Podliatiny na oku popredných cabalistov nie sú LEN od adrenochrómovej závislosti, ale aj od niečoho úplne iného, ďaleko horšieho

21/06/2021 | Elity/Satanizmus

Droningovací proces probilského vrila

Droning nastane, ked Vril vstrekne svoje brko / proboscis do ľudského oka, kde jašterí parazit prevezme kontrolu nad hostiteľským ľudským mozgom. Pre ľudskú bytosť je to strašne bolestivé, kým jej ľudské vedomie nezomrie a vedomie Vril parazita nemá nad ním plnú kontrolu. Celá (alebo väčšina) pamäte a schopností bývalého človeka je zachovaná a jašteričie vedomie teraz napodobňuje správanie bývalého človeka.

Bývalý človek je teraz dron. Jedná sa o “ľudí”, ktorých Vrilovia používajú na infiltráciu do vlád, náboženských, právnych a finančných systémov, organizácií a / alebo korporácií. Nie je nezvyčajné, že mužské, alebo ženské drony stratili v mladšom veku všetky vlasy. Zdá sa, že inteligencia je trochu znížená – s minimálnou kapacitou – ak vôbec existuje, aby pochopila sarkazmus a / alebo suchý humor. Potomkovia majú zvýšené riziko rôznych pôrodných abnormalít. Drony sa často zdajú neschopné empatie / súcitu a môžu tiež často vykazovať psychotické správanie. Drony si užívajú zvrátenosti, sexuálne deviácie a uspokojovanie seba samého.
Dron bude vyzerať ako chorý človek, kým sa úplne nezotaví z parazitickej infekcie, ktorá trvá rôzne dlhú dobu, ale zvyčajne je minimálna. Oko, ktoré bolo prevŕtané proboscisom, zostane poškodené a nikdy sa úplne nezotaví, takže postihnuté oko bude vyzerať inak ako druhé. Väčšina dronov vyzerá úplne normálne a kráčajú medzi nami nerozpoznaní.

Probilský Vril sa spája s ľudským okom a uvoľňuje peniacu látku, prostredníctvom ktorej sa parazit vstrekuje do ľudského mozgu. Nešťastný človek trpí dočasnou agóniou. Akonáhle začne byť parazit v mozgu funkčný, človek prakticky prestane existovať a Vril má plnú kontrolu nad hostiteľským telom. Staroveký symbol “Horovho oka” predstavuje dlhoročný droningovací proces, ktorý bol veľmi dobre skrytý pred historickými knihami. Drony zaisťujú, že agenda Vrilov úspešne pokračuje a ustráchaní a / alebo ochotní ľudia im účinne pomáhajú v ich misii … až do TERAZ!

~ Drony NEMAJÚ jašteričej oči. V ľudskom tele nedochádza k žiadnym závažným ani zjavným fyzickým zmenám. Jedinou zmenou je, že ľudské vedomie prestalo existovať a vedomie Vrila má telo príslušnej / ho teraz plne pod kontrolou.
~ Drony NEMENIA svoj vonkajší tvar-zjav-vzhľad. Akonáhle jašterica prevezme kontrolu nad človekom, nedochádza k žiadnemu prenosu dovnútra a von z tela, pretože ide o trvalý jednorazový prenos, kým vedomie jašterice nezomrie. Tvaromennosť je považovaná za metaforický opis droningu, pretože pre ľudí a / alebo ich kultúry bolo ťažké oznamovať ostatným skúsenosti o existencii Vrilov, nieto droningový postup spôsobom, ktorý by im nepriniesol následky za pokus o odhalenie starodávneho tajomstva, alebo uchovávanie akýchkoľvek informácií.
~ Nadmerné alebo zvýšené žmurkanie a / alebo lízanie pier MÔŽU byť možné rysy jašterice, ktoré sa prenášajú s vedomím.
~ Potomkovia dronov majú zvýšenú pravdepodobnosť výskytu rôznych syndrómov a / alebo abnormalít pri narodení.
~ Drony NIE sú žiadni milí ľudia. Sú to jašterice, ktoré zabili človeka pomocou parazita pomáhajúceho len a len
vrilskej agende.
~ Väčšina dronov je nemilosrdná, psychopatická, sexuálne motivovaná a sadistická.
~ Uvádza sa, že to má vplyv na mužské genitálie, čo vedie k výskytu nedostatočne vyvinutého penisu.
~ Strata vlasov je údajne bežnou vlastnosťou mužských a ženských dronov. Objavuje sa viac kožných anomálií, ako sú materské znamienka, kožné znamienka, starecké škvrny atď.

Veda o parazitoch

Po prečítaní príbehu Donalda Marshalla, kde vyhlasuje, že je obeťou klonu, ktorý podlieha komplikovaným činom kráľovnej Alžbety a jej drsných elitných priateľov, zostala jedna časť jeho tvrdenia, ktorej som si jednoducho nemohol dovoliť uveriť … Vril. Môj vedomý mozog mi nedovolil uveriť tejto časti Donaldových tvrdení, napriek tomu ma niečo podvedome viedlo k tomu, aby som sa na to pozrel. Nakoniec som sa rozhodol dovoliť svojmu egu riskovať potenciál objatia tejto “smiešnosti”.
Niekoľkokrát som s Donaldom komunikoval cez Skype a zistil som, že nielen, že je veľmi SKUTOČNÝ, ale je tiež veľmi psychicky stabilný. Je vtipný, láskavý a inteligentný. Je skutočne úžasnou, silnou, odvážnou a morálnou ľudskou bytosťou. Potom, čo som dostal dobré vibrácie od Donalda, pokračoval som v skutočne intenzívnom výskume a verím, že môžem uznať záslužné Donaldové tvrdenia o jaštericiach Vril. Otvorte prosím svoju myseľ veľmi reálnym vedeckým možnostiam, ktoré môžu vysvetliť len pár vecí.
Ľudia, zvieratá, hmyz a plazy sa môžu všetci nakaziť parazitmi. Nejedná sa o nový koncept a je široko známy. Parazity “prevezmú” myšlienkový proces hostiteľa (tela), ktorý napadnú. Infikovaný mravec bude “hnaný”, aby vyliezol na steblo trávy, aby ho úmyselne zožrali pasúce sa zvieratá, aby mohol vstúpiť do žalúdka oviec, kráv atď. a dokončiť svoj životný cyklus. Niekedy môže byť parazit prenesený na človeka a niekedy sa môžu ľudia nakaziť parazitom tiež z infikovanej mačky (Toxoplasma gondii). Bez ohľadu na to, ako sa skráti, len čo vstúpi do tela, môže v skutočnosti napadnúť mozog. Parazity napodobňujú svojho hostiteľa, napriek tomu sa myšlienkové procesy a ďalšie správanie infikovaných osôb významne mení.
V prípade “Toxoplasma gondii” nájdeného v žalúdkoch mačiek, mačky potom vylučujú vajíčka a vajíčka sú zožraté menšími zvieratami, ako sú krysy. Krysy parazita pohltia a ich správanie je “prevzaté” parazitom do tej miery, že stratí strach z mačiek a vystaví sa mačke priamo tak, aby ju mohla mačka zjesť a tak sa ďalej infikovala. Parazitická inštinktívna povaha je, prevziať ‘čo najviac a tak často, ako je to možné. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa parazity prenášajú zo zvierat / chrobákov / plazov na človeka a akonáhle sú vnútri ľudského hostiteľa, prirodzeným procesom je “prevzatie” ľudského myšlienkového procesu a jeho ovládanie. To je vedecky dokázané! Vzhľadom k tomu, že ľudia sú nadradení a nezostáva im nič k “prevzatiu” (od parazita), je parazit spokojný so životom v človeku a človek jednoducho ochorie. Parazity sa musia kŕmiť a ak infikovali mozog, začnú sa kŕmiť samotným mozgom, kde hostiteľ začne strácať pocity ako empatia a súcit, stanú sa zlovoľnými a ovládnutými samy sebou. Nakoniec sa títo ľudia nestarajú o nič iné než o seba a svoju sebazáchovu. Ublížia / zničia takmer kohokoľvek / čokoľvek, aby dostali to, čo chcú / potrebujú. Stávajú sa z nich najbezohľadnejší ľudia na planéte.
Takže o čo v skutočnosti ide? Našim svetovým vodcom sedí tento opis “psychopata” ako päsť na oko. Vzhľadom k tomu, že parazity sú u jašteríc veľmi bežné, zaujímalo by ma, či by ste aj na zlomok sekundy verili, že môže existovať pravda o tom, že najlepšie stráženým tajomstvom Iluminátov sú jašterice Vril.
Keď neinfikovaný potkan cíti v blízkosti nejakú “mačku predátora”, veľmi sa vydesí a snaží sa mačke za každú cenu vyhnúť, ako “normálne” správanie a ľudia sa tak správajú prirodzene, keď cítia “diabolskú”, “zlú”, alebo “skorumpovanú” osobu . Napriek tomu, keď infikovaná krysa ucíti “dravú” loviacu mačku, ukáže sa mačke sama od seba. To má veľký zmysel, pokiaľ ide o nás. “MY”, neinfikované “krysy” prirodzene cítime rovnaký “strach”, keď sme vystavení “dravej” mačke a “utekáme” jej, napriek tomu sa infikované “krysy” (psychopati) medzi nami neboja “predátorských” vlastností mačky a namiesto toho dokonca túžia a snažia sa stať rovnako mocným “predátorom”. Títo ľudia sa neboja väčších mačiek, ktoré by ich mohli “zjesť” a “túžia” byť rovnako “mocnými” a za to sa vzdať všetkého, čím sa majú (duchovne – karmicky) stať. Nestarajú sa o svoje ja …

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel.