbána , a Orbánovi sa teraz podarilo stať sa prezidentom Európskej únie?

Myslíte si, že je náhoda, že Orbán tvrdí to isté, čo Trumpova filozofia a Moto ;
“MAKE AMERICAN GREAT AGAIN” (UROBME AMERIKU OPÄŤ VEĽKOU) na >>>”MAKE EUROPE GREAT AGAIN”<<<<

Koľko náhod skôr je matematicky nemožné ?
Skončilo sa to skôr, ako sa to začalo.
Q

(Prečo Q povedal: “Skončilo sa to skôr, ako sa to začalo”? Odpoveď; od roku 2020-21 až doteraz som hovoril, že prebiehajú operácie svetovej aliancie a operácie Teórie hry boli zavedené ako protiváha operáciám hlbokého štátu.

Patria sem aj operácie “Follow the white rabbit” teda vojenské operácie odhaľujúce pedofíliu a sexuálne kruhy napojené na Elitu. Vláda a korporácie …. MÁME TO VŠETKO.. Znamená to, že TRUMP USSF Biele klobúky vojenská aliancia majú všetko vrátane serverov EPSTEIN. Videá. WikiLeaks Assange KILLSWITCH a kompletné servery a videá s údajmi o DNC. Elity pedofília McAfee terabajty všetkých informácií zozbieraných cez počítače svetových vlád napojených na obchodovanie s ľuďmi pedofília….. Všetci títo pedofili a kruhy sú napojení na hlboké temné vojenské operácie napojené na CIA Hollywood a hudobný priemysel v celosvetovom vydieračskom kruhu a vedie k najvyšším úrovniam vo vláde a vo všetkých zložkách moci.

Skončilo sa to skôr, ako sa to začalo, znamená to, že Trump v roku 2017 išiel do každého najvyššieho štátu a oznámil im, že americké vojenské biele klobúky majú všetky dôkazy o celosvetových operáciách pedofílie a krúžkoch obchodovania s ľuďmi…. A Trump dal vedieť Vatikánu, EÚ a izraelskej vláde, že BÚRKA PRÍDE ( Stovky najvyšších predstaviteľov po celom svete boli nútené hrať svoje úlohy a dokončiť/pokračovať v temných operáciách hlbokého štátu. Toto boli operácie podľa teórie hier niekoľko krajín malo umiestnené vojenské operácie a postupy kontinuity vlády)

Skončilo sa to skôr, ako sa to začalo, znamená to, že v zákulisí prebiehajú plné vojenské operácie a tieto operácie sú spojené so svetovým scenárom. Znamená to, že sledujete, ako sa v reálnom čase odohráva celá operácia, a rovnako ako vo filme dochádza k veľkým dejovým zvratom, vzostupom a pádom vo filme a k dejovým oblúkom …..
Scenár a udalosti sa musia odohrávať po celom svete, aby ich videli spiace ovce
musia zažiť UDALOSTI, ktoré spustia masové povstanie, ktoré spustí svetovú revolúciu proti ich skorumpovaným systémom, ktoré vytvárajú vojny, pranie špinavých peňazí a hostia svet pedofílie a sexuálnych kruhov, ktoré ovládajú vlády, korporácie a subjekty, ktoré sú napojené na deep state intelligence a temné vojenské operácie.

Keď sa TRUMP stane prezidentom v roku 2025 a začne mocné hnutie a stane sa opäť najmocnejším lídrom. jeho spojenectvo s Viktorom Orbánom lídrom prezidentom Európskej únie BUDE pripravovať etapy vojenských súdov. Svetové súdy a zničenie NATO. OSN. odkaz

…plastový priemysel by bol zničený…. 👍odkaz

Príbehy o obchodovaní s ľuďmi a sexuálnych deviáciách neutíchajú. Je ich veľa, ale v hlavných správach sa objavujú veľmi málo. Zo samotného ich množstva vieme, že prebiehajú veľké operácie na záchranu detí, ale bežný človek by ich nevyhľadával a nemusel by zachytiť frekvenciu, s akou sa to deje, ani počet detí, ktorých sa to týka. Jasné je len to, že tieto zverstvá sú všade a gravitujú do zariadení a sektorov, kde sa nachádzajú deti.

Problémom driemajúcich ľudí je, že si myslia, že niekto vyjde von a na rovinu im povie, či sa deje niečo nekalé. Chcú, aby im to povedala ich televízia, a kým sa tak nestane, môžu pokračovať vo svojom živote, akoby bolo všetko v poriadku. Predsudok normálnosti. Jack Posobiec to hovorí stručne. Ľuďom so schopnosťou kritického myslenia by to nemalo byť potrebné hovoriť, ale priemerný človek nerozozná propagandu, keď ju počuje.

Jack Posobiec
Režim vám nikdy nepovie, že je režimom. Použijú jemnú, neškodnú frázu. Niečo také: “Naša demokracia”

Hovorí tiež: “Keď nahradíte slovo “naša demokracia” slovom “náš režim” zakaždým, keď to povedia, dáva to oveľa väčší zmysel.” zdroj

Mainstreamové MÉDIÁ tvrdo presadzujú nadchádzajúce udalosti

NEBESKÁ UDALOSŤ
ČERVENÁ OBLOHA :MODRÁ OBLOHA; SVETLÁ OBLOHA
Projekt Modrý lúč
UDALOSŤ ZVUKOVÁ OBLOHA

V ZÁKULISÍ CABALA DEEP STATE SA PRIPRAVUJE NA SPUSTENIE _SKY_EVENT
Projekt Blue Beam

Zákulisie Vojenská aliancia bielych klobúkov + USSF STARLINK sa pripravujú na iniciovanie OPERÁCIE, KTORÁ napodobňuje Projekt Blue Beam

Q+

Čo je +?
Odpoveď: + je x kríženie operácií Teória hry Operácie ( napodobňujúce ťahy a operácie deep state, ale s iným výsledkom v prospech vojenských stratégií a vojnových hier Aliancie, reálne SÚČASNÉ operácie)

Prečo Trump umiestnil vesmírne sily Spojených štátov amerických do vojenskej rozviedky?
Prečo bola vojenská základňa Cheyenne mountain uzavretá pre vonkajší svet a pre Bidena, Obamu a CIA?

Prečo Trump, Ezra, Kash Patel dali Elonovi Muskovi najväčšie vojenské kontrakty v histórii? ( Pamätáte si, že som vám už dávno v roku 2020 povedal, že verejný rozchod Trumpa a Muska v roku 2017 bol len divadielkom, a potom Musk získa Twitter a POTOM sa MUSK A TRUMP VEREJNE ZJEDNOTIA<<<< Všetky tieto udalosti sa stali teraz!)

+ = x
Kto je Q+?
Prečo si vojenská rozviedka USSF dala na svoje logo x,?
Prečo Musk pomenoval Twitter x?
Prečo USSF použila čiernu a bielu farbu a prečo Musk MIMIC farbu na X?

Prečo USSF iniciovala RED SKIES _EVENT MILITARY OPERATIONS

Prečo Alex Jones povedal, že Musk bol šéfom a veliteľom vo vnútri USSF ?

Prečo Musk po tomto komentári znovu dosadil Jonesa do X a komentár sa nikdy neriešil a zametal pod koberec?

Prichádzame do veľmi silnej časti búrky. Do časti, v ktorej hlboký štát bude iniciovať NEBESKÉ UDALOSTI . FALOŠNÚ INVÁZIU MIMOZEMŠŤANOV. ( V rámci svojej udalosti pod falošnou vlajkou chcú použiť pokročilú skrytú vojenskú technológiu HOLOGRAMOV ( vytvorenú v podzemí na vojenskej základni Fort Huachuca v Arizone a na testovacích miestach v Nevade) .
ONI chcú tiež použiť silu 5g a pokročilé vojenské zvukové zbrane, ktoré vytvárajú ZVUK/Vlny, ktoré dosahujú viac ako tisíc míľ
tie isté 5 g vojenské zbrane používajú zvukové vlny na vyvolanie choroby a nevoľnosti, ktoré spôsobujú masovú paniku.
Podzemné D.U.M.B. v Dulce New Mexico je len jedným z niekoľkých D.U.M.B., ktoré skrížili DNA ľudí a zvierat a vytvorili monštruóznych hybridov ( chcú tieto monštrá vypustiť ako nebezpečných mimozemšťanov do miest v určitých fázach projektu Modrý lúč ).
Hlboká štátna armáda a temné hlbinné operácie majú UAP ( falošné UFO) a SKUTOČNÉ UFA

Cabala ds temné ops chcú veľmi skoro spustiť Projekt Modrý lúč Mimozemská invázia, aby priviedli svet do jednej vlády a masovej cenzúry a pokúsili sa zabiť stovky miliónov ľudí prostredníctvom Mimozemských vojen ( falošná mimozemská invázia pod falošnou vlajkou s použitím Hologramov. 5G, REÁLNYCH výbušnín)

V CIA vládne masívna panika. Pentagón. Mossad.mi6 5eyes agentúr, ktoré presadili a viedli falošné PANDEMICKÉ operácie a vytvorili biozbrane Vírus smrti a vakcíny smrti.
Ako prichádza odhalenie hlbokých štátnych operácií diania v masovom meradle Ľudia na celom svete sa prebudili a uvedomujú si, že skorumpovaný systém ovláda ich vlády a zákony. A na ďalšiu poznámku ľudská rasa už odmietla myšlienku ďalšej plandémie a ďalších vakcín… menej ako 5 % ľudí si vzalo vakcíny od roku 2023.

Hlboký štát je v PANIKE, pretože TRUMP sa pripravuje na spustenie VOJNY PROTI VŠETKÝM a prepustenie desiatok tisíc hláv amerických vládnych zamestnancov. Dokonca aj médiá. Vojenskí predstavitelia a politici sú v otvorenej panike z nadchádzajúcich zatýkacích vojen…Niktomu už nie je do smiechu z búrky a nadchádzajúcich Retribúcií. Zatýkacie vojny. 11.3. Vojenský zásah. Norimberské kódexy a tribunály.

Hlboký štát sa pripravuje iniciovať NEBEZPEČNÉ UDALOSTI, aby zablokoval odhalenie pedofilných kruhov elity a skutočnej EPSTEINOVEJ ságy spojenej s P Diddym a hudobným filmovým priemyslom…. Hlboká štátna vojenská rozviedka je v centre pedofilných operácií riadených elitou, CIA. Rockefellerovci.
Rothschildovci.

Biele klobúky chcú napodobniť udalosť na oblohe (“game theory ops”), ktorá povedie k masovému prebudeniu a šoku… Operácia je pripútaná k skutočným projektom Odhalenia pokročilých vojenských zbraní a skutočnej mimozemskej technológie

Biele klobúky chcú zaistiť, aby falošná udalosť na oblohe hlbokého štátu a svetovej kabaly viedla k odhaleniu hlbokých temných protiústavných operácií, ktoré sa dejú v podzemných d.U.M.B. prostredníctvom Spojených štátov bez súhlasu prezidenta a kongresu a celej spoločnosti.

nakoniec falošná invázia mimozemšťanov a iniciovanie projektu Modrý lúč spôsobí pád CIA a svetových hlbokých štátnych operácií a čiernych operácií a temných operácií. A všetko [povedie] k vojenským tribunálom vo svetovom meradle. ( pre masové vyvražďovanie svetovej populácie prostredníctvom vytvorenia vírusu. Vakcíny smrti a projekt Modrý lúč panický strach zo smrti pod falošnou vlajkou.

Tieto udalosti sa musia stať a nakoniec budú zastavené. >ale odhalia skutočnú technológiu, ktorú ukrýva vláda uSA, a odhalia hotovú globalistickú vraždiacu mašinériu CIA. ds operátorov Pentagónu. Temní generáli……. Smerujeme k udalostiam vojenskej okupácie. Zákony vojny. 11.3

Neposkytujem vám tieto informácie, aby som vás vystrašil alebo vyvolal strach….. Tieto informácie som vám poskytol už niekoľkokrát.
Už v rokoch 2020 – 2021 som uviedol, že k invázii mimozemšťanov dôjde počas vojny na Ukrajine ( nuž stane sa to a obe strany vojenskej s.. Čierne klobúky aj biele klobúky pripravujú operácie, ktoré budú šokovať svet<)

Vždy som vám úprimne hovoril, že tieto udalosti prichádzajú a sú tu teraz!
Civilizačná udalosť blízka smrti. (blízko)
Túto udalosť prekonáme,
všetko je to z globálne dôležitého dôvodu, aby sa to stalo a prinieslo úplné odhalenie operácií satanskej kabaly, ktorá ovláda vojny, vlády, obchodovanie so sexom a pedofíliu. Obchod so zbraňami. Kontrola spoločnosti prostredníctvom daní a stoviek biliónov dolárov na temné operácie…

Táto udalosť povedie k skutočnému
Odhalenie mimozemšťanov medzi nami na tisíce rokov, pokojne žijúcich pod zemou, na oblohe a medzi ľuďmi.
tak ako existujú dobrí a zlí ľudia. Dobrí a zlí vojaci. Dobrí a zlí anjeli a existujú dobrí a zlí mimozemšťania….. Dobrí a zlí duchovia…

Spomeňte si, čo vám povedal Q. V príspevku #2222
Otázka; Q sme sami.? Roswell?

Odpoveď ; Nie. Najvyššia klasifikácia.
Zvážte rozľahlosť vesmíru.
Q

Povedal som vám, moji milí priatelia a vlastenci, že nebudem hovoriť o mimozemšťanoch, kým nenastane ten správny čas. .
. Začiatkom roku 2024 ( naznačil som, že nastal čas).
Ale teraz otvorene hovorím > je čas<

Udalosť na oblohe. Projekt modrý lúč.
Červená obloha. Modrá obloha. Zvukové nebo.
udalosť obloha

Pripravte sa.

Vojenské kanály EÚ opäť fungujú Rusko

Líder Európskej únie a prezident Viktor Orbán sa pred niekoľkými dňami proti vôli NATO obrátil priamo na Putina

Toto stretnutie bolo rovnako dôležité, pretože Viktor Orbán je veľkým priateľom Trumpa a nedávno vyhlásil, že ” urobí Európu opäť veľkou” …. tieto vojenské komunikácie sú dôležité a začínajú vojenskú operáciu prechod otvorene zameranú na spravodajské služby hlbokého štátu EÚ a začal masívny presun európskej moci od CIA, wef dokončiť globalistickú korupciu a kontrolu.

hneď po tom, ako boli tieto vojenské kom: odovzdané Európe. Viktor Orbán odišiel do Ruska ( Orbán s vojenským vedením dal Putinovi uistenie, že polovica európskych krajín a hlavné krajiny majú svoje vojenské spätné kanály a sú pripravené znovu sa pripojiť na ruské vojenské drôty a spätné kanály)

to dáva Rusku plnú ústavu, že > operácie vojenskej aliancie USA + EÚ + Rusko prebiehajú podľa plánu. zaručuje, že väčšina armády EÚ plne podporuje trumfa + operácie Cheyenne Mountain a znovuzískanie Európskej únie
Konzervatívnymi silami

tento veľmi dôležitý krok Orbána, ktorý sa stretol s Putinom, zaručuje opätovné prepojenie spätných kanálov a záruku, že nedôjde k žiadnej skutočnej jadrovej udalosti ( len k jadrovému strachu _udalosť)

Orbán ide k Putinovi sú veľmi vojenské komunikácie ( comms:)
To je signál pre viaceré krajiny sveta, že sa uzatvára silný pakt a veci idú podľa plánu, ktorý má zjednotiť Rusko, Európu a Spojené štáty v rámci nového finančného partnerstva a obchodovania.
vojenské komunikáty naznačujú, že kolaps CIA Rockefellerovcov/ Rothschildovcov wef imf fiat ( peniaze,) je takmer dokončený a otvorená vojenská moc sa presúva proti operáciám cia/ nato<

Irán a Moskva okamžite prepojia miestne platobné systémy a úplne sa zbavia amerického dolára. Niekoľko afrických krajín a národov
sa pripravujú na zbavenie sa amerického dolára a vstupujú do brics, pričom 6 krajín už rokuje.
Zároveň sú americké jednotky vytlačené zo základní v Nigeri a CIA opustila krajinu ( prevrat CIA v celej Afrike zlyhal v masovom meradle… Keďže ostatné africké krajiny bojujú za oslobodenie sa od americkej cia. Uk mi6 a Mossadu)…
Teraz zimbabwiansky prezident hovorí, že nová mena krytá zlatom sa stane jediným zákonným platidlom.

V zákulisí je masívna panika vo vysokých vojenských divíziách a veliteľstvách EÚ, pretože generáli a velitelia menia strany vo vnútri hmlovej vojny nad Európou sa rozpútala masívna búrka, pretože kontrola CIA, globalistickej WEF a $€ peňazí sa v reálnom čase rozpadá v kolapse< ( desaťtisíce aktérov deep state>generálov veliteľov politikov elitných síl po Európe nedostávajú svoju finančnú podporu ( mesačné úplatky, výpalné ) a ich peniaze sa strácajú vo vnútri sveta u. USA burzy a svetové trhy kontrolované Rockefellerovými deep dark ops s DARPA, cia> BlackRock vanguard state street ops.

( keď zločinci nedostanú svoje peniaze. Úplatky. Úplatky a ich systém prania špinavých peňazí sa začína rúcať… Títo ds generáli. Velitelia. Politici bankári skorumpovaní elitní vodcovia začali pociťovať bolesť.*. panic….)

O zákulisí “Búrky ” a tajných vojenských operáciách hovoria vojenskí velitelia v Európe.
(vedia, že sa niečo chystá a deje…….. Tak ako svet).

Ncswic

Máte viac, ako si myslíte
Q

Nebeská udalosť prichádza zdroj

❗️🇨🇿Muž v Praze se v noci poléval benzínem a křičel Alláhu akbar.

Pražská policie měla v noci ze soboty na neděli napilno. Musela se dostat do dvou zabarikádovaných bytů, aby zachránila dva muže, kteří si chtěli vzít život. Oba byli pod vlivem drog. Jeden se poléval benzínem a křičel Alláhu akbar (arabsky Bůh je velký), druhý chtěl skočit ze střechy.

První případ se odehrál v ulici Na Dolinách v Praze 4. Policisty v půl čtvrté ráno přivolal někdo přes tísňovou linku s tím, že je slyšet křik muže a zvuk rozbíjejícího se skla. Na místo se dostavily policejní hlídky, které zjistily, že v přízemí domu je muž, který se zabarikádoval v bytě.

U druhého případu policisté zasahovali o hodinu později ve Vojtěšské ulici v Praze 1, kde někdo křičel o pomoc. Policisté pak vstoupili do bytu, ale nikdo se v něm nenacházel. V zadní místnosti bylo otevřené střešní okno, proto začali pátrat na střeše, odkud bylo stále slyšet volání o pomoc. zdroj

Výskum odhalil, že značný počet systémov umelej inteligencie (UI) vyvinul schopnosť klamať ľudí. Tento znepokojujúci jav vyvoláva vážne obavy z potenciálnych rizík AI. Výskum zdôrazňuje, že špecializované aj všeobecné systémy AI sa naučili manipulovať s informáciami s cieľom dosiahnuť konkrétne výsledky. Hoci tieto systémy nie sú výslovne vycvičené na klamanie, preukázali schopnosť ponúkať nepravdivé vysvetlenia svojho správania alebo zatajovať informácie na dosiahnutie strategických cieľov. zdroj

Vtáčia chrípka je teraz kravská chrípka – zistite, ako sa testy PCR podvodne používajú na vyvolanie paniky:

Na tomto kanali https://t.me/dannykollarX/106 od dnes zacinam katalogovat vyvin vtacej ‘chripky’ a vsetko co sa kol toho hne. Kliknite si odber, budem chronologicky ukladat vsetko , co sa pohne.

❗️NIE JE MINISTERKA AKO MINISTERKA
🤮 Kým sa nórska ministerka kultúry Lubna Jaffery zaujímavým spôsobom predvádza na LGBTQ podujatí,
✅ slovenská ministerka kultúry otvára folklórny festival či spomienku na svätých Cyrila a Metoda. ✝️
Presne pre toto z nej dostávajú degeneráti hysterické záchvaty… zdroj

LIKVIDACE ZEMĚDĚLCŮ A PRODUCENTŮ POTRAVIN Z HOLANDSKA DORAZILA I NA BRITSKÉ OSTROVY. Kdo ovládne půdu na Ukrajině, ovládne trh s potravinami v Evropě!

Naprosté šílenství a neuvěřitelná agenda proti zemědělcům již dorazila i do Velké Británie, kde začaly letos obrovské protesty farmářů podobně jako před časem v Holandsku, ale v tomto případě na to jde britská vláda jinak. Zatímco v Holandsku se vláda rozhodla vybíjet hospodářská zvířata pod záminkou, že produkují metan a dusík, tak naproti tomu ve Velké Británii začala vláda zemědělcům vyplácet dotace na plevel. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments