Angela Merkelová a Pablo Escobar sú deťmi Hitlera. Hitler bol Rothschild?

21/09/2021 | Zaujímavosti

Čo sa stalo s Hitlerovými zmrazenými spermiami?

“Spis Stasi” Podľa spisu Stasi NDR Hitlerova dcéra teraz zastáva rovnaký úrad ako jej otec – kancelárku Nemecka.

Údajne je jednou z najmocnejších ľudských bytostí na Zemi, keďže je aj predsedníčkou Európskej únie (EÚ) a šéfkou mocného západného hospodárskeho bloku známeho ako G-8. Ešte znepokojujúcejšie je, že Hitlerov sen o zjednotení Európy pod kontrolou Nemecka/Vatikánu má teraz na dosah jeho dcéra.

V roku 1954 sa narodilo dieťa, dievčatko, ktoré spis Stasi identifikuje ako Angelu Merkelovú, dnešnú nemeckú kancelárku. Jej oficiálny dátum narodenia je 17. júl 1954. V spise Stasi, ktorý sa v súčasnosti nachádza v archívoch sovietskej KGB, je však jej narodenie zaznamenané ako 20. apríl 1954. Ak je tento spis občana tajnej polície v Ministerium für Staatssicherheit (NDR) správny, potom sa Hitlerova dcéra Angela Merkelová narodila v deň narodenín Adolfa Hitlera – 20. apríla.

HITLEROVE ZMRAZENÉ SPERMIE

Narodenie Angely Merkelovej, ako je podrobne uvedené v spise Stasi, vychádza z výskumu nemeckého lekára Karla Klauberga. Klauberg bol klasifikovaný ako jeden z najhorších nacistických lekárov (Anjel smrti) a sovietske súdy ho odsúdili ako vojnového zločinca. Podľa správ Sovieti doktora Klauberga prepustili po odpykaní si iba siedmich rokov trestu výmenou za to, že odovzdal KGB svoje utajené spisy o nacistických pokusoch s umelým oplodnením a, čo je ešte hroznejšie, zmrazené spermie bývalého nacistického diktátora Adolfa Hitlera.

Hitlerov otec, ktorý prijal meno Hitler, bol nemanželským synom milenky Salomona Rothschilda Anny Marie Schicklgruberovej. Po obdržaní nacistických spisov o umelom oplodnení spolu s Hitlerovými zmrazenými spermiami sovietske Politické byro (Politbyro) povolilo experimenty s cieľom “vzkriesiť, ak to bude možné”, dieťa nesúce “genetické znaky” Adolfa Hitlera. Bolo “zdôvodnené”, že spojením génov Hitlerových spermií a najbližšej rodiny Evy Braunovej vznikne pre Sovietov “takmer zhodné” dieťa, aké by bolo dieťa Hitlera a Evy Braunovej, keby sa narodilo.

Doktor Klauberg priviezol Gretl Braunovú do NDR (komunistického východného Nemecka). Bola najmladšou sestrou Hitlerovej manželky Evy Braunovej. Gretl Braunová bola vybraná za “náhradnú” matku Hitlerovho potomka pomocou umelého oplodnenia zo zmrazených Hitlerových spermií. Gretl Braunová bola členkou Sociálnodemokratickej strany (SPD), ktorej ideológia sa sústreďovala na princípy marxizmu a záujmy robotníckej triedy a odborov.

Keď sa doktor Klauberg vrátil do západného Nemecka, bol okamžite uväznený. O dva roky neskôr bol ešte vo väzbe zavraždený.

FALOŠNÁ IDENTITA

Krátko po narodení Hitlerovho dievčatka bola dohodnutá dohoda medzi Sovietmi, Američanmi a Vatikánom. Hitlerovo dieťa sa dostalo pod “kontrolu” katolíckej cirkvi prostredníctvom jej “prepojenia” s luteránskou cirkvou NDR, ktorá prevzala dieťa do opatery.

Dostalo falošný dátum narodenia 17. júla a meno Angela Dorothea Kasnerová, dcéra Horsta Kasnera, luteránskeho pastora, a jeho manželky Herlind – učiteľky angličtiny a latinčiny. Merkelová vyrastala na vidieku v Templine vo východnom Nemecku, asi 50 kilometrov severne od Berlína, hlavného mesta socialistickej Nemeckej demokratickej republiky (NDR).

Ústrednou témou “dohody” západných spojeneckých mocností, Vatikánu a Sovietov bolo, že Hitlerova dcéra bude povýšená na medzinárodnú moc… ale jej nástup k moci nenastane, kým “Vatikán neprivedie k moci aj nemeckého pápeža”.

Po smrti pápeža Jána Pavla II. bol nominovaný bývalý nemecký nacista Joseph Ratzinger. Ten 20. apríla 2005 prijal meno Benedikt XVI. ako rímsky vikár. Je to náhoda, že tento dátum pripadol na výročie narodenia Adolfa Hitlera?

V roku 1977 sa Angela Dorothea Kasnerová sobášom s fyzikom Ulrichom Merkelom stala Angelou Merkelovou, manželstvo sa však v roku 1982 skončilo rozvodom.

Za nemeckú kancelárku bola zvolená krátko po tom, ako sa pápež Ratzinger ujal vedenia rímskej cirkvi v deň Hitlerových narodenín.

MERKELOVEJ ŽIVOTOPIS

Merkelová vstúpila do politiky až vo veku 35 rokov po páde Berlínskeho múru v roku 1990. O svojej minulosti a súkromnom živote sa zdráhala hovoriť. Jej životopis prestáva naznačovať, že jej otec pracoval pre Stasi, neslávne známu východonemeckú tajnú políciu. Uvádza sa v nej však, že jeho prorežimný postoj pomohol Angelinej kariére – umožnil jej študovať na elitnej škole a pokračovať na univerzite v čase, keď deti duchovných boli bežne odmietané.

Len málo ľudí pochybuje o tom, že muž, ktorý Merkelovú vychoval a ktorého svet pozná ako jej otca – bol špiónom Stasi a organizátorom na čiastočný úväzok. Samotná nemecká kancelárka bola aktívnou Gruppenfuherin v FDJ.

Dospievajúca Merkelová, podobne ako prakticky všetci jej rovesníci, vstúpila do Freie Deutsche Jugend (FDJ), komunistickej mládežníckej organizácie.

Hovorí sa, že vtáci sa zbiehajú, ale tu je Merkelová so skupinou skinheadov z roku 1992 alebo 1993. Jeden z ľudí na fotografiách predvádza nacistický pozdrav v prítomnosti mladšej Merkelovej. V tom čase si z toho nikto nič nerobil, ale fotografie dostali po rokoch nový význam.

Ak je sovietsky záznam pravdivý a dôkazy sú presvedčivé, otvára to úžasné možnosti. Nepopierateľným faktom je, že Angela Merkelová sa z neznáma dostala k triumvirálnej moci ako nemecká kancelárka, prezidentka Európskej únie a šéfka mocného hospodárskeho kartelu G-8.

Až na malé fúzy sa Merkelová nápadne podobá na Adolfa Hitlera.


Tu je jej fotografia, ako pochoduje v nacistickej uniforme. Môžete vidieť, že stále nosí rovnaký účes symbolizujúci nacistickú stranu.

Objavili sa špekulácie, že skutoční nacisti boli v skutočnosti Židia. Jacob Schiff a George Soros boli dvaja najbohatší a najznámejší židovskí nacisti… Pre väčšinu to znie ako oxymoron, ale to preto, že ľudia nepoznajú pravdu…

Tu je obrázok Adolfa Hitlera a Genrikha Yagodu… Bol to židovský šéf KGB a najväčší masový vrah na svete… Boľševickí Židia a nacistickí Židia pracujú s rovnakým cieľom…
Situácia naberie ďalší zvláštny spád, keď sa dozviete, kto ďalší bol zapletený s nacistickou stranou. Katolícka cirkev bola stopercentne zapojená do nacistickej strany. Katolícka cirkev a sionisti sa spolčili na tejto zrade… Preto Vatikán nikdy nebol bombardovaný….
Angela Merkelová vs. Klara Hitler (matka Adolfa)
Fake: Photo Shows Young Merkel, May, and Grybauskaitė Together | Misbar
Všetci traja boli v tínedžerskom veku priatelia a teraz sú lídrami svojich krajín? To nie je náhoda.
Angela Merkelová – spolková kancelárka Nemecka
Tereza Mayová – bývalá premiérka Spojeného kráľovstva
Dalia Grybauskaitėová – litovská prezidentka, bývalá ministerka financií a členka Európskej komisie pre vzdelanie a kultúru.

Bol Hitler Rothschild?

“Adolfov otec Alois Hitler bol nemanželským synom Marie Anny Schicklgruberovej.

Všeobecne sa predpokladalo, že otcom Aloisa Hitlera (Schicklgrubera) bol Johann Georg Hiedler. Niektorí ľudia vážne pochybujú o tom, že Johann Georg Hiedler bol Aloisovým otcom… bol vypracovaný rakúsky dokument, ktorý dokazoval, že Maria Anna Schicklgruberová žila v čase počatia vo Viedni.

V tom čase bola zamestnaná ako slúžka v dome baróna Rothschilda. Hneď ako rodina zistila jej tehotenstvo, poslali ju späť domov… kde sa Alois narodil.”

Langerove informácie pochádzajú od vysokého dôstojníka gestapa Hansjurgena Koehlera, publikované v roku 1940 pod názvom Inside the Gestapo. Píše v nej o vyšetrovaní Hitlerovho pôvodu, ktoré viedol rakúsky kancelár Dolfuss v rodinných spisoch Hitlera. Koehler si skutočne prezrel kópiu Dolfussových dokumentov, ktoré mu poskytol Heydrich, nadriadený nacistickej tajnej služby. Spis, ako napísal, “spôsobil taký chaos, aký ešte žiadny spis na svete nespôsobil”

Prezradil tiež, že:

“…Druhý zväzok v modrej zložke obsahoval dokumenty, ktoré zozbieral Dolfuss. Malý vzrastom, ale veľký srdcom rakúsky kancelár musel vedieť, že podľa takejto osobnej zložky by mohol Hitlera preveriť… Jeho úloha nebola ťažká; ako vládca Rakúska mohol ľahko zistiť osobné údaje a rodinu Adolfa Hitlera, ktorý sa narodil na rakúskom území…

Prostredníctvom originálnych rodných listov, policajných registračných kariet, protokolov atď. obsiahnutých v pôvodnom spise sa rakúskemu kancelárovi podarilo poskladať nesúrodé časti skladačky a vytvoriť viac-menej logický celok.

Hitlerova babička prišla do Viedne a stala sa domácou slúžkou, väčšinou pracovala pre pomerne bohaté rodiny. Mala však smolu; keďže bola zvedená, mala porodiť dieťa. Vrátila sa domov do svojej dediny, aby ho porodila…

Kde slúžila táto slúžka vo Viedni? Viedeň veľmi skoro zaviedla systém povinnej policajnej registrácie. Služobníctvo aj zamestnávatelia sa vystavovali vysokým pokutám, ak túto povinnosť zanedbali. Kancelárovi Dolfussovi sa podarilo objaviť registračný preukaz.

Bola slúžkou v… Rothschildovom sídle. . a Hitlerovho neznámeho starého otca museli pravdepodobne hľadať v tomto veľkolepom dome. Dolfussov spis sa pri tomto konštatovaní zastavil.”

Súviselo Hitlerovo odhodlanie ovládnuť Rakúsko s jeho túžbou zničiť záznamy o svojom rode?

Píše o tom korešpondent, ktorý túto tému podrobne skúmal:

“Zdá sa mi, že Hitler o svojom príbuzenstve vedel dávno pred svojím kancelárskym úradom. Podobne ako jeho otec pred ním, keď išlo do tuhého, Hitlerovci odišli do Viedne.

Hitlerov otec v mladosti opustil rodnú dedinu a odišiel hľadať šťastie do Viedne. Keď Hitler osirel, po smrti matky v decembri 1907 odišiel krátko po pohrebe do Viedne.

Tam sa na desať mesiacov akoby stratil z dohľadu! Čo sa stalo počas tohto desaťmesačného pobytu vo Viedni, je úplnou záhadou, na ktorú história nevrhá žiadne svetlo.

Teraz, keď sa zistilo, že Hitler bol Rothschild, dáva zmysel, že sa so svojimi bratrancami a sesternicami zoznámil a jeho potenciál pre budúce rodinné snahy sa zvažoval”.

Rothschildovci a ilumináti vo svojich tajných šľachtiteľských programoch plodia mnoho nemanželských potomkov a tieto deti sú vychovávané pod inými menami s inými rodičmi. Podobne ako Bill Clinton, ktorý je takmer určite Rockefellerovcom vyprodukovaným rovnakým spôsobom, tieto “obyčajné deti z obyčajného prostredia” sú potom mimoriadne úspešné vo zvolenej oblasti.

Aj Hitler by vyprodukoval neoficiálne deti, aby si zachoval svoju vetvu pokrvnej línie, a zrejme aj dnes budú žiť ľudia jeho pokrvnej línie.

Alois, Hitlerov otec, sa narodil v roku 1837 v období, keď Salomon Mayer bol jediným Rothschildom, ktorý žil vo viedenskom sídle. Ani jeho manželka tam nežila, pretože ich manželstvo bolo také zlé, že zostala vo Frankfurte.

Ich syn Anselm Salomon strávil väčšinu svojho pracovného života v Paríži a Frankfurte ďaleko od Viedne a svojho otca.

Otec Salomon Mayer, ktorý žil sám vo viedenskom kaštieli, kde pracovala Hitlerova babička, je hlavným, najzreteľnejším kandidátom. A Hermann von Goldschmidt, syn staršieho úradníka Salomona Mayera, napísal knihu vydanú v roku 1917, v ktorej o Salomonovi povedal:

“V štyridsiatych rokoch 19. storočia sa u neho vyvinulo trochu bezohľadné nadšenie pre mladé dievčatá…”

“Mal chlípnu vášeň pre veľmi mladé dievčatá, jeho dobrodružstvá s nimi musela ututlať polícia.”

A Hitlerova babička, mladé dievča pracujúce pod jednou strechou, by nebola predmetom Salomonovej túžby? A to isté dievča počas práce u neho otehotnelo?

A jej vnuk sa stal nemeckým kancelárom, financovaným Rothschildovcami, a začal druhú svetovú vojnu, ktorá bola taká dôležitá pre rothschildovsko-iluminátsku agendu?

A ilumináti sú posadnutí tým, aby sa ich pokrvné línie dostali k moci na všetkých “stranách” konfliktu? A Rothschildovci sú jednou z ich najkľúčovejších pokrvných línií? A to všetko je náhoda?”

Ak si chcete prečítať viac, kliknite sem

Zdroj


Kolumbijský historik má “dôkaz”, že Pablo Escobar bol synom Adolfa Hitlera

Adolf Hitler lived in Colombia after the war and fathered three children including Pablo Escobar, according to a Colombian historian.

Podľa kolumbijského historika, ktorý pre portál Canal RCN uviedol, že „má nepopierateľný dôkaz DNA“, že Adolf Hitler žil po druhej svetovej vojne v Kolumbii 10 rokov a splodil „najmenej tri deti“ vrátane notoricky známeho narkobaróna Pabla Escobara.

Stretol som Juana Pabla Escobara Henaa, syna Pabla Escobara, na konferencii a zdvorilo som ho požiadal o jeden vlas z jeho hlavy“ Odmietol. Neskôr, keď bol skutočne opitý, som mu z vlasov odstránil jeden prameň. Sotva si toho všimol,“ vysvetlil Eduardo Bell pre najobľúbenejší kolumbijský spravodajský kanál.

Poslal som prameň vlasov na analýzu DNA a ukázalo sa, čo som tušil, že Escobarovci majú pre Kolumbijčanov z Medellinu extrémne vzácnu DNA. Sú v podstate napoly Rakúšania so židovskou krvou.

V reakcii na tvrdenie hosťa, že „je to všetko veľmi zábavné, ale nedokazuje to, že Pablo Escobar bol synom Adolfa Hitlera,“ prominentný historik potom vysvetlil, prečo sa uchýlil ku krádeži prameňa vlasov z hlavy syna Pabla Escobara.

Oficiálny príbeh Adolfa Hitlera sú falošné správy, ktoré presadzuje CIA,“ uviedol Eduardo Bell.“ Môžete to dokázať sami tým, že prejdete odtajnenými spismi FBI a budete čítať o Hitlerovi, namiesto toho, aby ste sa spoliehali na vykonštruovanú históriu, ktorú učia hlúpych ľudí z učebníc.“

Príbeh, že Hitler spáchal 30. apríla 1945 v nemeckom bunkri samovraždu, sa až do 70. rokov ani len nepovažoval za skutočný. Odtajnené súbory FBI bezpochyby ukazujú, že Hitler utiekol z Nemecka po ruskej invázii a po vojne bol s pomocou OSS presídlený do Južnej Ameriky.

OSS alebo Úrad strategických služieb bol vojnovou spravodajskou agentúrou a predchodcom CIA, ktorá presídľovala početných nacistov na vysokej úrovni do Argentíny, vrátane Adolfa Eichmanna, ktorý bol v 60. rokoch zajatý v Argentíne.

Tieto súbory si môžeš pozrieť sám a povzbudzujem každého z vás, aby tak urobil.“

Eduardo Bell sa odvolával na odtajnené súbory FBI, ktoré ukazujú, že CIA informovala o Adolfovi Hitlerovi žijúcom v Kolumbii až v roku 1955 a pracoval ako „zamestnanec prepravnej spoločnosti.

Webové stránky FBI.gov a CIA.gov odhaľujú, že americká vláda vedela, že Hitler je nažive a mal sa dobre – žil v Kolumbii až do roku 1955 a neskôr v argentínskych horách dlho po skončení druhej svetovej vojny. Súbory si môžete pozrieť tu a tu.

hitler-argentina
Novo odtajnené súbory FBI obsahujú fotografiu, o ktorej informátor CIA tvrdí, že je fuhrer v Kolumbii v roku 1955.
hitler-cia
Oficiálne spisy ukazujú, že bývalý vojak SS povedal špiónom, že sa pravidelne stretáva s nacistickým vodcom v Kolumbii.

Hitler strávil 10 rokov v Kolumbii, než ho presunuli do Argentíny. V Kolumbii pracoval ako zamestnanec prepravnej spoločnosti … aspoň to bolo jeho krytie,“ uviedol Eduardo Bell.

V skutočnosti bol Hitler majetkom CIA a mladému Pablovi pri obchodovaní s drogami pomáhali mafiánski šéfovia jeho otca Adolfa v CIA.

Tieto tvrdenia čiastočne podporuje syn Pabla Escobara Juan, ktorý nedávno vydal záznam a uviedol, že jeho otec, notoricky známy medellínsky kartelový kráľ, „pracoval pre CIA.

V novej knihe „Pablo Escobar In Fraganti“ Juan Escobar, ktorý žije pod pseudonymom Juan Sebastian¡n Marroquan, vysvetľuje, že jeho otec nebol človekom, ktorý sa vypracoval sám, ale CIA mu dosť pomohla.

Môj otec pracoval pre CIA pri predaji kokaínu na financovanie boja proti komunizmu v Strednej Amerike,“ píše.

CIA robila to, že si kupovala kontrolu, aby dostala drogy do svojej krajiny, a získala úžasnú dohodu.

Nezarobil peniaze sám,“ Marroquan v rozhovore uviedol: „ale s americkými agentúrami, ktoré mu umožnili prístup k týmto peniazom. Mal priame vzťahy s CIA.“

Zdroj


Aj keď to môže niekomu znieť príliš pritiahnuté za vlasy, nie je to až také neuveriteľné, keď človek chápe, ako sa pokrvné elity “vyvolených“ udržiavajú pri moci..

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

je vela protichodnych informacii
napriklad teoria mrazenych spermii aby podporila teoriu ze Hitker zomrel 1945.

dokazy ze siel priamo ponorkou do Argentiny kde bol stale, pricom niektore juhoamericke krajiny si ho chcu privlastnit, takze uz aj Columbia.

su fotky malej Angely ako s Hitlerom sedi pred horskym rancom v Argentine, narodila sa tam a previezli ju do DDR az neskor.

akoby sa umyselne davalo viacej variant ktore si odporuju a verejnost teda zostala v pochybach a neuverila.
varianta ze Hitler zomrel v 1945 bola napriklad v CSSR vyucovana v 60-tych rokoch, takze nie je pravda ze do 70-tych neexistovala.
Escobar moze mat DNA rakuskeho zida, ale nemusi byt to Hitler, ved tisice nacistov a aj zidov uslo z nemecka a rakuska do juznej ameriky, mnoho zidov uz pred vypuknutim ww2 a viaceri tam boli poslani vybudovat nemecke dediny v horach pripravit zakladnu a pevne kontakty na Argentinsku vladu a ano mohli plodit deti aj s domacimi zenami, Escobar mohol byt takto cielene vychovany cez CIA predchodcu, ale vobec nemusel byt Hitler

a este k tej sluzke – povodne zdroje spred 20-30 rokov udavali ze Viedensky ROTSCHILD byval v hoteli a nemal svoje sukromne sidlo a ze to bola sluzobna v hoteli

Erik
Erik
2 years ago

Ďakujem

lunalinda
lunalinda
Reply to  Erik
2 years ago

My jsme se tedy v 80-tých letech ve škole učili, že Hitler utekl v ponorce do Argentiny a lebka, co údajně měla být Hitlera, patřila ženě. Zjistili to v sovětské laboratoři někde na Ukrajině, kam jí měli odvézt sovětští vojáci. Co se učí děti ve škole po 89., bohužel netuším.