Starý svet sa rúca. Čo ho nahradí?

06/08/2022 | Vzostup

Nejakú dobu som nebola schopná rozumieť tomu, čím práve prechádzame.

Spočiatku bolo všetko jasné – niekto sa snažil udržať nás v pôvodnej realite, ktorá sa začala rúcať a vyvíjať sa v niečo úplne iné.

Všetko začalo byť presýtené strachom. Strach mali tí, ktorí si uvedomovali, že ich éra nadvlády speje ku koncu. A strach cítili aj tí, ktorí si prebiehajúcu zmenu treba ani neuvedomovali.

Všade bola cítiť energiu zmeny a väčšina ľudí si začala uvedomovať, že prichádza o istotu, ktorá ich sprevádzala po celý život.

Nič už nebolo rovnaké. Súčasťou našich životov sa stal strach o živobytie, slobodu, život. Všetko, na čom sme doposiaľ stavali svoju existenciu, sa zrútilo.

Zdalo sa, akoby nás niekto chcel dostať na dno, pripraviť nás o všetko, čo bolo doteraz pre nás samozrejmosťou. Neustále v nás bol vyvolávaný pocit ohrozenia.

Ale čo bolo cieľom tejto manipulácie?

Posledné dva roky to vyzeralo, ako by sme mali byť oslabení, zotročení, či dokonca odstránení. Všetko tomu nasvedčovalo. A tí, ktorí dokázali vidieť túto manipuláciu, sa toho zákonite začali obávať.

Keď sa na toto obdobie pozrieme s odstupom, môžeme zahliadnuť veľmi prepracovaný zámer, ktorý sa dotkol úplne každého.

Väčšina ľudí sa dobrovoľne podrobovala mnohým nezmyselným nariadeniam a strácala tak postupne svoju slobodu. Vzdala sa svojho vlastného názoru a schopnosti slobodnej vôle. Odovzdala svoj život do rúk niekoho, koho vlastne vôbec nepoznala.

Zostávajúca časť ľudí si stále uvedomovala, že niekto začína meniť a ovládať samú podstatu ich bytosti. Vzpierali sa nezmyselným príkazom, bojovali, hľadali zdroj, z ktorého všetko prichádzalo.

Títo ľudia boli zosmiešňovaní, trestaní, diskriminovaní, ponižovaní. Aj oni boli týmto spôsobom prinútení padnúť až na samé dno.

Dlho som vnímala len ten nesmierne silný zámer nás ponížiť, oslabiť, znesvätiť všetko, čo v nás udržovalo iskru nádeje. Zdalo sa, že sa zámer vyhubiť v nás všetko božské, darí.

Ale potom sa niečo zmenilo.

Časť ľudí v sebe začala objavovať kvality, ktoré boli predtým ukryté pod nánosom pohodlného života.

Tým, že sme prišli o všetky istoty a boli sme prinútení postaviť sa svojim strachom, sa v nás čosi začalo očisťovať.

Akoby pre nás niekto cielene naplánoval celospoločenskú terapiu, ktorá nás mala zbaviť všetkého, čo nám prekážalo začať vnímať a vylaďovať sa na nové druhy energií.

Mám pocit, že bez tejto vynútenej očisty, by sme sa stále utápali v tom, čo nám nedovolilo vidieť ďalej a do väčšej hĺbky.

Vďaka tomu, že sme boli nútení opustiť svoje staré istoty, sme teraz schopní posunúť sa ďalej.

Proces, ktorý práve prebieha, nedokáže nič zastaviť.

Aj keď budeme okradnutí o posledné zvyšky slobody a nezávislosti, nič nezastaví zmenu, ktorou prechádzame.

Niekto na ňu ešte nie je pripravený a potrebuje byť vedený a mať istotu, že niekto iný bude riadiť jeho život. To je v úplnom poriadku. Všetko má svoj čas. Títo ľudia budú zatiaľ zdržiavať v takej realite, ktorú pre svoj ďalší vývoj potrebujú.

Časť ľudí ale práve prešla alebo ešte prechádza neskutočnou transformáciou svojej bytosti.

Začíname v sebe objavovať dary a schopnosti, ktoré doteraz čakali, až budeme pripravení ich zahrnúť do svojho života.

Sme svedkami zrodu novej spoločnosti, založenej na pochopení, vzájomnom rešpekte, spolupráci a úcte k všetkému životu.

Vidím, ako sa v ľuďoch stále silnejšie prebúdza ich pravá podstata. Každý sme iný, pochádzame z rôznych svetov a doteraz bolo veľmi ťažké svoju skutočnú podstatu naplno prejaviť.

Teraz sa to ale mení.

Miešanie kultúr, do ktorého sme boli v pôvodnej realite násilne nútení, sa začína prejavovať v inej forme. Čo keď sme tým boli z určitej úrovne vedomia pripravovaní na to, že v sebe začneme objavovať našu skutočnú podstatu? Doteraz sme si boli všetci podobní. Boli sme od malička vychovávaní tak, aby sme potlačili to, čím sa od druhých líšime a stali sa jedným z davu.

A teraz je možno čas ukázať, akí skutočne sme.

Prišli sme sem, do tejto reality a tohto času, z najrôznejších svetov a každý z nás môže druhých niečím obohatiť. Je medzi nami toľko anjelských a prírodných bytostí, tých, ktorí v sebe nesú spomienky z dávnych civilizácií na Zemi, či z ďalekých miest vesmíru. Mnoho bytostí, ktoré sú tu teraz vtelené, dosiahlo značný stupeň pochopenia.

Tí všetci začínajú teraz tvoriť úplne novú civilizáciu, na ktorú sme už tak dlho upozorňovaní.

Všetko, čo sa teraz deje, je presne tak, ako má byť. A aj keď sa niekedy môže zdať, že má prevahu to, čo sa nás snaží oslabiť a udržať nás v zajatí, nič už nemôže zabrániť tomu, čo prichádza.

Užite si tento výnimočný proces, snažte sa nenechať sa ovplyvniť tým, čo sa ho snaží narušiť. Buďte vedomým pozorovateľom prerodu umierajúcej civilizácie v niečo, čo presahuje naše najodvážnejšie sny.

S láskou všetkým, ktorí sa prebudili aj tým, ktorí doteraz spia hlbokým spánkom

Ramana

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
1 year ago

Vďaka!🙏🤝

Alexandra
1 year ago

Zdravim,

dobry clanok, vystizny a pravdiny.

Ja pisem o tomto diani zo systemoveho hladiska. Pozyvam vymenit si poznatky.

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

Mária
Mária
1 year ago

To kam sa chystáte je vždy osobná voľba.
Nie kolektívna.
Kolektív je až výsledkom podobnej voľby jednotlivcov, nikdy nie naopak!

Preto v tomto svetle vidíme množstvo bludov, ktoré šíria milióny tzv. prebudených[?] (sediacich roky na sociálnych sieťach).

benetri
benetri
1 year ago

Ďakujem, dnes to bolo vskutku povzbudivé, aspoň pre mňa. Aj keď mám už dosť rokov, zažívam občas niečo, čo som ešte nezažil, ba i vidím veci, ktoré predtým neboli – alebo aj boli, len ich málokto dokázal vidieť.
Čiastočne ma ten vývoj mrzí, lebo veľa ľudí stratí absolútne všetko, lenže nie všetci ľudia na tejto Zemi sú Človekovia. Podľa mňa ale aj dosť Človekov podľahlo a prišli o dušu a Ducha, utrpeli sme straty aj my. Lenže zbytočné bolo niekomu vysvetľovať, nedarilo sa to často ani v rodine, u najbližších – teda, ak sú tiež Človekovia. Tých ostatných mi akosi nie je ľúto, dokonca si niekedy želám, aby odišli čo najskôr, aj keď aj medzi nimi je veľa dobrých ľudí. Hlavne nech odídu čím skôr tie špičky, ktoré nás všetkých ťahajú dole. Aj keď možno práve to bola a je ich úloha, aby sme sa prebrali.

Israismael
Israismael
Reply to  benetri
1 year ago

Dobrý deň Benetri.. Dlho som vás nečítal.. Mate dobre myšlienky, pretože viem odkiaľ ich mate a co poznáte..
To co poznáte vy poznám aj ja a myslím si ze aj dosť ľudí na Slovensku .. Teda jedno veľké pozemské dielo.. To nás spája.. Možno aj poznanie, i keď to je vždy individuálne podľa toho ako sa rozvinie duch, to jediné živé co Človek má v skutočnosti.. Však vieme ze telo je len oživené duchom a slúži ako nástroj tu v pozemskom pre vývoj našich duchov(živých,, softvare”, alebo iskier v tele)..
Chcel by som len podotknúť, ze špičky ktoré nás ťahajú dole, to nebude ich úloha, ale oni to robia zámerne.. Tiež som uvažoval kedysi ci to temno predsa len nerobí to aby nás prebudilo zo spánku a ci to nie je nástroj… Ono v podstate nástroj je ale nevedomky nástroj a robia to co oni v špičkách prstov cítia.. Robia to co si želá temno…
Je strašne veľa ľudí dnes ktorí podľahli temnu a zvodom, nezaradili sa správne tam kam mali, nespoznali Svetlo a Boha a skutočne sa hrnú do zatratenia.. Oni duchov nestratili v správnom slova zmysle ale si ich sami zatratili, zatlačili do nevedomosti, nespoznali tu veľkú božiu Pravdu(nie pozemsku) a tým sa stali nepotrebnými pre prichádzajúci nový svet, resp novú Tisicrocnu ríšu spomínanú nielen abdrushinom samotným, ale spominanu aj v spisoch bibli, ktorú samozrejme ľudia viac poznajú ako dielo druhého Božieho Syna… Je to len na škodu ze sa nedostali k tak významnému dielu, knihe Súdu ľudstva ako je to Posolstvo Gralu, Doznievanie posolstva od Abdrushina, ktorú napísal ešte v 20tich rokoch minulého storočia ako Duch Pravdy, ktorý bol zvestovany samotným Jezisom . Na internete je tiež dostupná možnosť naučiť sa všetko čo človek potrebuje pre vývoj ducha tu na Zemi(posolstvo Gralu, Doznievanie posolstva, kniha1, kniha2) . Dnes by ten svet vyzeral inak, keby ľudia hľadali to, co ich zachráni ešte v poslednej chvíli pred veľkou ocistou planety … Veľa času už neostáva pre ducha Človeka, zmeniť ešte včas kormidlo vývoja, lebo všetko sa rúti do záverečných dní a nastane dlho obávaný Posledný súd ľudstva..

Ingrid
Ingrid
1 year ago

Wow krása 🙏❤

Seneca
Seneca
1 year ago

Kedy sa ukáže kvalita človeka ? Keď je všetko v pohode, alebo keď ide do tuhého ? Čistí sa zrno od pliev. Každý si “kupuje” svojím žitím a konaním svoj vlastný cestovný lístok. Všetci raz docestujeme do cieľovej stanice. Otázne bude len kedy a za akých okolností. Ale docestujeme…

Peter
1 year ago

Romana, napísane je to veľmi úprimne.