Devolúcia – časť 16 (4/6)

27/05/2022 | Q/Trump/Aliancia

Nezabúdajte, že celý základ devolúcie sa opiera o to, že Spojené štáty sú vo vojnovom stave. Zahraničné zasahovanie je len jedným z príkladov vojnového stavu. Existuje množstvo dôkazov, že Trump považoval vypustenie Covid za vojnový akt:

Prezident Trump to zopakoval vo svojom septembrovom prejave:

Priamo nám povedal, že sme opäť vo vojnovom stave, ale verím, že tento pojem môžem ešte viac upevniť. Všetci vieme, že činy hovoria hlasnejšie ako slová. Keď sa pozriete na Trumpove povolebné kroky, vytvára to jasný obraz toho, že sme vo vojne a že Trump bol pripravený.

Nižšie je uvedený časový harmonogram mnohých kľúčových krokov devolúcie od 3. novembra 2020 do 20. januára 2021. Veľkej časti z nich som sa už venoval v celom seriáli o devolúcii, ale je tu niekoľko nových informácií, ktoré som objavil a ktoré sú mimoriadne zaujímavé. Nové informácie budú vyznačené tučným písmom a budú obsahovať podrobnú analýzu.

Časová os decentralizácie

November 3, 2020 – Január 20, 2021

Táto inštrukcia DoD má podobný tón ako EO 13961, výkonný príkaz, o ktorom sme hovorili v časti 13. devolúcie, ktorý implementoval a realizoval plán kontinuity vlády, ktorý prechádza z reaktívneho postoja na proaktívny. Myslím si, že zaujímavé je aj načasovanie. Usmernenie o tom, ako naše ministerstvo obrany posudzuje a schvaľuje plány pre nepredvídané udalosti, ktoré bolo vydané v deň volieb, môže byť náhoda, ale vedie ma to k presvedčeniu, že pripravovali bojové pole na prostredie kontinuity vlády, ktoré sa rozbehlo, keď Trump opustil úrad.

  • 13. decembra 2020: Trump tweetuje: „Voľby pod protestom“, pričom sa odvoláva na poruchy na strojoch:
  • December 13, 2020: Solarwinds hack je detekovaný.
    • Hacku Solarwinds som sa venoval v časti Devolution – Part 11 a neskôr sa k nemu opäť vrátime, takže si všimnite, že hack objavila spoločnosť FireEye:

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS Slovak SK