“Politici zneužívajú a vraždia deti”, tvrdí šéf FBI a svedkovia (1. časť)

29/06/2022 | Elity/Satanizmus

Svedkovia potvrdzujú zneužívanie zo strany vlády


Je možné, že naši vrcholoví politici, celebrity, kráľovské rodiny, polícia, armáda, súdnictvo atď. sú zapojení do zneužívania, mučenia a vraždenia detí?

Náš svet zaplavuje lavína dôkazov, ktoré ukazujú, že v našej spoločnosti sa deje niečo nevýslovne hrozné. Z amerických tajných služieb CIA, FBI a NSA vystúpili bývalí riadiaci pracovníci, aby vyhlásili, že sa to deje vo veľkom rozsahu, a to na celom svete. Odhaľujú organizované celosvetové siete, ktoré obchodujú s miliónmi detí pre bohatých a mocných. Väčšina detí sa predáva ako „hračky“, ktoré sa zneužívajú podľa ľubovôle, zatiaľ čo iné sa obetujú počas satanistických rituálov.

V tejto reportáži si môžete vypočuť očitých svedkov, preživšie obete, právnikov, príslušníkov orgánov činných v trestnom konaní, bývalých riaditeľov tajných služieb atď. z celého sveta. Títo ľudia sa navzájom nepoznajú, niektorí sú z Európy, iní z Austrálie, Anglicka alebo USA, no všetci hovoria presne to isté. Ich výpovede sa zhodujú v každom detaile.

Pozývam každého čestného človeka, aby neodvracal zrak, ale mal odvahu počúvať, čo sa zjavuje.

Ak je pravda, že najvyšší predstavitelia našej vlády, armády, polície, súdnictva, kráľovskej rodiny, finančníctva atď. sú zapojení do organizovaného rituálneho zneužívania a vraždenia detí, tak je to bezpochyby najhoršie zlo na tomto svete…. a treba ho zastaviť.

História detskej obete


Myšlienka rituálneho zneužívania a vraždenia detí vládnymi úradníkmi znie mnohým z nás ako šialenstvo. Preto v krátkosti vysvetlím historickú realitu tejto hroznej praxe. Koniec koncov, je rozšírená od nepamäti v mnohých kultúrach na celom svete.

Nižšie vidíte rytinu s názvom „Obetovanie kráľovho prvorodeného dieťaťa“. Vlády pôvodných obyvateľov Floridy obetovali dieťa pred očami európskych priekopníkov („Amerika“ 1599, autor Theodore De Bry).

To bolo bežné aj v Južnej Amerike, napríklad u Aztékov. Autority obetovali deti svojim démonickým bohom. Rozrezané dieťa je viditeľné v dolnej časti obrázka.

child sacrifice south america

Nižšie je zobrazené rituálne zabíjanie detí v Indii, ktoré opäť uskutočňuje vláda…

Deti sa v rôznych kultúrach vraždili ako obeta takzvanému „bohu“ alebo v skutočnosti temnej entite nazývanej Bäal, Moloch. Táto modla sa zobrazuje ako muž s hlavou býka. Okrem iných ho uctievali Kanaánčania, Feničania a Babylončania. Aj dnes sa tejto démonickej entite obetujú deti.

baal child

Moloch sa viackrát spomína v Biblii, ako aj v mnohých historických spisoch staroveku:

„Postavili Baalove výšiny, ktoré sú v údolí Ben-hinnom, aby ich synovia a dcéry prešli ohňom k Molochovi, čo som im neprikázal a ani mi nezišlo na um, aby robili túto ohavnosť – Jeremiáš 32,35

‚Dokonca obetovali svojich synov a svoje dcéry démonom a prelievali nevinnú krv, krv svojich synov a svojich dcér, ktoré obetovali kanaánskym modlám; a krajina bola poškvrnená krvou‘. – Žalmy 106,37

Deti hádzali zaživa do horiacich pecí, do Molochovho brucha.

moloch fire

Boli tam aj modly s vystretými rukami, ktoré boli rozžeravené, ako je znázornené vpravo dole na tomto obrázku. Vo vnútri dutej sochy sa nachádzala pec, ktorá sa rozžeravila, až kým sa ruky nerozpálili do biela. Potom sa do nej vložili deti. Sprevádzala to hlasná hudba a spev, aby sa prehlušil detský krik.

Aj v stredoveku bolo mučenie a obetovanie detí bežné, ako ukazujú obrázky nižšie.

child sacrifice middle ages

Obetovanie detí bolo bežnou praxou aj v Afrike. Nákres nižšie ukazuje, ako boli kolonisti svedkami týchto zverstiev.

africa sacrifice

Obetovanie detí je cesta k moci a bohatstvu


Prvé svedectvo pochádza od bývalého špičkového podnikateľa v oblasti financií Ronalda Bernarda. Tento muž pôsobil vo vyšších kruhoch finančného sveta a obchodoval s veľkými sumami peňazí pre bohatú elitu. V istom okamihu dostal ponuku, aby sám získal neobmedzené bohatstvo. Malo to však jednu podmienku:

Musel dať svoje svedomie do mrazničky pri teplote – 100°. Potom by sa mu otvorili všetky dvere.

Ako sa ukázalo, dostal ponuku zúčastniť sa na satanistickom rituálnom zneužívaní a vraždení detí. Na svoje zdesenie zistil, že ide o praktiku, ktorá je charakteristická pre vyššie vrstvy nášho sveta. Je to vstupenka k neobmedzenému bohatstvu. Bernard vystúpil z tohto zvráteného sveta bezohľadnej túžby po moci za každú cenu. Vypočujte si jeho príbeh…

ronald bernard

Zasvätanec finančnej elity

Ronald Bernard svedčí o tom, ako bol pozvaný do vyšších vrstiev spoločnosti, aby sa zúčastnil na rituálnom zneužívaní a vraždení detí. Potom sa mu otvorili všetky dvere k bohatstvu a moci.

Kráľovská rodina organizuje vraždy detí


Odhalenie Ronalda Bernarda potvrdzuje šokujúce svedectvo bývalého právnika holandského súdnictva: Anne Marie van Blijenburghovej. V roku 2014 vypovedala, ako bola trikrát prítomná na stretnutiach, na ktorých sa znásilňovali a vraždili deti na pódiu. Svoje svedectvo poskytla pred Tribunálom pre zločiny cirkvi a štátu (ITCCS), ktorý založil ľudskoprávny aktivista Kevin Annett. Dnes už tento tribunál neexistuje, keďže Annett sa teraz zameriava na boj za práva pôvodných obyvateľov Kanady. V čase konania tribunálu však bolo zaznamenaných niekoľko svedectiev o rituálnom zneužívaní a vraždách zo strany vlády.

Podľa tohto právnika znásilňovanie a vraždenie detí nefinancoval nikto iný ako Beatrix, bývalá holandská kráľovná, a zúčastnili sa na ňom predstavitelia armády, súdnictva, náboženstva, médií, školstva atď.


Bývalá právnička

Anne Marie van Blijenburghová svedčí o tom, ako bola trikrát prítomná pri rituálnom zneužívaní a vraždení detí členmi holandskej kráľovskej rodiny a najvyššími predstaviteľmi politiky, súdnictva a inými hodnostármi.

„Volám sa Anne Marie van Blijenburghová. Som 24 rokov vydatá za Keesa van Korlaara. Kees van Korlaar spolu so svojimi tromi bratmi založil zločineckú organizáciu s názvom Syndikát Chobotnica (v Holandsku je to iný výraz pre zločineckú sieť Ndrangheta, ktorá je prepojená s talianskou mafiou). Sú aktívni od roku 1960 až dodnes.“

„Na príkaz kráľovnej Beatrix verbovali deti, ktoré mučili, znásilňovali a vraždili pred publikom. Tieto deti boli organizované prostredníctvom detenčných centier pre mladistvých v Holandsku.“

V nedávnom rozhovore Kevin Annett z bývalého ITCCS uviedol, že sa prihlásil aj svedok, ktorý pracoval v centre pre mladistvých a potvrdil Van Blijenburghov príbeh. Podľa tohto svedka kráľovná Beatrix nariadila, aby boli deti premiestnené alebo zamestnané v rámci kráľovského paláca, po čom zakaždým bez stopy zmizli.

„V Zwolle dieťa zobrali zločinci z vlakovej stanice a priviedli ho do budovy, ktorá vyzerala úplne ako skutočný hotel, ale ako hotel nefungovala, hoci vo vstupnej hale boli ľudia, ktorí predstierali, že ide o hotel.“

„Dieťaťu dali niečo vypiť a týmto nápojom ho omámili. Vedľa hotela bola budova, v ktorej sa malo konať predstavenie. V tejto budove si ľudia sadli a v istom okamihu zločinci priviedli dieťa. Pred očami divákov ho mučili, znásilnili a brutálne zavraždili.“

Podľa svedka bratia Korlaarovi zorganizovali masaker na žiadosť kráľovnej Beatrix, ktorá ho aj financovala.

Ľudia, ktorých Van Blijenburgh spomína, sú George Soros, ministri spravodlivosti, predseda Rady pre súdnictvo, bývalý veliteľ armády, sudca a predseda súdu v Amsterdame, súčasný premiér atď.

Všetci vysokopostavení ľudia z vlády, armády, súdnictva, médií,…

V tomto prípade boli všetci z Holandska, ale svedectvá uvedené nižšie ukazujú, že sa to deje v mnohých krajinách na celom svete: Spojené kráľovstvo, Kanada, Austrália, USA, Francúzsko, Nemecko atď.

Ernst Hirsch Ballin
bývalý minister spravodlivosti

Mr. Van den Emster 
bývalý predseda Rady pre súdnictvo

Dick Berlijn
Bývalý veliteľ armády

Geert Wilders
Poslanec parlamentu a politický líder Strany za slobodu

Mark Rutte
súčasný ministerský predseda Holandska

„Keď ma tam zobrali, bolo tam vždy asi päťdesiat ľudí. Bol som tam trikrát. Vždy, keď som tam bol, videl som, že zabili nejaké dieťa. Videl som, že zabili dvoch chlapcov a jedno dievča. Prišli zo záchytných centier a boli naverbovaní spôsobom, ktorý som práve opísal.“

Van Blijenburghová hovorí, že pred viac ako desiatimi rokmi oslovila noviny de Telegraaf, aby tento príbeh zverejnili. Novinárka hovorila so všetkými zadržiavacími centrami pre mládež a potvrdila, že skutočne boli vybrané deti, ktoré mali pracovať na dvore kráľovnej Beatrix. Zamestnanci týchto záchytných centier pre mladistvých však zrejme po čase nadobudli podozrenie, pretože o týchto deťoch už nikdy nič nepočuli.

Tomuto novinárovi dokonca žartom povedali, že kráľovná Beatrix ich zrejme zjedla, pretože tieto deti – vždy po tom, ako ich naložili do vlaku do Zwolle – zmizli aj so svojimi spismi bez stopy.

Svedkyňa tvrdí, že vie, kde boli telá odhodené. „Najprv ich hodili do chladiaceho kontajnera, ktorý bol za budovou. Po niekoľkých „predstaveniach“ tento kontajner previezli do Belgicka, kde mali pozemok, kde telá pochovali do masového hrobu.“ V rozhovore z 15. októbra 2016 Kevin Annett neskôr povedal, že spolu so svedkom boli na mieste jedného z týchto masových hrobov.

Van Blijenburgh si neželá nič iné, len aby boli zločinci, ktorí sa na tom podieľali, uväznení na doživotie. Tvrdí, že zločiny nahlásila úradom od roku 2004, ale každý orgán odmietol prípad vyšetriť.

„Hovorila som s každým policajtom, ktorého som našla, s každým predstaviteľom justície, informovala som o tom Interpol, dokonca som sa obrátila na súd, aby som zistila, či sa nájde prokurátor, ktorý by mohol prípad vyšetriť. Súd mi povedal, že to nie je môj problém. Bol to problém spoločnosti a súd nechcel nariadiť prokurátorovi, aby to vyšetril.“

„Urobil som doslova všetko pre to, aby sa to objasnilo. Mám dojem, že všetko bolo sabotované, pretože sa do toho zapojila kráľovná Beatrix a súd. Vždy, keď chcel niekto prípad vyšetriť, poklepali mu na rameno a povedali: „Nerob to, lebo kráľovná Beatrix si to neželá.“ Vtedy sa to stalo.
Van Blijenburgh sa vyjadril, že je veľmi, veľmi nahnevaný.

„Keby ste videli to, čo som videl ja… navždy to vo mne zostane. Nemôžem to dostať z hlavy, pretože je to jedna z najkrutejších vecí, aké som kedy videl. Je to hrozné, je to naozaj hrozné. Idioti.“
Tvrdí, že ju jej vtedajší manžel nadrogoval a zobral na tieto predstavenia. Cestou domov, 70 míľ jazdy, sa spamätala a uvedomila si, že práve bola svedkom vraždy dieťaťa. Rozplakala sa. Jej manžel sedel za volantom, objal ju a povedal:

„Neboj sa, sú to deti zo znevýhodnenej rodiny, sú to siroty, sú to šmejdi, nezáleží na tom, že ich zavraždili.“
Podľa Van Blijenburghovej je jej bývalý manžel stále zapojený do takýchto vrážd. „Keď si uvedomíte, koľko ľudí bolo zavraždených od roku 2004,… je to už 10 rokov, ročne zabijú možno 10 až 20 detí, ak nie viac. Je to hrozné.

„Polícii som povedal o štyroch miestach v Holandsku, ktoré sa používajú ako masové hroby. Nikdy, nikdy sa žiadny policajt neobťažoval ísť sa tam pozrieť.“

Top modelka zneužívaná elitou


Tretím očitým svedkom je Nathalie Augustina. Dlhé roky bola vyhľadávanou topmodelkou a spolupracovala s významnými módnymi značkami ako Dior, Cartier, Issey Miyake, Chanel, Armani, Comme des Garçon. Nathalie priťahovala pozornosť vysokopostavených politikov, magnátov, slávnych hercov ako Keanu Reeves a celebrít ako Julio Iglesias a Jeffrey Epstein.

Členovia najbohatších rodín tohto sveta a členovia kráľovských rodov ju pravidelne omamovali na sexuálnych večierkoch elity a mnohí z nich ju znásilňovali.

V roku 2018 odhalila svoj príbeh v knihe „NATHALIE – Spoveď topmodelky“ (dostupná len v holandčine). Tú napísala spolu so známym investigatívnym novinárom Robinom de Ruiterom. Tento bystrý výskumník už v roku 2008 (!) podrobne predpovedal celú pandémiu covid vo svojej knihe „Corona Crisis“.


Bývalá topmodelka

Nathalie Augustina svedčí o organizovanom systematickom sexuálnom zneužívaní detí zo strany kráľovskej rodiny a najvyšších politických, súdnych, policajných a vojenských predstaviteľov.

Nathalie vyrastala ako sirota a bola umiestnená do pestúnskej rodiny pedofilov. Títo ľudia ju spolu s mnohými ďalšími deťmi pravidelne brávali do sídla vlády v Haagu. Tam sa nachádzajú podzemné miestnosti nazývané „sexuálne pivnice“. Tam ich znásilňovali.

Spolu s ďalšími deťmi ju pravidelne brali aj na americkú vojenskú základňu, kde ich liečili „programovaním mysle“. Niektoré deti boli naprogramované ako „sexuálne mačiatka“ určené len na znásilňovanie. Iné boli navyše pripravované na vstup do sveta módy, filmu alebo hudby.

Nathalie hovorí o státisícoch dievčat a chlapcov systematicky znásilňovaných kráľovskou, politickou a vojenskou vládou.

Vodili ich na večierky bohatých, kde ich znásilňovali na pódiu. Nathalie rozpráva o tom, ako elita niektoré deti znásilňovala na smrť a mučila ich na smrť a ako sa všetko natáčalo na film. Ide o priame potvrdenie svedectva Anne Marie van Blijenburghovej.

Nathalie hovorí, že ju brali na miesta „všetkého kráľovského, šľachtického, elitného, na hlavy politiky a armády“.
Vypovedala, ako ju brali na vojenské miesta, kde sa do auditória dostalo veľa detí. Vtedajší generálny tajomník ministerstva spravodlivosti Joris Demmink tam vstúpil so svojimi priateľmi. Muži, ktorí „robili len chlapcov“, vyberali chlapcov, muži, ktorí „robili len dievčatá“, vyberali dievčatá vrátane Nathalie Augustinovej.

„Toto všetko sú veľmi hrozné veci a pravda je ešte horšia, než by ľudia chceli vedieť.“
Nathalie hovorí, že sa vrátila do Holandska, pretože videla, že vláda schválila politickú stranu pre pedofíliu. Táto strana vydala „Príručku o pedofílii“, ktorá okrem iného vysvetľuje, ako znásilňovať deti od nuly do troch rokov.

Bola súdená organizáciou „Vedecká žurnalistika pre pedofíliu“, ktorá tvrdí, že sexuálne vzťahy medzi malými deťmi a dospelými prispievajú k príprave detí podľa želania „holandského pedofilného štátu“. Táto organizácia je financovaná vládou.

Zneužívanie a vydieranie


Mnohí svedkovia a zasvätenci prezrádzajú, že mučenie, zneužívanie a vraždy detí sa používajú ako stratégia na získanie kontroly nad vedúcimi predstaviteľmi spoločnosti. Vysokopostavené osoby sú nastražené tak, aby sa zúčastňovali na týchto praktikách, ktoré sú zachytené na film. Tieto zábery sa potom neskôr používajú na vyvíjanie politického nátlaku alebo na vydieranie. Túto celosvetovú metódu potvrdil člen Dutrouxovho povestného gangu Michel Nihoul (Dutrouxov gang obetoval deti po celej Európe).

„Mám kontrolu nad vládou. Každý má na seba kompromitujúce zložky, ktoré sa dajú v správnom čase použiť ako páka.“

MICHEL NIHOUL, ČLEN GANGU MARCA DUTROUXA. CITÁT Z ROZHOVORU PRE DER SPIEGEL Z ROKU 2001

Tunely pod vládnymi budovami


Podľa Nathalie existuje pod sídlom vlády mnoho podzemných chodieb a miestností, kde ju a mnohé ďalšie deti roky zneužívali politické orgány. Existenciu podzemných štruktúr v Binnenhofe potvrdzuje aj toto video. Či sa týka týchto konkrétnych tunelov, neviem, ale to len dokazuje, že pod sídlom vlády skutočne existujú podzemné štruktúry.

Rozsiahle podzemné siete boli vybudované aj pod Bielym domom a inými vládnymi budovami na celom svete.

Ovládanie mysle


Ďalším prvkom v Augustininej výpovedi je Monarch kontrola mysle, známy aj ako MK Ultra. Nathalie svedčí o tom, že videla, ako mnohé deti odvážajú na americké vojenské základne. Potvrdzuje to aj video nižšie, v ktorom hovorí dôstojník CIA John Kiriakou. Vysvetľuje, že v CIA neexistuje žiadna etika. Neexistujú žiadne morálne hranice. Podstatou CIA je totiž to, že každý zákon sa musí porušiť, aby ste mohli vykonávať svoju špionážnu prácu. Keď dôstojník CIA protestuje, jeho šéf mu povie: „Rob si svoju prácu. Robte to, čo musíte.
Vplyvní ľudia výmenou za informácie alebo spoluprácu požadujú peniaze, moc a… deti.

Bývalý šéf FBI prehovoril


Bývalý šéf FBI v Los Angeles Ted Gunderson v nasledujúcich videách odhaľuje rozšírenú realitu satanistického rituálneho zneužívania a medzinárodného obchodovania s deťmi pre bohatú svetovú špičku.

Gunderson vysvetľuje, že v domoch mnohých z týchto vysokopostavených predstaviteľov sa nachádzajú podzemné komory, ktoré boli vybudované špeciálne na túto prax, aby zostala vždy skrytá. Sú to experti na to, aby sa o tom nikto nikdy nedozvedel,“ hovorí bývalý šéf FBI Gunderson.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
leonka
leonka
1 year ago

A preco to tak je? Chatal to tu vysvetlil vyborne.

2022-06-27 – J.Chvátal_309_Babylonské Bratrstvo

Jana Sipos
Jana Sipos
1 year ago

už aby takéto informácie odvysielala “svatá bedna TV” …. ktorú hlcú ovečky …..

Deni
Deni
1 year ago

Bozi sud neminie nikoho kto pracuje pre temnotu!Ked masy ludi po celom svete odhalia co robia detom vsetci sa vzburia!Deti su dar ❤️

Karl
Karl
25 days ago

Chorý svet.Bola by treba veľká očista a zbaviť svet tejto temnoty.