Galaktická federácia požiadala Trumpa, aby neprezradil existenciu mimozemšťanov

23/05/2021 | Q/Trump/Aliancia, Tajné

ÁNO … Mimozemská galaktická federácia existuje.

Šéf izraelskej vesmírnej bezpečnosti, ktorý viedol vesmírny program krajiny 30 rokov, urobil vo veku 87 rokov zarážajúce tvrdenia o takejto federácii, ako aj o Trumpovi a vláde USA.

Haim Eshed, ktorý je uznávaným profesorom a vedúcim vojenským dôchodkom, trojnásobným držiteľom Ceny Izraela za bezpečnosť, predniesol tieto vyhlásenia otvorene a pokryli ich všetky médiá hlavného prúdu.

Hlavné správy v médiách o mimozemšťanoch a UFO sa od konca roku 2020 stále viac stávajú mainstreamovými. Denník New York Times informuje o prebiehajúcom programe UFO v Pentagóne, pričom bežne používa slová ako „vozidlá z iného sveta“.

Správy NBC News a ďalšie médiá hlavného prúdu informovali o bývalom šéfovi izraelského ministerstva obrany Haimovi Eshedovi, ktorý 12. decembra 2020 poskytol neočakávaný rozhovor izraelským novinám Yediot Aharonot. V hebrejčine. The Jerusalem Post ho potom preložil do angličtiny.

Sú ľudia pripravení stretnúť sa s Galaktickou federáciou?

Správa NBC News uvádza, že Eshed odhalil existenciu „galaktickej federácie“ mimozemšťanov. Naznačuje však, že bytosti z iných svetov si nie sú isté, či sú ľudia pripravení dozvedieť sa o ich prítomnosti.

“Majitelia neidentifikovaných lietajúcich objektov požiadali, aby nezverejňovali, že sú tu; ľudstvo ešte nie je pripravené, ” uviedol Haim Eshed.

Kedy budeme pripravení?

Tvrdí, že mimozemšťania si myslia, že musíme byť spokojní so všeobecnou myšlienkou vesmírnych lodí.

“Čakali až do dnešného dňa, kým sa ľudstvo vyvinie a dospeje do fázy, kedy všeobecne pochopíme, čo je to vesmír a kozmické lode,” povedal Eshed.

Zdá sa teda, že by sme sa tam mohli čoskoro dostať, ale nie hneď. Medzitým sú mimozemšťania „rovnako zvedaví“ na človeka a pokračujú v štúdiu „štruktúry vesmíru“. 

Dohoda medzi vládou USA a Galaktickou federáciou?

Pre záujemcov o mimozemšťanov a UFO nebudú Eshedove tvrdenia žiadnym veľkým prekvapením. Napríklad sa dlho tvrdilo, že bývalý americký prezident Dwight Eisenhower podpísal v roku 1954 tajnú dohodu s mimozemskou civilizáciou.

Eshed tvrdí, že medzi druhmi skutočne existuje dohoda o spolupráci a že sa v nej dnes aktívne pokračuje.

Izrael a USA „rokujú s mimozemšťanmi už roky“ , hovorí. Podľa všetkého je pochopenie štruktúry vesmíru základom dohody s Galaktickou federáciou.

Z NBC News:

“Vláda USA a mimozemšťania uzavreli dohodu.” Podpísali s nami zmluvu na vykonávanie experimentov, “ uviedol.

Eshed dodal, že prezident Donald Trump si bol vedomý existencie mimozemšťanov, a že sa „chystal prezradiť“ informácie, bol však požiadaný, aby tak neurobil, aby sa predišlo „masovej hystérii“. 

V reakcii na žiadosť NBC o vyjadrenie hovorkyňa Pentagónu Sue Gogh odmietla odpovedať. Hovorca NASA však uviedol, že mimozemský život ešte len musia nájsť. To by nemalo byť žiadnym prekvapením pre stúpencov správ o UFO.

Známa tajná podzemná základňa na Marse?

V minulom roku mnohí špekulovali o tom, čo viedlo prezidenta Trumpa k vytvoreniu nového vojenského krídla, vesmírnych síl. Urobil to po objavení UFO?

Nick Pope, bývalý minister obrany Spojeného kráľovstva, si myslí, že je to pravdepodobné.

Haim Eshed teraz otvorene získal tajnú podzemnú základňu na Marse, kde spolupracujú mimozemšťania a Američania.

Podľa Jerusalem Post:

„Ak je to pravda, zhodovalo by sa to s vytvorením vesmírnych síl americkým prezidentom Donaldom Trumpom ako piatej vetvy amerických ozbrojených síl, hoci nie je presne známe, ako dlho tento druh vzťahu existuje, ak existuje, medzi USA a ich mimozemskými spojencami.”

Eshed tiež tvrdí, že prezident Trump si je plne vedomý existencie mimozemšťanov.

Eshed ale trvá na tom, že Trump si ich je vedomý a že sa „chystal“ odhaliť ich existenciu. Galaktická federácia tomu však údajne zabránila s tým, že chce zabrániť masovej hystérii, pretože cítila, že ľudstvo sa musí „vyvinúť a dosiahnuť vyššiu úroveň porozumenia fenoménu UFO a ET.

Vie Trump viac?

Minulý rok sme informovali o rozhovore medzi Nickom Popeom a hostiteľom Fox News Tuckerom Carlsonom ohľadne prezidenta Trumpa. Carlson tvrdil, že „spoľahlivý zdroj“ mu dal tip na možné „vraky“ UFO, ktoré vlastní americká vláda.

V rozhovore pre 45. prezidenta sa Carlson priamo spýtal Trumpa, či si myslí, že vláda má vraky UFO. V reakcii na to Trump nechal otvorené dvere slovami „viete, myslím, že je možné všetko“.

Aj keď Carlson silne podporoval Trumpa, pápežovi povedal, že si myslí, že Trump vie viac, ako naznačuje.

“Môj dojem bol, že prezident vie viac, ako sám hovorí, ” povedal Carlson.

Je možné, že Trump vie viac, možno aj o tajnej podzemnej základni na Marse? Pokračujete v spolupráci medzi druhmi z iných svetov? V galaktickej federácii? Alebo možno ešte viac?

Eshed vo svojej knihe Vesmír za horizontom tvrdí, že mimozemšťania zabránili nejednej jadrovej apokalypse.

Je zaujímavé, že Eshed tiež naznačuje, že legendárni Muži v čiernom sú veľmi skutoční.

Príbehy UFO objavujúce sa v blízkosti jadrových zariadení zostávajú bežné a rozšírené.

V predchádzajúcich článkoch sme hovorili o bývalom astronautovi Edgarovi Mitchellovi, ktorý veril, že mimozemšťania aktívne pracujú na predchádzaní jadrovej vojne.

UFO pozorovania sa v roku 2020 množia

Pozorovania UFO v New Yorku sa v minulom roku zdvojnásobili, najmä v údolí Hudson Valley, čo je už dlho hotspot pre pozorovania. Národné stredisko pre hlásenie UFO zaznamenalo v roku 2020 v New Yorku 300 pozorovaní, z toho zhruba 150 rok predtým.

Medzitým bolo na celom svete hlásených viac ako 7 200 pozorovaní UFO, čo je oproti roku 2019 až 1 000 nárast, uvádza NY Times.

Zjavy sú také časté, že nadšenci UFO tvrdia, že sa odvrátili od miestnych stretnutí UFO.

Virginia „Cookie“ Stringfellow (75) sa podelila o svoj príbeh únosu mimozemšťanov v Ontáriu v štáte New York. Dnes hovorí, že na zhromaždenia sa hrnú cudzinci.

„Musím ľudí odmietať,“ hovorí pani Stringfellowová (75).

Ufológovia naznačujú, že tento dramatický nárast je pravdepodobne spôsobený tým, že viac ľudí sleduje nočnú oblohu , a nie nárastom počtu UFO. Nárast pozorovaní sa zhodoval s mesiacmi marec a apríl minulého roku, keď bola v účinnosti izolácia.

Od vypuknutia koronavíru sa Newyorčania presťahovali do oblasti Hudson Valley, Catskills a Adirondacks. Tam s oveľa menším svetelným znečistením môžu vidieť oblohu a všimnúť si svetlá a pohybujúce sa objekty.

Chris DePerno, zástupca riaditeľa pobočky vzájomnej siete UFO v štáte New York, uviedol, že obyvatelia transplantovaných miest hlásia akrobaticky lietajúce lietadlá. DePerno je policajný inšpektor na dôchodku.

„Idú hore smerom k Hudson Valley, tam hore je nádherne, obloha je jasná a zrazu vidíte tento stroj lietať na oblohe, ktorý sa zastaví v desatine sekundy, ide rovno hore, opäť vzlietne, zastaví , vráti sa – hovoríme o neuveriteľných rýchlostiach, ”
 uviedol DePerno.

Pretože je doma viac ľudí, je viac času premýšľať o tom, čo sa deje na oblohe.

“S príchodom Covid sa viac ľudí pozerá k oblohe,”
 dodal.

Väčšina lietajúcich objektov je identifikovaných

Aj keď existuje viac pozorovaní UFO, riaditeľ Národného spravodajského centra UFO (NUFORC) Peter Davenport tvrdí, že väčšinu z nich možno vystopovať k bežným veciam:

Drony
Vtáky
Netopiere
Satelity
Lietadlá
Vzducholode

V niekoľkých prípadoch zostáva UFO zo správy neidentifikované. Aj keď sa však počet správ zvyšuje, podiel neidentifikovaných objektov zostáva podľa Davenporta rovnaký.

Rok pandémie = Rok UFO

Slávny novinár, ktorý často podáva správy o UFO, George Knapp povedal: „Rok pandémie bol zároveň rokom UFO. „

Knapp poukázal na „najpodrobnejšiu analýzu správ o pozorovaní UFO v USA, aká sa kedy zhromaždila“ od výskumníčky UFO a autorky Cheryl Costa.

Organizácia UFO Sightings Desk Reference zaznamenáva v správach počas pandémie národný nárast .

Údaje prekvapivo pokrývajú pozorovania UFO v členení podľa mesta, kraja, štátu, tvarov, typov, veľkostí, dennej doby a ďalších. Ako by ste čakali, najpočetnejšie pozorovania boli v marci a apríli 2020, pozorovania boli 1305, respektíve 1603.

Costa podrobne popísal americké mestá, kde boli pozorovania najpočetnejšie.

“Phoenix je mesto číslo jeden.” Druhý rok po sebe. Mesto New York je číslo dva, ” uviedol Costa.

“Nikdy som nerátal päť mestských častí New Yorku.” Navštevoval som okresy. Teraz ich považujeme za samostatné mesto. Las Vegas je pre pozorovania číslo tri. Los Angeles je číslo štyri. Číslo 6 je Portland. San Diego je číslo 10. Houston má číslo 11 v krajine, Albuquerque 13. Sacramento je 21. v krajine. 23 je San Francisco. Fresno bolo 43. A Lubbock 75. “

Je zaujímavé, že Costa tvrdí, že zaznamenala pokles hlásení o trojuholníkových UFO, valcoch, cigarách a ohnivých guliach. Došlo však k nárastu „kruhov, gúľ, diskovitých UFO, tikajúcich typov UFO, vodných kvapiek a UFO typu Saturn“.

Je zvláštne, že zaznamenala sezónny posun v správach o rôznych formách UFO, ktoré podľa nej nie sú nevyhnutne mimozemské kozmické lode. Môžete vidieť Knappovo interview s Costou o jej neuveriteľne detailných údajoch o neidentifikovaných lietajúcich objektoch pozorovaných po celej krajine tu .

Videá UFO na TikToku

Spolu s nárastom celonárodných správ o UFO existuje trend aj v oblasti videí o UFO, ktoré sa zobrazujú na krátkej videotéke TikTok. V septembri 2020 boli videá obzvlášť populárne, dosiahli milióny zhliadnutí a zobrazili sa v návrhoch pre používateľov.

Na rozdiel od minulosti sa pravdepodobne prihlási viac ľudí. Aj keď ľudia, ktorí hlásia UFO, boli vždy zosmiešňovaní, téma dnes nie je taká tabuizovaná. Po tom, čo Pentagón odtajnil videá Neidentifikovaný letecký fenomén (UAP), ktoré videli piloti námorníctva, sa UFO stalo horúcou témou.

Stringfellow tvrdí, že správa povzbudila ľudí, aby hovorili o svojich pozorovaniach.

„Vďaka zverejneniu existencie Pentagónom je teraz k dispozícii viac a viac správ,“ uviedol Stringfellow. Ľudia sa už neboja povedať: „Panebože, bol som v lese, alebo pri jazere a táto vec letela okolo.“

Nedávno sa na Fox News objavil bývalý riaditeľ Národnej spravodajskej služby (DNI) John Ratcliffe, ktorý naznačil, že boli pozorované UFO, ktoré prechádzajú cez zvukovú bariéru bez zvukového boomu. Okrem toho objasnil, že pozorovania sú častejšie, ako sa doteraz uvádzalo.

Medzitým sa očakáva verejná správa o PSU, spoločné úsilie súčasného ministra obrany a riaditeľa národného spravodajstva. Podrobnosti správy podľa očakávaní odhalia podrobnú analýzu údajov o neidentifikovaných javoch od Ústrednej spravodajskej agentúry, Pentagónu, FBI a ďalších špionážnych agentúr.

Celkovo sa zdá, že téma UFO získala na dôveryhodnosti, čo pomohlo znížiť sociálnu stigmu tých, ktorí tieto javy zažili.

Pán Davenport uviedol, že ho táto zmena povzbudila.

„Pre mnohých z nás v oblasti ufológie je povzbudivé, že vláda je pripravená potvrdiť, že si je vedomá týchto okolností, že pripúšťa, že ľudia hlásia tieto udalosti,“ uviedol pán Davenport. Hovorí, že v minulosti vláda podľa všetkého verila, že „ľudia ako ja boli len blázni – a my nie sme. „

Väčšina Američanov verí v inteligentné ET

Prieskum Ipsos z roku 2020 zistil, že „takmer polovica Američanov verí, že UFO existuje a navštívilo Zem.” Výsledky ukázali, že ľudia sú zhruba rozdelení v otázke existencie mimozemšťanov bez ohľadu na ich vek.

V súvisiacom prieskume Ipsos zistil, že väčšina (57%) Američanov verí, že na iných planétach existuje inteligentný život a civilizácie. Iba 45% z nich však verí v existenciu UFO, ktoré navštívili Zem.

Viera v UFO a únosy mimozemšťanov je taká rozšírená, že floridská spoločnosť The St. Lawrence Agency predala v roku 2019 6 000 poistných zmlúv „únosov mimozemšťanov“ .

Mohla by sa Galaktická federácia rozhodnúť pre zverejnenie ich prítomnosti?

John Ratcliffe, bývalý šéf spravodajstva za Trumpa, v rozhovore pre Fox News 20. marca potvrdil, že „na verejnosť ešte musí byť zverejnených veľmi veľa pozorovaní neidentifikovaných leteckých javov“.

John Ratcliffe mal pocit, že by bolo „zdravé“ zverejniť tieto správy pre širokú verejnosť. Ubezpečil, že o to sa snažil, ešte keď bol šéfom spravodajských služieb, pripúšťa však, že nemal čas na vypracovanie adekvátneho postupu odtajnenia. “

Zdá sa však, že konečne bol stanovený konečný termín pre zverejnenie prvej série prípadov, ktoré identifikoval Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), Pentagónom: bude to 1. júna , ak je reportérka Fox News Maria Bartiromo dôveryhodná. Preambula je možno návratom UFO vo verejnej diskusii.

Vzhľadom na vývoj pozorovaní a pozorovateľov, keď sme videli Pentagón pripravený odhaliť nepublikované informácie, mohlo by sa veľmi dobre stať, že rok 2021 je SKUTOČNE rokom odhalenia.

Postoj falošnej vlády Bidena v tejto veci sa ešte len uvidí. Demokrat Bernie Sanders sľúbil, že to odhalí, ak bude zvolený …, ale zdá sa, že demokratická sféra sa nadpozemského fenoménu zatiaľ príliš nedotýka …

Všade na svete sú však ufológovia v štartovacích blokoch. Opakujú, že sa blíži čas „veľkého všeobecného zverejnenia“. Dala Galaktická federácia zelenú? To by sa zhodovalo s možným návratom Trumpa a pádom Deep State …

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem Ivy.