Správy 03.05.2022

03/05/2022 | Správy

“Čím viac pozdvihnete svoje vedomie, tým väčšiu silu má.” Teraz stojíte nad priepasťou tejto obrovskej zmeny, pretože svetlo ovládlo svet. Každým okamihom sa temnota rozpúšťa a stráca svoju moc nad matrixom a Kolektívom, pretože sa rozhodli rozísť. Staré sa už nedá udržať pohromade. Nepodporujú ho totiž vyššie energie, ktoré vstupujú na Zem.
Temní sa toho boja, vedia, že je to koniec ich vlády. Nemôžu zabrániť Svetlu, aby prinieslo zmenu vekov.

“Na druhej strane, tí, ktorí sa prevtelili bez frekvencie Novej Zeme, sa dostanú do svetov, ktoré sú stále v tretej dimenzii, podľa frekvencie každého vedomia. Toto je oddelenie zrna od pliev, ktoré predpovedal sám Ježiš Kristus.
Nachádzame sa teda v jedinečnej chvíli, akú sme na tejto planéte Zem ešte nezažili. Sú to časy vzostupu duší, teda planetárneho Prechodu. Teraz prichádza veľa svetla, ktoré tu všetko posilňuje. Vrátane našich psychických a mentálnych síl spolutvorby.
Táto kolektívna sila sa čoraz viac zvýrazňuje a môže buď urýchliť, alebo spomaliť konečné načasovanie zmien v rámci tohto Prechodu. Nepodceňujte svoju individuálnu silu, pretože tvorí kolektív tých, ktorí majú rovnaké myšlienky.

Existujú časové línie, toky, ľudia, ktorí sú vedení svojou dušou zvnútra. Mnohému sa dá vyhnúť, ak človek počúva vnútorné vedenie. Ak počúvate telo bolesti zranené dieťa alebo svoje sociálne inžiniersky vytvorené ego, veci sa nebudú vyvíjať dobre. Často máme všetko, čo potrebujeme, ak sa len pozrieme okolo seba. Mohli by sme dostať malú pomoc od majstrov s prejavom alebo dvoma. Najlepší spôsob, ako si vyčistiť myseľ, je v prírode, meditovať, pýtať sa, čo je pre vaše najvyššie a najlepšie dobro. Niekedy vnútorné vedenie nemá zmysel, kým sa podľa neho nepohnete. Neskôr to bude dávať dokonalý zmysel. zdroj

Váš vlastný život a jeho kvalita alebo nekvalita /a samozrejme aj životy iných okolo vás/ vám nastavujú zrkadlo a presne to, čo si dnes pripravujete svojimi pocitmi a myšlienkami, sa vám deje v budúcnosti.

Preto sa skutočná zmena nikdy nemôže uskutočniť prostredníctvom vonkajšieho sveta a žiadny človek nemôže ani na chvíľu dúfať, že môže dosiahnuť zmenu pre seba tým, že zmení ostatných okolo seba, alebo že sa stane zázrak a niekto zmení svet okolo neho bez jeho zásahu. Je to ilúzia, z ktorej by sa ľudia mali konečne prebudiť.

Takže zmena vo vašom živote môže nastať a nastáva len z vyrovnania vo vašej vlastnej ľudskej duši, čiže vy sami ako ľudská bytosť, na vašej vlastnej vnútornej úrovni, a to vašou vlastnou prácou. Opäť je to všetko o vibráciách. A tie si vytvárate tým, ako sa cítite a premýšľate. zdroj

A už je to tady… BIONTECH přiznává dlouhodobé poškození, mainstream chrlí jednu zprávu za druhou o vedlejších účincích. To dokazuje, že celá očkovací kampaň byla masovým lékařským a psychologickým experimentem na lidech.
Nezapomínáme, kdo se jí zúčastnil. Norimberský kodex. Norimberský proces.

Velmi zajímavé zprávy z Turecka od včerejška:

Podle médií zde bylo nalezeno největší podzemní město na světě. Objev byl učiněn v okrese Midyat v Mardinu, asi 150 km východně od známého naleziště Göbekli Tepe! Hovoří se o 100 m dlouhém tunelu a 49 prostorách!

Opravdu?

I starý vládní bunkr v údolí Ahr je mnohonásobně větší.
Podzemní zařízení v Euskirchenu/Mechernichu je považováno za největší podzemní sklad NATO v Evropě,
DUMBS, bunkry atd. jsou mnohdy větší….

Jaký je tedy účel této zprávy?

Přesně tak, priming: podzemní města! V blízké budoucnosti o tom ještě hodně uslyšíme. Například o tom, co se má nacházet pod městem Denver: Toto zařízení pod Denverem je údajně 17x větší než samotné město…….

K dalšímu zemětřesení došlo kolem 17:24 u Balingenu, jižně od Reutlingenu. Magnituda je na stupnici udávána jako 3,1, hloubka 8,6 km! Další zemětřesení? Ano, přesně tam již došlo k zemětřesení 26. února 2022 a 23. listopadu 2021. A právě tam zakroužil letoun E-3 AWACS! Jistě opět jen náhody…..


+ZPRÁVA+

A v Polsku opět došlo k zemětřesení:

Epicentrum se nachází severozápadně od Vratislavi u Rudné. Magnituda je na stupnici udávána jako 4,5, hloubka jako 5 km!

Překvapivé, protože v bezprostřední blízkosti u Haynau došlo k zemětřesení již 10. dubna!

Opět stejné linie!

(Oranžová barva je považována za velmi pravděpodobnou)

Další zemětřesení v Haynau / Polsko západně od Wroclawi.
Magnituda je na stupnici označena číslem 3,0, hloubka je 10 km!

Dnešní zemětřesení je označeno!

Zemětřesení za posledních 30 dní
ukazují děsivý vzor….linie DUMB

Dnes 2 zemětřesení v Bosně, zemětřesení u Visoka v bezprostřední blízkosti pyramid 😉


Klinika a vchod do bunkru… spojte si body 😉 …… cistky niceni tunelu

Zemětřesení v Berlíně!

Zemětřesení bez udání hloubky nebo síly zasáhlo německé hlavní město kolem 20:23. Podle informací je epicentrum přímo u kliniky Friedrichhain / Volkspark!

Je tam velký vchod do hlavního bunkru se spojovacími cestami do bunkru …… Nazývá se také Mount Klamott…

Zemětřesení u Hamburku!

Dnes v 8:10 došlo poblíž Hamburku k zemětřesení, které podobně jako včera zasáhlo Berlín, bez udání hloubky a síly.

Epicentrum se nachází v Buxtehude, jihozápadně od Hamburku! link

A jeste ukazka linie DUMB k zemetreseni v Hamburku

Podle ohlasů prý nebylo o tomto zemětřesení v Buxtehude nic slyšet.

Situace a výsledná linie je však více než zajímavá…

Je více než zajímavé sledovat, kde došlo v uplynulé hodině k několika zemětřesením. K dalším zemětřesením došlo již před několika hodinami, ale k těm označeným během posledních 60 minut. Když jsem při pohledu na Messinu uviděl v bezprostřední blízkosti sopku Etnu, musel jsem si vzpomenout na film: Cesta do středu Země!

Nemluvilo se o obrovském podzemním druhém světě a východu ze sopky? Mezitím už opravdu nic nevylučuji……(Alex)

Poté, co jsem informovala o zemětřesení u libanonského pobřeží, došlo k dalšímu zemětřesení přímo v této zemi. Tentokrát není specifikována velikost a hloubka. Zajímavá je však linie, která se zde objevuje: Vede přímo do libyjského Bengasí, které je zřejmě přes Krétu spojeno s Ankarou! To je patrné z několika předchozích zemětřesení! Ale: Kde končí hranice Libanon – Bengasí? Na La Palmě! zdroj

Modlíme sa, aby vojsko bielych klobúkov získalo plnú kontrolu nad svetom 5G
& používa túto technológiu NA TO, NA ČO BOLA PÔVODNE NAVRHNUTÁ
na liečenie ľudských tiel pomocou liečivých FREKVENCIÍ.
Vaše telo je ANTÉNA spojená s vašou DNA, ktorá prenáša FREKVENCIE prostredníctvom
mozgu, mysle, srdca a tela.
Tieto FREKVENCIE sú neviditeľné ako WIFI frekvencie..
Tieto FREKVENCIE vo vašom tele sú napojené na univerzálnu energiu.
Hlboký štát ovládal ĽUDÍ už 1000 rokov prostredníctvom práce. Čas. Strach, vyčerpanie, tyranské vlády
a tyranské pracovné SYSTÉMY. Ľudia sa stali zotročenými a odpojenými od svojich vyšších frekvencií
napojení na vyššiu silu a múdrosť, ktorá môže meniť molekulárne štruktúry podľa VÔLE A PRESKUPIŤ ATÓMY…
zmeniť ČAS 💥 zdroj

Všetko sa stáva jasným, že DEEP STATE plánuje
Rusko Rusko Rusko

PELOSI tajne navštívila UKRAJINU
Demokrati presadzujú príbeh, že RUSKO použije zbrane hromadného ničenia ( zbrane hromadného ničenia , biologické alebo jadrové zbrane ). [DS] MSM tlačia na príbeh zbrane hromadného ničenia

Všetko začína byť jasné.. Toto bol celý čas plán demokratov, ako zatlačiť USA do vojny a zakryť UKRAJINU, ktorá perie peniaze, laboratóriá na výrobu biologických zbraní, siete na obchodovanie s ľuďmi…

Rusko bol veľký plán DS…
Pretože vedeli, že armáda bielych klob. sa pripravuje na ODHALENIE
Ako Demokrati, Rino, BIDEN, veľké technológie vojdu do pasce vojenských operácií, ktoré všetko sledujú…

Všetko, čo sa deje, sa musí diať…( prísť na samý okraj TEMNOTY)

Stovky MILIARD, ktoré BIDEN posiela na Ukrajinu, HRC, OBAMA tieňová vláda, deep state zlovestné operácie na vyvolanie SVETOVEJ VOJNY. Všetko je zdokumentované… zdroj

Joe Biden poslal:

Balík pomoci Ukrajine v hodnote 13,6 miliardy EUR,
Potom

1,3 miliardy v apríli
350 miliónov vo februári
800 miliónov v marci
Ďalšia žiadosť o 33 mld.

Stovky a stovky miliónov spojené do BILIÓNOV.. Spojený s 80 rokmi TRILIÓNOV dolárov DEEP STATE prania peňazí cez UKRAJINU cez CIA, BLACKROCK systém prania špinavých peňazí

Všetko je to prepojené
Gates MICROSOFT
FACEBOOK
YOUTUBE
GOOGLE
DARPA
BLACKROCK/VANGUARD

Prvýkrát v histórii sa svet masovo prebúdza, vidí prepojenia a zdieľa informácie po celom svete a ich počet rastie.

Červené pilulky

FACEBOOK v zákulisí…. Biele Klobúky robia ♟️ pohyby… zdroj

BlackRock
Dopis CEO akcionářům

Zatímco vám píšu tento dopis, svět prochází transformací: brutální útok Ruska na Ukrajinu převrátil světový řád, který existoval od konce studené války před více než 30 lety. Útok na suverénní národ je něco, co jsme v Evropě neviděli téměř 80 let – a většina z nás si nikdy nepředstavovala, že za svého života uvidíme válku, jako je tato vedená jadernou supervelmocí. Ale ruská invaze na Ukrajinu ukončila globalizaci, kterou jsme zažili v posledních třech desetiletích.

Není možné přesně předpovědět, jakou cestu tato válka povede. BlackRock se zaměřuje na sledování přímých a nepřímých dopadů krize a na spolupráci s našimi klienty, abychom pochopili, jak se orientovat v tomto novém investičním prostředí. Důsledky ruské invaze na Ukrajinu pro společnosti, země a naše klienty

(Dlouhý dopis je způsob, jak dát svým akcionářům vědět, že se NĚCO stane… RUSKO, CHYBA pandemie)

BIDEN okrádá americký lid a cesta na Ukrajinu ve skutečnosti směřuje do [BLACKROCK] ….

Stejně jako mnoho zemí EU přesouvá peníze do [BLACKROCK]

(BLACKROCK byl silně [infiltrován] bílými KLOBOUKY…. A scénář NUCENÁ PANIKA běží kanály akcionářů a [KOLAPSUJÍCÍ] BANKY

[ONI] již déle nemohou pokračovat v šarádách FALŠNÝCH MSM PENĚZNÍCH TRHŮ / NEPRAVDIVÝCH ZPRÁV O AKCIOVÝCH ZPRÁVÁCH…

PANIKA UVNITŘ BLACKROCK< zdroj

📌 V současné době se po dálnici A38 mezi Sangerhausenem a Halle pohybuje směrem na východ obrovská kolona Bundeswehru. Video ukazuje pouze malou část celé kolony.

📌 V Uelzenu se dnes objevily 3 sloupy.

📌 Norský ostrov Senja těsně nad Lofoty………Ano, jsou to Ospreys. Zde se ukazuje, že úklid probíhá skutečně po celém světě, a to synchronně. V těchto osamělých oblastech se usídlili vládci chazarské mafie, reptiloidi z řad samozvané šlechty i “obvyklí podezřelí”, které už známe. Nedivil bych se, kdyby se na dalekém severu nacházela některá z letadlových/vrtulníkových lodí amerického námořnictva. Zdá se, že zejména Norsko bylo kontaminováno kabalou.

📌 Dnes v pohoří Harz

📌 Dva vrtulníky letí nízko nad Treuchtlingenem ve Středních Frankách a na radaru nejsou vidět…! zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
16 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

tauri
tauri
1 year ago

Já prostě pořád nechápu, jak někdo může něco svalovat na Bidena, když už to dávno není on a hraje ho údajně několik herců…
Ano, na starýho Bidena něco měli, ale proč na herce?
Nějak ty inormace nejsou uplně ok..
Hlavně, že v číně drží masivně lidi v panelácích, zavařují jim dveře, staví ploty, ale vše je ok a dle plánu?
Ale no tak…

Hum
Hum
Reply to  tauri
1 year ago

Mas ukazane, co treba, aby si videl.. Prebudeniu je podriadene vsetko..

Daniel
Admin
Reply to  tauri
1 year ago

Niekedy ma človek pocit, že či má zmysel obetovať svoj čas, pretože niektorí ľudia sú stále len prebudené ovce, vedia len tupo prijímať informácie. Žiadna intuícia, žiadna optika a hlavne žiadna snaha. Stále vidia svet cez tie isté vlastnoručne vyrobené okuliare, nespájaju duchovný svet s hmotným, nesnažia sa pozerať na veci s vyšším nadhľadom, nikde sa vo vedomí neposúvajú. Každý je samozrejme v inej časti cesty ale dúfam, že je tu stále dosť takých, čo sa snažia a niekam posúvajú vďaka tejto stránke a nie je to pre nich len nejaké voľno čítanie, kde si prídu vybiť svoju frustráciu..

tauri
tauri
Reply to  Daniel
1 year ago

Každý má právo vyjádřit svůj názor a když není souhlasný, hned je to frustrace?
Když mi něco nesedí, tak to vyjádřím, jinak podporuju to, co není dobré a jsem spoluviník. Takže kdy je lepší mlčet a kdy se vyjádřit? Bohužel, věci beru vážněji, protože člověk zažívá, kam ho dostali i spící ovce, které jen vše přijímají a nad ničim nepřemýšlí a toho, kdo ví víc berou jako boha/autoritu a zase jen mlčí. S některými články, které tu jsou plně souzním, ale některé jsou už moc přebarvené, aby to vypadalo, jak mají bílé klobouky vše pod kontrolou a jak je to dobré i když vlastně není. Kde mají práh bolesti ovce a kde ti “probuzení”? Až se probudí ovce, může být pro ostatní pozdě..

tauri
tauri
Reply to  Ivy
1 year ago

Díky za reakci a vysvětlení.
Teď koukám na docela dobrý kecání o tématu..

jana
jana
Reply to  Daniel
1 year ago

Miluju vaše stránky, moc mi pomáhají orientovat se v dnesnich časech tady na Taře Zemi Gan. Stav mysli je odvislý i od stravy, energii, které do sebe pouštíme. Pěkný den všem 💚💙💜

jirik
jirik
1 year ago

Josef Skála ksčm a profesor staněk
tříhodinový pořad

  • povinné covid pasy v eu od července
  • ruská raketa za 60 vteřin v práglu
  • problematika hladomoru
  • a co generální štrajk?

https://www.youtube.com/watch?v=vpm3FUeYP4E

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 year ago

Rád Tě tu zase vidím 🙂

jirik
jirik
Reply to  tauri
1 year ago

tohle je poslední web na který dávám občas příspěvek, pokud mi projde schválením….komentářů dávám čím dál méně…..
*****
na netu v diskuzích, článcích a videích je zmiňováno, aby se lidé sdružovali, tvořili komunity, spolupracovali a výsledek je….skutek utek….aspoň dle mých osobních zjištění – o spolupráci ti kdo toto hlásí nemají zájem….
*****
a jak se ti daří?

všiml jsme si, že zde Rudo přestal dávat přísěvky…

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 year ago

Ono není kloudně kam psát a když, tak to stejně už nemá cenu. Lidé se utvrzují jen v tom, co vědí, ale blbec na ty stránky stejně nezamíří..takže je to stále stejný Matrixový blud/kolotoč.
*****
Nj to je problém lidí, že zůstávají jen u řečí, ale skutek utek ale realizovat, to se jim nechce :))
Jako za sebe si k tělu taky nepustím kde koho jen proto, abych byl ve skupině..ještě stále není tolik lidí, kteří si uvědomují své energie a podporují čistotu..takže pokud je někdo “probuzený” tak zase jen machruje na druhý, jak ví víc a chová se spíš jak buran a s takovými být ve spolku fakt ne..další jsou sluníčkáři..ty by pustili nejraděj každého do baráku, protože jsme všichni jedna velká rodina a nedomýšlí okolnosti..
*****
Tak daří :)) Musí…
Nemůžu nikam mezi očkované, ani do vlaku, busu, tak snadný to není..proto už jsem značně nakrknut, co pořád vymýšlí a kolik lidí stále jede to své a nebere na druhé ohledy. Většina lidí smrdí na desítky metrů a nelze být ani poblíž, natož v jejich přítomnosti.
Proto když člověk vidí, jak přestává vidět v diskuzích známé tváře je někdy trochu pokleslý..Namísto, aby tam výdával právě ty, kteří jsou fajn, tak asi většina už rezignovala, jsou deprimovaní a raději už ani nic moc nečtou, jelikož je to pořád stejné dokola. Korona, válka a nic příjemnýho se neřeší, protože dnešní svět jen už bere. Ale těch příspěvků od více lidí ubývá..asi už nemají ani energii takové věci řešit. A to byly takové oslavné ódy, jak je vše zalité sluncem a teď se tu na vlastní kůži řeší inflace, to, že nejspíš nebude jídlo, bude se zavádět digitální identita a stále řešíme jen problémy..
Proto bych upravil slogan, že lidem to nemůžem ukázat, ale musí to zažít.
To je trochu více reálnější, než ta omáčka. Když někomu něco ukážu, většinou se mě to netýká a jsem pozorovatel, když něco zažívám, jsem bez ochrany a vyjídám si to celými kousky.
No spíš jak se daří Tobě? Snad jsi v pořádku…
Ty nemáš nějaké osobní problémy s očkovanými?

jirik
jirik
Reply to  tauri
1 year ago

mezi očkovanými se pohybuju každý den – doma covidovce, takže většina minimálně dvě dávky….o některých známých vím, že mají i tři dávky i v naší vesničce střediskový….
takže, kurkuma s černým pepřem, černucha setá (černý kmín), cibule, česnek, luštěniny, ovoce, zelenina,…

zdravotně zatím vedu…sice těsně, ale jde to…..

zažít digitání koncentrák – stačí poslat lidi do číny a šanghaje….

když to takhle bude pokračovat až na pokraj temnoty, tak potom to bude obdobné jako při dotazu: “jaký je rozdíl mezi šílencem a geniem?” V tomto případě zdvihnu prostřeník a odcházím do hlubokých lesů na zbytek života…..

starý systém mě nezajímá mnoho let a ten nový mě nezaujal…takže asi tak!

Nedávno jsem byl cosi vyřizovat v jedné firmě, musím se příště dotyčné optat, kolikrát byla očkovaná!

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 year ago

To je dobrý, že to mezi nimi zvládáš. I když člověk neví, zda je to dobré a zda s tím tělo vůbec bojuje, nebo to s ním jen nereaguje, protože každý vdechuje spike a je pohlcen EM zářením z očko.
Já si občas zobnu kořen pampelišky, pán to prodává jako Antispike.

I když mě už taky udivuje, kam to až nechají zajít, jakoby si měli někteří dokazovat, co všechno ještě vydrží..každý něco vydrží, ale za jakou cenu!
Uplně mi najíždí slova z filmu Ďáblův advokát.
Kdy si Keanu Raves taky chtěl dokazovat, co všechno vydrží a machroval kdy sám ďábel mu pak řekl, “to nešlo věčně”, říkal mu, ať toho nechá, protože má doma nemocnou ženu, která ho potřebuje.
Protože si mnoho lidí chce dokázat, co vše vydrží a hraje tuhle ďáblovu hru…
Já už v tomhle systému právě taky nevidím nic užitečnýho, ale spousta lidí dál hraje, přitom diváci už odešli.

Člověk kolikrát pozná očkovaného už jen svým myšlením..takže pokud jsou z nich stroje teď, není v tom ani rozdíl, jací byli předtím. Tak snad jsi neměl negativní zkušenost s paní…Oni pořád říkají, ať se lidi spojí, ale ono to nejde, protože člověk si s nimi nemá ani co říct a rozumět jim nejde. Jde, ale jen z jejich úrovně.
Tak se drž a díky za Tvé řádky, rád jsem Tě tu zase viděl.

Mária
Mária
1 year ago

Je nejaké info o tých prebudených v ČR/SR? Sú ich desiatky alebo tak??

benetri
benetri
Reply to  Mária
1 year ago

Tak sa zdá, že sa to nejako zadrháva. Prebudení pomaly stúpajú, lenže ich nie je veľa. Neprebudení stagnujú a nechcú nič vedieť. Pomaly každý rezignuje a ponecháva vývoju vlastnú rýchlosť. Najmenej, temer žiadni prebudení nie sú medzi očkovancami. Nájdu sa výnimky, ale zriedkavo. A medzi prebudenými je väčšinou staršia generácia. Pretože tá cesta nie je najľahšia a vyžaduje trpezlivosť a čas, pevnú vôľu – to sú všetko veci, ktoré mladí postrádajú.
Nie malým problémom je ale hlavne to, že výsledky prebúdzania sa sa dostavujú veľmi pomaly. Preto aj mnohí neveria a vzdávajú to. V globálnom pohľade sa skôr rysujú stále nové a väčšie problémy a tak to mnohí vzdávajú a radšej sa prispôsobia. Tlak okolia tiež robí svoje.
Nedá sa povedať, že by Temnota vyhrávala, ale aj Svetlo dosť stagnuje. Preto celý proces trvá dlhšie, ako bol pôvodný predpoklad. Zrejme bude nutná zmena stratégie, lebo aj tak nebude možné zachrániť všetkých. Stratíme aj veľa tých, u ktorých bol predpoklad prebudenia, ale …
Začína to vyzerať na nutnosť zásahu zvonka aj za cenu zvýšených obetí. Inak bude tento stret trvať ešte veľmi dlho a aj keď je o víťazovi už dávno rozhodnuté, počet obetí môže len rásť a budú medzi nimi i takí, ktorí mali veľké predpoklady vzostupu.
Momentálny stav na území ČR/SR je niečo nad stovku v značnom rozptýlení, temer bez kontaktov. Radšej sa nikto nepriznáva a verejne nedeklaruje svoj status hlavne z dôvodu prenasledovania. Konečný celkový počet sa ale upravuje smerom nadol najmä z vyššie uvedených dôvodov. Biela rasa dochádza k značnej redukcii, mimo slovanských národov. U Slovanov je vývoj viac-menej stabilný. Začína sa napĺňať predpoklad počtu uvedeného na Georgijských kameňoch, ktorý sa týka celkového počtu obyvateľov Gaie.