Elitní satanisté chodí na veřejnosti s monoklem | 1.díl: Co to znamená

24/02/2021 | Elity/Satanizmus

Ačkoli nejde o oficiální organizaci, klub „Black Eye“ (klub Černého Oka, oka s fialovým monoklem) se týká rostoucího počtu politiků, celebrit, obchodních elit a hlav států, kteří se náhle a záhadně zranili a ukázali se na veřejnosti s monoklem na obličeji. Přestože několik z nich utrpělo toto zranění na pravém oku, většinou se vyskytuje vlevo. Tento monokl má děsivou symboliku a do tohoto klubu patří slavní a vlivní lidé, jako jsou George Bush, Kanye West, papež a mnoho, mnoho dalších.

Co znamená současný a periodický výskyt celebrit s monokly? A proč tento jev neúměrně postihuje právě lidi se značnou mocí a vlivem? Tyto monokly se začaly objevovat až po roce 2000, předtím nejsou známy žádné podobné fotografie, které dnes uvidíte.

V klubu oka s monoklem existují dvě hlavní kategorie. Ti, kteří mají významná místa ve vládě, politice a pak ti, kteří působí v oblasti zábavy, filmů, hudby, Hollywoodu. Jsou mezi nimi i další členové z oblasti vědy, nebo armády? Určitě ano.

Fotografie celebrit s monokly jsou spojovány s rituálem tajné společnosti, který zahrnuje bití účastníka do hlavy, mimozemské únosy a „skalpování duše“, při kterém se mění jeho vědomí z lidského na mimozemské. (Více o ,,skalpování duše” si povíme později.) Další teorie tvrdí, že se jedná o formu trestu, který se v tajných společnostech používá jako druh kontroly a udržování rovnováhy mezi tajnými společnostmi. Další teorie se přiklánějí k zavádění technologií pro prodloužení života nebo k přípravným operacím pro cestování mimo tělo.
Méně extrémní teorie tvrdí, že tento jev není ničím jiným, než způsob zábavního průmyslu, jak vydělávat na nedávném veřejném odhalení existence Iluminátů. Může se jednat pouze o mediální marketing. To by znamenalo, že zábavní průmysl používá okultní rituál k manipulaci lidí, aby je přiměl k určitému chování a způsobu myšlení. Konečný výsledek je stejný.
Skutečnost, že většina úspěšných popových a rapových umělců používá ve své prezentaci iluminátskou symboliku, otevřeně poukazuje na tento násilný rituál. Účastní se satanistického rituálu. Rituálu, který proniká do hierarchických úrovní zábavního průmyslu a zřejmě definuje úspěch!

Znamená to, že celebrita, politik nebo umělec, který se na veřejnosti objeví s monoklem na oku, který se velmi podezřele nikdo nesnaží zamalovat make-upem ani později na fotkách retušovat, tím otevřeně a záměrně dává najevo, že je Iluminát, že patří k satanistům a že se účastnil rituálního bití.

Nepřipadá vám divné, že zrovna celebrity posedlé mládím a krásou, které podstupují všelijaké procedury, chodí zmalované a přímo do smluv si diktují podmínky jak je má kdo zkrášlovat a upravovat, najednou přijdou i na slavnostní údálost s monoklem, který vůbec neskrývají a klidně se tak nechají fotit? – Je to záměr!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments