Na britskom kráľovského dvore sa konajú satanské rituály: „Pijú krv a jedia ľudské mäso”

24/04/2023 | Elity/Satanizmus

Pracovníčka britského kráľovského dvora hovorí o rituáloch kráľovskej rodiny: „Pijú krv a jedia ľudské mäso”

Rozhovor Davida Icka s Arizonou Wilderovou, ktorá bývala pracovníčka britského kráľovského dvora. V tomto výňatku hovorí o rituáloch kráľovskej rodiny vrátane kráľovnej Alžbety I., matky teraz zosnulej Alžbety II. Popisuje, ako počas satanských rituálov obetovali deti. Rozhovor je z roku 1999.

DAVID ICKE – ODHALENIA BOHYNE MATKY

↓ Video so slovenským dabingom ↓

https://nastub.cz/w/rWP8GxjuYEn9x1Y3ttgBDY

Originál videa publikovaný TU

Prepis:

AW (A//rizona Wilderová): Zachytila ​​som len to, že pohŕdali Dianou. A Dianu som pri žiadnom rituáli nevidela. Hovorila som si, čo ona asi vie o tomto všetkom?
DI (David Icke): Čo ste videli, že kráľovská rodina robí? Kráľovná, matka kráľovná a ostatné pri rituáloch. Čo ste videli, že robia?
AW: Videla som, ako všetci pijú ľudskú krv a konzumujú ľudské mäso. Majú vlastné poháre, z ktorých pijú krv. A tieto poháre sú posádzané drahokamami. Tiež majú vlastné dýky, a tieto dýky idú do tých pohárov. Tými dýkami miešajú krv. A keď toto robia, je to aj symbol penisu, ako preniká do vagíny. Videla som, ako toto robia. Niektorí z nich aj majú… kráľovná Alžbeta, kráľovná matka, mala svoje vyzdobené kreslo alebo trón, ktorý jej priniesli, na ktorom sedela. Pretože pred začiatkom rituálu ľudia chodia po miestnosti a rozprávajú alebo sa spoznávajú… je to také formálne a rituálne v tom, ako hovorí a spôsob, akým sa predstavujú… je to ako na súde.
DI: Čo majú na sebe?
AW: Nosia rúcha, pod ktorými už nič nemajú. A tie rúcha sú veľmi zdobené. Všetky majú jednu vec spoločnú, a to červenú farbu ako krv. Niektoré majú purpurovú farbu. Sú na nich také zlaté línie. Majú tiež francúzsky symbol Merovejcov „Fleur-de-Lys“. A na tých rúchach v určitých bodoch sú tiež prišité drahokamy. Oni tieto rúcha nosia, ale pod nimi už nič nemajú, pretože zmysel rituálov je ten, že oni počas nich menia podobu. A nemôžu mať nič pod rúchom. Počas rituálov taktiež prebieha určitý typ orgií.
DI: Hovoríte o britskej kráľovskej rodine?
AW: Áno, britská kráľovská rodina. Počas rituálov vykonáva obete, ktoré potom konzumujú.
DI: A to ste videli?
AW: Áno.
DI: Keď si Briti vypočujú, čo hovoríte, budú pochopiteľne šokovaní… asi každý by bol… čo by ich najviac šokovalo, je to, že matka kráľovná Alžbeta má ten imidž, že je prababička národa. Je to milá, stará dáma, skvelá matka kráľovná. Akú máte skúsenosť s matkou kráľovnou?
AW: Je veľmi chladná. A je tiež veľmi krutá. Veľmi sa líši od toho, ako pôsobí na verejnosť. Je chladnokrvná. Ak cíti, že ste niekto pod ňou, aj v rámci iluminátov medzi svojimi rovesníkmi, ak ste niekto nad ňou, nebude s vami hovoriť a neuzná vás. Z toho, čo som videla, rada konzumuje ľudské mäso. Je to odporné. Jediná osoba, ktorej sa zdanlivo bojí, je Pindar.
DI: Ľudia by tiež poznamenali, že kráľovná má staršiu krehkú postavu. Ťažko by si dokázali predstaviť, že sa zúčastňuje na rituáloch a robí niečo aktívne. Keď mení svoju podobu, mení aj svoj stav z hľadiska veku, sily a ostatných rysov?
AW: Áno. Ľudské telo, ktoré obývajú, alebo ktoré si vybrali, keď bolo mladé, starne, ale keď na seba vezmú reptiliánsku (plaziu) podobu, títo reptiliáni žijú stovky rokov. Musia teda mať na život viac ako len jedno ľudské telo. Veľa z nich je oveľa starších, vrátane matky kráľovnej, ktorá je staršia, než si ľudia myslia. Bola vo viac ako jednom ľudskom tele. Pokiaľ príde čas na to, aby pokračovala a bola vybraná, aby… ako som hovorila, bude vložená do iného tela. Jej esencia a reptiliánska (hadia) forma bude vložená do ďalšieho tela, ktoré potom bude mať tiež schopnosť meniť podobu do reptiliánskej formy.
DI: Jednej z čistých reptiliánskych pokrvných línií?
AW: Áno.
DI: Zoberme si ako príklad matku kráľovnú. Čo sa deje, keď mení podobu? Čo vidíte?
AW: Začnete vidieť zmeny, ktoré prebiehajú veľmi rýchlo. Najbližšie to dokážem prirovnať k tomu, čo teraz robia s počítačovou technológiou. Je to doslovná transformácia, ktorá prebehne veľmi rýchlo. Potom sa zväčšia a ako reptiliáni nevyzerajú vôbec ako ľudia. A teda nosia rúcha. Pokiaľ by mali oblečenie, tak by sa im roztrhalo.
DI: Zoberme si tu ako príklad kráľovnú matku Alžbetu. My ju vnímame ako krehkú starú dámu. Ako vyzerá, keď počas rituálu zmení podobu?
AW: Jej nos sa oveľa zväčší do takého rypáka. Má tesáky. A má jazyk… keď majú túto podobu, ich jazyk má množstvo ostrých výčnelkov a je veľmi dlhý. Nemajú dlane alebo chodidlá, ale majú pazúry. A majú šupiny a aj šupiny, ktoré akoby do seba mizli.

↓ Video v origináli s českými titulkami ↓

https://nastub.cz/w/s9WTpbgF7VrRVYVhiES4FR

Preklad: David Formánek

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments