Gene Decode diskutuje o najnovších aktualizáciách s Nicholasom Veniaminom – 3. časť

03/07/2022 | Update udalostí

Nicholas: Keď teraz hovoríme Ukrajina, myslíme Deep State, však?

Gene: Áno. Ukazujú vám mapu a varujú, čo padá. ↓

Rastúce obavy, že Rusko bude môcť jedného dňa pokračovať v pochode smerom ku Kyjevu. Priveďme nášho štvorhviezdičkového generála na dôchodku Jack Keane, ktorý je tiež predsedom Inštitútu pre štúdium vojny a FOXtv.

Gene: Pád Ukrajiny. Myslite na to ako na pád cabaly. To je skutočne jednoduchý spôsob, ako sa na to pozrieť (smiech)

Nicholas: Chcem sa ťa opýtať. Prečo bombardujú letiská? Teda kto to robí. Kto škodí ukrajinskému ľudu?

Gene: Je to komplikované. To by chcelo ďalšie dekódovanie Nick.

Nicholas: Myslíš si, že Deep State to robí preto, aby mohli ukázať prstom na Putina?

Gene: Toto je druh vecí, ktoré robia, keď tvoria PR. Na začiatku tohto konfliktu, keď mala Ukrajina vojenské letectvo, teraz im zostalo v podstate takmer jedno lietadlo, nazvali ho duch Kyjeva, keďže pilot stíhačky MiG 21 bol úžasný, zostrelil všetky tieto ruské lietadlá. Ukázalo sa, že je to videohra. No a teraz majú kozu z Kyjeva. A tak sa ukázalo, že vydali tento spravodajský článok. Na troskách sutín ukázali doslova kozu. A bolo tam napísané, že Rusi sú v Kyjeve a nastražili veľa ručných granátov a koza cez ne prebehla veľkou rýchlosťou. Takto ovládajú príbeh. Toto robia. Rovnaká vec v USA s týmito masovými situáciami, keď ľuďom údajne šibne a veľa ľudí je zastrelených. Je to pokračujúca kopa zbytočností, ktoré na nás vyťahujú a ani zďaleka to nie je pravda. A tak sa pozrieme na to, kto je v tejto krajine skutočne zodpovedný a kto skutočne riadi svet a čo sa skutočne deje. Ak sa teda pozrieme na to, čo sa skutočne deje, kartely namiesto toho, aby sa zaoberali ich rozprávkami, chopili sa moci Mexika. Oni riadia vládu. Ich zbrane a velitelia sú pod kontrolou kartelu, aj preto sa Honduras, Guatemala vyzbrojujú a pripravujú sa na konflikt. Mexickí prezidenti sú už desaťročia pod kontrolou kartelu. To je opäť DS. Rovnaká vec. A cez Vatikán a Južnú Strednú Ameriku, podobne ako talianska mafia premývala svoje peniaze cez Las Vegas. Presne to isté. Doručovali to do Vatikánu celé desaťročia. Takže teraz pravda vychádza na povrch. Tak ako Dr. Ben Carson ide do Bidenových hlbokých vzťahov s ČKS. Takto ovládajú rozprávanie. A teraz to oznamujú a hovoria o pravde aj médiá hlavného prúdu a bežné médiá. Musíme si uvedomiť, že ľudia, ktorí sú údajne pri moci, v skutočnosti pri moci nie sú a aliancia odstraňuje neporiadok. A v súčasnosti na časovej osi pred voľbami sa svet prebúdza a vidí cez toto DS zlo, dokonca aj vo vnútri stretnutí Bilderbergu, o ktorých ľudia predtým ani nevedeli, čo to bolo. Aj to teraz vychádza. Takže pravda o tom, čo sa skutočne deje vo svete, prichádza. Takže hovoria o pravde, aké sú tieto stretnutia. A predtým ľudia ani nevedeli, že sa to deje. A hovorí sa o nich.

Video↑ Tieto stretnutia, stretnutia Bilderbergu, ktoré sa konali minulý víkend v Mandarin Oriental vo Washingtone, D.C., sa prvýkrát zvolali po dvojročnej prestávke v súvislosti s pandémiou.

Gene: Tu je zoznam účastníkov. Chcem povedať, že toto je značné množstvo ľudí, ktorí sú v mocenskej štruktúre krajiny vysoko. A tak hovoria: Oh, len sa rozprávame. Títo ľudia sa jednoducho zídu a nehovoria o ničom, čo sa nás týka a čo budú robiť a ako s nami budú manipulovať.? Aha. Správne. Jasné, že nie. Poďme sa teda pozrieť na agendu toho, o čom hovoria. Geopolitické úlohy, hlavné výzvy. Čína, indicko-pacifické preskupenie, čínsko-americká technologická súťaž, Rusko. Kontinuita vlády a ekonomiky. Narušenie globálneho finančného systému. Čo ako idú alebo ako sú to len informácie. Energetická bezpečnosť a udržateľnosť po pandémii. Fragmentácia demokratov. Toto je ich agenda. Zapamätajte si to. Obchod a globalizácia. A potom, samozrejme, toto bolo založené v roku 1954. Mali tieto stretnutia a my sme o tom nikdy nevedeli. A teraz sa prebúdzame. Preto je veľmi dôležité, aby si ľudia uvedomili pravdu o tom, čo sa deje. A tak to, čo sa vlastne deje, celý bankový systém sa rúca. Svetový bankový systém sa začal úplne rúcať, a tak stiahli Swift z Ruska. A čo to urobilo, vyžadovalo to krajiny BRICS a Rusko je teraz na zlatom štandarde a hovoria, že vyvíjajú nový systém. Rezervný systém. Dovoľte mi teda prehrať tento klip, aby to ľudia pochopili.

Video: Spolu s partnermi BRICS vyvíjame spoľahlivé alternatívne mechanizmy pre medzinárodné zúčtovanie. (Gene: Finančný nástroj pre medzinárodné zúčtovanie krytý zlatom. Znie mi to ako GESARA.) Niektoré systémy finančných správ sú otvorené pre spojenie s bankami krajín BRICS. Ruský platobný systém rozširuje svoju prítomnosť. Skúmame možnosť vytvorenia medzinárodnej rezervnej meny na základe BRICS. Ruská podnikateľská komunita v koordinácii s podnikateľskými komunitami štátov BRIC podniká rýchle kroky na rozvoj dopravnej infraštruktúry. Upravujú sa logistické trasy, nová zmena výroby

Gene: Medzinárodné pre každého! Takže toto je masívne, čo sa deje. Neustále a navždy sledujeme koniec banksterov. Padá, rúca sa, končí. Ľudia si to môžu pozrieť celé. Je to doslova pád cabaly, ktorý sa úplne presunie priamo do Vatikánu. Som si istý, že všetci počuli, že František plánuje rezignáciu. Tento článok je fenomenálny, rozoberá čierneho a bieleho pápeža. A neskôr o tom urobím dekódovanie, vrátane toho, kto je skutočným pápežom na čele, veľký pápež. A tak vlastne skladá kardinálov. Od 27. augusta minulého roku bolo vymenovaných 21 nových kardinálov. Takže to, čo vidíme, je naozaj ohromujúce. Vidíme začiatok konca pádu, začiatok konca cabaly. Viem, že je to pravda. A Putin to dokonca sám povedal. A teraz 17 (Q) opäť začal prispievať. Navyše, situácia Roe versus Wade bola zvrátená. A pravda o tom, čo to bolo a ako to bolo nastavené. 17 postol: si pripravený opäť slúžiť svojej krajine? Takže. Stáva sa mainstreamom. A hnutie 17 teraz kandiduje na vládne pozície pomerne veľa ľudí, ktorí veria, že 17 je pravda.

Ako hovorí Biblia: Lebo nič nie je také skryté, aby nevyšlo najavo, ani také utajené, aby sa neprezradilo a nedostalo sa na verejnosť. – Lukáš 8:17 a Lebo nieto nič tajné, čo by nemalo vyjsť najavo, a nič nebolo tak skryté, aby nevyšlo na svetlo. – Marek 4:22. A to je to, čo vidíme. Vidíme pravdu o tom, že to prichádza a že pravda vychádza najavo.

Nicholas: Chcem sa teda opýtať, ako blízko sme k tomu, aby banky zmizli a aby sme videli všetky zmluvy a pôžičky, ktoré vytvorili voči jednotlivcom zo širokej verejnosti? Všetko sa jednoducho zrútilo a stalo sa neplatným, aby sme mohli prejsť do nového systému.

Gene: Môžete vidieť, že sa nový systém práve formuje. Keď vidíte, ako sa formuje nový systém, nádej je na obzore. V novom systéme vychádza slnko. A my sledujeme slnko zapadajúce na starý systém priamo pred našimi očami. Takže je to veľmi blízko a nemám pocit, že by sme boli veľmi ďaleko.

Nicholas: Zaujímavé. Wow. No, to bolo veľmi zaujímavé. Ďakujeme, že si sa o to s nami podelil. Je ešte niečo, o čo by si sa dnes chcel podeliť s divákmi, kým skončíme?

Gene: Áno. Mám ešte pár vecí, čo sa týka toho, ako to uzavrieť, kde a v akom čase sa nachádzame. To je naozaj to, čo každý z nás potrebuje v tejto dobe urobiť.

“Hľadaj moju tvár a nájdeš naplnenie svojich najhlbších túžob. Môj svet je naplnený krásnymi vecami; majú ti byť ukazovateľmi, pripomienkami mojej stálej prítomnosti. Zem stále vyhlasuje moju slávu tým, ktorí majú oči, ktoré vidia a uši, ktoré počujú. Predtým, ako si ma z celého srdca hľadal, si mal zatemnenú myseľ. Rozhodol som sa vliať do teba svetlo, aby si mohol byť majákom pre ostatných. V tejto pozícii nie je priestor na hrdosť. Vašou úlohou je odrážať moju slávu. Ja som Pán.” — Ježiš volá od Sarah Young

Teraz je čas, aby sme sa spojili a urobili rozhodnutie. A toto je to rozhodnutie. Môj boj za mňa je s autoritou zla a s tými, ktorí v jeho mene páchajú krutosti. S tými, ktorí sa snažia rozdeľovať, aby mohli ovládať a vládnuť, a ktorí vybudovali svet založený na privilégiách a nie na starostlivosti. Bojujem za slobodu a poznanie namiesto klamstva, netolerancie a predsudkov. Bojujem za možnosti porozumenia, pravdy a prijatia. Ale tieto veci nemôžem vyhrať sám. Budem potrebovať pomoc a podporu od vás a všetkých tých, ktorí sa vzbúrili proti autorite zla. Buďme jednotní v srdci, duši a skutkoch. A spoločne môžeme vybudovať nový svet, novú galaxiu, nový vesmír, nové stvorenie. Stvorenie, ktoré odráža Otca Boha, stvorenie slobody myšlienok a konania. Svet lásky a dôstojnosti, kde sloboda nie je výsadou niekoľkých autorít, ale právom všetkých ľudí. Ale teraz vám hovorím, že neexistuje neutrálna pôda. Buď ste boli za Boha, otca všetkého stvorenia, alebo ste proti nemu. Teraz je čas rozhodnúť sa, na ktorej ste strane. Ďakujem. Boh vám všetkým žehnaj. Ďakujem, Nick.

Nicholas: Ďakujem ti veľmi pekne za zdieľanie. Dovidenia a Boh ti žehnaj. Dávaj na seba pozor.

Všetky Geneove originálne poznámky

Zdroj

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
zuzana.
zuzana.
1 year ago

Skvělé info. Děkuji za překlad Gena Decode.