Hudba ako psychologická zbraň

25/10/2023 | Zaujímavosti, Zdravie

„Hudbu možno považovať za jeden z nástrojov ovplyvňovania ľudského vedomia, a teda aj za druh psychologickej zbrane. Osobitnú pozornosť by som chcel venovať frekvencii opakovania nízkych zvukov, takzvanému rytmu. Každá nízkofrekvenčná zvuková vlna v zóne prechodu zvukovej vlny vytvára špecifický obraz redistribúcie primárnych hmôt. S prechodom zvukovej vlny sa tento vzor vráti do pôvodného stavu. Veľký význam má interval medzi koncom pôsobenia jednej nízkofrekvenčnej zvukovej vlny a príchodom ďalšej.

A ak príde nový front zvukovej vlny pred momentom, keď sa stav bunky ešte nestihol vrátiť do pôvodného stavu?! Čo sa stane potom? A nič neočakávané sa nedeje, jednoducho zvukový front novej vlny nedovolí bunke vrátiť sa do pôvodného stavu a je nútený udržiavať bunku na tejto kvalitatívnej úrovni, čo môže spôsobiť čiastočnú deštrukciu jej kvalitatívnych štruktúr a evolučné blokovanie.

A ak sa tento proces opakuje s rovnakou periódou, astrálne telo bunky sa bude kývať ako kyvadlo. Prirodzene to vedie k destabilizácii bunky ako celku a čiastočnej deštrukcii astrálneho tela bunky, predovšetkým horných astrálnych štruktúr bunky, ktoré sú u mladých ľudí vo fáze vývoja, a preto môžu byť ľahko zničené takýmto procesom.

Periodicky sa opakujúce nízkofrekvenčné zvuky nielenže vyvolávajú u človeka určitú emocionálnu reakciu, ale dokážu mu tento emocionálny stav vnútiť aj proti jeho vôli. Tým, že mladej generácii podsunieme ako návnadu hudbu istého typu, z ktorej tá chytí „blaženosť“, JE MOŽNÉ VEĽMI ĽAHKO A SPOĽAHLIVO ZNIČIŤ JEJ EVOLUČNÚ BUDÚCNOSŤ.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Israismael
Israismael
1 year ago

Samozrejme že deštrukna hudba,ktorú počúva dnešna mlada generácia ľudí ,rôzne skupiny ako Rammstein,ktoré môžu ovplyvniť davovou psychozou na koncertoch dokonca aj realitu v nadzemných častiach sveta,toto všetko je napájaním sa na nizkofrekvencne vibrácie .Výsledok je často taký že človek sa napája nevedome na temno ,zakaluje si takouto temnou energiou ducha ,a prejaví sa to aj na telesných ,často psychických problémoch a na mnohých agresiach ..

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Israismael
1 year ago

A najhoršie že si to neuvedomujú a nikto si to s touto príčinou nespojí

Israismael
Israismael
Reply to  Ivy
1 year ago

Človek s nízkymi vibráciami on potrebuje takú hudbu ktorá ho vnáša do toho stavu frakvencie a ,cíti v tom svoju ,,blaženost,, z takej hudby..Takýto človek nemôže naopak cítiť svetle tóny hudby ,príjemné tóny ,pretože ho to vyrušuje ..To vlastne vysvetľuje prečo temnejšie ľudsje bytosti ,prisluhujuc nevedomky temnu zvycajne ani nepočúvajú inú hudbu než tu ktorú obľubujú ,často aj s brutalnymi textami ..

Mária
Mária
1 year ago

Hudba je prijímavie. Hudba je seba vyjadrenie. Hudba je jazyk. Boh je najvyšší hudobník. Jazyky národov, každý obsahuje iné zvuky, intonácie, vložený náboj.

Hudbu si treba ošahať. Ako na nás pôsobí. Napr. každý týždeň jeden hudobný žáner. A po nejakej dobe máme jasno. Vidíme efekt na tele i duchu.

Naprostá väčšina dnešnej hudby obsahuje aspekt „incompletion“, neúplnosti. Nevyvinutý autor skladby a nevyvinutý interprét to tam pridávajú „automaticky“. Nemajú prístup k vnútornému svetlu. Vzniká tak závislosť, v dôsledku čoho poslucháči dookola „chcú“ počúvať to isté. Vskutočnosti sú k tomu nanútení.

Bližšie: Je to, ako sa v článu píše, jak vo vitálnom sne, kedy cítime, že nutne potrebujeme výjsť/prejsť dverami ale nejaká neznáma sila nám v tom bráni. A aj keď sa pohybujeme vpred k dverám sa nedostaneme. Doslova sa naťahuje priestor.

No a toto presne vidia ľudia, ktorí už sú vyvinutejší. Vidia to úplne všade, v každej svojej činnosti (tá už je značne presvietená, ponúknutá božskému) aj u druhých (preukrutná surová, hrubá, ješitná ignorancia a bezcitnosť, uff), nielen u väšnivých poslucháčov muzyky.

Ja počúvam asi od 2003 už len božskú hudbu, od božieho interpreta.
Existuje.