Gene Decode diskutuje o najnovších aktualizáciách s Nicholasom Veniaminom – 1. časť

01/07/2022 | Update udalostí

Nicholas: Ahoj a vitajte. Dnes máme Gene Decode a dnes hovorí, že budeme mať svetovú aktualizáciu všetkého, čo sa deje, od politiky cez zdravie až po číslo 17 a oveľa viac. Gene, ďakujem, že ste sa ku mne pridali, pane. Ako sa máš a čo si robil?

Gene: Práve som sa vrátil z prázdninového sabatu s rodinou..

Nicholas: Ďakujem. No, som rád, že ťa rád počujem. Už je to mesiac, čo sme spolu skutočne hovorili. V skutočnosti si myslím, že je to oveľa viac ako mesiac, pretože si myslím, že minule, keď sme mali robiť rozhovor, došlo k oneskoreniu. Ale poďme ďalej a začnime. Viem, že máš niekoľko tém, o ktorých by si chcel diskutovať.

Gene: Dobre. Ďakujem, Nicholas. V poriadku. Pripravený? Takže k tomu, čo nám dávajú do ruky. Teraz hovoria, že existujú údajné opičie kiahne, alebo čo sa to akože deje. V skutočnosti to tak nie je. Je to vlastne vedľajší efekt toho, čo nám nútili ruky. A tak ak sa na to pozrieme trochu hlbšie.

Nicholas: Videl som tam aj dátum. Píše sa 26. Chcem všetkým pripomenúť, že toto bude nahrané 27. Dnes je 27.6.

Gene: Dobre. Áno, napísal som to včera. Dopísal som to včera. Ospravedlňujeme sa za poruchu časového rámca.

Nicholas: Žiaden strach.

Gene: Zmenili sme časovú os, takže vlastne som trochu mimo. Mali sme poruchu. Schumannova rezonancia sa v nedeľu na 15 minút úplne zastavila. Takže je 7:00. Takže som si povedal Wow, to bolo obrovské. Takže sa udial posun časovej osi. O C19 veciach, ktoré si dávame do ruky a nazývajú to opičie kiahne, to nie je vôbec čo sa deje. Klamú. Takže Veľký reset, ako to nazývajú, kiahne sa šíria len v krajinách, kde bola populácia vystavená veľkému množstvu vakcín vyrobených spoločnosťou Pfizer. Je to technokratický reset. Hovoria teda o očkovaní. Teraz očkujeme mladých, mladých ľudí. Až pod vek päť rokov. Dnes si nájdem čas na vysvetlenie časovej osi toho, čo sa deje s vakcínami.

Nicholas: Takže ak by si nám to mohol vysvetliť, myslím, viem, že je to veľmi ťažké, pretože chceme osloviť ľudí tam vonku, ktorí si toho nie sú vedomí a nevedia o Bitchute a Rumble, hoci veľmi dobre sa tam nahrávajú videá. Chcem teda len pripomenúť divákom, že ich musíme nahrať na YouTube a použiť proti nim ich zbrane, aby sme sa dostali k masám. Takže ďakujem, Gene, že si na tom tak tvrdo pracoval. Vieš, pretože viem, že je to také ťažké.

Gene: Spoločnosť Pfizer teraz povedala federálnemu sudcovi, že v skutočnosti vlastní federálnu vládu, a preto je imúnna voči normálnemu zmluvnému právu. A z tohto dôvodu nemajú žiadne dôsledky na to, že presadzujú túto agendu takže sa na nich nevzťahujú americké regulačné agentúry a nič z toho. Toto je zo samotnej webovej stránky. Tento článok, ktorý je fenomenálny hovorí o tom, že: „Pandémia COVID-19 je jednou z najviac zmanipulovaných infekčných chorôb v histórii, ktorá sa vyznačuje oficiálnymi klamstvami v nekonečnom prúde vedenom vládnymi byrokraciami, lekárskymi združeniami, lekárskymi radami, médiami a medzinárodnými agentúrami. Sme svedkami dlhého zoznamu bezprecedentných zásahov do lekárskej praxe vrátane útokov na lekárskych odborníkov, ničenia lekárskych kariér lekárov, ktorí sa odmietajú podieľať na zabíjaní svojich pacientov, a masívnej reglementácie zdravotnej starostlivosti, ktorú vedú nekvalifikované osoby s obrovským majetkom, mocou a vplyvom.

Prvýkrát v americkej histórii prezident, guvernéri, starostovia, správcovia nemocníc a federálni byrokrati určujú liečebné postupy nie na základe presných vedecky podložených informácií alebo dokonca na základe skúseností, ale skôr s cieľom vynútiť si prijatie špeciálnych foriem starostlivosti a „prevencie“ – vrátane remdesiviru, používania respirátorov a nakoniec série v podstate neotestovaných vakcín s posunkovou RNA. Prvýkrát v histórii liečby sa protokoly neformulujú na základe skúseností lekárov, ktorí úspešne liečia najväčší počet pacientov, ale skôr jednotlivcov a byrokracie, ktorí nikdy neliečili ani jedného pacienta – vrátane Anthonyho Fauciho, Billa Gatesa, EcoHealth Alliance, CDC, WHO, štátnych úradníkov verejného zdravotníctva a správcov nemocníc. Médiá (televízia, noviny, časopisy atď.), lekárske spoločnosti, štátne lekárske rady a majitelia sociálnych médií sa určili za jediný zdroj informácií týkajúcich sa tejto tzv. pandémie. Webové stránky boli odstránené, vysoko kvalifikovaní a skúsení klinickí lekári a vedeckí odborníci v oblasti infekčných chorôb boli démonizovaní, kariéry boli zničené a všetky odlišné informácie boli označené za „dezinformácie“ a „nebezpečné lži“, dokonca aj keď ich zdrojom boli špičkoví odborníci v oblasti virológie, infekčných chorôb, pľúcnej kritickej starostlivosti a epidemiológie. K takémuto zatajovaniu pravdy dochádza aj vtedy, keď sú tieto informácie podložené rozsiahlymi vedeckými citáciami od niektorých z najkvalifikovanejších lekárskych odborníkov na svete. Je neuveriteľné, že sa ignorujú a démonizujú dokonca aj také osoby, ako je Dr. Michael Yeadon, bývalý hlavný vedecký pracovník na dôchodku a viceprezident vedeckej divízie farmaceutickej spoločnosti Pfizer vo Veľkej Británii, ktorý obvinil spoločnosť z výroby mimoriadne nebezpečnej vakcíny. Okrem toho spolu s ďalšími vysoko kvalifikovanými vedcami vyhlásil, že túto vakcínu by nemal nikto užívať. Dr. Peter McCullough, jeden z najcitovanejších odborníkov vo svojom odbore, ktorý úspešne vyliečil viac ako 2000 pacientov s COVID pomocou protokolu včasnej liečby (ktorý takzvaní odborníci úplne ignorovali), sa stal obeťou mimoriadne krutého útoku zo strany tých, ktorí z vakcín finančne profitujú. Svoje výsledky publikoval v odborných časopisoch, kde uvádza 80 % zníženie počtu hospitalizácií a 75 % zníženie počtu úmrtí pri použití včasnej liečby. Napriek tomu je vystavený neutíchajúcej sérii útokov zo strany kontrolórov informácií, z ktorých nikto neliečil ani jedného pacienta.

Takže tento článok doslova myslím, je rozsiahly. Prechádza všetkými dezinformáciami a nebezpečnými klamstvami. A to je dôvod, prečo a ako fungujú. Zlo podľa Božích zákonov nám musí ukázať, čo robí. Toto je na samotnej webovej stránke NIH. Pripúšťajú, že narastá počet vedeckých prác napísaných špičkovými odborníkmi v tejto oblasti, vedeckých časopisov, mesiace a roky po zverejnení, ktoré sa zaoberajú pravdou o falošných štúdiách a strašidelne napísaných článkoch, mandáty a všetky ostatné veci. Tak to je proste fenomenálny článok. Vrelo odporúčam každému ísť a pozrieť si to.

Nicholas: Hovoríš, že tieto informácie sú teraz dostupné. Chcem povedať, ako si myslíš alebo ako vidíš, že sa tieto informácie dostanú na verejnosť, napríklad k našim rodinám, ktoré v tomto úplne zaspali?

Gene: Čoskoro spustím svoju webovú stránku, pravdepodobne v polovici tohto budúceho mesiaca, a úplne to urobím na zadnom kanáli. Mám to celé napísané. Urobím to tam. Takže cenzúra bude stáť 7 dolárov mesačne alebo 77 ročne. Urobím to kompletne tam, aby som sa nemusel obávať cenzúry a urobil to hladko, pretože náš lekársky systém v tomto svete je v skutočnosti travestia čiernej mágie. Ak pôjdete do gréckeho slovníka a zadáte pharmakeia, definícia je čarodejníctvo, mágia, používanie kúziel a elixírov mágie, často zahŕňajúce drogy, kúzlo. Je faktom, že čarodejníctvo a mágia v gréckom svete často zahŕňajú užívanie drog, či už čarodejnicou, alebo tým, koho mágia ovláda.

Ako som povedal, lekári, ktorí sa vyjadrujú proti tomu, čo sa deje, ako napríklad súd Doctor Center Miguel Kangaroo bol 6. januára odsúdený, a tak pokračujú v prekupovaní svojich životov. Môžete vidieť tu na tejto webovej stránke Cardinal Health, vážený zákazník…presadzujú celú túto agendu, o ktorej práve webová stránka NIH písala. A idú po deti, aby to dostali aj deti mladšie ako päť rokov. Neexistuje žiadny dôkaz, že to vôbec potrebujú. Takže keď pravda vyjde najavo, chcem, aby si ľudia pamätali, že toto nemôžete na svojich deťoch odčiniť.

Môžete si prečítať tu. Depopulácia prostredníctvom nútených očkovaní. Nulové emisie uhlíka od Billyho. Billy G. Áno, toto je pravda. To je to, čo robili. Chcel som pustiť krátke video:

Približne v rovnakom čase, keď sa John de Rockefeller zmocnil amerických médií, zmocnil sa aj amerických liekov. Keď sa zistilo, že drogy sa dajú vyrábať z ropy. Najvyšší americký ropný magnát nariadil svojej armáde propagandistov, aby zodpovedajúcim spôsobom obrátila realitu. Lieky používané po tisíce rokov boli zrazu klasifikované ako alternatívne. Zatiaľ čo nové, vysoko návykové a patentovateľné lieky na báze ropy boli vyhlásené za zlatý štandard po kúpe nemeckej farmaceutickej spoločnosti, ktorá vyrábala vojnové chemikálie pre Adolfa Hitlera. Rockefeller využil svoj politický vplyv tým, že tlačil na Kongres, aby vyhlásil prírodné liečebné metódy za vedecké šarlatánstvo. Rockefeller potom prevzal kontrolu nad Americkou lekárskou asociáciou a začal ponúkať masívne granty špičkovým lekárskym fakultám. Vyučovať sa mali iba jeho schválené učebné osnovy bez akejkoľvek zmienky o liečivej sile bylín, rastlín a stravy. Lekári a profesori, ktorí namietali proti Rockefellerovmu plánu, boli médiami ukrižovaní. Vylúčení z AMA a zbavení oprávnenia vyučovať a vykonávať medicínu. Tí, ktorí sa odvážili prehovoriť, boli zatknutí vo väzení.

Gene pokračuje: A presne toto teraz robia. Tí, ktorí prehovoria, sú zatýkaní, väznení. Mal si rozhovor s Dr. Northrup. Vlastne mi povedala, že má priateľov medzi lekármi, ktorí predpisovali alternatívy, a povedala, že ak neprestanú, odoberú im licenciu. A keďže to urobili, musia sa nechať psychologicky vyšetriť alebo si nechať odobrať licenciu. To isté, vyhrážky a terorizmus proti dobrým lekárom, ktorí konajú správne.

Video pokračuje: A skutočne sa začali objavovať dôkazy o tom čo spôsobili lieky na báze ropy. Pán Rockefeller založil American Cancer Society (Americká spoločnosť pre boj proti rakovine), prostredníctvom ktorej tieto informácie zdôraznil. John Rockefeller je patrične uznávaný ako zakladateľ farmaceutického priemyslu a dôvod, prečo je lekárske pochybenie v súčasnosti treťou najčastejšou príčinou smrti v Amerike. Toto nie je obvinenie voči lekárom. Viac ako ktokoľvek iný sú pod tlakom.

No už to nie je číslo tri. Je to číslo jedna so situáciou očkovania.

Farmácia je najväčšia lobistická sila vo Washingtone. Farmaceutický priemysel minie každý rok najmenej dvojnásobok sumy, keď ide ovplyvňovať zákony, politiky a vnímanie verejnosti. Vďaka pánovi Rockefellerovi, architektovi amerických monopolov. Žiadne odvetvie nemá väčšiu silu ako Big Pharma.

Takže výborné video. Takže dostať pravdu o tomto je to, čo naozaj musíme urobiť.

Ak rozumieš tomu, čo sa deje a nevzal si si tento jed, prežil si najväčšiu psychologickú vojnu v histórii ľudstva. Uvedomíš si, koľko času, zdrojov, peňazí a úsilia do toho vložili. Snažili sa manipulovať, vymývať mozgy a prinútiť nás. Snažili sa nás vystrašiť. Pokúsili sa vyvolať pocit viny. Snažili sa nás podplatiť darčekmi. Snažili sa nás zmiasť, aby spochybnili našu realitu. Snažili sa nás prinútiť opustiť svoje zásady, morálku a hodnoty. Dokonca sa im podarilo proti nám poštvať našich blízkych a priateľov. Prepadol tomu takmer každý, len vy nie. Nevzdali ste sa. Nikdy ste sa nevzdali samých seba. Postavili ste sa proti všetkým prekážkam a vydržali ste. – Lee Walters

Moja ďalšia téma bude Ukrajina.

Nicholas: Áno, máme šťastie. Chcel som len povedať, že ten prejav od pána Leeho bol skvelý.

Gene: Ďakujem.

Takže všetci poznáme túto vlajku. V centre je samozrejme, čo sa nazýva erb Ukrajiny. Obsahuje symbol Chazarskej tamgy. A toto je Moloch. A tu je ako sa to pôvodne robilo. Všimnite si to. Pentagram. Takže toto je vlastne čo sa nazýva sigília, kde privolávate démona. K tomu, čo sa deje na Ukrajine. V súčasnosti ukrajinské sily útočia na Doneck, mesto obývané civilistami s veľmi malou armádou, aby odklonili ruské sily na severnom Davose od Donecka a Tomska. Nefunguje to. Takže. Poďme sa na to pozrieť. Toto je video, ktoré som dostal, kde táto osoba excelentne prezentovala:

Civilne obývaná oblasť. Má veľmi malú vojenskú hodnotu. Ukrajina útočí na mesto Doneck. A dôvod, prečo to robia, je ten, že hlavné boje prebiehajú tu na severe Donbasu.

Gene: Doneck úplne padol, vrátane chemickej továrne za posledných 24 hodín. A bolo tam 800 civilistov, ktorých odtiaľ zachránili, ako aj stovky a stovky síl Azov.

To je pre Ukrajinu veľmi zlé. A tak. Takže sa snažia odkloniť ruské sily odtiaľ smerom k Donecku, aby rozdelili ruské sily, aby dali Ukrajine väčšiu šancu. A nešlo to. Rusko zostalo laserovo zaostrené v severnom Donbase a s týmito ukrajinskými silami sa vysporiada tu dole mimo tohto mesta.

Gene: Fenomenálna prezentácia. Predpokladaná protiofenzíva Ukrajiny smerom na Jegorovku a Pavlovku v oblasti Ugledar a ďalej na Mariupol bola vlastne pascou ruských síl. Myslite na umenie vojny. Rusi ustúpili. Videli ste, ako to bolo úplne obklopené. Červená. To sú ruské sily. Donútia ich ísť do tohto vrecka a sú doslova zoradení vo formácii práporu, pochodujúc vo formácii. Je to ako revolučná vojna. Sily, ktoré sú jeho hlavnými obrancami, sú teraz väčšinou preč, pretože boli vyvrhnuté na otvorené priestranstvo a takmer úplne zničené bojovými loďami. Ovládajú vzduch. Rusi sú vždy hlavným veliteľstvom ukrajinských síl v tomto regióne. A tak museli jednoducho opustiť svoje vybavenie a doslova ustúpiť tak rýchlo, ako len mohli. A tak nechám Alexa, aby vám o tom trochu porozprával, aby ste pochopili aj jeho dobrú prezentáciu:

Obranná politika Ázia Vojenský súhrn Nový Atlas, Jacob Dries a Larry Johnson. Andre Marciano. Som si istý, že mi chýba nejaká iná armáda.

Gene: A New Atlas bol ten, ktorý som práve čítal a ukázal, kde ho analyzovali.

Alexander Makris. Vždy sa mu to podarí, keď ide o armádu.

Gene: A Alexander Makris je druhá časť. Títo dvaja prevádzkujú rôzne kanály. Takže naozaj skvelé informácie.

Skvelý Robert Barnes, vždy urobí veci správne, pokiaľ ide o vojenskú analýzu. Každopádne, je tu veľa ľudí, ktorí sú bývalí vojaci, súvýborní analytici, ktorí sa zaujímajú o vojenské záležitosti, sú odborníkmi v regióne. Existuje veľa ľudí, ktorí to analyzujú a pochopili to správne. Navštívte ich kanály, ich blogy alebo webové stránky. A myslím si, že získate oveľa podrobnejší pohľad na katastrofu, ktorá sa odohráva v Donbase. Počul som, že sa dva alebo tri, možno aj štyri kotly tvoria alebo už boli vytvorené a uzavreté. Máte Doneck, máte Lysychansk ktorého obkľúčenie je takmer dokončené. Máte Zolote, ktorý je obkolesený a máte v ňom uväznených 2000 mužov. Tu máte ďalších 5000 v ostatných regiónoch. A zatiaľ čo niektoré krajiny nie sú úplne uzavreté, pretože ukrajinská armáda sa snaží ustúpiť, povedzme, smerom k Lysychansku, a ďalej sú ničené. A ak nie sú vyhladení, znamená to, že musia opustiť svoje vybavenie a svoju činnosť a jednoducho utiecť do lesa, aby utiekli. Takže v tomto procese Rusi získavajú tony vojenského vybavenia. Delostrelectvo a zbrane. A toto je úplný kolaps. Vidíme úplnú katastrofu, keď sa ruská armáda pohybuje smerom k diaľnici, ktorá je veľmi dôležitým zásobovacím vedením, a smeruje k úplnému obkľúčenia Lysychanska. Ak chcete vidieť niektoré z máp alebo niektoré detaily, aby mohli prejsť do protiofenzívy, spomínal som to včera, chceli by nejako vyvolať dojem, ilúziu, že robia výpad smerom k Záporožiu a Mariupolu.

Gene: Rozoberie operáciu, ktorú urobili Rusi, a dostali obrovské množstvo zbraní, munície. Niekoľkí, ktorí zostali z tohto práporu, utiekli do lesov a sú prenasledovaní a zajatí.

To je to, čo mnohí analytici hovoria, že ide skôr o PR iluzórnu protiofenzívu. A je to protiofenzíva, podľa toho, čo chápem a toto je len z účtov, ktoré som si prezeral. Takže ukrajinská armáda robí v tejto dedine asi 1200 ľudí v Pavlovke pokrok. Nedosiahli nejaké zisky na okraji, ale potom sa pokúsili vraziť hlbšie. A počul som, že to mohla byť nejaká pasca. Nie som v tom na 100%, ale niektoré médiá hovoria, že to bola pasca, ktorá mala ukrajinskej armáde umožniť pokročiť v oblastiach, ktoré v skutočnosti neboli až tak napadnuté. A potom, keď sa hrnuli do regiónu Pavlovka a Yegerovka, Verím, že je to región Ubiletova. Dúfam, že tie názvy mám správne. Každopádne, ako sa pokúšali presunúť do tohto regiónu, vyzerá to tak, že sa k nim dostali milície a ruská armáda a úplne zastavili tento postup, zastavili túto protiofenzívu v jej stopách. To je moje chápanie.

Gene: Takže im bolo dovolené vytlačiť spojeneckú posádku z Pavlovky a potom pokračovať v zostavovaní kolón Yegerovky, aby dosiahli skorý úspech. Je zrejmé, že ukrajinské jednotky dostali rozkaz prevziať Yegerovku do 23. júna o 8:30. Toto bolo zamýšľané. Zdá sa, že účelom bol prevrat pre publicitu, ktorý si vyžadoval rýchly úspech smerom na sever a smerom na Mariupol, aby odvrátil pozornosť od kotla Bachmutovka a rozvíjajúcich sa kotlov v Lysychansku a Donecku. A vôbec to nefungovalo. Takže je úplne zrejmé, že vôbec nerozumejú umeniu vojny.

Nicholas: Chcel som sa ťa spýtať, tým ľuďom, ktorí sa pozerajú po prvý raz a naozaj nerozumejú. Čo by si povedal Ukrajincovi, ktorý verí, že Putin je zlý?

Gene: V skutočnosti je na Ukrajine veľa novinárov, občianskych novinárov a bežných skutočných novinárov, ktorí sa pýtajú ľudí ako v Severodonecku v týchto oblastiach, čo si myslia. A oni sú už unavení z vojny a obe strany ich nútia. Takže Rusi zaberajú a sú radi, že sú tam, lebo končia. Viac ako osem rokov útlaku zo strany ukrajinskej vlády, no zároveň to Ukrajinci odvracajú, a tak majú naozaj veľké straty. Vojna je strašná, ale v skutočnosti to je dôvod, prečo to hovorím, aby som zdôraznil, čo sa skutočne deje a prečo je to také dôležité. Prečo je Ukrajina taká dôležitá? Ako povedal generálny riaditeľ BlackRock, toto je koniec ich poriadku, ich svetového poriadku, do ktorého sa presunuli po Mein Kampf. Hitlerova prvá kniha. Jeho druhou knihou bol The New World Order.

»«

Pokračovanie nabudúce

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 month ago

Ďakujem.

Czech CS Slovak SK