“Politici zneužívajú a vraždia deti”, tvrdí šéf FBI a svedkovia (2. časť)

30/06/2022 | Elity/Satanizmus

Roky zneužívania na slávnych hradoch


Naším ďalším očitým svedkom je Toos Nijenhuis. Ako dieťa ju brávali na najrôznejšie hrady a zámky v Holandsku, Walese, Škótsku, Francúzsku, Nemecku a dokonca aj v Saudskej Arábii a Austrálii. Zahraničné hrady, ktoré Toos spomína, sú: Hrad Caernarfon pri Forde William v Škótsku a hrad Hohrenschwangau v Bavorsku.

Spomína aj mená účastníkov, ktorí patria k najvyšším spoločenským kruhom.

Menuje princa Bernarda (otec Beatrix), kardinála Alfrinka, lorda Mountbattena (rodina princa Philipa, manžela britskej kráľovnej) a pápeža (Pavol IV. alebo svätý Ján Pavol II.).

Cardinal Alfrink

Lord Mountbatten

Prince Bernard

Toos vysvetľuje, že mnohé hrady a zámky majú špeciálne mučiarne a miestnosti, kde sú deti väznené. Podľa Toosa bola v každej miestnosti kamera. To by znamenalo, že jej svedectvo by mohol potvrdiť filmový materiál, ak bude niekedy k dispozícii a niekto bude ochotný tento materiál preskúmať.

toos nijenhuis

TOOS NIJENHUIS https://www.youtube.com/embed/-A1o1Egi20c?feature=oembed

Toos Nijenhuisovú počas jej detstva zneužívali a mučili členovia holandskej kráľovskej rodiny a vysokopostavené osoby vrátane predstaviteľov rímskokatolíckej a židovskej ortodoxnej cirkvi.

Vedúci kancelárie Bieleho domu vlastní umenie o zneužívaní detí


Toosovo svedectvo o mučiarňach na hradoch nás privádza k tomuto obrazu. Na jednej strane vidíme podzemný bazén v najväčšom hrade v Amerike: Biltmore Estate. Vlastnia ho Vanderbiltovci, ktorí boli kedysi najbohatšou americkou rodinou. Slávny moderátor spravodajstva CNN Anderson Cooper je jedným z jej synov.

Okrem toho uvidíte dva obrazy, ktoré sú súčasťou bizarnej umeleckej zbierky vplyvného muža z Washingtonu DC: Johna Podestu.

Bol personálnym šéfom Bieleho domu za prezidenta Clintona a poradcom prezidenta Obamu.

Na umeleckých dielach sú zobrazené deti mučené v bazéne… ktorý sa nápadne podobá na bazén na zámku Biltmore. Prečo v bazéne na zámku Biltmore visí toľko lán? Prečo je na dne bazéna červenohnedá špina, ktorá vyzerá ako zaschnutá krv? Prečo Gloria Vanderbiltová, zosnulá majiteľka tohto zámku, vytvorila veľké množstvo umeleckých diel poškodených detských bábik zatvorených v klietkach z plexiskla?

Za zmienku stojí aj to, že práve o tomto hrade bola napísaná detská kniha. Hovorí sa v nej o dievčatku, ktoré malo len štyri prsty na rukách a nohách a ktoré sa našlo na panstve Vanderbiltovcov.

Je svedkom toho, ako muž s čiernym plášťom nechá zmiznúť niekoľko detí na zámku….

Bývalý najvyšší predstaviteľ vlády USA a dôverník Clintonovej a Obamu má vo svojom dome nielen obrazy mučených detí. Vlastní aj nižšie uvedené „umenie“… Kvíliace a plačúce deti zatvorené v klietkach, ktoré nesú démoni.

Akty X: Siete na zneužívanie detí


V roku 2004 BNN VARA, veľká európska televízna spoločnosť, vydala program s názvom „Akty X“. Svedkovia v ňom uviedli, že boli od detstva znásilňovaní vysokopostavenými osobami v Bruseli v Belgicku. Jedna z týchto svedkýň, mladá žena z Gentu, spôsobila v roku 1997 v Belgicku rozruch svojou výpoveďou o zneužívaní a sieťach vrahov.

V rokoch 1973 až 1995 zmizlo v Belgicku najmenej 43 detí, z ktorých niektoré sa neskôr našli zavraždené. Regina Loufová podala v roku 1996 veľmi podrobnú výpoveď o vražde troch dievčat: Christine van Hees, Carine Dellaert a Katrien de Cuyper. Žandárstvo potvrdilo, že mala poznatky, ktoré mohol mať len očitý svedok, a že existovali jasné stopy vedúce k páchateľom.

Potom zasiahla vláda: vyšetrovanie bolo okamžite zastavené. Do vyšetrovania boli zapojené médiá, aby tohto očitého svedka vykreslili ako pomäteného fantastu.

REGINA LOUF

Regina Loufová vypovedala pred belgickým žandárstvom, že bola svedkom zneužívania a vraždenia detí. Žandárstvo potvrdilo pravdivosť jej informácií a existovali jasné stopy, ktoré viedli k páchateľom. Potom vláda zastavila vyšetrovanie…

Zneužívanie britskými politikmi


Ďalšie svedectvo pochádza zo Spojeného kráľovstva. Richard Kerr sa doslova priznáva ku všetkému, čo sme doteraz videli: roky bol systematicky znásilňovaný veľmi vplyvnými osobami v britskej politike. Ako zázrakom prežil a po desaťročiach našiel silu vyjsť so svojím príbehom na verejnosť.

Ako tínedžer bol Richard roky vymieňaný medzi elitou v Anglicku ako objekt, takzvaný „toy-boy“.

Ako jedno z miest, kam ho odvážali, uvádza Dolphin Square, luxusný komplex pre vojenskú políciu a britskú tajnú službu. Po tridsiatich rokoch sa na tieto a ďalšie miesta vrátil spolu so svojím terapeutom, aby spracoval svoju minulosť.

RICHARD KERR

Richard Kerr bol v detstve roky zneužívaný najvyššími predstaviteľmi anglickej politiky, armády, tajných služieb a polície. Podobne ako Anne Marie, Ronald, Nathalie a Regina, aj Richard svedčí o rozsiahlej sieti sadistickej pedofílie v najvyšších spoločenských kruhoch.

Obvinení úradníci Bieleho domu


Jessica Collinsová je Američanka, ktorá bola 17 rokov zneužívaná rovnakým spôsobom, aký opísali všetci predchádzajúci svedkovia. Spomína Jeffreyho Epsteina, ktorý mal úzke vzťahy s Billom Gatesom a desiatkami vysokopostavených celebrít, podnikateľov, politikov, mediálnych osobností a filmových producentov v USA. Jessica vysvetľuje, ako ju uniesol, nadrogoval a zneužil britský princ Andrew Windsor, ktorý bol zároveň vojenským veliteľom.

jessica collins

JESSICA COLLINS

Jessica Collinsová tvrdí, že ju zneužil Joe Biden a niekoľko ďalších ľudí, ktorí sú v súčasnosti v Bielom dome.

Obvinení austrálski vrcholoví politici


Fiona Barnettová z Austrálie sa prihlásila s úplne rovnakým svedectvom ako všetky ostatné obete, ktoré prežili, a ktoré sme uviedli v tejto správe. Podrobná podobnosť všetkého, čo opisujú, je nepopierateľným dôkazom pravdivosti ich zážitkov. Fiona svedčí o tom, ako ju počas celého detstva zneužívali najvyšší austrálski politici. Keď sa to pokúsila nahlásiť, našla ešte väčšiu traumu:

Bez ohľadu na to, kam sa obrátila – či už na políciu alebo súdnictvo -, bola zosmiešnená a odmietnutá.

FIONA BARNETT https://www.youtube.com/embed/zln_Nq-1C0c?feature=oembed

Fiona Barnettová svedčí o tom, že ju počas celého detstva zneužívali najvyšší austrálski politici.

Nedávno bola odhalená extrémna zvrátenosť austrálskych poslancov, ktorá sa dokonca dostala do niektorých médií, ktoré sú zvyčajne platené za to, aby tento druh informácií utajovali.

Top predstavitelia UNICEF, OSN a WHO znásilňujú deti


Občas sa stane, že niektorú z vysokopostavených osôb chytia a zatknú, ako sa to stalo Petrovi Dalglishovi. Zastával vysoké funkcie v rámci OSN, UNICEF a Svetovej zdravotníckej organizácie a bol zakladateľom medzinárodného hnutia na pomoc deťom ulice. Za svoju vynikajúcu humanitárnu činnosť bol vyznamenaný Rádom Kanady.

V skutočnosti sa ukázalo, že jeho aktivity kryli zneužívanie nechránených detí.

Polícia v Nepále dostala tip a podarilo sa jej chytiť toto monštrum priamo pri čine, keď zneužíval dvoch chlapcov vo veku 12 a 14 rokov. Dostal iba deväť rokov väzenia.

Deti na predaj online


Niekoľko veľkých internetových obchodov ako WayFair a Etsy je podozrivých z toho, že umožňujú obchodovanie s deťmi. Deti sú ponúkané ako nábytok, ktorý stojí celý majetok, pričom výrobky nesú rovnaké meno ako nezvestné deti. Tu je niekoľko príkladov…

Toto je vankúš, ktorý stojí 10 000 USD, s rovnakým menom nezvestného dievčaťa: Dunning. Pod tým je chatrná skrinka ponúkaná za cenu 13 000 USD, opäť s rovnakým menom nezvestného dieťaťa: Samyiah.

wayfair child trafficking
wayfair child trafficking

Na portáli Etsy ponúka predajca „Belle“ s obrázkom peknej Disneyho postavičky za cenu 50 594,49 USD.

Tieto príklady samozrejme len ilustrujú zločineckú operáciu takých rozmerov, aké si nikto z nás nevie predstaviť. Pozrite si nasledujúce obrázky detí v klietkach…

child trafficking

Facebook centrum č.1 pre zneužívanie detí


SWFI, celosvetový zdroj informácií pre inštitucionálnych investorov, zverejnila toto vyhlásenie:

„Podľa Národného centra pre nezvestné a zneužívané deti (National Center for Missing & Exploited Children) bolo v roku 2019 nahlásených takmer 17 miliónov prípadov online sexuálneho zneužívania detí (CSAM), z ktorých 94 % pochádzalo z Facebooku. Ako najväčšia svetová spoločnosť pôsobiaca v oblasti sociálnych médií a najväčší sprostredkovateľ nahlásených prípadov sexuálneho zneužívania detí online – kroky spoločnosti Facebook budú mať v dobrom či zlom zásadný vplyv na globálnu bezpečnosť detí.“

„Facebook je zďaleka najväčším svetovým zdrojom materiálov o sexuálnom zneužívaní detí online.“

Rusko varovalo Marka Zuckerberga, šéfa Facebooku, že ak bude naďalej povoľovať tento obsah, bude čeliť vysokým pokutám.

Skupiny, ktoré obhajujú slobodu svojej krajiny, sú však z Facebooku vyhadzované. Minulý rok Facebook odstránil tisíce skupín bojujúcich za slobodu, zatiaľ čo skupiny zneužívania detí môžu zostať.

To isté platí aj pre Twitter. Rusko obmedzilo Twitter, čím prinútilo jeho riaditeľa Jacka Dorseyho odstrániť z Twitteru v Rusku všetok obsah, ktorý nabáda k zneužívaniu detí. Aj mnohé príspevky nabádajúce deti k samovražde sú na Twitteri jednoducho povolené. Krátko po tomto odhalení ďalekosiahlej zvrátenosti a násilia na Twitteri Jack Dorsey odstúpil.

Film: Sound of Freedom/ Zvuk Slobody


Zvuk slobody je veľkofilmové dielo založené na inšpiratívnom skutočnom príbehu Tima Ballarda, bývalého agenta CIA, ktorý opustil Národnú bezpečnosť a vytvoril vysnívaný tím špeciálnych jednotiek, ktoré vykonávajú misie na záchranu detí pred obchodníkmi s ľuďmi. 

tim ballard

SOUND OF FREEDOM https://www.youtube.com/embed/7oZE2nod4i0?feature=oembed

Sound of Freedom je inšpiratívny príbeh založený na skutočných udalostiach, ktorý vrhá svetlo na pochmúrnu realitu obchodovania s deťmi. Je to skutočný príbeh muža, ktorý riskuje všetko, aby priniesol lúč svetla a nádeje do najtajnejších kútov nášho sveta a snažil sa zachrániť deti spútané v tme.

Satanizmus elít


Ako Ronald Bernard uviedol na začiatku tejto správy, satanizmus – nazývaný aj luciferiánstvo – je temnou bránou k neobmedzenému bohatstvu a moci. Len tí, ktorí sa na ňom zúčastňujú, získavajú prístup k vysokým funkciám a možnosti zbohatnúť. Je to skutočne zrejmé, ak sa pozrieme napríklad na jednu z najbohatších rodín na svete: Rothschildovcov. Vlastnia centrálne banky 165 krajín. Centrálna banka je nad všetkými ostatnými komerčnými bankami. Rothschildovci teda v skutočnosti kontrolujú tok peňazí na celom svete. Na nasledujúcom obrázku je jasne vidieť pomer síl medzi Rothschildovcami a napríklad britskou kráľovskou rodinou.

Multimilionár Evelyn de Rothschild bez hanby strká prst do hrude princa Charlesa!

Hoci sa zapojenie do satanizmu pred masami starostlivo skrýva, v istom okamihu unikli fotografie z večierka Rothschildovcov. Zo záberov je jasné, s čím máme do činenia…. Dňa 12. decembra 1972 Marie-Hélène de Rothschild zorganizovala surrealistický ples na zámku Château de Ferrières, jednom z ich zámkov.

Pri vítaní hostí mala hostiteľka na hlave rohaté zviera, ktoré je známym symbolom satanizmu.

Obeť organizovaného zneužívania zo strany bohatej elity pod pseudonymom Rose uviedla, že pri jednom z rituálov bol prítomný jej otec, zrejme omámený, s jelením parohom na hlave. Presne tak, ako to vidíme v prípade Rothschildovcov. 

rothschild evil satanism

Spôsob zdobenia stolov netreba ďalej vysvetľovať…. Sochy detí s odrezanými hlavami a končatinami.

rothschild dinner child ritual

Na ďalších stoloch boli vystavené nahé figuríny….

naked woman dinner rothschild

Nie je žiadnym tajomstvom, že najbohatšia rodina na svete je zapletená do satanizmu. Barónka Filipína W. P. de Rothschild pravidelne nosila náhrdelník s hlavou diabla, kozy alebo barana, typických symbolov pre satana.

Baron Joseph de Rothschild, ktorý zariadil a financoval vznik moderného štátu Izrael, tu pózuje so známou satanistickou umelkyňou Marinou Abramovičovou na obraze s názvom:

„Satan zvoláva svoje hordy z podsvetia“.

Abramovičová je umelkyňa, ktorú oceňujú najmä najvyššie postavy nášho sveta. Pod názvom „Spirit Cooking“ organizuje večierky pre politikov, podnikateľov a hollywoodske hviezdy. Nižšie je fotografia z jedného takéhoto elitného večierka.

hollywood cannibalism

Ľudia sú tiež napodobňovaní a môžu byť zjedení. Vedľa Abramovičovej, ktorá si berie naberačku „krvi“, je Lady Gaga, ktorá počas inaugurácie Joea Bidena zaspievala americkú hymnu.

Hoci Abramovičová popiera, že je satanistka, jej „umenie“ hovorí samo za seba: nechala sa odfotografovať s hlavou mŕtvej kozy a na ženské brucho namaľovala pentagram. Obe sú jasnými symbolmi satanizmu.

Had a rohy, ktorými sa Abramovičová zdobí, hovoria jasnou rečou

Nižšie je známa socha používaná na celom svete v rámci satanistických kultov: ľudské telo s kozími nohami a kozou hlavou.

Vedľa postavy diabla sú… dve deti. Zneužívanie a obetovanie detí mocnostiam temna je ústredným prvkom satanizmu. To sa odráža aj v Abramovičovej umení. Vľavo vidíte obraz zviazaného dieťaťa, ktoré je zaliate krvou.

Vo svete pedofílie sa používajú kódové slová. Kódové slovo pre mladé dievča je…. pizza. Chlapec je hot dog, zatiaľ čo veľmi malý chlapec je „pasta“. Orgie s malými chlapcami sú „omáčka na cestoviny“ atď.

Prezident, ktorý sa pustil do násilníkov na deťoch


Krátko po tom, ako sa stal prezidentom, Trump oznámil, že jeho administratíva sa prioritne zameria na ukončenie týchto hrozných praktík. Informovala o tom nasledujúca správa, v ktorej sa spomína pojem Pizzagate. 

Na celom svete sa používa slovo a hashtag #PIZZAGATE na pomenovanie zločinu zneužívania detí svetovými špičkami. Ak si na internete vyhľadáte „dôkazy pre pizzagate“, uvidíte tie najstrašnejšie veci. Buďte opatrní, pretože to môže byť traumatizujúce. Chráňte sa.

Trump bol prvým americkým prezidentom, ktorý prijal rozsiahle opatrenia na ukončenie obchodovania s ľuďmi v Amerike a na celom svete. Na tento účel podpísal niekoľko výkonných nariadení.

donald trump human trafficking

Počas prvého obdobia Trumpovho prezidentovania došlo k mnohým kľúčovým zatknutiam, napríklad Jeffreyho Epsteina a Ghislaine Maxwell, ktorí uniesli veľké množstvo mladých ľudí, ktorých potom ponúkali mnohým celebritám, politikom a elitám. Lietali na Epsteinov ostrov, kde mohli tieto obete „konzumovať“.

V záznamoch letov z Epsteinovho ostrova sa našli bývalý prezident Bill Clinton, hollywoodsky filmový producent Steven Spielberg, obchodník s vakcínami Bill Gates a stovky ďalších. Trump tomu urobil koniec.

Došlo aj k mnohým zatknutiam sietí obchodníkov s ľuďmi menšieho rozsahu, v rámci ktorých sa na slobodu dostali tisíce detí.

Zaujímavé je, že hneď po Trumpovom nástupe do funkcie odstúpili desiatky generálnych riaditeľov veľkých korporácií… Čoho sa zrazu báli?

Biden medzitým…

No, stačí sa pozrieť na tieto obrázky:

biden pedophile

A práve takéto obrázky našiel Hunter Biden v notebooku svojho syna… 

Hunter Biden child abuse laptop images
Hunter Biden child abuse laptop images

Osobne som videl niekoľko videí, na ktorých sa Hunter Biden venuje rôznym sexuálnym aktivitám s viacerými deťmi. Tie však boli z internetu vymazané, ale verím, že mnohé z nich budú čoskoro opäť zverejnené. 

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
1 year ago

Dalujem