Planéta Zem si vyžaduje reštrukturalizáciu a nový spôsob myslenia

22/06/2022 | Vzostup

Veľkým míľnikom pre ľudstvo je rok 2022

Schopnosti sú jediným limitom

Ak sa pýtate, čo je teraz na Zemi zlé? Odpoveďou je, že všetko, od potravín, poľnohospodárstva, jazyka, vzdelávania, zdravia, technológií, vedy, športu, peňazí, podnikania a mnohých ďalších.

Na začiatok sa ľudia musia naučiť samostatne myslieť; konať inovatívne, pretože väčšina, ak nie všetky existujúce parametre budú zastarané. Význam a hodnota peňazí budú úplne odlišné od toho, čo je bežné. Každý bude mať dostatok peňazí na to, aby mohol žiť. Nebude potrebné zneužívať druhých alebo kradnúť. Jediným obmedzením schopností človeka bude jeho zručnosť. Každý bude slobodný, bude sa môcť venovať akýmkoľvek záľubám a pracovať, kedy sa mu zachce.

GESARA je navrhnutá tak, aby počas prechodnej fázy odstránila zo Zeme chudobu a všetky z nej vyplývajúce neduhy. Zmeny sa nebudú robiť kvôli chudobe, ale sú súčasťou plánu, ktorý má priniesť pohodlie a ochranu. Tým sa skúsenosti ľudí dostanú na novú úroveň radosti a šťastia.

Byť spokojný so svojím životom sa stane bežnou skúsenosťou. Niektorí hovoria, že šťastie si možno kúpiť za peniaze, ale za peniaze si možno kúpiť len tovar a služby! Pozrite si mnohé príbehy celebrít, aby ste sa dozvedeli viac. Hlúpi ľudia chcú, aby ľudí nahradili roboty, myslia si, že by s nimi mal každý súhlasiť. Pravda je však taká, že žiadny robot nemôže nahradiť človeka. Nikto nechce ísť do reštaurácie, kde vašu objednávku prijíma monotónny hlas robota!

Planéta Zem dostane nový pozitívny rozmer pre Životné prostredie, Potraviny, Šťastie, čo vytvorí viac pracovných miest tým, že zachráni a vyčistí planétu Zem. Metrika hrubých tržieb je zbytočná, pretože míňanie peňazí je len ilúzia, podobne ako čísla hodnoty akcií alebo nehnuteľností atď. Ľudia si začnú uvedomovať svoj skutočný zmysel života, na ktorý väčšina zabudla.

Z GESARY bude mať prospech celá populácia. Zem je jednou z najbohatších planét. Pointa je v tom, že GESARA je viac ako finančná udalosť, znamená novú éru, ktorá sa čoskoro uskutoční. Keď sa skutočne začne, bude to definitívny koniec Deep State a jeho bábok. A začiatok nášho nového pozitívneho 5D-sveta.

Tento obrovský prevrat prináša veľké zmeny v osude ľudstva. Prináša viditeľné a nezameniteľné pocity blaženosti. Ľudia sa budú cítiť lepšie, zatiaľ čo tí, ktorí sa neprebudili, nebudú vedieť prečo. Táto udalosť GESARA sa ukáže ako najdôležitejšia udalosť v dejinách ľudstva a zažijeme ju ešte počas nášho života! Na otázku, kedy sa to stane? je odpoveď; keď masy povstanú proti vraždeniu svojich detí prostredníctvom falošnej pandémie Covid a ich jedovatých injekcií. Bodka!

Bitka proti globálnej mafii už bola vyhratá, ale presvedčiť zombíkov o tom, čo sa stalo, je nemožné; najprv to budú musieť zažiť na vlastnej koži, potom sa oslobodenie planéty Zem stane skutočnosťou.

Týmto boli načrtnuté nadchádzajúce veľké zmeny a dôvody, prečo to všetko trvá dlho, kým sa to zrealizuje. Čaká sa na to, kým sa masy ľudí prebudia, pretože ich nemožno presvedčiť inak, než že to zažijú na vlastnej koži.

Možno by bolo dobré odovzdať tieto informácie všetkým, ktorých poznáte, aby boli mnohí pripravení na obrovské zmeny, ktoré prídu.

Rok 2022 gregoriánskeho kalendára bude veľkým medzníkom, ktorý oddelí Novú Zem od Starej Zeme. Duše, ktoré v tejto súčasnej inkarnácii uskutočnia vzostup, si budú navždy pamätať, že tu boli a boli súčasťou tejto veľkej udalosti.

Skutočný ukazovateľ času nám teraz klope na dvere. Našťastie sa nájdu mnohí, ktorí nešetrili na tom, aby sem prišli. Užitoční a čistí srdcom budú mať konečne možnosť žať plody svojej sejby.

Rok 2022 nebude pre všetkých rovnako dobrý ani zlý, pretože sa plne prispôsobí svedomiu každého z nás. Preto bude úplne normálne, že časť ľudstva dosiahne pozitívne výsledky, zatiaľ čo iná časť bude žať len ťažkosti a problémy.

Jedni uvidia otvorené dvere, zatiaľ čo iní pred sebou uvidia zatvorené dvere. Nezabúdajme, že všetko, čo je priťahované, je v súlade s vedomím každého z nás. Zákon príťažlivosti určuje všetko. Nasledujúci citát od Krista dobre vystihuje, čo sa stane v roku 2022:

“Každému podľa jeho skutkov”.

Napriek obvyklým sťažnostiam, že sa nič nemení, že sa nič nezlepšuje, že chaos narastá a mnohým ďalším príbehom od tých, ktorí nemajú oči, aby videli, a uši, aby počúvali, bude tento rok štedrý, najmä pre tých, ktorí sa pričinili o vybudovanie Novej Zeme.

Tí, ktorí zasiali pšenicu, budú žať pšenicu. Na druhej strane tí, ktorí zasiali burinu, budú žať zo svojich vlastných semien.

V mnohých komentároch čitateľov sa píše, že sa nič nedeje. Skutočne sa nič nedeje tým, ktorí tomu nevenujú pozornosť a ničím neprispievajú k zmenám.

Pravdou je aj to, že zmena vždy vychádza zvnútra a že každý má svoj vlastný kľúč, ktorý iniciuje zmenu. Čakať, že to za vás urobí niekto iný, je riešenie, ktoré nikdy nepríde. A tak je výkrik vždy rovnaký: “hovoria a hovoria, ale nič sa nedeje”. A v skutočnosti sa pre týchto ľudí nič nezmení.

Urobme si malý prehľad všetkého, čo bolo v poslednom čase na FWC rozsiahlo publikované.

V roku 2010 časová os, po ktorej sa zľahla zem. Stará časová os Armagedon bola zrušená, aby sa zabezpečil hladký prechod.

Kvôli tejto zmene sa nemohli uskutočniť všetky predchádzajúce predpovede o konci tohto Cyklu. Prinajmenšom nie takým spôsobom, aký bol predpovedaný a predpokladaný.

V roku 2012 vstúpila Zem naplno do Fotónového pásu a intenzívne svetlo prichádzajúce z Centrálneho Slnka začalo meniť energiu Zeme a všetkého, čo ju obýva. Vtedy sa začal Vek Vodnára. Štyri roky sa všetko prirodzene prispôsobovalo, takže na Zemi zavládol určitý pokoj.

V roku 2016 sa začala fáza demontáže. V tom istom priestore totiž nemôžete vytvoriť nové dielo bez toho, aby ste predtým nevyčistili to staré. V roku 2018 sa začala demolácia. Hoci to nemôžete vidieť fyzickými očami, bolo energeticky správne, ako sa to všetko udialo. Preto mnohí nič nevnímajú.

A tak vstupujeme do veľkého roku 2022! Rok znovuzrodenia! Samozrejme, nájdu sa aj takí, ktorí budú očakávať zázraky, ako keď na Štedrý deň z obývačky odnesiete starý gauč a dáte tam nový. To sa však nestane. Nová Zem sa objaví a prejaví ako nikdy predtým, ale najprv v priebehu času, pretože Zem je planéta.

Prestavbu si všimne veľká časť ľudstva. Potom budeme mať podmienky na to, aby sa prejavili následné udalosti. Budú prichádzať postupne, ako sa bude vývoj prispôsobovať. (Prebudené) duše, ktoré zdedia Novú Zem, budú vedieť, čo sa skutočne deje a prečo.

Bude to tiež rok bezpodmienečnej lásky. Nové pocity, nové emócie a nové chápanie každého aspektu. Spoločnosť sa odhalí viditeľným spôsobom.

Súťaživosť na všetkých úrovniach zlyhá. Napokon sa čoraz viac prejaví očistenie a odstránenie starého príkazu zeme.

Ako už ktosi povedal, “rok 2023 bude novým časom, keď sa rok 2022 bude spomínať ako deliaca čiara medzi dobrom a zlom”. A určite aj ako veľkú deliacu čiaru medzi Cyklami.

Rada znie, aby sme v roku 2022 nevstupovali do konfliktu. Budú to ťažkosti pre tých, ktorí nie sú na rovnakej frekvencii. Pomôžte tým, ktorí o pomoc požiadajú, a robte to s láskou a milosrdenstvom.

Rešpektujte obmedzenia druhých. Ignorujte kritiku a urážky. Pamätajte, že každý sa nachádza vo svojom vlastnom frekvenčnom pásme a žiadne dve duše nie sú rovnaké.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana Sipos
Jana Sipos
1 year ago

Tento “raníček” Pavla odporúčam vypočuť, je to “silné kafé” o adrenochromu (občas mi prišlo pri počúvaní veľmi nevolno na grcanie a to som silná ženská a tieto veci sledujem už 20 rokov…..), jeho výrobe, cene a mučení detí …. a zdieľať ho medzi čo najviac ľudí, ktorí o tomto nemajú ani tucha … (ako zrzavá Nora a Máca a ďalších 99 % spiacich…..)

VítězslavK
1 year ago

Tento článek je ještě dost mírný,k vysvětlení co bude následovat,lidé tíhnoucí k 3D ,systému staré umírající matrice musí tuto zemi nadobro opustit.Ne všechno je správné co Tramp nebo Putin,či jiní státníci činí a co chtějí uskutečnit,není to ani v plánu samotného Boha.Je to i v kolizi,jak si plánují celý vývoj.Ono i ty léčebné Bed postele,nejsou bez rizika,vždy za vás rozhoduje někdo jiný ,kdo tu proceduru schvaluje.Samotný proces přestavby a opravení těla má být po přímém rozhovoru se samotným bohem,a to ještě musí být umocněno sloučením obou hemisfér,kdy je odstraněno ego,návštěvou v chrámu Boha,pak může bytost člověk,po přísaze oddanosti ve službě k Bohu,jak čistá duše,uvažovat k přestavbě svého těla.Ne všechny duše zvládnou proces povznesení těla,pro ně je již připraveno jiné místo,pokud projdou Božím soudem,na jiné vytvořené pro tento účel výukové planetě.Celá planeta projde velkou přestavbou.

Nikdo víc
Nikdo víc
Reply to  VítězslavK
1 year ago

Pobyt každé inkarnované bytosti na Zemi je dočasný,za účelem vývoje.Naše bytí není závislé na existenci těla a dovršením duchovního pokroku již není potřeba se po smrti znovu inkarnovat. K tomu se musí dopracovat každý sám, morálka a svědomí je první drobný krok, ale vůbec pochopit to, jak rozpustit své ego (to co mylně považujeme za svou identitu) se všemi jeho neduhy je složité.
Této úrovně zatím moc bytostí naší historie nedosáhlo, a málokdo má k tomu předpoklady natož aby došlo k nějakému hromadnému osvícení. Nějaký výraznější pokrok může udělat každý, tedy každý kdo studuje duchovní nauky a pracuje na sobě. Mnozí se nezajímají vůbec, mnozí si přečetli nějakou duchovní/náboženskou nauku, slepě ji věří a již dál nehledají.
K pokroku také potřebujeme prožít či být v kontaktu s temnotou, jinak bychom nepochopili světlo.Jak byste poznali existenci dne, kdyby nikdy nebyla noc? Jak byste si vážili a usilovali o něco co by bylo samozřejmostí a nemá oproti čemu vyniknout?

Když “Boží soud” (omlouvám se,ale úplně se s touto událostí neztotožňuji) údajně oddělí všechny “pokročilejší” od neprobuzených, zasáhne to do možností vývoje obou skupin. Mnohem více pokročíte,když budete čelit zkouškám,když bude Vaše úroveň světla,dobra prověřována a konfrontována v těžkých podmínkách. Je snadné milovat laskavé a hodné bytosti, velký pokrok však nastane když se naučíte milovat bezpodmínečně i všechny ty, kteří svou nevědomostí přispívají temnotě.To se na “nové Zemi” již nenaučíte.
Jak jsem psal, koloběh inkarnace v hmotném těle skončí dovršením určité duchovní úrovně, kdy vyčerpáte vše co je možno se zde naučit.
Pro koho bude tedy “nová Země” určena, když bytostí, kteří dosáhli skutečně většího pokroku moc není. Mezi “probuzením” a “duchovní pokročilostí” je diametrální rozdíl.

Kolektivní úroveň lidstva je stále nízká, roste tak pomalu napříč dějinami lidstva, že během jednoho života vývoj ani nepostřehnete. Osvícení lidé, kteří dovrší významný pokrok, přispívají do celku tak moc,že udržují rovnováhu většiny lidí na negativní úrovni. Čas od času se vyskytne někdo, kdo nám abnormálně zvedne průměr a ovlivní mnoho jedinců. (Např. Ježíš, Buddha, Krišna) Díky tomu jsme se ještě nezničili. Pokud málo pokročilé bytosti oddělíme “Božím soudem” na jiné místo, tak je necháme napospas temnotě, destrukci, bez nikoho od koho by se mohli učit. Jaký to má význam? Opravdu je dle Vás správné prostě hodit spousty duší, které jsou málo vyvinuté přes palubu? Takže ti pokročilejší, ti kteří mají jít příkladem a mohou skrze své působení na kolektivní vědomí oslabovat temnotu, prostě utečou?
To že nám nyní jistým způsobem škodí je možné. Jen nemají tušení co dělají a že se jim to vrátí. Každá duše je součástí jednoho velkého duchovního celku a měli bychom se snažit abychom se posouvali jako celek.

Lea
Lea
Reply to  Daniel
1 year ago

suhlas
doporucujem knihy Tajraga I a II.

Nikdo víc
Nikdo víc
Reply to  Lea
1 year ago

Díky,knihy nevypadají nejhůř…

Pokud mohu doporučit já zkuste David R. Hawkins –
Moc vs. síla
Vševidoucí Já
Já, Realita a subjektivita

Ingrid
Ingrid
1 year ago

Krásne napísaný článok, ďakujem za všetkých ľudí na tejto planéte, lebo všetci sme jedno vedomie.