Satanský/Luciferiánsky vplyv takmer na každom mocenskom poste

04/01/2023 | Elity/Satanizmus

Väčšina si nevie predstaviť, akými temnými a skorumpovanými sa stali vládcovia, hudobný a filmový priemysel, dokonca aj hlavné náboženstvá. Zamorilo to aj UFO a duchovné komunity, ktoré sa priživujú na ľuďoch, ktorým chýba rozlišovanie a vnútorná citlivosť.

Takmer na každom mocenskom poste je nepochybne veľmi silný satanský/luciferiánsky vplyv. Toto všetko bude odhalené a vyriešené. Výkop sa začal a Biele klobúky vyzerajú ako tím nosorožcov, ktorý sa ženie vpred.

O kapitulácii kabaly sa šíri množstvo fám.
Nevedia sa vzdať ani dodržať slovo, takže s tým nepočítajte. Tu je malá nápoveda, Ukrajina je ich domovská základňa , ukrajinská armáda má v rámci nej prápor Azov, ktorý sú nacisti. Sú tam extrémne laboratóriá biologických zbraní kontrolované NWO, ktoré boli potrebné na dosiahnutie ich redukcie 80-90% populácie. Ruská armáda zničí tieto laboratóriá a ukončí prítomnosť nacistov v rámci NWO, Nového svetového poriadku AKA Globálnej elity/Kabala.

Kráľovná Alžbeta

“Verejné oznámenie” o smrti kráľovnej, najmocnejšej osoby na šachovnici, je zlomovým bodom signalizujúcim koniec tyranov.

Obchodovanie s deťmi a obchodovanie so sexom, ako aj rituálne obety sú skutočné. Rozsah, ktorý väčšina ľudí nedokáže pochopiť. Tí, ktorí nedokážu pochopiť rozsah tohto zvráteného správania, sa dočkajú skutočného odhalenia, ktoré nemôžu poprieť.

Títo tyranskí vládcovia sa nemôžu vrátiť na Zem. Došlo k zásahu zo siedmej dimenzie. Žiadny rituál ju neprinesie späť!!!!!! Ako sme už povedali, ide o multidimenzionálnu vojnu. Všetko hore je ako všetko dole. Mysleli sme si, že koza predstavujúca Bafometa je zrejmým posolstvom pre kritickú myseľ a zmenený výskum, ktorý vedie jeho pohrebný sprievod.

Spoločenstvo UFO

Komunita UFO je plná plánovanej opozície, komplicov, riadeného rozprávania, ako aj mnohých iných programov než služby ľudstvu. Slúžia sami sebe, svojmu egu, sláve, bohatstvu. V niektorých prípadoch sa usilujú o moc nad ostatnými tým, že si vytvárajú nasledovníkov. To je cieľom ich manažérov.

Dajú vám 80 – 90 % pravdy a potom prekrútia koniec so svojimi programami. Uväznia vás v intelektu a odvedú vás od vášho srdca, od vášho spojenia s Bohom, kde sa musí odohrávať skutočné rozlišovanie.

Boh je!

Pri Bohu/Veľkom Duchu/Stvoriteľovi, nech už ho nazývate akokoľvek, neexistuje žiadny prostredník. Neexistujú žiadne franšízy na osvietenie. Každý človek si musí vytvoriť svoje osobné spojenie s Bohom a to isté platí aj pre duchovne a technologicky vyspelých mimozemšťanov.

Ak vám títo majstri, učitelia a liečitelia neumožňujú liečiť sa a nadviazať vlastné osobné spojenie, sú rozptýlením a toto rozptýlenie unáša váš proces vzostupu.

Ide o zvyšovanie vašej frekvencie, posilnenie osobnosti, vysporiadanie sa s vlastnou temnou stránkou, uvoľnenie minulosti a poznanie toho, kto sme, a nie toho, že nám niekto hovorí, kto sme.

Nemáte kam ísť, len do svojho vnútra. Jediné vedomie, ktoré zahŕňa všetko vedomie na všetkých úrovniach a dimenziách, je vo vnútri. Je to zjednotené pole, v ktorom všetci prebývame.

Rozšírte sa do vedomia a staňte sa týmto poľom. Preto Budha povedal, že vy ste vesmír, celý vesmír sídli vo vás.

Myslíte si, že vyššie vibračné bytosti sa zapájajú do všetkého toho súperenia a drámy, fám a klebiet, plánovanej opozície, riadených rozprávaní? Na druhej strane si myslíte, že ho regenerovaní mimozemšťania, temné sily, inšpirujú a ovplyvňujú?

Všetko sa odhalí a mnohí budú šokovaní, keď uvidia, že ich ikony nie sú tým, čím by mali byť. Preto som sa zo svojej strany stiahol z väčšiny verejných miest a oveľa viac času trávim v prírode.

Vstupujeme do ťažkých časov. Pripravte sa na všetky úrovne.

Buďte zdraví, James Gilliland

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Israismael
Israismael
8 months ago

Tu pridám len jeden komentár k tým ufo.. Pretože mnohí katolíci a aj iné cirkvy spomínajú ako jedinú záchranu v poslednom súde záchranu mimozemskymi kapsulami, ci lietajucimi korábmi.. SPOMÍNA SA VYTRHNUTIE V KRITICKEJ CHVÍLI… Únos,, vyvolených ” mimozemšťanmi a pod..
1… .povazujete naozaj takúto situáciu za možnú a reálnu?.. Ak áno.. Pýtam sa teda…. Ktorá cirkev, ci ľudia z nej na tomto svete by to mali byť akože spasení a zachráneni, keď 85% ľudstva podlieha temnu?.. Podlieha mu vedome alebo nevedome…
SKUTOČNE NAS ZACHRÁNIA MIMOZEMŠŤANIA ALEBO TO BUDE ZÁCHRANA ĽUDÍ CEZ PRIRODZENÝ ZÁKON BOŽÍ,PO JEHO SPOZNANI A UPLATNENÍ LUDSTVOM?? TEDA PÝTAM SA UFO VYTRHNUTIE ZÁCHRANA, ALEBO BOŽÍ ZÁKON SILY TIAZE, PRÍŤAŽLIVOSTI, ATĎ ?????
2…. ci Ježiš z Nazaretu boží syn prišiel na túto planétu na nejakom UFO?(však prišiel na svet narodením) . Alebo videl ho niekto po smrti pozemského tela odchádzať do,, neba” mimozemskym plavidlom?..AK BY BOLO POTREBNE UFO AKO ZÁCHRANA, CI VYTRHNUTIE ĽUDSTVA V APOKALYPSE, TAK AJ JEŽIŠ BY PRIŠIEL NA Zem v UFO A AJ ODIŠIEL NA UFO..Nie je práve v tom dôkaz ZÁKONA, ze ako prišiel a odišiel ? . Mimochodom všetky Zákony Božie ktoré sú v pozemskom prírodné musel uposluchnut aj sam Ježiš, preto nemohol urobiť z jednej ryby 5tis rýb a nasýtiť hladných(NASYTIL ICH SLOVOM LÁSKY A PRAVDY , 5TIS POSLUCHÁČOV) A nemohol ani zoskocit z útesu v pokušení na púšti, pretože by zničil svoje pozemské TELO… a pod.. Tak isto nemohol zísť z kríža ako HAD, utiecť a zachrániť sa a pod..A takísto po smrti musel posluchnut Zákon Tiaze ako aj Príťažlivosti v novom tele a po 40dnoch vystúpiť na cestu z tejto zeme až hore k Otcovy.. V TOM JE BOH ABSOLÚTNY A OBDIVUHODNÝ, ZE ON NEPORUSI SVOJE DOKONALE ZÁKONY STVORENIA ANI TU V POZEMSKOM NA TEJTO Planéte A ANI V ŽIADNEJ ČASTI VESMÍRU . VŠETKY ZÁKONY BOŽIE SU MAXIMÁLNE DOKONALE, SPRAVODLIVÉ, NEMENNÉ A TO OD SAMÉHO VRCHU Z BOŽSKÉHO AŽ PO TÚTO MALÚ POZEMSKU ZEM… LEN ČLOVEK TO NEPOZNÁ A POTOM BEZ ROZMÝŠĽANIA VEZME VŠETKO CO SA MU PREDLOŽÍ CI CIRKVOU, ALEBO VO FILMOCH, ALEBO AJ V SAMOTNEJ BIBLII, V KTOREJ NIE VŠETKO SEDÍ….
POSOLSTVO GRÁLU VO SVETLE PRAVDY, V TOMTO DIELE DUCHA PRAVDY NIET MEDZIER.. VŠETKO JE UVEDENÉ DO VŠETKEJ PRAVDY..

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
8 months ago

Váš článok je výborný, všetko vysvetlene.. Aj s tým plánovaním ufo.. Ja som len poukázal teda ako sa mnohí kresťania chystajú na vytrhnutie a mnohí si myslia ze to bude prave pomocou UFO..
Ja som ich niektorých ak by čítali môj koment dostal do obrazu Zákonov božích a nie zákonov nejakých mimozemských rás (pretože mnohé sú temné) … Každý má však právo veriť svojmu srdcu, svojej pravde.svojej slobodnej vôli