Koncert skupiny RAMMSTEIN spôsobil silnú anomáliu na kvantovej úrovni a zmenil realitu v Nemecku

15/06/2023 | Elity/Satanizmus, Správy

Rammstein je nemecká metalová skupina z Berlína. Kapela je spájaná s nacizmom kvôli podobnostiam v jej obrazoch.

Vedci zaznamenali silnú anomáliu počas vystúpenia skupiny Rammstein v Nemecku.

Zmenu ukazovateľov zachytilo zariadenie na výskum elementárnych častíc DESY. Keďže zariadenie reaguje na zmeny v časopriestore a iné kvantové efekty, ukázalo sa, že hudobníkom a publiku sa podarilo určitým spôsobom zmeniť realitu.

DESY je určené na štúdium fyziky elementárnych častíc a je najväčším prístrojom tohto typu v Nemecku. Nezachytáva zvuk, ale vibrácie Zeme.
Koncert sa konal neďaleko – vo vzdialenosti dvoch kilometrov. Vedci predpokladajú, že výbuchy ohňostrojov, skákanie a dupanie rozvášnených fanúšikov skupiny Rammstein spôsobili vibrácie, ktoré zaznamenal seizmometer. Graf, ktorý je zverejnený na oficiálnej webovej stránke vedeckej misie, je ohromujúci.

“Hej, Ramstein! Vyradili ste náš urýchľovač častíc! Ešte nikdy neboli ukazovatele tak vyvedené z miery,” napísali odborníci na sociálnej sieti.

DESY je prvé vedecké centrum na svete. Práve tam vytvorili urýchľovač veľkosti špendlíka, prvýkrát zaznamenali, ako sa jadrové impulzy pohybujú cez diamant, a na svojom urýchľovači dosiahli rekordnú rýchlosť elektrónového zväzku.
Vyššia rýchlosť – vyššia energia – bližšie k horiacim tajomstvám prírody. V Nemecku nie sú žiadne zemetrasenia, ale neďaleko sa nachádza samotný štadión, na ktorom sa z času na čas zapaľujú rockery. Predtým však takýto problém nebol.

Čo je na tejto hudbe zvláštne?

Hovorí sa, že akési priečne vlny prešli hrúbkou Zeme.

“To by mohlo byť predmetom novej dizertačnej práce,” poznamenali vedci z DESY.

Zdroj


Všetko je energia a preto nie je zaťažko pochopiť, že takéto veci majú veľký vplyv na neviditeľný svet okolo nás, ktorý nás následne ovplyvňuje. Je žalostné, že týchto uctievačov diabla prišlo na Slovensko podporiť také obrovské množstvo ľudí a tým sa podieľali na šírení zla!

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
13 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
tauri
tauri
9 months ago

Fanoušci Taylor Swift hlásí po jejím koncertu ztrátu paměti

Fanoušci Taylor Swift hlásí po jejím koncertu ztrátu paměti

Israismael
Israismael
9 months ago

Je až k neuvereniu ako sa vie temno dostať k ľuďom.. Slovensko je vibračne kvôli mnohým svetlo vyžarujúcim ľuďom, krajina kde až tak veľmi nevibruje temna energia a svetlo Bozie by tu mohlo mať ukotvenie .. Ale aj takéto neblahe javy, kde sa zabáva 40 tis temnom obalených ľudí s jednou luciferianskou skupinou to môže prekaziť..
Temno ma veľa chodníkov ako sa dostať k ľuďom a ľudia mu jeden z týchto chodníkov uvoľnili pri Trenčíne…

lea450
lea450
9 months ago

všeobecne taký typ hudby ako aj techno hudba, agresívna hudba je zlá, Mali by sme tam teraz v myšlienkach na to miesto v SR ukotviť lásku, svetlo zlatisko, bielo ružové a mier aj v motlitbe aj šišinkou..

lea450
lea450
Reply to  lea450
9 months ago

zlatisto.
Teraz mi prišlo, ako sa asi cítia ľudia ktorí tam v SR boli…
Kde sa ocitla v tom víri ich duša…
Ste si istý že tí ľudia ju ešte majú …

Israismael
Israismael
Reply to  lea450
9 months ago

Majú dušu aj ducha samozrejme … ale nastanú problémové dní mesiace pre tých ľudí ,mnohé psychické , lebo takto nezodpovedne,vedome či nevedome sa dostali na nitky temna a pospinili karmu ..To miesto konkrétne nebude temné ,časom sa očistí kde bol koncert ,ale ľudia si odnášajú zle ukotvenie ,ktoré bude na nich doliehat zo zdroja temnej energie ..Je to nebezpečné práve v týchto časoch keď sa triedia ľudia(plevy a zrná) a už veľa času nie je zaradiť sa k svetlu ,ak ich práve chytilo temno …aj nevinný koncert ,emócia= vibracia ,keď je ukotvená do temných bodov a zhlukov môže človeku veľmi poškodiť ..

mishena
mishena
Reply to  Israismael
9 months ago

Vsetci vieme zee kazdy ma svoju vlastnu volu
Ze ja nemozem suudit a tu radsej ani konstatovat🌬🤝🦄
Poznam vela bytostii ktore tam isli a oni si to uzili a satansto neuznavaju a ja veriim ze ich eneria lasky ktoru v sebe nesuu ani koncert neprerazil❤🧡💛💚💙💜🤍tuu uz ideme len hore my vsetci spolu🌌

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  mishena
9 months ago

Ak satanstvo nepodporujú a koncert si užili, tak ho vlastne podporujú. U nich je tá energia jasná a energia neklame… sú to predĺžené ruky diablove, ktorí takto cez hudbu upevňujú jeho vplyv… kto si ich hudbu užíva, podporuje to.

Israismael
Israismael
Reply to  Ivy
9 months ago

Absolútne je to tak Ivy ,ale absolútne ..Ja som toto vysvetľoval mladej susede bola dokonca aj s mamkou (staršia pani)na tom koncerte a boli unesené ,že aký zážitok to bol ,že ako to prežívali ..
A áno akurát to prežívanie tie emócie sú smerodajné k napojeniu sa na energie(jedno aké či temné či svetle)… emócia je vlastne vibracia,ktorá sa vyníma do priestoru zeme a aj nad ňu a vibracia napája na zdroj(svetlo alebo temno) … na koncerte vznikli emócie tisícok ľudí ,a v Mníchove sa dokonca zmenila realita jemnohmotnosti Zeme.(na zápornú ,temnú) …stalo sa to tak ,že spoločnou ľudskou suhlasnou vibraciou ,,šťastia” tej atmosféry ,hudby,kulisy a všetko dookola ,sa ten koncert stal koncertom temnej energie(a je jedno či to ti ľudia vedeli alebo nie)..a keďže neslo jasne o svetelné a svetle energie (veď čosi sa vie aj o účinkujúcich,kapele),tak ,tým prežívaním ľudí je napojenie jedine na vibrácie a zdroj toho ducha ktorý je temný (satan,Lucifer)

Lubo
Lubo
8 months ago

Pro mě techno hudba není agresívní. Mám k ní patrně jiný přístup. Obecně taneční/disco hudbu poslouchám od svých 13 let – od roku 1989. Nyní je mi 46 let a taneční/elektronickou hudbu mám stále v srdci. A nejsem ovce, to mi věřte!

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Lubo
8 months ago

Pokiaľ vám hudba dotyčných nepríde zlá, tak vaše cítenie je poriadne narušené a nemusíte byť ani ovca!

Lubo
Lubo
Reply to  Ivy
8 months ago

Neznáte mě, tak prosím nezobecňujte. Jsem dost citlivý člověk. Když mám rád techno hudbu, automaticky musím být narušený?! Není to od Vás moc korektní a férové.

Lubo
Lubo
Reply to  Lubo
8 months ago

Dodávám – preferuji hotovost, sleduji složení výrobků, minimálně nakupuji v řetězcích, mám neočkované dítě, slepice jedí nemodifikované krmivo, internet používám jen v PC a notebooku, nepoužívám chytrý telefon, uznávám fyzická média jako CD, DVD, nezajímají mne elektromobily, nemám chytrou TV, nechodím k volbám, nenávidím vše, co zavání digitálním koncentrákem, nezávidím, neškodím ostatním. Je to důkaz toho, že mé cítění je pořádně narušené, protože k techno hudbě přistupuji jinak, než je obecné mínění?!

Lubo
Lubo
Reply to  Lubo
8 months ago

Zajímá mě taneční hudba, ne agresívní metalová, hip hopová, hudba takových jako Beyoncé, Lady Gaga, Celine Dion atd.