Bývalý slobodomurár odhaľuje satanistické tajomstvá medzinárodného kultu

15/05/2021 | Zaujímavosti

Jediným problémom je, keď sa raz dostanete na 32. a 33. stupeň, zistíte, že „vyššia moc“ nie je vôbec Jahve, ale v skutočnosti je to Lucifer.

Dnes mám video s dvoma bývalými slobodomurármi, ktorí boli obaja veľmi vysoko, a ktorí, úprimne povedané, riskujú svoje životy tým, že idú pred kameru a odhalia všetky tajomstvá.

Video

A teraz poďme ešte hlbšie. Ako som ti povedal, keď sa dostaneš na úplný vrchol, zistíš, že vôbec nenasledujú Bibliu…nenasledujú Boha, alebo Ježiša. Nie!

Varovanie, spojler…uctievajú Satana. Doslova. Lucifer …. Satan … Bafomet.

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/...
Bafomet

Všetky mená toho istého démonického padlého anjela. Toto video sa mi objavilo v informačnom kanáli druhý deň a myslel som si, že je také vynikajúce, že som ho musel zdieľať s vami. Odhaľuje presne to, čo je „Bafomet“ a čo znamenajú všetky symboly. Och, a ako je to spojené s démonickými slobodomurármi. Bafomet odhalený a odkazy na slobodomurárstvo

A v prípade potreby je tu záloha na YouTube.

A ak chcete o slobodomurároch viac, tu je časť článku, ktorý som nedávno napísal, ktorý uvediem nižšie. Dúfam, že to pomôže otvoriť oči. Už ste vo svojom živote videli väčšiu skupinu čudákov:

Grange over Sands 'Barry Saunders, tretí zľava, bol inštalovaný ako majster slobodomurárskej lóže Arthura Johna Brogdena, a po jeho pravici sa k nemu pripojil vysoký slobodomurársky predstaviteľ Phil Gardner.
024

Pozrite sa, lúzri…hranie sa s vašimi róbami a žezlami a vaše hlúpe klobúky je niečo, z čoho ste mali vyrásť, keď ste dovŕšili 9 rokov. Ach, pokiaľ ste doposiaľ v tomto bode článku na to neprišli, nemám absolútne v úmysle sa za svoje komentáre ospravedlniť.

V skutočnosti sa do toho zahĺbime a vysvetlím vám, prečo sú slobodomurári priamo z pekelnej jamy. Vlastne tu urobím jeden komentár na samom začiatku. Väčšina slobodomurárov sú dobrí ľudia.

Áno, povedal som to. Väčšina slobodomurárov netuší, čo sa deje. NAJVIAC slobodomurárov, ktorí sa dostanú iba na prvých pár stupňov a považujú to iba za sociálne bratstvo si myslia, že vo svojej komunite konajú dobre, vôbec netušia, za čo slobodomurári skutočne stoja. Je to niečo ako FBI …

Všetci vieme, že vrchol FBI je čertovsky pekelný, ale v nižších radoch je veľa dobrých mužov a žien, ktorí robia svoju prácu so cťou a službou Amerike. To je prípad slobodomurárov.

Takže každému, kto mi napísal a povedal: „Môj otec bol v slobodomurárstve a je to skvelý človek“, alebo variácia tohto e-mailu, rozumiem. Ale to je PRESNE ich plán.

Ich plánom je preniknúť do každého mesta po celej Amerike a vyzerať tak, že je to taká dobrá a ušľachtilá organizácia. Kto by mohol mať problém so Shrinerovou nemocnicou, že? Je to ako Biblia hovorí o Satanovi … “maskuje sa ako Anjel svetla.“ To sú slobodomurári.

Na povrchu chcú, aby ste si mysleli, že sú kresťanskí, ale keď sa do nich zahĺbite, uvedomíte si, že sú to len veci na úrovni povrchu … a zmieša sa do toho množstvo ďalších ezoterických a pohanských somarín. Často odkazujú na Bibliu, ale NIKDY na Ježiša. To je veľká červená vlajka!

Ach, a ak ste mali pochybnosti o tom, ako veľmi prenikli do spoločnosti, videli ste toto? Iba náhoda, som si istý.

Wow! Zaujímalo vás niekedy písmeno „G“ v ich logu?

Z týždenníka Collector’s Weekly:

Slobodomurárstvo, ktoré sa datuje do Londýna z 18. storočia, je jedným z najstarších z týchto bratských rádov, hoci mytológia skupiny tvrdí, že je zakorenená v budove chrámu kráľa Šalamúna okolo roku 966 pred naším letopočtom. Rovnako ako mnoho podobných skupín, aj slobodomurári pochádzali z Britského remeselníckeho cechu, v ktorom sa učili obchodným trikom.

„Koncept slobodomurárstva, ktorý učil architektúru a geometriu, sa datuje tisíce rokov dozadu,“ hovorí Lettelier. “Grécke chrámy, pyramídy v Egypte, spomeňte hocičo – nič z toho by nebolo možné postaviť bez znalosti matematiky.” Takže kedykoľvek uvidíte štvorec a kompas s písmenom G v strede, znamená to Boha, alebo posvätnú geometriu.

Upozornenie na spojler …. keď sa dostanete na vrchol 33 stupňov slobodomurárstva, zistíte, že „Boh“ je skutočne Satan! Preto nemajú problém neustále hovoriť „Boh“, znamená to pre nich niečo úplne odlišné.

Ach a „posvätná geometria“ … ak táto fráza sama o sebe nehovorí, že s týmito ľuďmi je niečo veľmi zlé, nič iné to neurobí. V Biblii sa nikde nehovorí o „posvätnej geometrii“ … celá fráza a myšlienka sú v skutočnosti veľmi rúhačské. Viac ich snímok:

Všimnite si, že trojuholník je vždy veľmi rozšírený. Lebka a kosti. Jediné „všetko vidiace“ oko.
Biela a čierna podlaha. Dva stĺpy. Vždy prevládajú biele / čierne, svetlé a tmavé obrázky „ako hore, tak dole“.

Nedokážete povedať, že pri pohľade na tento obrázok je niečo veľmi „čudné“? Niečo démonické? Ak máte rozlišovaciu schopnosť, môžete. Vždy biela a čierna kockovaná podlaha, prevládajúci slobodomurársky symbol:

Z Okultného sveta nesúhlasím s katolíkmi v niektorých veciach a naozaj sa mi nepáči ich pápež, ale dostali toto právo:

Katolícka cirkev berie štruktúru slobodomurárstva veľmi vážne a zakazuje členstvo každému katolíkovi. Vatikán vydal prvé pápežské odsúdenie v roku 1738 a nariadil exkomunikáciu pre ktoréhokoľvek katolíckeho slobodomurára. Mnoho katolíkov bolo pôvodne slobodomurárov vrátane vatikánskych prelátov a cirkevní predstavitelia často, najmä v Anglicku, zatvárali oči. Grécka pravoslávna cirkev odsúdila slobodomurárstvo v roku 1933 ako pohanské tajomné náboženstvo. Stephen Knight, autor operatívneho slobodomurárstva, tvrdil, že počas rituálu Svätého kráľovského oblúka sa kandidáti dozvedia tajné Božie meno – Jahbulon: Jah pre Jahve, Bul pre kanaánskeho boha plodnosti Baala a On pre Osirisa. Tvrdil, že také odkazy preukázali uctievanie diabla.

Slobodomurárstvo, ako aj rosikruciánstvo, získali popularitu vďaka medzinárodnému najpredávanejšiemu románu Da Vinciho kód z roku 2003. Autor Dan Brown spája rosikruciánstvo a slobodomurárstvo s legendami takzvaného Sionského prevorstva, tajného rádu pochádzajúceho zo stratených templárskych rytierov, aby dokázal, že Mária Magdaléna je skutočným svätým grálom. Vidíte, ako vždy spoja nejaký nápad z kresťanstva s niečím pohanským?

„Tajné meno“ Boha je zmesou Jahveho a Baala? Naozaj? Rúhanie na najvyššej úrovni!

Pretože niektorí z nás sú vizuálnymi študentmi, chcem vám ukázať niekoľko videí od človeka, ktorý odviedol na YouTube úplne fantastickú prácu a odhalil slobodomurárov. Každému, kto mi poslal e-mail a povedal mi, aby som „urobil môj prieskum“ o slobodomurároch, urobil som tak a tu máte. Vážne, je to veľmi dobré, pozrite si to prosím:

A tu Obama tlačí na slobodomurárstvo…Čo viac potrebujete vedieť?

Áno, všetky skupiny sú zlé. Slobodomurári, Dúhové dievčatá, Jobove dcéry, DeMolay….

Opäť je to podobné, ako keď má Satan veľa rôznych mien, však? Tieto skupiny majú desiatky mien, ale všetky majú jeden zlý koreň. Toto ďalšie video oslovuje ľudí, ktorí hovoria „Bol som v slobodomurároch a nikdy sa nestalo nič zlé“, alebo „môj príbuzný bol slobodomurár a bol to dobrý človek.“ Asi je to pravda!

Ale pozrite si toto:

A dôkladné vyšetrovanie. Chcete výskum? Pozrite si toto

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.