Proč nosí Satanisti červené boty

02/06/2021 | Elity/Satanizmus

Všiml jsem si, že mnoho celebrit, podezřelých z toho, že jsou satanisté, nosí červené boty. Proč je to problém? Červené boty jsou totiž satanský symbol, který se používá při jejich obětních rituálech.

Během obětních rituálů nosí satanisté červené boty. Na veřejnost se dostala i prohlášení, že tyto rituální boty jsou vyrobeny z lidské kůže. Takže když se jim na červené boty dostane krev, neukáže se to.
Neříkám, že všechny celebrity, které nosí červené boty, jsou automaticky součástí tohoto satanského klubu. Jsem si jistý, že mnozí nemají ani ponětí o symbolice červených bot. Tento článek není o nich a jsem si jist, že pokud by věděli, co to znamená, okamžitě by červené boty vyhodili do koše.

Tady je Tony Podesta a někteří jeho vlivní přátelé, všichni obutí v červených botách:

A zde jsou některé strašidelné obrazy od jeho oblíbené „umělkyně“ Biljany Djurdjevic:
Na první pohled je zřejmé, že je tato srbská umělkyně duševně velmi těžce narušená a úchylná… A odkud asi bere inspiraci??

Na následujícím snímku vidíme Alexe Sorose, syna George Sorose, obutého v červených botách na ,,Spirit cooking dinner” (to je večer, na kterém se pořádají satanistické rituály). Popis u obrázku je „Ďáblovo nebe” a hashtag #TonightWeDineInHell!“ (,,dneska večeříme v pekle”)

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
2 years ago

Zopár psychopatov ovláda takmer celý svet 🙏😱🙏😱 už je najvyšší čas ich poslať tam, kam patria 👍 smer Gitmo🙏