Gene Decode diskutuje o podzemných vojnách a aktualizácia Ukrajiny s Nicholasom Veniaminom (1.časť)

11/08/2022 | Update udalostí

Nicholas: Dobrý deň a vítam vás. Máme tu Gene Decode a dnes budeme diskutovať o podzemných vojnách a aktualizácii o Ukrajina. Ako sa máš a čo si robil?

Gene: Ach, bol som zaneprázdnený až za hranicu chápania. Mám jednu webovú stránku, blessedforservice.org , len pre ľudí, aby si mohli ísť po výskumné materiály. To bude nakoniec miesto, kde môžu ísť kontaktovať našich koordinátorov po celom svete. Takže práve robíme nejaké jemné úpravy na programovaní a nahrávame obsah, aby keď tam ľudia budú chodiť, bude tam aj niečo iné ako len holá webová stránka.

Takže dostávame obsah, ktorý sa tam má vložiť, a dekódujeme ho tak rýchlo, ako sa len dá. Úprava dekódovaní, editovanie videí dekódovaní. Minule som urobil kus jedného z nich v rámci Visioning s Juliou B.

Robí vizionárstvo, aby pomohla zmeniť svet. Aktuálne informácie o Ukrajine a o tom, prečo je Ukrajina taká dôležitá, a o tom, ako zmeniť svet, aby všetko, čo je na Ukrajine a čo sa tam deje, vyšlo na svetlo a aby to videl celý svet. Aby sa zmenili mnohé paradigmy a myšlienky a chápanie sveta a všetky tie veci, ktoré sú skryté na Ukrajine, ako aj to, čo sa deje vo svete. Ukrajina je hlava hada pre cabalu. To je ich hlavné sídlo na Zemi. A ich plánom bolo mať dve, viete, v súčasnosti je to Izrael, ale plánovali mať Ukrajinu ako hlavnú. A vyvíjali to viac ako 70 rokov v naozaj sústredenom úsilí, ale v skutočnosti to boli tisíce rokov.

Pôvodne začali ako chazarská mafia. Alebo CHM, ako to nazývajú, ja ich volám zionisti alebo sionisti pretože pôvodne sú z hviezdnej sústavy s názvom S C I O N. Teraz práve úplne vyšli von a povedali ľuďom, kto sú teraz. Nech už ich nazývate akokoľvek, tie monštrá, ktoré zotročujú svet, ktoré sa teraz dosť rýchlo rúcajú, hm, vlastne to vyzerá, že vidíme nejaké svetlo na konci tunela. Tak trochu dostávame nejaké predstavy o tom, kedy by sa to možno mohlo skutočne stať. Vyzerá to možné. Vidím, že časová os nadobúda účinnosť, keď by sa veci mohli skutočne objaviť do konca roka. Čo ma trochu zaráža. Po 30 rokoch tohto bláznovstva to bolo ako, wow. A videl som, ako sa ľudia prebúdzajú.

Takže s webstránkou to bola dlhá cesta. Už takmer rok som na to sám. A tak to bolo dlhé a trochu stresujúce, ale teraz je to dobrý stres, keď sa všetko upratuje a vyzerá to tak, že to skutočne spustíme a urobíme všetky tieto úžasné veci. A vyzerá to naozaj dobre. A programátori, ktorých máme, sú fenomenálni, krásna práca, ktorú robia. Tak ako celý svet. Vidím, že sa deje veľa krásnych vecí a vychádzajú nové technológie.

Existuje spoločnosť s názvom ICCF24, ktorá od 25. – 28. minulého mesiaca usporiadala prednášku/prezentáciu o nízkoenergetických jadrových reakciách, bežne označovaných ako studená fúzia. Takže získavate elektrinu a potom vlastne prebieha fúzia. Vytvárate fúzie. Meníte vodík z vody na hélium a ďalšie veci. A tak je to fascinujúca a vzrušujúca vec. A modlím sa, aby boli v bezpečí, pretože. Predtým by prišla cabala a všetky tieto veci by zhabala. A títo ľudia a všetky tie veci v ich skladoch a továrňach by zmizli a my by sme o nich nikdy nepočuli. A to, že je to vonku, mi opäť hovorí, že zuby cabaly vychádzajú von a vidíme toho veľa. Tak napríklad Hooverova priehrada. Hooverova priehrada bola projektom z tridsiatych rokov, keď prehradili rieku Colorado. Aliancia sa pustila pod Hooverovu priehradu, ako aj do masívnych tunelových systémov, ktoré idú dole a prechádzajú cez samotnú priehradu, všetky druhy odporných, odporných vecí. A keďže voda je teraz 1000, myslím, že posledný údaj, ktorý som videl, bol 1094 stôp dole. Je vysušená približne pod tisíc stôp (304m). Nemôžu spustiť turbíny. Takže teraz je hydroelektrická sústava odstavená a voda odteká, a to ma prinútilo uvedomiť si, že predtým povedali, sledujte vodu. Vodu vypúšťajú po celom svete.

Salt lake sa od môjho detstva výrazne znížilo. Šalamúnovo jazero, boli tam obchody so surfom a iné veci a vy ste sa pozerali na druhú stranu cez 30 míľ vody a videli ste hory. Na druhej strane sa tiahlo až do Mount Shasta a tam sú riečne lode pochované v piesku až po Barstow. Takže kam sa všetka táto voda podela?

Je tu veľa pokrokov v tunelových vojnách. Samozrejme, že Ukrajina je takmer v bode zlomu. Tam sú dve obrovské, obrovské opevnenia, o ktorých hovorili, že to bude, pôvodne si mysleli, že to bude trvať dva roky, a začína byť celkom zrejmé, že rozhodnutia, ktoré robí kyjevská vláda, sú v réžii deep state. A sú doslova najhlúpejšie, Ignorantské a smrteľne nebezpečné pre, pre ukrajinský ľud. Nevinný ukrajinský ľud je povolávaný a posielaný ako do mlynčeka na mäso na front. Teda muži od 15 do 75. Po dvoch mesiacoch tréningu poslali nejakého chlapa v chodítku? Ja som bol tri mesiace vo výcvikovom tábore a nevedel som skoro nič. A potom som absolvoval takmer ročnú školu elektroniky a dva roky som chodil na pozorovania a potom som absolvoval ďalších pár rokov. Chcem povedať, že dôstojníkovi alebo poddôstojníkovi trvá štyri alebo päť rokov, kým sa naozaj uplatní. A to chcete niekoho poslať na bojový front za dva mesiace?!

A tie dobré výzbroje, AK 47 S a naozaj špičkové veci sú darom pre Azov a Banderovcov. Takže čo dostanú? Dostanú jednu zbraň odniekiaľ, napríklad z USA alebo Veľkej Británie alebo Poľska alebo Nemecka. Takže čo robíte, máte tam armádu, ktorá má zmes zbraní, mašín, všetkého možného. A ruská technika je konštruovaná tak, aby dokázala vystreliť sedem až 9 000 nábojov denne. A mnohé z toho, čo majú Ukrajinci, sa rozpadá. Nie je to stavané na takýto dlhodobý nápor deň čo deň, keď sa odpaľujú vysokoenergetické zbrane, ako sú rakety a všetky tie veci, ktoré robia, musia ich posielať na opravu a nemajú už takú infraštruktúru. Musia posielať zranených do Poľska na rôzne miesta, aby sa dostali do nemocníc, pretože ich infraštruktúra je zničená kvôli hlupákom a vojenskí generáli Banderovci sa rozčuľujú a mnohí z nich sa vzdali a zložili zbrane a Ukrajina vlastne zasiahla vojnový zajatecký tábor.

Ukrajinské sily použili na zásah jedného z týchto ruských zajateckých kempov HIMARS, pretože generáli a ľudia v nich sú rozrušení. Dostali informácie o miliardách dolárov, ktoré išli na Ukrajinu. Namiesto toho idú na zahraničné bankové účty. Nedostávajú sa k ľuďom, nedostávajú sa na front, dokonca ani zbrane, nedostáva sa ich veľa na front. Takže Rusko vyradilo 6 HIMARS, pred 40 alebo 48 hodinami, neviem, teraz to ide tak rýchlo. Nedá sa to stíhať. Vyradili šesť HIMARS a jeden kúpili na čiernom trhu. Teda vyzerá to tak, že ukrajinský vojenský človek mohol byť ruský infiltrátor.

Potom Zelensky spravil čistku a povedal. Zavrieť to všetko, mnoho, mnoho, mnoho, mnoho desiatok ľudí do väzenia v rámci vyšetrovania, článok 47 čo je vlastizrada. A potom hneď na druhý deň povedal, nie, to som nepovedal. Máme ťa nahratého! To je to, čo si povedal! A sú vo vyšetrovaní lebo HIMARS, ktorý bol predaný dosť zjavne, samozrejme, že to dáva Rusom príležitosť na jeho rozobratie a nájdenie vady, čo oni aj našli.

Takže teraz majú všetky tieto trojuholníkové zariadenia pozdĺž jedného z hlavných mostov a vyzerá to tak, že most nie je tam, kde je. Vyzerá to, akoby bola veľká plochá konštrukcia na inom mieste rieky. Takže Ukrajinci ich zasahujú HIMARS raketami na nesprávnom mieste. Potom Rusi stavajú mosty, ktoré nepadajú tak ľahko, aby sa mohli stále používať. A nielen to, samozrejme, dobre vycvičená, skúsená a vysoko zdatná a dobre vyzbrojená armáda, majú armádny ženijný zbor, tá by mohla postaviť most na Dnepre alebo akejkoľvek inej rieke za niekoľko hodín. Takže, myslím, že je smiešne povedať, no, rieka vás zastaví.

Jeden náš maďarský koordinátor zostavil úžasný dekód na Ukrajinu. Súčasťou bude dokument CIA z roku 1957, ktorý bol odtajnený prostredníctvom zákona o slobode informácií, ktorý ukazuje, ako CIA budovala a plánovala od roku 1957 masívne opevnenia, dve obrovské línie na každej strane Dnepra a ďalšia je o niečo viac vpredu, ku ktorému sa Rusi nemohli priblížiť, pretože museli pomaly postupovať a snažiť sa zachrániť infraštruktúru a civilistov. A teraz to vyšlo najavo. Viete, najprv všetci hovoria, aha, Zelenský je hrdina. Hm, teraz ide na nulu, pretože teraz sa v rôznych západných mainstreamových článkoch uverejňujú rôzne veci hovoriace o tom, že v skutočnosti riadi ukrajinskú armádu, aby používala ľudí ako telesné štíty, ako hovorili Rusi. A tak teraz to vychádza na povrch a pravda o tom vychádza najavo. Takže to samozrejme znamená, že mu hádžu polená pod nohy a dokonca aj vysokopostavený veľvyslanec na verejnej prezentácii povedal, že si myslí, že Zelenského sa Rusi môžu pokúsiť zavraždiť. Čo to znamená, keď toto niekto z hlbokého štátu povie? My sa vás pokúsime zavraždiť. To je dôvod, prečo sa snaží osloviť Čínu a povedať, musíte mi pomôcť. Som si celkom istý, že hlboký štát mu nepovedal, aby to urobil. Myslím si, že vidí že jeho čas na zemi je obmedzený. A snaží sa dostať do Číny. Môžete mi pomôcť, zachrániť mi život a dostať ma z tohto neporiadku, do ktorého ma dostali a ja počúvam tie ich nezmysly a hovorím svojim generálom, aby to urobili…

Nechal ich stiahnuť sa z frontu a ustúpiť k týmto dvom ťažkým opevneniam bez leteckej podpory. Rusko má vzdušnú prevahu. A tak išli a udreli na tie jednotky a za jeden deň stratili 2000 mužov. To, čo prichádza z Kyjeva, je trestné. Posielajú svojich vlastných mužov cez mlynček na mäso, používajú svoj vlastný HIMAR a veci, ktoré prichádzajú iné zbrane, aby zničili ukrajinskú infraštruktúru, keď ustupujú. A potom Rusi bombardujú a vyradili väčšinu techniky ukrajinskej armády, keď sa snažili ustúpiť. To bolo hlúpe hlúpe rozhodnutie. A tak to vyšlo najavo.

Keď si pozriete nejaký vojenský kanál, to, čo teraz vidíte, je, že hlboký štát sa snaží, aby každá rodina na Ukrajine prišla o človeka. Milovaného brata, otca, manžela a tak ďalej, aby nenávideli Rusko. A je tam toľko deštrukcie vo všetkých oblastiach, kam Rusko prišlo, že to zlomí chrbát ruskej ekonomike a budú musieť zvrhnúť vlastnú vládu. To je myšlienka, ktorú deep state nechápu. Nerozumejú tomu čo sa naozaj stane. To, čo sa naozaj stane, je, že tí ľudia si uvedomia, kto je agresor, pretože Rusko má napríklad z tábora zajatcov, ktorý bol zasiahnutý časti rakety HIMAR, ktorá ho zasiahla a budú to môcť ukázať, nehovoriac o dokumentoch o biologických zariadeniach, kde sa vyvíjal gain of function a pripravovali sa na vypustenie ďalšej pandémie týždeň po tom ako začala ruská špeciálna vojenská operácia ako to nazvali Rusi.

“Pán Gates” hovoril, že “oh oni si veru budú všímať tú ďalšiu”. Tak hovoria o opičích kiahňach, ktoré sú len vedľajším účinkom toho, čo už pichli do ľudí, a hovoria o iných veciach, o ktorých sme už počuli. To znamená, že to, čo mali v tých laboratóriách, bolo zachytené a nemajú nič, inak by hovorili, že niečo príde a ešte to udrie. A to už čoskoro. A to by už zasiahlo, keby Putin neposlal svoje jednotky. A ako ukáže toto rozkódovanie, ktoré sa bude robiť u nás na stránke, prebieha to už viac ako desať rokov. Našli sa masové hroby po celej východnej Ukrajine.

Chodili tam a využívali svojich vlastných ľudí. Ukrajincov, ktorí hovoria po rusky a majú aj ruskú krv. V biologických zariadeniach na testovanie pre zameranie sa na špecifické etniká ako napríklad slovanské, alebo kaukazské, alebo afroamerické. Dokonca používali Američanov, ktorí zmizli. Teraz nachádzajú vo vypúšťaných priehradách tisíce tiel ako sa odhaľuje to, čo tam vyhadzovali. To vyjde najavo na Ukrajine. Nielen to, ale aj dôvod, prečo je Krym taký dôležitý, je to masívna mimozemská základňa a základňa reverzného inžinierstva, kde skúmajú veci svetovej antigravitácie, voľná energia, jadrové reakcie s nízkou energiou. Na Kryme majú závody na spracovanie tória a všeličo iné. O pochovanej masívnej nedotknutej pyramíde ani nehovoriac. S ešte všetkými leštenými kameňmi, ktoré boli odstránené z pyramíd a napríklad v Gíze sa kedysi leskli čiernou farbou a žiarili bielou, a viete, to všetko, oslepovali oči a potom mali ten zlatý vrchný kameň. Je to ešte úžasnejšie. Je tam neuveriteľne vzácna forma zlata, ktorá sa nazýva zelené zlato, kde zlato má v sebe naozaj sýtozelenú farbu. Má inú energetickú štruktúru. Všetky tieto veci vyjdú na svetlo. Ľudia sa prebudia.

Ja som, urobil Visioning v sobotu večer s Julie Braun a urobil dekódovanie, kde sa sústredíme na to, aby to vyšlo najavo, aby sa všetky tieto technológie uvoľnili pre ľudskú rasu na Zemi, pretože to už mali nacisti. Išli do vesmíru v tridsiatych rokoch a postavili základne na Mesiaci a Marse. A s mimozemskými skupinami obchodujeme už veľmi, veľmi dlho.

A pretože to, čo hlboký štát robil, išiel cez paralely. Spôsobuje to presne to, čo vidíte vo filmoch, ktoré sú len diaľkové programovanie, nový Dr. Strange film, kde to ukázali. Ukázali čo sa stane, keď urobíte časovú líniu a začnete miešať jednu vec z druhej, čo porušuje voľbu slobodne vôle. To je, najvyšší Boží zákon.

Pokračovanie nabudúce

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
1 year ago

Dakujem