Komunikácia (2. časť)

06/05/2023 | Posolstvá pre dušu

Komunikujme, hovorme o svojich pocitoch, trápeniach, obavách, predstavách…

Komunukujme o všetkom o dobrých, ale aj o tých iných veciach, čo nás trápia, ovládajú, či strašia s tými, komu dôverujeme….

Komunikáciou sa zbavíme záťaže a robíme kroky k tomu, aby sme boli pochopení, či aby sme my sami na základe spätnej väzby pochopili.

Čo?

Buď konanie druhých voči nám.

Alebo zčasti aj seba samých…

Často sa nezamýšľame sami nad sebou prečo tak a tak konáme…

Je jednoduchšie viniť druhých z ich “nejakého” chovania , a my sa obhajujeme tým, že my to máme “tak” a “on, ona, oni sú “takí” oni sú tí “iní”, oni sú tí “vinní”, oni “nevidia”, oni “nevedia”, oni robia “zle”…, oni…..

Tak prečo im to nepovieš?

Prečo im nepovieš čo cítiš?

Prečo im nepovieš, ako sa cítiš?

V pokoji … V pravde….

Ale, žiaľ, často sa obhajujeme len vo vlastnej hlave, sami pred sebou, preto je dobré o tom povedať i tým, pre ktorých sa trápime, alebo sme s nimi v konflikte….

Pravda je vždy pravdou a oslobodzuje ….

Tak ňou buďme, žite ju a ak ju neviete žiť, hľadajte ju, robte všetko pre to, aby ste ju našli….

Nebuďte pohodlní a leniví…..

Boh je pravda….

Kde je prítomná pravda to sa cíti… aj bez argumentov a dôkazov….

A kde je pravda, tam je Boh…..

Prekonajme lenivisť vykročme a kráčajme bez strachov v pravde, pre pravdu, za pravdou……, za tým čo cítiš…

S láskou Tatiana Mintálová

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Mária
Mária
9 months ago

Často sa nezamýšľame sami nad sebou prečo tak a tak konáme…

Ak vedieme vnútorný život, tak žijeme ako nástroj, ktorý vie, že to myseľ a jej vyššie úrovne myslí, i keď to už nie je pozemské myslenie;
jeho životná energia len pôsobí – z vnútorného vyššieho povelu (inner command; stovky krát denne), a tak *konečne správne* rieši všetky najdôležitejšie cyklické kapitoly (karmické uzly) spoločenstva a u vyspelých ľudí celého ľudstva;
duchovné srdce cítí že prebýva súčasne vo všetkých úrovniach vyšších svetov, je to úroveň ako // vnútorný mier, vnútorné svetlo, superinteligencia, za dosahom pozemského času a priestoru (teda *má* Božiu Víziu), vnútorná jednota, láska, nesebeckosť a sebadávanie (nič z tohoto nejde ľudskou rečou vyjadriť; ľudská skúsenosť je tu nedostatočná; rozvinuté duše však toto prejavujú a učia iné duše vo svete duší). [Nemýliť si s nižšími jednohmotnými svetmi.]

Výsledkom je prehlbovanie pokory. Nakoniec je to pokora, ktorá je *tým umením* Božského sebaponúkania vyšších Právd (…tisícky Božích tajomstiev).

Pracuje v nás natrvalo energia Božstiev a realizovaných Majstrov (Divine Force).

Dokonalá koncentrácia je základom všetkého. To má dnes len pár stoviek ľudí na Zemi.

Človek potrebuje vnútornú inšpiráciu, ktorá vydrží po mnoho, mnoho životov aby sa kamsi pohnul, a zasvätenie od Boha. Bez zasvätenia je to ako chceť čítať knihu a nepoznať písmo. Nemožnosť sama.

Za všetkým je On. Jediný Milovaný.