Skrytá história neuveriteľne diabolskej chazarskej mafie 3/3

26/10/2022 | Elity/Satanizmus

Za tie roky som počul veľa šokujúcich tajomstiev zasvätených osôb, ale toto je naozaj bomba a presne vysvetľuje, čo nám Izrael a jeho prisluhovači v Amerike v mene Rothschildovej chazarskej mafie (KM), ktorá pokazila takmer každý aspekt nášho života, vytvorila úbohú ekonomiku, veľkú nezamestnanosť a podzamestnanosť, masovú kriminalitu, alkoholizmus a drogy, pokazené školy, ktoré ohlupujú deti, rôzne eugenické programy ako fluorid vo verejnej vode a zubnej paste a ortuť vo vakcínach, ktoré sú veľkým podvodom, a bezuzdnú politickú korupciu.

Tento rozhovor teraz vysiela šokové vlny po celom svete a keď si uvedomíte obsah, ktorý Gordon Duff prvýkrát niekde verejne odhalil, budete šokovaní. A pochopíte, že Bibi Netanjahu je operačným šéfom chazarskej mafie (KM) a bol to on, kto nariadil a dohliadal na izraelský jadrový útok na Ameriku z 11. septembra 2001.

V tomto rozhovore Gordon Duff z písomného prepisu prezradil, čo sa hovorilo na stretnutí Bibiho Netanjahua s americkým zradcom a niektorými ďalšími špiónmi v roku 1990. Gordon Duff prezradil, že Netanjahu bol špiónom KGB rovnako ako Jonathan Pollard. A teraz vieme, že Izrael vznikol ako satelit boľševického Ruska a bol dosť nešťastný, keď Sovietsky zväz padol.

Benjamin Netanjahu sa stretával v jeruzalemskom bare Finks, ktorý je známou vodárňou Mosadu. Tu je to, čo povedal, ako je prevzaté priamo z prepisu nahrávky, ktorej svedkom bol a ktorá bola stopercentne plne overená:

“Ak nás chytia, jednoducho nás nahradia osobami z rovnakého súdka. Takže nezáleží na tom, čo robíte, Amerika je zlaté teľa a my ju vysajeme, rozsekáme a rozpredáme kúsok po kúsku, až kým z nej nezostane nič, len najväčší sociálny štát na svete, ktorý vytvoríme a budeme kontrolovať. Prečo? Pretože je to božia vôľa a Amerika je dosť veľká na to, aby to zniesla, takže to môžeme robiť znova, znova a znova. To je to, čo robíme krajinám, ktoré nenávidíme. Ničíme ich veľmi pomaly a nechávame ich trpieť za to, že odmietli byť našimi otrokmi.”

Presne toto robí Rothschildova chazarská mafia (KM) Amerike, odkedy sa v roku 1913 úspešne infiltrovala a uniesla Ameriku. Poznanie toho, čo Bibi povedal v mene Rothschildovej chazarskej mafie (KM), by nás malo všetkých rozzúriť a motivovať k tomu, aby sme tieto zlé kreatúry vyhnali z Ameriky a vzali si našu veľkú republiku späť.

Keď Bibi Netanjahu spomína božiu vôľu, boh, na ktorého sa odvolával, je Baal (známy aj ako Veľká sova alebo Moloch), boh, o ktorom títo chazari veria, že vyžaduje, aby ho uctievali neustálym krviprelievaním a bolestivými ľudskými obeťami a masovým vraždením, a že ak “predajú svoju dušu” Baalovi (alias Luciferovi alebo Satanovi), urobia to, budú odmenení neuveriteľným bohatstvom, slávou a veľkou mocou. Keď “zapredajú svoje duše”, v skutočnosti sa stane to, že im dušu vytrhnú a oni sa stanú neľudskými alebo bezduchými a prevezmú vlastnosti Baala, t. j. stanú sa čoraz viac psychopatickými a zlými.

To, o čom Bibi Netanjahu hovoril, bol nadchádzajúci jadrový útok na Ameriku 9. 11. 2001, a keď spomínal, že “nás jednoducho nahradia”, mal na mysli vrcholný Kruh dvanástich, skupinu, ktorej sa zodpovedá a ktorú svetu odhalil vlastný stĺpčekár a moderátor talkshow Veterans Today Stew Webb, keď identifikoval 11 z 12, ktorí sa nazývajú “ilumináti” alebo “Satanovi učeníci”. Títo muži vykonávajú polročné detské obety v Denveri a jedia srdcia detí, pijú ich krv po tom, ako ich pedofilne zneužijú.

Ľudia, musíme túto informáciu dostať ku každému, ku komu môžeme, potom sa zjednotiť a vyhnať týchto bezduchých šmejdov uctievajúcich Baala zo všetkých kútov Ameriky a všetkých ich postaviť pred spravodlivosť a konečný súd za všetko ich neuveriteľné zlo.

Každý, kto chápe, čo si Bibi Netanjahu myslí o Američanoch ako o zlatom teľati, ktoré treba zbaviť majetku a zabiť, by mal byť rozzúrený a poháňaný k organizovaniu komunít a k politickým akciám proti izraelskej špionáži vo vnútri Ameriky prostredníctvom Federálneho rezervného systému, AIPAC, JINSA, Rady pre obrannú politiku, CFR a podobne.

*

Rothschildova KM nastražila má 25 atómových bômb vo veľkých amerických mestách a iných veľkých mestách v Európe, aby vydierala spojenú vládu. Tento postup sa označuje ako ich Samsonova opcia a ako prvý ho objavil a odhalil Seymour Hersh:

Rothschildova KM získala aj niekoľko hlavíc S-19 a S-20 od skorumpovaného člena Kongresu, ktorý bol poverený úlohou odkúpiť ukrajinské Mirvy v mene vlády USA s cieľom vyradiť ich z prevádzky. Namiesto toho ich predal Izraelčanom a peniaze si rozdelil s ďalšími kľúčovými zainteresovanými kongresmanmi.

To je vlastizrada a hrdelný zločin, ktorý sa trestá popravou. Hneď po útoku na Ameriku Rothschildovci KM povedali americkej administratíve, že v niektorých amerických mestách vrátane Washingtonu odpália atómové bomby veľkosti rozbíjača miest, ak administratíva odmietne umožniť Izraelu vytvoriť vlastné veľké okupačné sily policajného štátu vo vnútri Ameriky, založené na konsolidácii všetkých amerických orgánov činných v trestnom konaní a abecedy pod jednou centrálnou izraelskou kontrolou.

Túto novú izraelskú okupačnú silu s názvom Homeland Security (DHS) spočiatku riadili dvojití občania a zvrhlíci. Bývalá riaditeľka DHS Janet Napolitanová je žalovaná za sexuálne obťažovanie mužov pracujúcich v DHS, ktorým nariadila, aby si svoje kancelárie presunuli na pánske toalety.

Zradca s dvojitým občianstvom Michael Chertoff (meno sa z ruštiny prekladá ako “syn diabla”) bol hlavným zločincom, ktorý založil DHS, spolu s bývalým šéfom východonemeckej Stasi Marcusom Wolfom, ktorý bol najatý ako špeciálny poradca a záhadne zomrel hneď po splnení svojej misie.

Rothschildovci KM si nikdy nemysleli, že ich jadrový útok na Ameriku 11. septembra 2011 odhalia, ale urobili jednu z najväčších taktických chýb v dejinách a prehnali svoju hru z prílišnej pýchy, založenej na príliš ľahkom úspechu vďaka ich extrémnej moci peňazí v minulosti.

Čoskoro sa hlavný prúd Ameriky dozvie, že Bibi Netanjahu a jeho Likudistická strana nasadili útok na Ameriku 9. 11. 2001 v mene Rothschildovej KM:

Mysleli si, že majú úplnú kontrolu nad CMMM a môžu zabrániť tomu, aby sa čokoľvek z tajného vyšetrovania MAAE a Sandia Labs vôbec dostalo na americkú verejnosť.

Urobili vážnu taktickú chybu, pretože teraz sa pravda o ich úlohe pri útoku na Ameriku z 11. septembra 2001 zverejňuje na celosvetovom internete, novej Gutenbergovej tlačiarni na svete. Rothschildovci KM nepochopili, akú silu má internet a ako na ňom zverejnené a odvysielané pravdivé informácie rezonujú medzi ľuďmi na celom svete a šíria sa rýchlosťou svetla ako lesný požiar. Pravda sa šíri k masám všade.

Táto neuveriteľná taktická chyba KM je taká veľká, že ich v skutočnosti odsúdi na úplné odhalenie a prípadné úplné zničenie, ktoré si zaslúžia. Príkaz Bibiho Netanjahua pokračovať a uskutočniť jadrový útok na Ameriku z 11. septembra 2001 sa zapíše do dejín ako jedna z najväčších chýb KM a ako chyba, ktorá bude obviňovať svet, ktorý sa teraz proti nim spojil, z ich odhalenia a zničenia.

Rusi teraz zverejnili spisy MAAE a laboratórií Sandia a Able Danger, ktoré im poskytol Edward Snowden. Čoskoro budú všetky tieto súbory poskytnuté všetkým Američanom a svetu prostredníctvom internetu a to sa nedá zastaviť.

Viacerí Rusi vo vrchnom vojenskom velení v Rusku a na najvyšších vedúcich pozíciách v ruskej vláde si uvedomujú, že to bola tá istá organizovaná zločinecká kabala, ktorá zorganizovala chazariát na boľševikov, aby masovo vyvraždili 100 miliónov nevinných Rusov – a títo ľudia sa chcú pomstiť.

Preto sa starajú o to, aby boli Rothschildovi bankári vyradení z činnosti, čo chazarskej mafii odoberie hlavu z jej nekonečnej, pružnej zásoby falošných peňazí. Preto bola vytvorená Rozvojová banka BRICS – aby nahradila americký petrodolár ako svetovú rezervnú menu, ale táto je na rozdiel od amerického petrodolára krytá zlatom, striebrom a skutočnými komoditami, pričom falšovanie NIE je povolené.

CMMM zlyháva a väčšina Američanov už neverí žiadnemu z ich hlavných národných príbehov, najmä dav mladší ako tridsať rokov, ktorý vyberá fakty z internetu a vytvára si vlastné presvedčenie.

Toľko používateľov internetu teraz odmieta CMMM, že pravde o izraelskom útoku na Ameriku z 11. septembra 2001 je každým dňom ľahšie uveriť. Čoskoro bude celý americký mainstream vedieť, že útok na Ameriku z 11. septembra 2001 uskutočnil Bibi Netanjahu a jeho Mosad a dvojité občianstvo.

Najvyššie americké vojenské velenie vie, že Bibi Netanjahu nariadil svojmu Mosadu a dvojitým štátnym občanom, aby v mene Rothschildovej chazarskej mafie (KM) zaútočili 9. 11. 2001 na Ameriku pomocou jadrových zbraní:

Rôzne hlboko utajované operácie sa teraz rozmiestňujú po celom svete s cieľom odhaliť a zbaviť Rothschildovu KM jej nekonečnej, pružnej zásoby peňazí.

Ich dni protiľudskej moci sú teraz obmedzené. Tajný, neuveriteľne dobre vycvičený americký tím s názvom “Jadroví hadožrúti” teraz usilovne prehľadáva všetky prichádzajúce izraelské diplomatické zásielky a balíky; prechádza a prelieta okolo synagóg, izraelských ambasád a úkrytov Mosadu pomocou špičkových detektorov gama žiarenia a hélia-3 neutrónov; a pomocou ultra špičkových, na mieru vyladených a zameraných satelitov hľadá všetky uskladnené jadrové jamy, ako aj usilovne pracuje na získaní všetkých ukradnutých jadrových jám Izraelčanmi kdekoľvek na svete mimo Izraela.

Tento superelitný tím bol upozornený telefonátom Michaela Shrimptona do MI-6, ktorý im oznámil, že v blízkosti olympijského štadióna bol umiestnený izraelský “City Buster”. Tento telefonát ho neprávom dostal do väzenia. City Buster bol nájdený “Jadrovými hadožrútmi”, ktorí vstúpili do Anglicka a získali a zneškodnili veľký city buster. Žiaľ, MI-6 chcela túto jadrovú bombu odpáliť, aby získala väčšiu moc pre chazarskú mafiu v Anglicku – jej domovskú základňu vo vnútri londýnskej finančnej štvrte City -, keďže rýchlo strácala moc.

Tajné meno týchto náčelníkov KM, ktorí z londýnskeho City riadia veľkú časť sveta, je Gog a Magog, napriek tomu, že mnohí historici sa domnievajú, že ide o tajné meno Ruska, ktoré ním nie je. Je to tajné meno najvyšších predstaviteľov KM a zrejme predstavuje miesto, odkiaľ pôvodne prišli.

Tajný tím superelitných “jadrových hadožrútov” je pripravený byť kedykoľvek nasadený do Izraela, ak sa tento národ zrúti po tom, ako sa väčšina európskych korporácií zbaví Izraela a USA zastavia všetku pomoc, aby sa vyhoveli americkým zákonom. Poskytovanie pomoci krajine, ktorá má jadrové zbrane a ktorá nepodpísala dohodu o nešírení jadrových zbraní, je nezákonné. Izrael má jadrové zbrane zistiteľné satelitnými senzormi Helium-3 a nikdy to nepriznal, ani nepodpísal Dohodu o nešírení jadrových zbraní. Všetci musíme požadovať, aby náš Kongres a administratíva dodržiavali zákon a okamžite prerušili všetku peňažnú a vojenskú pomoc Izraelu a zatkli všetkých riaditeľov izraelských špionážnych front AIPAC, JINSA, Rady pre obrannú politiku, “Joint” v New Yorku, ADL atď.

Nie je známe, ale existuje podozrenie, že značný počet týchto ukradnutých jadrových zbraní už bol nájdený. Zasvätené osoby uviedli, že Bibimu Netanjahuovi a jeho Likudistom, ako aj všetkým vrcholovým členom izraelských špionážnych front v Amerike, ako sú AIPAC, JINSA, Defense Policy Board, ADL a podobne, bola oznámená veľmi slávnostná správa.

Aké bolo toto vážne varovanie? Ak sú dôverné správy presné, týmto ľuďom bolo povedané, že ak dôjde ešte k jednému útoku pod falošnou vlajkou na izraelskej báze, tí, ktorí ho nariadili alebo sa na ňom podieľali, budú v rámci americkej národnej bezpečnosti vypátraní a zlikvidovaní a izraelské obranné štruktúry s tým spojené sa obrátia na prach.

Zvyšok histórie Rothschildovej KM pravdepodobne určíte VY:

Budúcnosť Rothschildovej KM pravdepodobne určia čitatelia Veterans Today a My, ľudia, ktorí sa dozvedia tajnú, zakázanú históriu chazarskej mafie, ktorú KM vyškrtla z historických kníh a knižníc, aby ochránila svoju zlú históriu, ktorú by nikto neprijal, keby bola známa.

Zdieľajte preto tento príbeh so svojou rodinou, priateľmi a spolupracovníkmi a rozšírte ho. Majte v tom jasno – ak KM nebude schopná fungovať v absolútnom utajení, bude napadnutá zo všetkých strán a navždy zničená. Zbavte ich teda utajenia tým, že odhalíte ich utajovanú históriu, aby ju poznali a pochopili všetci Američania.

Preto tak usilovne pracovali na tom, aby skúpili a ovládli KM a verejné masové vzdelávanie vrátane vysokých škôl a univerzít, aby sa ľudia na svete nikdy nedozvedeli o ich utajovanom zle, ktoré je také neľudské, také vražedné, že sa na nich celý svet zoskupí a zaútočí na nich zo všetkých strán na každej úrovni, na ktorej existujú.

Veľkou otázkou zostáva: Bola skutočná príčina neuveriteľného zla a krutosti vodcov chazarskej mafie voči ľudskej rase vedľajším produktom prírody alebo výchovy? Niektorí sa domnievajú, že tento hrubý parazitizmus a sklon k masovému vraždeniu, pedofílii, púšťaniu krvi a obetovaniu detí je spôsobený toxickou kultúrou, ktorú možno najlepšie opísať ako zhubný tribalizmus, charakterizovaný paranoidným klamom o skupinovej rasovej nadradenosti. Iní si myslia, že vodcovia KM sú Kainovou krvnou líniou, teda “Kainovými deťmi”, ktoré patria diablovi a nemajú absolútne žiadnu dušu ani ľudské svedomie, ale sú čistými dravcami ako divá zver – a zároveň sú neuveriteľne dvojtvárne, teda dokážu navonok predstierať dobrý podvod a peknú tvár. Možno by to mohli byť oba faktory. V každom prípade je načase odhaliť toto zlo, najväčšie zlo, aké kedy svet zažil. Je načase, aby svet spolupracoval na odstránení tohto problému teraz a navždy, a to akýmikoľvek prostriedkami.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
12 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
mikes
mikes
1 year ago

KDE SE VZALO ZLO I.
Ve starých védách se píše, že jsme v kráteru na gigantické planetě a východ je zamrzlý a průchodný jenom jedno období v roce.
JE TO IDEÁLNÍ VĚZENÍ NALHAT LIDEM, ŽE JSOU NA MALÉ MODRÉ KOULI ŘÍTÍCÍ SE VESMÍREM. KDO SE PAK BUDE CHTÍT DOSTAT VEN? Mimo kráter? NIKDO!
Náš svět (tzv. planeta země) je v KRÁTERU NA GIGANTICKÉ PLANETĚ OBVOD 40 mil. km., průměr 12,7 mil. Km. A znáte ji jako měsíc. Měsíc je odraz nebo naskenovaná projekce (starý 170 mil. let – dilatace času) této gigantické planety, na které je náš svět v jednom z mnoha kráterů: SULPICIUS GALLUS M.
Jsou zde různé biologické systémy. Tak to bůh vymyslel: všechny civilizace umístil na jednu planetu.
Celá hvězdná mapa-obloha a všechny tzv. planety jsou odrazy kráterů a nerovností této gigantické planety. Odraz našeho kráteru se jmenuje SIRIUS. Kráter HADLEY-C což je planeta Mars je daleko 1 mil. km. Kráter Linné (2 mil. km) což je SATURN = ATLANTIDA a odtud přišel falešný bůh se svými sluhy = kněží. A VY HO ZNÁTE JAKO NOE.
– Jak chcete vysvětlit, že Oficiální mapa Antarktidy přesně pasuje do části kráteru SULPICIUS GALLUS M na tzv. měsíci.

1 (2)-horz.jpg
mikes
mikes
1 year ago

KDE SE VZALO ZLO II.
Každý kráter má svůj vlastní energetický systém odlišný od ostatních kráterů. Náš energetický systém je TOROID nebo taky v mytologii různé verze BÝKA. Tak je zajištěna různorodost života, protože podle něj se vše vytváří. Ve všem živém pak najdete tvar ležaté osmičky vinoucí se jako had směrem někam. Proto se také nazývá hadí energetický princip a je prostoupen celým, kráterem a je ve všem co zde roste a žije. Všude kde říkají (ve filmech např. CONAN) zničit hada tak tím myslí zničit tento kráter a veškerý život. Symbol pro toto ničení je FÉNIX. A VÁM HO PREZENTUJÍ JAKO ORLA. FÉNIX = nacistická, římská či jakákoliv orlice, v USA bílý orel apod. Všude jde o to stejné ničit a vraždit.
V našem kráteru jsou, a to je nepřirozené, 2 energetické systémy.
PROČ VLASTNĚ NIČÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A VRAŽDÍ?
Organický materiál vytlačuje anorganický. Hmyz je organický, ale vnitřnosti má anorganické. A aby se zde hmyzácký parazit mohl plně manifestovat tak je zde příliš mnoho bio signálů, a to mu vadí. No a jsme doma.

capture-20220902-084904.png
mikes
mikes
1 year ago

PYRAMIDA JE ENERGETICKÝ SYSTÉM SATURNU = ATLANTIDA (posléze EGYPŤANÉ) = kráter LINÉ na tzv. Měsíci neboli gigantické planetě. Vzdálenost 2 mil. Km od našeho kráteru.
Energetický sytém našeho kráteru je toroid a číselný kód je 1-2-4-5-7-8. např. znak Volkswagen TO MÍSTO MEZI PÍSMENY. Symbol srdce pochází z vnitřku toroidu stejně jako tzv. pohár svatý grál.

capture-20220902-0818l08-vert.jpg
mikes
mikes
1 year ago

KDE SE VZALO ZLO IV.
Energetický systém kráteru LINÉ což je tzv. planeta Saturn což je Atlantida je pyramida a číselný kód 3-6-9.
NA ATLANTIDĚ EXPERIMETOVALY s protiběžnými energetickými systémy. Energetický systém Saturnu je PYRAMIDA. Oni přidaly ještě jednu a vytvořily MERKABU a roztočily to a každá pyramida se točí na jinou stranu tj. +3+6+9 a -3-6-9.  Jedna je světlo druhá pyramida je temnota nebo podsvětí = Osiris. A TAKHLE TO VŠECHNO ZAČALO. Do té doby nebylo něco takového jako temnota či podsvětí vůbec přístupné a jestli ano tak jak? Tímto způsobili obrovskou katastrofu a gigantická planeta již není na svém místě.
Na celé Gigantické planetě to vypadalo jak ve filmu Avatar, kdy film je velmi slabý odvar toho, co zde bylo, než přišli Saturňané=Atlanťané posléze Egypťané s parazitem, který je ovládl.

capture-20220902-084113.png
mikes
mikes
1 year ago

10. PYRAMIDY JAKO PROTIBĚŽNÉ SYSTÉMY
Druhý energetický systém je parazitický. Dvě pyramidy přes sebe což je MERKABA hvězda a symbol parazitického energetického systému. Je to zakódováno i v názvu NASA = 2 PYRAMIDY a 2 HADI.
SATURN (2 mil. Km daleko) =ATLANTITA=KRÁTER LINÉ (kráter v kráteru a kráter v kráteru – proto je mapa Atlantidy kruhy.) Zde došlo k zaplavení kráteru Liné=Atlantida a ten je pod vodou. A ODTUD PŘIŠEL parazit NOE se svými sluhy, tj. kněží DO NAŠEHO KRÁTERU, KTERÝ TENKRÁT NEBYL ZAPLAVEN VODOU.
Potopa v našem kráteru přišla mnohem a mnohem později kdy templáři chtěly BEN-BEN STONE převést z JERUZALÉMA do Anglie A TO ZPŮSOBILO obrovskou katastrofu (Je možné, že těch potop bylo víc, ale finální je tato). Asi zmizel plazmový obal kolem gigantické planety (bible: a bůh otevřel nebesa) a napadaly sem ledové meteority? nebo původně voda která před dopadem zmrzla? Padaly taky do moře vedle našeho kráteru a tím způsobily tsunami a zaplavení našeho světa vodou. Antarktida je do kopce není to rovina je to tudíž zmrzlá tsunami. Rusové jsou nejdál tj. nejvýš a je tam – 70 C.
Technologie iluze kopule nad námi a iluze celé planety Země vyžaduje po obvodu vodu: A od té doby existuje fiktivní planeta Země?
NOE a ARCHA (New York = nová archa). Ta je před kráterem pořád zaparkovaná a měla by to být obrovská loď. A prý snad i živá, patrně parazit. Pokus o přesun (templáři-satanisti) BEN-BEN STONE do Anglie v r. 1750 byl katalyzátorem-spouštěčem těchto všech katastrof. Ráj zde skončil příchodem tohoto parazita, který se usadil v malém kráterku nad naším. To je to oko nad pyramidou v logu iluminátů. Jak jsem přišly, založily kolonie a po celém kráteru staví protiběžné systémy (většinou pyramidy) na čerpání energie pro energeticky nenažraného falešného boha a superpočítače BEN BEN STONE.
V nejednom dokumentu říkají, že to jsou elektrárny no, a to taky jsou. Protiběžné systémy, jako vedlejší produkt, dělají z vody olej potažmo ropu. Proto je kolem Gízy poušť, a proto tam mají tolik ropy. Nebo nějaký jiný nápad nejlépe s důkazem? Protiběžné systémy stavěl taky Hitler, aby měl ropu, ale prezentuje se jako antigravitační zařízení – nesmysl.
Tato katastrofa ZCELA URČITĚ zničila i Velkou Tartárii. A ne Napoleon, jak se tvrdí.

Í

capture-20220902-085243.png
mikes
mikes
Reply to  mikes
1 year ago

tady je to srdce

capture-20220615-095011-vert.jpg
mikes
mikes
1 year ago

KDE SE VZALA VODA NA TY POTOPY
Vy jste nad tím nikdy nepřemýšlely?? Já po mnoho let. Vedle našeho kráteru je moře A tak sem šplouchly tsunami v r. 1750. Jako důsledek čerpání energie kráteru pro ENERGENICKY NENAŽRANÉHO falešného boha a jeho BEN-BEN-STONE. Tím ovládají nejhloupější lidi, politiky apod. Nad námi a celým kráterem rotuje protiběžná MERKABA. Tím metamorfují nás kráter, čerpají jeho energii (už vyčerpaly1/2 proto je ½ zamrzlá) a taky nám tímto vzali naše schopnosti, třeba empatii se zvířaty. Tzv. Polární záře je vedlejší produkt tohoto. Stejně jako všechny chanelingy a to až do 5. dimenze či setkání se skřítky, vílami, anděly nebo i zjevení z Fatimi apod. Kdyby ji vypnuli… pak by skutečně zase nastal ten zlatý věk ….. to bude ten solární záblesk či druhý příchod Ježíše nebo i ten postup do 5D?.
.
5. GIGANTICKÉ STROMY
Na celé Gigantické planetě to vypadalo jak ve filmu Avatar, kdy film je velmi slabý odvar toho, co zde bylo, než přišli Saturňané=Atlanťané posléze Egypťané s parazitem, který je ovládl.
Stolové hory nejsou žádné hory ale pařezy gigantických stromů. Na výpočet výšky stromu z pařezu je ekvivalent 200. Pařez dlouhý 3 km (a že jsou) x 200 je výška stromu 60 km. Dovedete si představit tu velikost? Na větev takového stromu se pak vleze celé obchodní centrum nebo menší vesnice.
A toto je možné jen za předpokladu, že jsme v kráteru na gigantické planetě. Nebo nějaký jiný nápad? Zkamenět může něco, jen když je to zbaveno vody. To lze jen a pouze při vysoké teplotě termonukleárními výbuchy. Všechny zkameněliny jsou výsledkem jejich bezuzdného vraždění. Grand Canyon apod. jsou bývalé povrchové doly. A kde je struska z těch dolů? Tak to jsou sopky, co jsou ze sypaného materiálu. Říká se “příroda čaruje” houbeles, všechno je důsledek jejich těžařské činnosti. A dinosauři byli naši kamarádi. Jezdily jsme na nich jak na koni. Je plno důkazů, že to tak bylo. To všechno oni vyvraždili. Každý metr kráteru byl jimi vytěžen a překopán. Různá kyselinová jezírka, pouště, tzv. hory a různá životu nebezpečná místa a anomálie – vše je jejich práce, práce parazitů. Žijeme na gigantické skládce.
JAK JE MOŽNÉ ŽE V RUSKU NENÍ STROM STARŠÍ VÍC JAK 250 LET? PROTOŽE v r. 1750 došlo parazitem a omylem způsobené katastrofě (templáři), která zasáhla celou gigantickou planetu a život mimo kráter již není možný tak jak tomu bylo dříve. ??

mikes
mikes
Reply to  mikes
1 year ago

ZAPOMNĚL JSEM NA OBRÁZEK

285558361_147931107782548_4652442206296415814_n.jpg
mikes
mikes
1 year ago

BYLA TO KATASTROFA, KTEROU MOC LIDÍ NEPŘEŽILO. A BEZVLÁDÍ VYUŽILY VIKINGOVÉ, KTEŘÍ PŘIPLULI ZE ZAPLAVENÝCH OBLASTÍ:
VIKINGOVÉ
Vikingové jsou židé. Mojžíš a Izraelci byli vyhnáni z Egypta a putovaly do země zaslíbené Edan (ráj) ležící ve svaté zemi (holy-land) Jerusalem (to by měl být střed kráteru nyní zaplaven vodou). Zde se z nich stali lidé edanu (ráje). Později se jejich symbolem stal kříž, na kterém zemřel jejich bývalý král Yeshua. Časem musely opustit svatou zemi kvůli rozsáhlým povodním. Posléze připluly do severní Evropy a nazývají to Edan po jejich ztracené zemi:
EDAN–MARK (danmark)
NORTH-EDAN (norvegian)
SW-EDAN (sweden)
FIN-EDAN-LAND (FINLAND)
BR-EDAN-IA (britain)
Jak jich zde byly již tisíce objevil se nový jazyk Diets podle kořenového jazyka tzv. německé jazyky a angličtina.
DIETS
DUTCH
DIETSLAND
DEUTSCHLAND
Jakým jazykem mluvily vikingové ze svaté země:
JUDEAN
YIDDISH
DISH
DIETS
DUTCH
Vikingové nebyly pohané, byly to křesťané dovážející křesťanství.
Kněží byly následovány vojáky, kteří se proměnili v křižáky v červené a bílé barvě s křížem a na štítech měly symbol jejich bájného lva (Lion of judah). Brzy středověkou Evropu zaplavil symbol lva. V hebrejštině je lev ARI tzn., že se staly Árijci.
Jiným názvem pro Vikingy je synové noah ashkenazi. Tzn., že 2 svět. Válce árijci ashkenazi z jidišlandu zabíjely Židy.
Brzy dobyly celou Evropu. Stavěly hrady a katedrály pro své vikinské velekněze GOTHI. Později dobyly Ameriku a začaly vládnout vlnám.
A nyní vikinská vlajka stále vládne zemi a moři a vy se divíte, proč jsou USA, Anglie, Evropa tak blízko s izraelity. Protože je jedna tlupa.
To oni tady začali násilím šířit křesťanství a založily Vatikán (v r. 1750), ale z toho udělali r. 1250. Karel Veliký byl Viking.
Tyto skutečnosti naznačují že:
– původní obyvatelé kráteru jsou židé (ale ne ti co to o sobě tvrdí)
– angličtina je hebrejština pozpátku

capture-20220609-112434-vert-vert-horz.jpg
iva
iva
Reply to  mikes
1 year ago

No já doufám, že pravdu se už brzy dozvíme a vše o minulosti a všechny lži Zla budou odhaleny! Bude to moc zajímavé a těším se na to.

Peter
1 year ago

mikes. Vojdite do normálu, začnte chodiť do prírody a zdravo sa stravovať. Doprajte si spánku. O.K. ?

Peter
1 year ago

Tem článok je vážny a varovný. Tiež na rozšírenie vedomia, i keď text je silne dosť technický.