Nejedzte deti

13/06/2023 | Elity/Satanizmus

Tento článok nie je pre slabšie povahy, slabé žalúdky, pre deti, ani do práce, a preto odporúčam pre ostatných mojich čitateľov, aby tento článok nečítali pred spaním a hlavne dve hodiny pred a po jedle. A časť tých, ktorí to prečítali, skonštatujú, že mi preskočilo, že to nemôže byť pravda a že celé je to výplodom chorého mozgu, ale môžem vás milí čitatelia ubezpečiť, že to je výsledok môjho výskumu a chorý mozog je ten, kto celý tento systém dal dokopy. Pritom skladanie tejto skladačky začalo pred 20 rokmi pomerne nevinne: článkom o tom, že vedci našli viac ľudskej DNA vo vegánskych produktoch než v bežných mäsových produktoch, čo pripísali tomu, že pracovníci pri výrobe týchto potravín sa viac potia. Toto ich vysvetlenie mne nikdy nesedelo.

Viete ako sa testuje účinnosť nových chuťových látok?

Na klonovaných kmeňových bunkách z obličiek potratených plodov (ďalšie pomerne známe využitie kmeňových buniek z potratených plodov je použité v kozmetike a pri výrobe vakcín) a testovanie je pomerne primitívne: pridá sa skúmaná látka a sleduje sa či bunka vyšle elektrický signál kvôli spusteniu receptorov. Háčik je v tom, že samotná látka nemusí vyvolať chuťový vnem, len posilniť existujúci, resp. môže v tele konzumenta vyvolať biologické reakcie tak, ako to robia aj v prírode sa vyskytujúce flavonoidy. Oficiálne sú to fenolické látky rastlinného pôvodu, ktoré sú zodpovedné za farbu, chuť a vôňu rastlín a sú biologicky aktívne napr. upravujú fermentáciu trávy u kráv a sú zodpovedné za účinky lipového čaju napriek tomu, že vedci nenašli aktívnu zložku (kombinácia flavonoidov vyvoláva reakciu u človeka), ale neoficiálne sú to chuťové látky, ktoré spúšťajú a regulujú biologické procesy. Hovorím to preto, lebo mäso má inú chuť, keď živočích zomrel náhle a inú chuť, keď živočích stresoval napr. zaživa uvarený pes alebo zaživa usmažený netopier či na smrť utýrané dieťa. (Posledné varovanie.)

Čo na tom zozname hľadá to dieťa?

Ide o adrenochróm (prezývaný aj ako „biely králik“ kvôli forme vzorca), ktorý vzniká oxidáciou adrenalínu, je psychedelikum (spôsobuje schizofréniu) a v čistej forme (cez 99,999% čistota) je elixírom mladosti. Háčik je v tom, že vypne vlastnú produkciu adrenalínu t.j. musíte ho konzumovať do konca života a keď ste ho konzumovali ako elixír mladosti, tak máte problémy napr. budete vyzerať ako Celine Done teraz s tým, že keď začali tie lockdowny, tak celebrity z Hollywoodu doslova šaleli a bľabotali dačo o orechovej omáčke (walnut sauce-nadobličky v priereze vyzerajú ako valašský orech). Viem, overovači faktov tvrdia, že celé je to len konšpiračná teória a hoax, ale hoaxom bolo aj to, že CIA zavraždila prezidenta Kennedyho, že WEF sa snaží prevziať vo svete moc, že covid vakcína zabíja, že farmaceutické firmy majú záujem na tom, aby ľudia zostali zdraví atď. Nazvú hoaxom aj to, že adrenalín a následne adrenochróm sa získava z krvi utýraných detí. (Toto sa deje aj na Ukrajine, ale potom budú musieť vysvetliť, že prečo sa na internete objavili fotky z ukrajinskej slanej bane.) Dôvodom, prečo cielia práve na deti je to, že deti pod stresom produkujú viac adrenalínu, ktorý zas deti otuží a týranie resp. vykrvácanie detí tak, ako sa to robí pri kóšer zabíjačke je extrémna stresová situácia, ktorú žiaľ dieťa neprežije.

Desiatky až stovku mŕtvol detí ročne sa dá pomerne ľahko ukryť, ak máte prístup do cintorínov cez pohrebné služby, ale keď ide o priemyselnú výrobu adrenochrómu, tak tam potrebujete priemyselné riešenie. Hovorím to preto, lebo podľa štatistík celosvetovo zmizne bez stopy cca pol milióna ľudí t.j. ani telá týchto prevažne žien a detí sa nenájdu. Takže logické je predpokladať, že s telom sa naloží tak, aby nebolo nájdené a spopolnenie je energeticky náročné, tak je logické predpokladať, že sa telo nejako zužitkuje. A vzhľadom na to, že ide o satanistov s chorými mozgami, tak zužitkovanie znamená v tomto prípade zomletie ich obetí v mäsokombinátoch. Áno, chcem týmto povedať, že obete týchto netvorov končia ako klobása, fašírka, hamburger v „happy meal“, aby sa mohli vyškierať nad tým, ako sa navzájom žerie „ľudský dobytok“, alebo ako sa „ľudský dobytok“ kŕmi ľudskými ostatkami svojich miláčikov. A nie je to môj výmysel, na konci tohto článku je výpoveď de facto satanistu, ktorý hovorí, že po tom, čo nechali ľudské dieťa vykrvácať na kóšer spôsob, tak nechajú jeho telo na bitúnku, alebo v mäsokombináte aby sa takto tela zbavili a mohli sa vyškierať nad tým, ako dobre vybabrali s „ľudským dobytkom“ (hlavne ak sú vegetariáni a vegáni, lebo aj do týchto produktov pridávajú ľudské mäso). Nie nadarmo sú v blízkosti Walt Disney parkov, kde miznú stovky až tisícky detí ročne, najväčšie mäsokombináty a McDonaldy a nie nadarmo sa robí taká veľká reklama klobáse na raňajky a hamburgeru na obed v USA.

Aké sú dopady pre konzumenta?

Kanibalizmus je cesta degradácie, nielen kvôli novej variante Creutzfeldt-Jakobovej choroby a BSE (choroby šialených kráv, ktorá predstavuje nebezpečenstvo aj pre človeka), ktoré sú spôsobené infekčnými prionovými bielkovinami, ale aj kvôli tomu, že flavonoidy z ľudského mäsa narúšajú chod ľudského tela a toto má z dlhodobého hľadiska negatívne dopady.

A čo my na Slovensku?

Vyhýbať sa zahraničnému mletému mäsu a produktom z neho (hlavne pôvodom z Ukrajiny a Poľska) a byť nanajvýš podozrievavý aj voči produktom zo slovenských a českých mäsokombinátov. Ideálne je, ak poznáte mäsiara a mäso ste zomleli vlastnoručne, alebo bolo zomleté priamo pred vami.

https://videopress.com/embed/GeRhPInQ

Pre ne-angličtinárov v krátkosti, nechávajú dieťa vykrvácať, vypijú jeho krv (lebo krv nepriateľa je v poriadku-bielu rasu považujú za svojho nepriateľa) a telo dajú do mäsokombinátu aby vyrobili z neho klobásu a hamburger. A aj keď niekomu povedia čo robia, tak neuverí. Bodaj by nie, nikoho psychicky zdravého nenapadne aby pil krv dieťaťa a telo dal do mäsokombinátu, takéto niečo napadne len monštrá s vyšinutou mysľou.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Israismael
Israismael
9 months ago

A čo čakať od Stvoriteľa Boha ,keď človek padol takýmito činmi pod úroveň zvierata ,ba mnohonásobne nižšie? ..trvrdy tvrdý trest príde a to čoskoro na tieto (ne)ľudské temnoty !!

Magnet
Magnet
9 months ago

Vzhladom na to ze o tomto viem uz nejaky cas, neprislo mi to prekvapive alebo nechutne (pri tom vsetkom co sa uz clovek stihol dozvediet si vybuduje akusi odolnost voci zvratenostiam apod a nebude da vcitovat do tych energii, tym sa odosobni od toho co je ci uz pisane alebo co vidí). Ale pre ludi co to pocuju prvy krat alebo zacinaju objavovat “kraliciu noru” je to dost nocna mora a moze to snimi zamavat dostatocne.

Milan
Milan
9 months ago

Človek… netúži po bohatstve, moci, kráľovstve, ktoré podľa písma boli dané Diablovi. Sám diabol hovorí, že toto mu bolo dané a on TO dá, komu chce. Diabol osobne vám nemôže vziať to, čo ste dostali od Stvoriteľa. Život, slobodu a možnosť voľby. Môže vám ponúknuť bohatstvo, moc a kráľovstvo, za služby pre neho. “TO mu bolo dané a on TO dá komu chce!” TO ale k životu netreba. Za TO si najíma sluhov, ktorí robia za neho, čo on osobne nemôže. Má zákaz od Stvoriteľa! Človek ale dostal slobodu voľby, komu slúžiť…

Israismael
Israismael
Reply to  Milan
9 months ago

Áno máte pravdu ..Človek dostal slobodnu vôľu ako dar od Stvoriteľa ..ako s ňou však človek naložil ? ..tak ,že zneužil neutrálnu božiu silu,ktorá prúdi celým stvorením a aj touto zemou na svoje ješitnosti a zvrátenosti v pozemskom ! A za to môže prepestovany predný mozog a teda sám rozum=zviera alebo had ,čo značí samozrejme len obrazné vyjadrenie ,ale vystihuje to čo dnes vytvára ľudský rozum a myslenie .. ľudský duch je tým samotnym zdrojom človeka ,živý a večný zdroj a on zostal v pozadí a nevyvíja sa k činnosti je vlažný až ,,mŕtvy”(nečinný) ..telo aj keď funguje je iba schránka či obal pre ľudského živého ducha ,DNES a už aj v dávnej minulosti je a bol rozum pánom nad človekom..malo to byť však opačne ..Žiaľ nie je !
Dnešný rozum ľudstva je však tým hadom ktorý je spomínaný v biblii ..jediným hadom je teda pozemský rozum človeka,ktorý je zároveň nástrojom Lucifera ,ktorým prúdia temné vnemy k človeku a on ich prijíma ako svoje myšlienky .. PRETO je dnešná kolektívna karma ľudstva taká aka je …. je tak strašná že už dávno bolo pozorované z duchovna , kam sa rúti vlak ľudstva….že sa rúti do obrovskej priepasti ,ku ktorej vedu koľaje na konci jazdy vlaku ,tj k súdu ľudstva .Cesta sa skracuje a je už veľmi krátka ,lebo vlak je takmer v cieli .

Vlad
Vlad
8 months ago

Tieto “elity” majú jednoduchú teóriu ktorej sa držia: zločin musí byť tak veľký, že mu neuverí žiaden sudca. A tobôž jednoduchí ľudia, ktorí by aj súhlasili s pridávaním ľudí do svojej obľúbenej klobásy, ak by sa tým stala lacnejšou.