Odhalenia z Oblasti 51 a ďalších miest – Spoveď bývalého vojaka špeciálnych jednotiek 2.časť

20/01/2023 | Tajné

V Oblasti 51 je veľa F-15, sú to experimentálne lietadlá. Testujú lietadlá riadené myšlienkami. Piloti, ktorí ich testujú, dostávajú sérum na zvýšenie mozgovej aktivity. Ak sa to robí často, mozog sa mení na kašu, mnohí piloti zomierajú. Mozog sa rozpadne. Nechcú prísť o pilotov, tak to skúsili so mnou, pretože dokážem generovať gama žiarenie. Naučili ma lietať na F-15. Aby sa prispôsobili vybaveniu, odstránili sedadlo druhého pilota, nosil som prilbu.

Urobil som veľa skúšobných letov. Najprv som na lietanie používal ruky, potom už len myseľ. Myšlienkové ovládanie je oveľa rýchlejšie ako manuálne, je to obrovská výhoda pri manévrovaní v boji. Keď riadite manuálne, manéver trvá pol sekundy a séria rôznych manévrov trvá sériu pol sekúnd. Pri boji teda manévrovaním strácate veľa času. Ak však pri riadení myšlienkami zvládnete všetky manévre za pol sekundy, zrazu máte neuveriteľne výkonný stroj. Rýchlejší než čokoľvek, čo si dokážete predstaviť. Takže toto sú výsledky výskumu. Dostal som sa pod 0,2 sekundy.

Z nejakého dôvodu program ukončili. Možno im došli piloti.

Elena: Boli ste na palube mimozemskej lode.

Stevie: Áno. Pozvali nás tam. Bol to generálov nápad, chcel, aby ma šediváci zobrali na výlet. Takže ja, on a naša ochranka, mohlo nás byť osem alebo deväť. V lodi nás vyzdvihol energetický lúč, bol to zvláštny pocit. Sedeli sme v lodi a pozorovali sme šedých pri práci. Šesť alebo sedem nízkych obsluhovalo palubnú dosku a jeden vysoký bol kapitán. Keď sa loď dala do pohybu, zachvela sa.

Vysoký sivák sa ku mne otočil a povedal, aby som to zastavil. Povedal som, čože? Nebál som sa ho. Generál sa zasmial a povedal, čo to robí? Ovplyvňuje ovládanie svojou mysľou? Sústredil som sa na prístrojovú dosku a tá je citlivá. Moja myseľ bola silnejšia ako ich.

Elena: Mohli ste sa zmocniť lode.

Stevie: Áno.

Elena: Počula som, že existujú lode, ktoré sú naladené na DNA pilota, ale zrejme existujú aj lode, ktoré nie sú naladené a môže ich pilotovať ktokoľvek, kto to dokáže.

Stevie: Áno, to ma prekvapilo. Šedí mali na sebe kombinézy a na nich symbol trojuholníka stojaceho na hrote s tromi pruhmi. Stretol som aj mimozemšťanov mithra. Veľmi sa o mňa zaujímali, takže moji ľudia ich ku mne nepustili. Ich povaha je krutá a hrubá. Z ich energie som vyčítal, že sú nebezpeční a agresívni. Niektorí z nich páchli plesňou. Žili v podzemí. Šedých tolerovali, ale neboli to spojenci. Mithry im dávali príkazy.

Nebolo ničím výnimočným, že medzi nimi takmer došlo k boju. Myslím, že Mithry majú dohodu s vládou a využívajú ľudí. Keď ma uvideli, chceli ma spoznať, chceli ma odviesť. Moji muži boli pripravení strieľať na nich. Mithry za svoju prítomnosť nič nedali, len brali. Ľudia sa ich báli.

Elena: Dokázali cestovať medzi dimenziami, meniť priestor a čas?

Stevie: Mali portál, bol akoby z vody, menil energiu. Cez ten portál Mithry vstupovali z druhej strany, tam a späť. Mali rôzne typy lodí. Ako základňu používali loď Šedých. Mithra lode vyzerajú podobne ako lode Šedých, ale Mithra lode majú oveľa väčšiu silu. Keď sa k nim priblížite, máte pocit, že vás môžu spáliť alebo niečo podobné. Dokázal som rýchlo pochopiť, ako funguje ich technológia, takže ma od nich držali ďalej.

Vyvinul som zariadenie na vznášanie, antigravitačné zariadenie. Vatikán sa o ňom dozvedel a chcel ho. Bolo veľmi stabilné. Zostrojil som ho sám, pretože som pochopil princíp fungovania lodí.

Vatikán poslal človeka, aby odo mňa zariadenie získal, ale ja som im ho nedal. Bol to doktor Jenkins. Zariadenie som rozobral, aby ho nikto nemohol mať. Neviem, či by som ho dokázal znovu postaviť.

Za tie roky som mal niekoľko stresových príhod a v pamäti mám prázdne miesta. Niekedy sa mi vracajú záblesky spomienok. Myslím si, že výpadky pamäti sú spôsobené zásahom mimozemšťanov. Myslím si, že mi zámerne vymazali pamäť. Neviem presne, kto to urobil, ale v jednej situácii to boli Mithra. Chceli ma ovládnuť, zaútočili na mňa, ale ja som sa s pomocou svojich priateľov ubránil. Chceli zraziť moju energiu, urobiť ma bezmocným a vzdať sa. Ja sa však nevzdám. Celé tie roky ma prenasledovali a útočili na mňa.

Elena: Keď ste pracovali v Oblasti 51, kto bol vaším šéfom, ktorá inštitúcia?

Stevie: Vesmírna agentúra Spojených štátov. Je to tieňová agentúra s väzbami na Vatikán. Nepáčilo sa mi to, pretože som sa dostával do situácií s Vatikánom, v ktorých som sa o nich dozvedal šokujúce veci. Niet divu, že sa ma napokon celé roky snažili zabiť. Dokonca sa pokúsili uniesť môjho syna.

Keď som opustil Oblasť 51, zakázali mi o tom hovoriť.

Oblasť 51 mala pohyblivé poschodia. Podlaha sa otvorila a loď sa spustila dolu. Sú tam aj tunely. V podzemí je viac tunelov ako budov na povrchu. V podzemí je veľa poschodí. Možno desať poschodí. V podzemí prebieha výskum zbraní, vývoj technológií.

Mimozemšťania majú svoje vlastné oblasti, nemajú radi ľudí, sú pre ľudí nebezpeční. Majú takú technológiu, ktorá dokáže unášať ľudí bez toho, aby o tom niekto vedel. Myslím, že majú nejakú dohodu, že to nebudú robiť. Pretože potrebujú ľudí na prácu, na budovanie.

Vysokí šediváci majú trojuholníkové lode, ale držia ich pod zemou. Ľudia sa k nim nemôžu priblížiť, nemôžu sa k nim priblížiť, pretože lode majú energetickú ochranu. Ak sa chceš dostať na palubu, musíš mať na sebe špeciálny oblek.

Potom sú tu ďalšie lode, napríklad raketoplány, nepovedali mi, komu patria, ale mám pocit, že sú to lode priateľských mimozemšťanov. Každý sa k nim môže priblížiť a dotknúť sa ich. Zdá sa, že ľudia im nevenujú žiadnu pozornosť, a pritom ich technológia je podľa mňa oveľa vyspelejšia. Loď je veľmi citlivá, má vedomie, keď sa priblížim, trochu sa pohne, mám pocit, že je živá. Možno bola loď darom, mám pocit, že patrí priateľským mimozemšťanom. Možno chceli, aby sme to pochopili.

V Oblasti 51 vyvíjajú aj zariadenie na ovládanie mysle. Ľudia majú na hlavách šialené zariadenia, ktoré sú napojené na systém.

Ľudí odvážajú na iné planéty, aby pracovali pre mimozemšťanov. Stretol som niekoľko ľudí, technikov, ktorí sa práve vrátili z Marsu. Hovorili, že na Marse sú zariadenia, kde ľudia pracujú ako otroci. Ich šéfovia sú šediváci a reptiliáni, ide z nich strach. Reptiliáni šéfujú aj šedým. Ak šedí urobia chybu, reptiliáni im odtrhnú hlavy. Ľudí posielajú na Mars ako otrokov, pretože ľudia sú mimoriadne dobrí v stavebníctve.

Elena: Takže celá komédia Elona Muska o misii na Mars je len zásterka.

Stevie: Je to nezmysel. Pracovať na Marse je nebezpečné. Ak ťa niekedy vyhodia zo zariadenia na Marse, zomrieš v priebehu niekoľkých minút. Preto sú tam všetci takí ochotní. Ak nebudeš pracovať, zomrieš.

Dôležité je, že Mithry sa živia energiou. Mučili ma, pretože keď mám veľmi deštruktívne emócie, vysávajú zo mňa energiu. Takto získavajú veľkú moc. Na druhej strane, energia hlbokej lásky ich rozkladá. To znamená, že ich môžete doslova rozložiť, ľudia, zapamätajte si to. Vysoké energie nemôžu vydržať. Je to ako keď spálite kvetinu, okamžite vyschne. Okamžite ich zničíte. To je veľmi dôležité. Vibrácie lásky. Toľkí sa tejto energie boja, energie lásky a smiechu. Rozvíjajte ich. Každé ráno, keď vstávate, a každý večer pred spaním.

Na začiatku 80. rokov ma požiadali, aby som viedol meditačné sedenia. Nepoužívam vlny alfa, ale gama. Je to niečo iné. Používam ich preto, lebo keď sa sústredíte na gama vlny, nemôžete sa sústrediť na nič iné ako na radosť, nezávislosť, osobnú silu. Sústreďte sa na šťastie a v mozgu vytvoríte gama vlny. Všetci máme gama vlny prirodzene, ale zvyčajne len v malom množstve. Príliš veľa meditujete v alfa vlnách, čo nie je veľmi dobré, pretože očakávate, že vám niekto iný povie, čo máte robiť. Vy však máte energiám povedať, čo chcete. Nie naopak.

Takže vytvárate gama vlny prostredníctvom emócií radosti a šťastia. Tie tiež pozdvihujú vašu kreativitu oveľa viac ako vlny alfa. Tieto energie sú pre mitry príliš silné, preto sa snažia ľudí vystrašiť, pretože v tej chvíli vaša gama zmizne a vy vytvoríte energiu, ktorou sa živia. Keby sa každý človek usiloval o vyššie vibrácie, Zem by vyzerala inak. Ak to budete robiť, zistíte, že rastliny budú lepšie rásť. Ak máte záhradu, uvidíte.

Elena: Ako vidíte budúcnosť ľudstva?

Stevie: Je plná nádeje. Kontrola sa rozpadne. Ako bankár môžem povedať, že bankový systém sa zmení a budeme mať iný typ kryptomeny. Najprv však niekto musí zničiť ten starý, odstrániť nespravodlivosť, odstrániť nečestné peniaze. A potom bude nová kryptomena nezničiteľná.

Rád by som videl, ako sa nahradia motory a autá poháňané voľnou energiou. Ľudia to okamžite prijmú. Mimozemskú technológiu budeme musieť používať my, pretože je veľmi pokročilá. Prinajmenšom musíme používať ich princípy.

Vývoj technológie je duchovnou záležitosťou. V závislosti od toho, aká je vaša duchovnosť rozvinutá, môžete ovládať umelú inteligenciu a nenechať ju ovládať vás.

Stačí, aby jeden človek začal, aby ukázal, že je to možné. Ostatní budú nasledovať.

Elena: Je niečo, čo by ste chceli odkázať ľudstvu?

Stevie: Nestrácajte nádej, pozrite sa na to, kým chcete byť. Ako ďaleko chcete zájsť.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
1 year ago

Dakujem